Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (415. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 413414415416417
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rami boşalttıkça telefonunuz yavaşlar. (bunu her sayfada yazacağım . Bilmeden telefonu kullanan çok ) Kısa vadede görüldüğü üzere güncelleme baya olumlu şeyler getirmiş gibi.
  • Telefon bugün dengeleme güncellemesi yaptı.ne olduğunu tahmin edebiliyorum;
    Bazen bir fotoğrafı izlemek için yan çevirme hemen almıyordu galiba o düzeldi...
    bakmadım daha ne olmuş ne ortaya koymuş
  • Anlaşılan yeni güncelleme epey faydalı..
    Wireless bağlantı bulmak lazım derhal, ya da işten çıkıp eve dönmek :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: vamp

Rami boşalttıkça telefonunuz yavaşlar. (bunu her sayfada yazacağım . Bilmeden telefonu kullanan çok ) Kısa vadede görüldüğü üzere güncelleme baya olumlu şeyler getirmiş gibi.

valla hocam hergün söylesen yeri var. Ben yine ramı boşalttım telefon yavaşladı :) Bildiğim halde yine yaptım ya :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercyas

quote:

Rami boşalttıkça telefonunuz yavaşlar. (bunu her sayfada yazacağım . Bilmeden telefonu kullanan çok ) Kısa vadede görüldüğü üzere güncelleme baya olumlu şeyler getirmiş gibi.

valla hocam hergün söylesen yeri var. Ben yine ramı boşalttım telefon yavaşladı :) Bildiğim halde yine yaptım ya :)

Olsun en azından biliyosun. Bizim insanımızın algısı şu şekilde "rami boşaltırsak telefon rahatlar hızlanır". Şu algıyı bi kıralım yeter bizim için. Zaten ram kısmındaki uyarıyı ingilizcesi olan okursa görecektir. kısaca anlatılıyor orada

• quote:

Orijinalden alıntı: Lazm_Track

Antutu test sonucu: 27.888 puan.

Arkadaşlar , sarj konusunda yüzüm güldü diyebilirim. Şuan telefonun şarjı %14.. Dün sabah 8 de evden işe giderken şarjdan çıkarmıştım. Tüm sensörler açık , wi-fi sürekli açık. 3g açık. Günde en az 2,5 saat telefonla konuşuyorum. Hotmail ve outlook mail hesabımda senktronize halde. Ekran parlaklığı otomatik. Telefonu alırken , mobil şarj eden usb cihazlarından almıştım.Henüz kullanmak nasip olmadı..

Herkeste öylemi bilmiyorum fakat bu 1 hafta içerisinde şarj ortalamam 30-36 saat arası diyebilirim.

SORUN : Telefonu tuş kilidinden çıkardığım an , mevcut duvar kağıdı optimize ediliyor gibi sağa sola kayıp ortalanıyor. Böyle birşeyle karşılaşan oldu mu ?

SORU : Eski Samsung telefonlarımda mesaj kutusunda iken mesajların boyutunu küçük , büyük , orta şeklinde ayarlayabiliyorduk. S4 de bulamadım. Böyle bir ayar yok mu ? Varsa nereden yapıldığını bilen var mı acaba ?

Masaüstü resim için sıkıntı yok.mesaj boyutu için ses açma kısma tuşu Metin boyutunu buyutup küçültur.
    mesajlara gelince soldaki dokunmatik tuşa bas ve oradaki ayarlara bak zaten Metin boyutunu göreceksiniz
    kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Kumandan -- 9 Mayıs 2013; 14:08:20 >

• quote:

quote:

quote:

Olsun en azından biliyosun. Bizim insanımızın algısı şu şekilde "rami boşaltırsak telefon rahatlar hızlanır". Şu algıyı bi kıralım yeter bizim için. Zaten ram kısmındaki uyarıyı ingilizcesi olan okursa görecektir. kısaca anlatılıyor orada

Bir şey sorucam bu konuda kafam şu noktaya takıldı şimdi home tuşuna başılı tutup arka palndaki ugulamaları sağa çekerek kapatmayalım mı yoksa ram sekmesinde hafızayı boşat var onu mu yapmayalım yoksa her ikisinide mi yapmayalım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StreetLegend -- 9 Mayıs 2013; 14:17:03 >

• Selam Ben de uzun takiplerden sonra akıllı telefon almayı düşünüyorum Ancak s4 mü htc one mı karar veremiyorum s4 kullanan arkadaşlar memnunlar mı acaba? Bir de İstanbulda bir elektronik mağazasında s3 ü s4 ü sony xperia z yi ve htc one ı aynı camekanda yanyana koymuşlardı s4 neredeyse tamamen s3 e benziyordu ve sanki oyuncak telefon gibi duruyordu xperia z çok büyük ve kabaydı htc one manyak derecede güzel duruyordu benim sorum sadece şıklık için bu telefon alınır mı yoksa s4 mü alayım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: magmam

Selam Ben de uzun takiplerden sonra akıllı telefon almayı düşünüyorum Ancak s4 mü htc one mı karar veremiyorum s4 kullanan arkadaşlar memnunlar mı acaba? Bir de İstanbulda bir elektronik mağazasında s3 ü s4 ü sony xperia z yi ve htc one ı aynı camekanda yanyana koymuşlardı s4 neredeyse tamamen s3 e benziyordu ve sanki oyuncak telefon gibi duruyordu xperia z çok büyük ve kabaydı htc one manyak derecede güzel duruyordu benim sorum sadece şıklık için bu telefon alınır mı yoksa s4 mü alayım?

valla ben htc one kullanıyorum 5 gündür...evet telefon çopk şık ama elime tam oturmuyo nedense..bi enteresanlık var..birazdan s4 almaya gidiyorum..beyazı çok şık..s wiev flip kapak ta aldımmmı on numara
  • quote:

Orijinalden alıntı: streetmyther

quote:

quote:

quote:

Bir şey sorucam bu konuda kafan şu noktaya takıldı şimdi home tuşuna başılı tutup arka palndaki ugulamaları sağa çekerek kapatmayalım mı yoksa ram sekmesinde hafızayı boşat var onu mu yapmayalım yoksa her ikisinide mi yapmayalım?

Home tuşuna basılı tutma

• quote:

Orijinalden alıntı: qazze

quote:

Orijinalden alıntı: Lazm_Track

Antutu test sonucu: 27.888 puan.

Arkadaşlar , sarj konusunda yüzüm güldü diyebilirim. Şuan telefonun şarjı %14.. Dün sabah 8 de evden işe giderken şarjdan çıkarmıştım. Tüm sensörler açık , wi-fi sürekli açık. 3g açık. Günde en az 2,5 saat telefonla konuşuyorum. Hotmail ve outlook mail hesabımda senktronize halde. Ekran parlaklığı otomatik. Telefonu alırken , mobil şarj eden usb cihazlarından almıştım.Henüz kullanmak nasip olmadı..

Herkeste öylemi bilmiyorum fakat bu 1 hafta içerisinde şarj ortalamam 30-36 saat arası diyebilirim.

SORUN : Telefonu tuş kilidinden çıkardığım an , mevcut duvar kağıdı optimize ediliyor gibi sağa sola kayıp ortalanıyor. Böyle birşeyle karşılaşan oldu mu ?

SORU : Eski Samsung telefonlarımda mesaj kutusunda iken mesajların boyutunu küçük , büyük , orta şeklinde ayarlayabiliyorduk. S4 de bulamadım. Böyle bir ayar yok mu ? Varsa nereden yapıldığını bilen var mı acaba ?

Masaüstü resim için sıkıntı yok.mesaj boyutu için ses açma kısma tuşu Metin boyutunu buyutup küçültur.
    mesajlara gelince soldaki dokunmatik tuşa bas ve oradaki ayarlara bak zaten Metin boyutunu göreceksiniz
    kolay gelsin

Açtığım mesajın metin boyutunu ses tuşuyla küçültüp büyültebiliyorum fakat Mesaj kutusunda ayarlara giriyorum. Metin boyutu yok .. Benimkine koymamışlar sanırım

• aranıza yeni katıldım, takip deyim...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bir şey sorucam bu konuda kafam şu noktaya takıldı şimdi home tuşuna başılı tutup arka palndaki ugulamaları sağa çekerek kapatmayalım mı yoksa ram sekmesinde hafızayı boşat var onu mu yapmayalım yoksa her ikisinide mi yapmayalım?

aynen arkadaslar bende bu iki farki tam anlayamadim ikisinide yapmamamiz mi gerekiyor ?

• Teşekkürler ama ben ilk defa akıllı telefon alacam ama şimdi s4 alsam dışarıdan bakan birisi için s3 zannedilecek samsung neden kasayı değiştirmedi anlamadım Bir de müzik benim için çok önemli çünkü malum İstanbul trafiğinde işyerine saatlerce servisle giderken müzik dinleniyor s4 te radyo yokmuş galiba ben de çok iyi bir Sennheiser kulaklık var arkadaşımın s3 ünde denemiştim çok az sesi vardı htc one ın beats audiosu çok iyi diyorlar şimdiye kadarki en yüksek kulaklık sesi veren telefonmuş dahili amplifikatör varmış keşek samsung da sese önem verseydi
  • Ben forumları yıllardır takip ederim ama yeni üye oluyorum neden derseniz sürekli sisiz gibi insanlar birbirlerine sataşıyor ve seviye çok aşağılarda.. üstelik gece gündüz buraya mesaj yazacak kadar aylak birisi değilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: quatnatined

quote:

quote:

quote:

quote:

aynen arkadaslar bende bu iki farki tam anlayamadim ikisinide yapmamamiz mi gerekiyor ?

İkisini de yapma hocam ama gece yatmadan once acik birakicaksan rami temizle bide tek browserde geziyosan diger uygulamalari kapaman sana pil omru saglar ama bu sefer baska uygulamaya gecerken yavas acilir senin tercihin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: noblexfurkanaslan

+1907 o kadar uygulama var radyoyu napcaksin

Bu nasıl bir mantıktır !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skywalkerhan -- 9 Mayıs 2013; 14:29:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: skywalkerhan

quote:

Orijinalden alıntı: noblexfurkanaslan

+1907 o kadar uygulama var radyoyu napcaksin

Bu nasıl bir mantıktır !!!

+1 ama belki ustunde radyo.cipi vardir vergi vermemek icin koymamistir ideos x5 oyleydi bunda da radyo cipi varsa custom romlara koyarlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gultekin051400 Tl'ye almak nasıl olur?? I9500?
    nerede bu fiyatt
  • yeni versiyon guzele benziyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BesTCooL -- 9 Mayıs 2013; 14:41:50 >
  • 
Sayfa: önceki 413414415416417
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.