Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (532. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 530531532533534
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Remote kontrol için hangi yazılımı kullanıyorsunuz . Ve t9 u olan bir klavye önerebilir misiniz bana . Teşekkürler. .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmengn

quote:

Orijinalden alıntı: farmer_20

quote:

quote:

yurtdışı alışveriş tecrübesi olan arkadaşlar örneğin bu ürün ne kadara ve kaç günde gelir türkiye'ye yurtdışı alışveriş yapanlar ürünler de varsa önerebilirler mi teşekkürler ?

http://www.aliexpress.com/item/Dormancy-sleep-function-cover-flip-leather-case-battery-View-housing-cover-for-Samsung-Galaxy-SIV-S4/895935392.html

kargo ücreti yok görünüyor. 20-25 gün sürer gelmesi. En erken 12-14 gün arası.

US $5.20 / piece

fiyatı da bu yani artı bi ücret var mı :D 100 TL verdik yahu aynısına gelsin bir ayda ya acelesi yok 4-5 tane alırım bn bu fiyata bundan :D

Evet kargo dahil. Ama büyük ihtimal tahmin ettiğin gibi çıkmayacak. Yani aynısı fln değil hocam. Kalite farkını ciddi hissedersin

Kesinlikle hissedilir. Mağazamızda Anymode ile Samsung'un resmi ürünleri arasında bile kalite farkı oluyor . Fiyat olarak 20-30 lira oynuyor ama kalite fark ediliyor. Bu ürünler arasında 80-100 lira fiyat oynuyor kalite farkı dağ kadar olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: mc191

quote:

Orijinalden alıntı: tozparcasi

bi sorum olucak, benim icin rehbere bir saniye girmesi vs. problem degil., dunyanin soun degil hatta bir problem bile degil benim icin, ama ayni olaylar Note 2 de falanda yasaniyor mu ? :)

Note 2 yi bilmem de S3'te oyundan falan çıkınca oluyor. Hatta çok uygulama açınca da oluyor. Bu Android in yapısından dolayı böyle sanırım. İlk açıtığınızı kapatıyor ama S4 te olması garip çünkü 2 GB belleği var, birkaç oyunu hafızada tutacak bir bellekten bahsediyoruz :D Çeviriciye girdiğinde 1 belki 2 saniye tamam ama dahası kesinlikle saçma. Hani en olmadı başka bir çevirici uygulaması kullanırız. S3 te de kendininkini kullanmıyorum AOSP tabanlı bir çevirici var ve kasmıyor. Tık diye açılıyor.

isin ilginc yani bu dedikleriniz s2 de olmuyor. Galaxy s4 o kadar ram e ragmen halen kendi kendine rehberi siliyorsa ben bile soverim artik. Galaxy s2 de rehber cokmedigi surece o rehberi hicbir sekilde silmiyor. ister oyuna girin istersenizde 3 gun boyunca rehberi acmayin. O rehber kaldigi yerden aciliyor. Galaxy s2 4.1.2 guncellemesinden sonra hafizadan kafasina göre hiçbirşey silmiyor. S4 te silmemeli

• quote:

quote:

quote:

yurtdışı alışveriş tecrübesi olan arkadaşlar örneğin bu ürün ne kadara ve kaç günde gelir türkiye'ye yurtdışı alışveriş yapanlar ürünler de varsa önerebilirler mi teşekkürler ?

http://www.aliexpress.com/item/Dormancy-sleep-function-cover-flip-leather-case-battery-View-housing-cover-for-Samsung-Galaxy-SIV-S4/895935392.html

kargo ücreti yok görünüyor. 20-25 gün sürer gelmesi. En erken 12-14 gün arası.

US $5.20 / piece

fiyatı da bu yani artı bi ücret var mı :D 100 TL verdik yahu aynısına gelsin bir ayda ya acelesi yok 4-5 tane alırım bn bu fiyata bundan :D

Linkteki satıcıdan almanızı tavsiye etmem. Adamın feedbacki yok, sayfanın altında verilen feedbackler var, onlarda da neredeyse hepsi aynı kişiden. Bir üçkağıt var kesinlikle.

• evet hocam wireless charger 32 gb alan herkese yollanacakmış bana da müşteri hizmetleri söyledi...
  • herhangi bir seçenek felan yoktu orada. Direk siparişi verdik sorun olur mu?
  • arkadaşlar 14ünde aldım cihazı ve kafama takılan iki konu var;
    ilk olarak cihazı aldğmda direk güncellemeyi yaptm ancak cihazda bugn kasmalar meydana geldi ve ekran döndürmesinde inanılmaz bir yavaşlama söz konusu
    ikinci olarakta şarjı çok az gidiyor mesela ekran en yüksek parlaklıkta devamlı mesajlaşma bazen veri açık bazende wifi açık oyun çok az müzik çok az konuşma yaklaşık 45 dk ama buna rağmen sabah 7 de şarjdan çekyrm 15 gibi şarj bitiyor yardımcı olursanız sevinirim
    saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigitalpgur

quote:

Orijinalden alıntı: suleyman.sry

quote:

Orijinalden alıntı: tozparcasi

quote:

Orijinalden alıntı: behcet98

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

Galaxy S4 Neo Hybrid kılıf
    75 tl diyor bir arkadaş. Daha uygunu varsa paylaşın lütfen. İsteyen varsa toplu pazarlık edelim :)

Bende almak istiyorum bu kiliftan, benide katin alicaklar listesine , belki ona gore uygun fiyat verirler

Ben aliexpres ten sipariş verdim. 6 dolar. Gelmesini bekliyorum...
    hocam bende aliexpres ten almayı düşünyrm elinize ulaştığı zaman resim çekip koyabilir misiniz?

Gelince paylaşacağım resimlerini burada. Ama 15-20 gün sürer gelmesi...

• @yigitalpgur, yuklemis oldugunuz bir uygulamadan kaynaklanabilir, arti en yuksek ayarda parlakligi kullanmaniz yanlis, yinede sarjinizda bir sorun gozukuyor, tavsiyem herseye yeniden baslayin once format atin kurulumdan sonra once bir virus programi kurun daha sonra uygulamalari yukleyin, sarjinizi tam bitirip kapali halde tam dolana kadar sarj edin, bir iki kez boyle yapin duzelmesi lazim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuRaN.z -- 17 Mayıs 2013; 0:12:57 >
  • Esime aldik 9505 versiyonundan, kurcalama donemindeyiz :)))

• bende sadece sipariş verdim problem olmaz merak etmeyin...yorumlar kısmınadaki bi yazışma var aşağıda:

Bu Kablosuz Şarj kiti yılan hikayesine döndü buran alanlara hediye verilecek mi ? Sitede Bir Verilecek Dendi Bir Samsung Çekilişle Verecek Dendi . Şimdi de Tvde Herkese Verilecek Deniyor. Konuya Açıklık Getirilmesini Rica Ederim

Şarj Kiti (Turkcell Mağaza)
    Merhabalar. TurkcellMagaza.com'dan ön satışı boyunca Samsung Galaxy S4 32GB satın alan herkese Orijinal Kablosuz Şarj Kiti hediye olarak ulaştırılacaktır. İlginiz ve TurkcellMagaza.com'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

web sayfasından kopyalanmış yazışmadır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuRaN.z

@yigitalpgur, yuklemis oldugunuz bir uygulamadan kaynaklanabilir, arti en yuksek ayarda parlakligi kullanmaniz yanlis, yinede sarjinizda bir sorun gozukuyor, tavsiyem herseye yeniden baslayin once format atin kurulumdan sonra once bir virus programi kurun daha sonra uygulamalari yukleyin, sarjinizi tam bitirip kapali halde tam dolana kadar sarj edin, bir iki kez boyle yapin duzelmesi lazim...

peki o dediğiniz işlemi nasıl yaparm
  • quote:

Orijinalden alıntı: brigand45

bende sadece sipariş verdim problem olmaz merak etmeyin...yorumlar kısmınadaki bi yazışma var aşağıda:

Bu Kablosuz Şarj kiti yılan hikayesine döndü buran alanlara hediye verilecek mi ? Sitede Bir Verilecek Dendi Bir Samsung Çekilişle Verecek Dendi . Şimdi de Tvde Herkese Verilecek Deniyor. Konuya Açıklık Getirilmesini Rica Ederim

Şarj Kiti (Turkcell Mağaza)
    Merhabalar. TurkcellMagaza.com'dan ön satışı boyunca Samsung Galaxy S4 32GB satın alan herkese Orijinal Kablosuz Şarj Kiti hediye olarak ulaştırılacaktır. İlginiz ve TurkcellMagaza.com'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

web sayfasından kopyalanmış yazışmadır...

Peki imei numarası girerek yaptığımız bitti mi ?
  • arkadaşlar 32 gb modelini turkcell mağaza dışında alabileceğimiz yer olacak mı şu an hiçbir yerde yok. Bilgisi olan varsa??
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayyaatt

quote:

Orijinalden alıntı: semihvarol

Su smart remote for galaxy s4 harika. Telefon ekrani kapaliyken kanal acma kapama ses acma kapama yapilabiliyor. Rastlantisal kesfettim. Ekran kapaliyken sensorlerin orada parmaginizla saga sola kaydirin.

elimde S4 kitap gibi kız gibi duruyor ama ben en cok merak ettiğim ve istedğim özelliğini yani REMOTE özelliğini kullanamıyorum.
    Arkadaşım nasıl yaptın anlatabilirmisin.Bu programın MARKET harici PRO sunu nereden bulurum.Yada Kendi REMOTE programında ARÇELİK tv yi ve NEXT uydu alıcısı yok nereden bulurum.Sen hangi markalarla bunu başardın.Lütfen acık yazabilirmisin.Yada kısa bir video koysan?

D smart HD kullanıyorum. Telefona yukledigim programla Test ederken cihazi acmadi ama ben yine de "evet cihazi acti"secenegini sectim. Her fonksiyonu calisiyor. Acma kapama disinda.
    Ben programi google dan buldum indirdim.
    Sayfanin en asagisinda link 1 ve link 2 var. Link 1 den indirdim ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: merokartal

quote:

Orijinalden alıntı: suleyman.sry

quote:

Orijinalden alıntı: superior7

quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

Spigen kilifimda geldi , tum aksesuarlar tamam.

Kilif hem cihazi mukemmel koruyor hemde harika bir tasarimi var.

[simage]
    SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)
    [/simage]

bende almanyadan aldım kenarı beyaz olanını ayrıca şu spigen kılıfıda siperiş ettim.. bakınız ikiside çok iyi ayrıca amazondan ucuza bir tane 32 gb SAMSUNG SD CARD aldım bakabilirsiniz tavsiye ederim. burada ekran koruma filmide var..

http://www.amazon.de/SPIGEN-SGP-Samsung-Metallic-Premium/dp/B00C6CRQJS/ref=sr_1_7?ie=UTF8&qid=1368624744&sr=8-7&keywords=galaxy+s4+spigen

http://www.amazon.de/SPIGEN-SGP-Hybrid-Samsung-Infinity/dp/B00BYJXLV6/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1368624741&sr=8-2&keywords=galaxy+s4+spigen

http://www.amazon.de/Samsung-microSDHC-Speicherkarte-Adapter-MB-MSBGAEU/dp/B005FY61EK/ref=sr_1_5?ie=UTF8&qid=1368625017&sr=8-5&keywords=samsung+sd+karte

ha birde şunu aldım:
    http://www.amazon.de/EasyAcc%C2%AE-SuperBoy-Smartphone-0-5A~2-1A-gleichzeitig/dp/B008YRG5JQ/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1368625044&sr=8-2&keywords=battery+pack

(tabi sondaki linkin beyazını aldımm...)

sorusu olan varsa sorsun lütfen..

Ben ilk linkte vermiş olduğunuz kılıfı hepsiburada dan 79 tl.ye almıştım. Ancak beğenmediğimden iade ettim. Üst kapak tam kapanmıyor. Elinizle telefonu tuttuğunuzda üst kapak çarpık bir hal alıyor. Resimdeki gibi kaliteli bir duruşu yok. Ayrıca telefonu çok kalınlaştırdı. Ben de aliexpres ten fotoğrafta görünen ürünün koyu rengini 6 dolara aldım. Gelmesini bekliyorum...

kardeşim 6 dolara dediğin amazondanmı hangi siteden aldın kaç günde ulaşıyo türkiyeye bende kıbrıstayım bura gelirmi acaba :S

Amazon dan değil aliexpres adlı siteden aldım. 6 dolar. Tabiki çakma. Aynısını burada bir arkadaş 40-45 liraya satıyordu. Sanırım toptan getirmiş o. Toptan alırsan daha ucuz oluyor.

• ben imei li başvuru ile karşılaşmadım o konuyu bilemicem...ben ön sipariş vermeden müşteri hizmetleri ile görüştüm ve siparişimi öyle verdm hatta 2 tane aldım ve özellikle sordum 2 tane de Kablosuz Şarj Kiti alacaksınız dediler...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hayyaatt

quote:

Su smart remote for galaxy s4 harika. Telefon ekrani kapaliyken kanal acma kapama ses acma kapama yapilabiliyor. Rastlantisal kesfettim. Ekran kapaliyken sensorlerin orada parmaginizla saga sola kaydirin.

elimde S4 kitap gibi kız gibi duruyor ama ben en cok merak ettiğim ve istedğim özelliğini yani REMOTE özelliğini kullanamıyorum.
    Arkadaşım nasıl yaptın anlatabilirmisin.Bu programın MARKET harici PRO sunu nereden bulurum.Yada Kendi REMOTE programında ARÇELİK tv yi ve NEXT uydu alıcısı yok nereden bulurum.Sen hangi markalarla bunu başardın.Lütfen acık yazabilirmisin.Yada kısa bir video koysan?

D smart HD kullanıyorum. Telefona yukledigim programla Test ederken cihazi acmadi ama ben yine de "evet cihazi acti"secenegini sectim. Her fonksiyonu calisiyor. Acma kapama disinda.
    Ben programi google dan buldum indirdim.
    Sayfanin en asagisinda link 1 ve link 2 var. Link 1 den indirdim ben.

Next var ama bilemedim.
    SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

• quote:

Orijinalden alıntı: khaos

quote:

Orijinalden alıntı: khaos

Az önce yanlış yazmıştım Bekleme konumundayken ana sayfa (fiziksel tuş) tuşuna bastığımda uzunca bastığımda çıkan görev yöneticisi çıkıyor nerden nasıl bu ayarı yaptım bilmiyorum ve bir türlü düzeltemiyorum

Bu konuda bir fikri olan yokmu acaip can sıkıcı oldu

Fiziksel tuş,kısa basmalar da uygulamaları arka plana atmak için kullanılır,uzunca bastığınız da görev yöneticisi çıkar..Burada bir sorun yok?

Ram temizliği yapmanız için fiziksel tuşa konumlandırılmış bir seçenek...Bu seçeneği kaldıramazsınız,ayarlar da vs mevcut değil...

Ben sürekli fiziksel tuşa basmayayım ram temizliği için derseniz,Google Play'de widgetler var bu işi gören..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backstreet -- 17 Mayıs 2013; 0:31:18 >

• Artık kafam allak pullak oldu...neo hybrid kapağımı amazon.de diye amazon. uk den vermişim bir fark olur mu fiyat farkı veya elime ulaşması bilginiz var mı??
  • 
Sayfa: önceki 530531532533534
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.