Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (3874. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38723873387438753876
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar. Orjinal samsung pil alsam birgunu gorurmuyum. 100 lira orjinal pil. Yada powrbank mi alsam. Görüşlerinizi iletirseniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rainbow22 kullanıcısına yanıt
    Power banl al dostum. Pil öylede bitiyor böylede bitiyor.

Powrr banklerin ince olanları var onlardan al hem hafif hem ince taşıması çok kolay.

Batarya öldüyse deji batarya alın.

• Hocam deji batarya alalım tamam. 3.5-4 saat ekran süresi görebilirsem günü çıkartır.Buda bana yeterli. Powerbanka gerek kalmaz. Sonuçta powrebanki taşıma derdi de var. Emin olsam orjinal batarya ya 100 liradan vericem ama değilim. Deji yi duydum ama kullanıcı yorumlarını bilmiyorum.

Önceki telefonum S2'de de deji batarya kullandım,şimdi S4'te de deji kullanıyorum, abartildığı gibi orijinalden daha başarılı değil yalnız orijinalini de aratmıyor diyebilirim, dengeli, bataryayı son değerine kadar eksiksiz kullanıyor, kullanım biçiminize göre de 3.5 ile 4 saat arası ekran süresi alabiliyorsunuz.

• Deji bataryayi ben de s4 mini de kullandım.
    Orijinalinden daha iyi değil ama daha kötü de değil.
    %0 gördüm ve hala kullandım. Son enerjisine kadar stabil iniyor.
    Parasını sonuna kadar hakediyor.

• yeni sürümü torrentte bulan var mı? dün yakşam yükleme yaparken ikikez kesilme oldu, şimdi telefon açılmıyor, firmware uqgrade encountered an issue. hatası veriyor, odinle yazılım yüklemem lazım. elimde yeni veya eski yok.
    nette olan dosyalarda aşırı yavaş iniyor.
    torrent olursa işim daha kolay olur. eski yeni sürüm fark etmez.
  • Rizeli kullanıcısına yanıt
    Sammobile yavaş inmez ya. Ordan dene.

• Öner kullanıcısına yanıt
    oradan beceremedim, kayıt ekranı çıkıyor, dolduruyorum kayıtta yapmıyor deli oldum
    http://live.samsung-updates.com/ buradan indiriyorum en fazla 60kb ile geliyor oda hat kesince gidiyor
  • zorda olsa indirdim kurdum lakin kamera başarısız hatası düzelmedi, sammobil de 4.3 de göremedim. eski sürümler, sammobilde bulabilirmiyim?
  • Nedeni mi? Telefonu kullandığım ilk iki yıl içerisinde sürekli çoğu uygulamalardan durduruldu hatası alıyordum. Daha sonra garanti bittiğinde ise cihaza Rusya ROM'u yükledim ve gerçekten Türkiye'ye kıyasla daha stabil yazılımı vardı. O gün bugündür Rusya ROM'undan şaşmıyorum. Cihazı rootlayıp kendi ayarlarınızı yaptınız mı daha da stabil olacaktır, nedeni bu.

• Bende güncelledim telimi ve arkadaşların dediği gibi resimlerde bozulma var ve bende bir çok belge resimi var hiç biri okunmaz durumda. Sorun galeri uygulamasinda arkadaşlar çözüm ise marketten galeri uygulaması aratıp yeni bir galeri uygulaması indirin ben quickpic adlı uygulamayı kurdum ve resimleri burdan açtığımda resimler çok net yakınlaştırdiginda bozulma yok
    Not:galeri uygulamasinin ayarlarina gidip her zaman galeri ile aç secenegini kaldırın

• Yahu galeri mahvetti telefonu boyle guncelleme mi olur. Butun isim fotograflarla al gonder ile. Ne cektigim yuksek kaliteliyi blnede aldigim fotograflara bakabiliyorum. Yakinlastieinca mahvoluyor yazilar okunmuyor. Cozum yok galiba farkli galeri vs indircez sanirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Vandalizm

Nedeni mi? Telefonu kullandığım ilk iki yıl içerisinde sürekli çoğu uygulamalardan durduruldu hatası alıyordum. Daha sonra garanti bittiğinde ise cihaza Rusya ROM'u yükledim ve gerçekten Türkiye'ye kıyasla daha stabil yazılımı vardı. O gün bugündür Rusya ROM'undan şaşmıyorum. Cihazı rootlayıp kendi ayarlarınızı yaptınız mı daha da stabil olacaktır, nedeni bu.

Hangi rusya romu en iyisi peki link vs atar mısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jacki

Yahu galeri mahvetti telefonu boyle guncelleme mi olur. Butun isim fotograflarla al gonder ile. Ne cektigim yuksek kaliteliyi blnede aldigim fotograflara bakabiliyorum. Yakinlastieinca mahvoluyor yazilar okunmuyor. Cozum yok galiba farkli galeri vs indircez sanirim

Hocam quickpic indirin zaten telin kendi galerisi çok dandik ne bi özellestirme var ne de Başka bişey quickpicte setting menüsünden bir cok özellik mevcut hem daha stabil hem daha kaliteli görüntüler alırsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkmelon -- 1 Aralık 2016; 12:01:53 >
  • Benim galerisi sorun çıkartması.

Kamera hatası donanımsalmış ön kamerayı değiştirin düzeldi sorun.

• zedat_1903 Z kullanıcısına yanıt
    Buyrun:

http://www.sammobile.com/firmwares/download/93065/I9500XXUHPH3_I9500SERHPH1_SER/

• iyi ozaman güncellemeyi yapmayalım bi dahakine kadar :D
  • xymox kullanıcısına yanıt
    Vandalizm kullanıcısına yanıt
    bi dahaki mi

@Vandalizm hocam saolasın en yakın zamanda geçmek lazım. yüklemeden sonra bende iyiye giden tek kalem yok bütün wipeları da yapmama rağmen.
  • Vandalizm kullanıcısına yanıt
    Hocam bu arada bu romun changelisti bize yeni gelen güncellemeyle aynı bunun üstüne güncelleme geldi mi bu roma?
  • 
Sayfa: önceki 38723873387438753876
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.