Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (418. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 416417418419420
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: noblexfurkanaslan

quote:

Orijinalden alıntı: skywalkerhan

quote:

+1907 o kadar uygulama var radyoyu napcaksin

Bu nasıl bir mantıktır !!!

hocam oyunlardan müzik dinlemeye vakit ayıramazsın ki

Hala aynı mantıktan ilerliyorsun ama.. Onun zevki zamanı farklı diğerinin farklı. Olsaydı çok iyi olurmuş olmamış yapacak tek şey var program yardımıyla dinlemek...

• quote:

Orijinalden alıntı: erddeu

quote:

Orijinalden alıntı: Ceqa

herhalde gördüğüm en yanıltıcı belirtme olmuş ben düzeltiyim bende kıyasladım 2sini

internet hızı one (s4 güncelleme gelmesi lazım)

ekran parlaklığı s4 amoled (parlaklık ve kalite ayrı şeyler. beyazda çok sıkıntısı var benim tercihim lcd ekranlarya o başka)

telefonun hızlı açılması one (hangi kafayla yaptın anlamadım onenın açılma hızı ile yazılımı mevcut 5-6 sn açılıyor bence çok önemli birşeyde değil ayrıca)

menü geçiş hızı s4 demişsin ???!!!! sense 5 bu sene iyi iş çıkarmış bkz. link

donanımsal program one-s4 eşit verdim s4 zamazingolarına gerek yok.

kamera gün ışığında s4

düşük ışık one

video one (ses kayıtla öne geçiyor.)

iyi düzeltmişsin arkadaş. burada zaten herkesi hem fikir oldukları konuları yazmışsın. hayatımda gördüğüm en abuk subuk kıyaslamaydı resmen. susayım dedim ama bu kadar da alakasız kıyaslama olunca dayanamadım. hadi diğerleri göreceli diyelim de hele browser ve açılma kıyaslamasında tam saçmalamış. senin düzeltmeni görünce destek vermek istedim.

ya birde 2sini yanyana koydum flan demiş hangi firmada çalışıyorsa bende dayanamadım gece gece yazdım

• xz yede bakmanızı tavsiye ederim ;)
  • güncelleme ile aşırı ısınma sorunu çözülmüş mü, deneyen arkadaş var mı?
  • Arkadaşlar gt-i9500 2 adet getirdi arkadaşım. 16gb siyah 1400TL fiyatı var. İlgilenen olursa diye yazmak istedim. İstanbulda elden teslim edilebilir.
    Kutular açılmamıştır. imei kayıt alan kişiye ait olacaktır.
    Saygılar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARKADASLAR S4 ALDIM BUNDA FLASH PLAYER YOK MU YAAA :(

BAZI VIDEOLAR ACILMIYO NASIL YAPABILIRIZ...
  • Guncellemenin isiya faydasi olmamis. Hatta guncellemeyle kamera performansi dusmus gbi geldi bana. Acik havvada cok guzel goruntu veriyordu iki resim cektm ikisi de kotu gbi geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konu başında yazılmış arkadaşım
  • quote:

Orijinalden alıntı: streetmyther

quote:

Orijinalden alıntı: sevilen25

Stock tarayıcı da flas calistirabilen var mi acaba...? Bi de bu temometre nasıl çalışıyor bulamadım ....

Termometre için s health programını açıp yukarıdan sağlık panosuna tıklayıp rahatlık seviyesini seçtiğiniz zaman görebilirsiniz sıcaklık değerlerini

Teşekkür ediyorum kardeşim bi de şu stock tarayıcı daki flash prb cozebilsek süper olacak

• Ben ilk farki gordum. Kulakligi takip sesi arttirmaya calistiginizda yuksek acma kulagina zarar verir diye uyari verdi :-) guncellemenin ilk farkini bunu gordum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: streetmyther

quote:

Stock tarayıcı da flas calistirabilen var mi acaba...? Bi de bu temometre nasıl çalışıyor bulamadım ....

Termometre için s health programını açıp yukarıdan sağlık panosuna tıklayıp rahatlık seviyesini seçtiğiniz zaman görebilirsiniz sıcaklık değerlerini

Teşekkür ediyorum kardeşim bi de şu stock tarayıcı daki flash prb cozebilsek süper olacak

Stock tarayici ne denediysem olmadi.boat browser yukleyin hocam.cok basarili bir tarayici

• quote:

Orijinalden alıntı: Eric Cartman.

quote:

Orijinalden alıntı: mHunter

Merhaba bende yeni katildim araniza fakat modelim 19500... 19505 ile ne farki var?

İlk sayfaya yazmış olmaları lâzım, gözünüzden kaçmış sanırım.

i9505 modeli Snapdragon 600 işlemcili, Adreno 320 grafik kartlı bir versiyondur. ABD ve bazı ülkeler için çıkarılmıştır. i9500 ise Exynos 5 Octa işlemcili, PowerVR SGX 544MP3 grafik kartlı versiyondur ve Türkiye'de garantili olarak satılan tüm cihazlar, bu versiyondur.

Daha başka bir farklılık yok sanırım. Detaylı bilgiyi aşağıdan edinebilirsiniz :

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5371&idPhone2=5125

9505 modeli beyazları pembemsi gösteriyor
    9500 ile arasında beyaz ve tonlarında çok bariz farklar var
    burda daha öncede yazdım ama 9505 modelini çok kullanan olmadığı için kimse bir şey demedi

• quote:

Orijinalden alıntı: Fthakdgn

Arkadaşlar turkcell den galaxy s4 ümü almış bulunmaktayım ..akşam 8 gibi elime geçicek..Htc one ı teslim edip onu alıcam...

htc one'ın neyini beğenmedin? ben 2 telefon arasında kaldım da.
  • 32 GB olanı teknosalarda yok mu yaw? bir tek turkcell de mi var?
  • Arkadaşlar güncellemeden bahsedilmiş, Kies e mi geldi güncelleme? Ahizede konuşma esnasında cızırtı sorunu olan var mı?
  • Beyler Almanyadan i9500 ve i9505 modelleri yani ikisi de var i9500 getirtsem sıkntı olur mu ? Dil falan ios daki gibi mi ayarlanıyor yoksa ayrı rom mu kurmak gerek ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mHunter

Bunda da arka plan siyah olunca tasarruf sagliyor amoled oldugu icin dogrumudur?

Evet dogrudur.

Tabi surekli ekrani cik birakacaksan siyah arkaplan resim pilde tasarruf saglayacaktir.

Onemli olan heryerde uygulamalarda bile siyah zemin kullanmak.

Mesela File Manager kullaniyorum siyah temali.

Guncelleme sonrasi Antutu gibi benchmark programlarla tekrardan test edi ekran gountulerini paylasir misiniz...

Gerci suan custom rom dayim. Geri donmek mantikli mi bilmiyorum.

Ayrica kamera performansi da iyilesmistir. Birkac fotograf guncelleme sonrasi cekip paylasilirsa fena olma.

Simdiden tesekkurler...
  • Cihaz benimde bugün elime geçti bakalım şarja koyup kullanalım.Araniza bende katıldım :))

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: skywalkerhan

quote:

+1907 o kadar uygulama var radyoyu napcaksin

Bu nasıl bir mantıktır !!!

hocam oyunlardan müzik dinlemeye vakit ayıramazsın ki

tamam arkadaşım sen oyun oynarsında ben de günde en az 4-5 saat radyo dinleyen bir insanım.Senin için oyun önemliyse benim içinde radyo önemli Ne yapalım bizde marketten indircez artık

• quote:

Orijinalden alıntı: ap4che

o balonlu duvar kağıtlarında bulunuyor canlı duvar kağıtlarında sadece 2 tane var

eyvallah kardeşim sağolasın.
  • 
Sayfa: önceki 416417418419420
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.