Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (541. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78.249
Cevap
355
Favori
3.291.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 539540541542543
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: smart1978

quote:

Orijinalden alıntı: cmengn

quote:

Orijinalden alıntı: desvelado

Arkadaşlar vodafone bayisinde spigen neo hybrid 70TL fiyata buldum 70TL mantıklı mı? Internette Iphone için fiyatlara bakıyorum 40-45TL ye satanlar var S4 yeni çıktığı için mi fiyatlar yüksek yoksa ucuz olanlar orjinal mi değiller.

Ucuz olanlar orjinal degildir muhtemele. Spigenin kendi sitesinde bile 30 $. 10 $ da kargo ucretiyle zaten 70 tl ediyor

Muhtemel değil kesin yanlış biliyorsunuz.

Perakende tavsiye fiyatı tabiki yüksek olacak.

Mado dan dondurma yiyorsun Mado Şube patronu %200 ( maliyetler dahil ) kar ediyor. Örnek çok...

Orjinal olan fabrikasından satılan toptan fiyatlar herzaman çok ucuz olur.

Ben aliexpres.com dan almıştım nerdeyse toptan fiyatına. Gerçi toplu alımlarda fiyat daha da düşüyor.

Orjinal. Youtube da paylaşılan içeriklerin aynısı sadece yetkilendirme olmayan modeli zaten orjinal hologramında belirtilmiş.

Pahalı orjinaldir diye bir fikre kapılmayın. Tüm sektörde toptan veya toptana yakın fiyatlar ciddi ucuzdur.

Akıl var mantık var. Ortada polikarbon türevi ve silikondan oluşan bir ürün var fiyatıda 70 -100 TL yapmaz ...

Evet sen doğru biliyorsun dostum. Her sektörde toptan alımda indirim olur haklısın hatta benim işim bu ben endüstri mühendisiyim amacımız en iyi fiyata en iyi ürünü almak, en verimli şekilde işletmeleri çalıştırmak vs vs.. Özetle fiyat/performans la alakalı her şeyi yapıyoruz.
    Ama iskonto mantığı öyle çalışmaz.

Alıntı yapmadan önce keşke muhabbetin üzerini de okusaydın.
    Arkadaşın demesine göre 10 $ fiyat çekiyorlar diyor. 30 $ görünen bir ürünü 10 $ a hemde free shipping satmak iskonto değildir hiç bir zaman.

Pahalı orjinaldir diye bişey yok haklısın ama ucuz olanda iskonto yapılmış diye de bişey yoktur. Madem polikarbon türevi kaç lira olacak canım dersek, s view e de o kadar para verilmez, flip covera da verilmez. S-view in 5 dolarlığı da aliexpreste satılmaya başlamış. Hatta onu bırak normal flip coverlar için aynı s view gibi uyku moduna alma app leri de var markette. O zaman ne gerek var bunlara.

Örnekleri çoğaltırsak aldığımız telefonlarda 2000 tl yapmaz ama şartlar işte ne yaparsın.

Sonuçta polşkarbon türevi kılıf 70-100 yapmaz demişsin ya bende diyorum ki free shippingle 15-20 tl de olmaz

• Az önce cihazı aldım arkadaşlar. Beyaz renkten gına geldiği için siyah rengini aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: opxah93

quote:

Orijinalden alıntı: m184

Haclr home tusuna uzun basip tumunu kapatmakla ayarlardan ram temizlemek ayni sey midir

bu arkadasın sorunusuna cevap verir misiniz benimde merak ettigim bir konu bu

Aynı şey değil hocam. ram temizlemede arkada hazır bekleyen bir sürü uygulamayı sonlandırıyosun. Zaten çalışması gerekenler sen temizledikten sonra sırayla tekrar açılır.
  • quote:

quote:

Haclr home tusuna uzun basip tumunu kapatmakla ayarlardan ram temizlemek ayni sey midir

aynen bende
  • Android sistemi bugün şarjimi resmen yedi
    Yüzde 26 buna ne sebep olabilir oranı nasıl düşürebiliriz?

• arkdaşlar dogubanktan aldım 2 yıl garantili ithalatcı....birşey takıldı kafama ürün sudiarabistandn alınmış... ülkeler arası pek bi farkı varmıdır..işlmeci olsun vs...?..yardımlarınızı bekliyorum uygun olmaz ise ürünü iade edicem....
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: desvelado

Arkadaşlar vodafone bayisinde spigen neo hybrid 70TL fiyata buldum 70TL mantıklı mı? Internette Iphone için fiyatlara bakıyorum 40-45TL ye satanlar var S4 yeni çıktığı için mi fiyatlar yüksek yoksa ucuz olanlar orjinal mi değiller.

Ucuz olanlar orjinal degildir muhtemele. Spigenin kendi sitesinde bile 30 $. 10 $ da kargo ucretiyle zaten 70 tl ediyor

Muhtemel değil kesin yanlış biliyorsunuz.

Perakende tavsiye fiyatı tabiki yüksek olacak.

Mado dan dondurma yiyorsun Mado Şube patronu %200 ( maliyetler dahil ) kar ediyor. Örnek çok...

Orjinal olan fabrikasından satılan toptan fiyatlar herzaman çok ucuz olur.

Ben aliexpres.com dan almıştım nerdeyse toptan fiyatına. Gerçi toplu alımlarda fiyat daha da düşüyor.

Orjinal. Youtube da paylaşılan içeriklerin aynısı sadece yetkilendirme olmayan modeli zaten orjinal hologramında belirtilmiş.

Pahalı orjinaldir diye bir fikre kapılmayın. Tüm sektörde toptan veya toptana yakın fiyatlar ciddi ucuzdur.

Akıl var mantık var. Ortada polikarbon türevi ve silikondan oluşan bir ürün var fiyatıda 70 -100 TL yapmaz ...

Evet sen doğru biliyorsun dostum. Her sektörde toptan alımda indirim olur haklısın hatta benim işim bu ben endüstri mühendisiyim amacımız en iyi fiyata en iyi ürünü almak, en verimli şekilde işletmeleri çalıştırmak vs vs.. Özetle fiyat/performans la alakalı her şeyi yapıyoruz.
    Ama iskonto mantığı öyle çalışmaz.

Alıntı yapmadan önce keşke muhabbetin üzerini de okusaydın.
    Arkadaşın demesine göre 10 $ fiyat çekiyorlar diyor. 30 $ görünen bir ürünü 10 $ a hemde free shipping satmak iskonto değildir hiç bir zaman.

Pahalı orjinaldir diye bişey yok haklısın ama ucuz olanda iskonto yapılmış diye de bişey yoktur. Madem polikarbon türevi kaç lira olacak canım dersek, s view e de o kadar para verilmez, flip covera da verilmez. S-view in 5 dolarlığı da aliexpreste satılmaya başlamış. Hatta onu bırak normal flip coverlar için aynı s view gibi uyku moduna alma app leri de var markette. O zaman ne gerek var bunlara.

Örnekleri çoğaltırsak aldığımız telefonlarda 2000 tl yapmaz ama şartlar işte ne yaparsın.

Sonuçta polşkarbon türevi kılıf 70-100 yapmaz demişsin ya bende diyorum ki free shippingle 15-20 tl de olmaz

Sen biliyorsun diyenlerden bu aralar rahatsız oluyorum kullanılması artık bu tip yakıştırmaları...

Toptanda indirim olmaz fiyatı önceden sabittir düşüktür yani bellidir. Pazarlık olmaz. Toptan üzerinden de indirim olabilir adet aşırı fazla ise daha da düşebilir.

Perakende ürünlerde birden fazla alındığında satış politikasında indirim varsa olur.

Galaxy S4 parça maliyeti sanırım 250 $ ın biraz altında. Ama Türkiye de fiyatlar ortada ...

Son cümlenize bakarsak ücretsiz kargo ( aslında fiyata dahil edilmiştir pazarlama taktiği ... ) 7.9 $ almıştım. Bu fiyattan da kar etsinler.

Birşeyin fiyatı düşük olursa talep artar ve sürümden kazanabilir.

Yok fiyatı yüksek ise talep azalır toplam satıştan elde edilecek kar da az olur.

Türkiye de talep gören bir ürün varsa yan ürünleri aksesuarları filan fiyatları hiçbir zaman düşmez...

Türkiye de ticaret zihniyeti budur. Aksesuarlarda kampanya mı beklenecek sanki ...

• quote:

Orijinalden alıntı: dgner

Android sistemi bugün şarjimi resmen yedi
    Yüzde 26 buna ne sebep olabilir oranı nasıl düşürebiliriz?

Yüklediğin uygulamalar sebep olabilir. Arkaplanda çalışıyordur. Veya yüklediğiniz uygulama kötü derlenmiş veya uyumsuz uygulamalar oyunlar widget lardan olabilir.

Ayarlardan " Diğer" sekmesinden "pil" kısmına gidiniz. Burda uygulamaların sistemin ne kadar neler herşey detaylı çıkacaktır.
  • Ne zaman düşecek bunun fiyatı ya beklemekten sıkıldım 3 ay sonra bu telefonda iphone a dönecek gibime geliyo :( dolmuşcularda bile iphone 5 var onları küçük gördüğüm için demiyorum ama canımı sıkıyo bu durum açıkcası..
  • Hepsiburada'dan alan arkadaşlar çeklerini unutmasınlar

Kamerayı açmadan önce uygulamaları kapatınca takılma olmuyor onu anladım
  • Arkadaşlar bu mw600 bluetooth kulakligi nasil kullancam başaramadm bi türlü

• Bugün siyah renkli s4ü inceledim.
    Tam siyah da degil.
    Aklim da hep beyaz olsun diyordum fakat siyahini da begendim.
    Inceledigim yerde beyazi yoktu.

Beyaz S3 ve iphone 5 e gore
    S4un beyazi nasil?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1080p -- 17 Mayıs 2013; 22:13:28 >
  • arkadaşlar bu audio dock için is-mail dagıtımı aradım diyorsunuz numarası nedir buranın
  • http://www.istanbulsehirfirsati.co/firsat/firsat/305/0/4-firsati.html

sizde 1299 tl ye 2 yıl genpa garantili 12 taksitle dolandırıcı mı bunlar_?
  • quote:

Orijinalden alıntı: htore

arkadaşlar bu audio dock için is-mail dagıtımı aradım diyorsunuz numarası nedir buranın

İstanbul Dağıtım Hizmetleri ve Pazarlama Tic.Ltd.Şti.
    Altınay Cad. Leylak Sok. No:7 Seyrantepe-İstanbul
    Telefon : 0212 321 33 33 (pbx) Faks : 0212 321 56 98
    Email: info@is-mail.com
    http://www.is-mail.com/

Ankara Şubemiz
    MehmetPaşa Mah. Salkım Sögüt sok. No:37/A Sokullu-Dikmen-Ankara
    Telefon : 0312 481 50 41 (pbx) Faks : 0312 481 1082

İzmir Şubemiz
    Mimar Sinan Mah. 1400 Sok. 3/A Alsancak-İzmir
    Telefon : 0232 465 14 65 (pbx) Faks : 0232 465 00 14

• quote:

Orijinalden alıntı: djvenomss

http://www.istanbulsehirfirsati.co/firsat/firsat/305/0/4-firsati.html

Yuh. Öküz altında buzağı gibi olacak ama 1299? :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: mc191

quote:

Orijinalden alıntı: djvenomss

http://www.istanbulsehirfirsati.co/firsat/firsat/305/0/4-firsati.html

Yuh. Öküz altında buzağı gibi olacak ama 1299? :S

s3 699 tl
    i phone 5 999 tl

Hemde 2 yıl türkiye garantili hemde 12 taksit.Güvenli olsa bir kaç tane telefon alıcam :)))

• quote:

quote:

quote:

Aynı şey değil hocam. ram temizlemede arkada hazır bekleyen bir sürü uygulamayı sonlandırıyosun. Zaten çalışması gerekenler sen temizledikten sonra sırayla tekrar açılır.

bilgi için teşekkürler yani home tusuna basılı tutup ordaki acık programları silebiliriz gönül rahatlıgıyla :)

• quote:

Orijinalden alıntı: orhan86fb

arkdaşlar dogubanktan aldım 2 yıl garantili ithalatcı....birşey takıldı kafama ürün sudiarabistandn alınmış... ülkeler arası pek bi farkı varmıdır..işlmeci olsun vs...?..yardımlarınızı bekliyorum uygun olmaz ise ürünü iade edicem....

Bilgi sahibi oln yokmu arkdslar

• quote:

quote:

arkdaşlar dogubanktan aldım 2 yıl garantili ithalatcı....birşey takıldı kafama ürün sudiarabistandn alınmış... ülkeler arası pek bi farkı varmıdır..işlmeci olsun vs...?..yardımlarınızı bekliyorum uygun olmaz ise ürünü iade edicem....

Bilgi sahibi oln yokmu arkdslar

Hocam kutuya bakın bi i9500 mı yazıyor yoksa i9505 mi

• 
Sayfa: önceki 539540541542543
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.