Şimdi Ara

2013 SAMSUNG F9000 4K & F8500 & F8000 & F7000 3D LED TV MODELLERİ (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.750
Cevap
73
Favori
572.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hbasaran82

quote:

Orijinalden alıntı: ogundemir

Bu nerden cıktı yaw

http://www.bimeks.com.tr/urun/128125/samsung-55f8500-140-ekran-3d-led-tv.aspx#photos

F8500 LED YAZMIŞLAR
    nasıl bir plazma yaptılarsa
    bimex bile karıştırmış :))
    yada bağlığa f8000 yazacaklardı karıştırdılar

plazma degil hocam Led Tv yanlislik yok

• Arkadaşlar bugün aşağıda yer alan hdmi kabloyu aldım fakat tv uzun olduğu için kısa geldi :(

http://www.electroworld.com.tr/p/belkin-high-speed-prohd2000-hdmi-3d-kablosu-1m/

İhtiyacı olan varsa bluray film vs ile takasta değerlendirebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coumuflage

quote:

Orijinalden alıntı: hbasaran82

quote:

Orijinalden alıntı: ogundemir

Bu nerden cıktı yaw

http://www.bimeks.com.tr/urun/128125/samsung-55f8500-140-ekran-3d-led-tv.aspx#photos

F8500 LED YAZMIŞLAR
    nasıl bir plazma yaptılarsa
    bimex bile karıştırmış :))
    yada bağlığa f8000 yazacaklardı karıştırdılar

plazma degil hocam Led Tv yanlislik yok

bu plazma modelı sanırım yanlış yazmıslar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blueman7 -- 31 Mayıs 2013; 20:19:40 >

• F8500 plasma tv dir yanlış bilgilendirme olmasın resmi kaynak :

http://www.samsung.com/us/video/tvs/PN64F8500AFXZA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhuntus81 -- 31 Mayıs 2013; 20:45:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhuntus81

F8500 plasma tv dir yanlış bilgilendirme olmasın resmi kaynak :

http://www.samsung.com/us/video/tvs/PN64F8500AFXZA

TR de olabilir ancak avrupa da F8580 Led, F8590 Plazma olarak cesitler var hocam biraz karisik bir durum

• Uzun süren pana ve sony araştırmalarının sonucunda bugün samsung 7000 sahibi oldum

Samsunga pek sıcak bakmasamda birazda zoraki bir şekilde aldım umarım 2013 serisinde samsung kendini düzeltmiştir.Yarın kurulumu yapılacak az çok paylaşım yaparım inşallah..
  • hayırlı olsun , güle güle sorunsuz kullanın inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuftaner

hayırlı olsun , güle güle sorunsuz kullanın inşallah

saolasın hocam Allah razı olsun umarım bir sorun çıkmaz philips 7008 gibi :)
  • yorumlarınızı bekliyoruz
  • Ufakta olsa bir inceleme yapıp paylaşacağım hocam resim vs
  • Herkes dört gözle bu incelemeyi bekliyordur
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharapnell

Uzun süren pana ve sony araştırmalarının sonucunda bugün samsung 7000 sahibi oldum

Samsunga pek sıcak bakmasamda birazda zoraki bir şekilde aldım umarım 2013 serisinde samsung kendini düzeltmiştir.Yarın kurulumu yapılacak az çok paylaşım yaparım inşallah..

Hayırlı olsun 46 mı 55 mi aldınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enola

quote:

Orijinalden alıntı: sharapnell

Uzun süren pana ve sony araştırmalarının sonucunda bugün samsung 7000 sahibi oldum

Hayırlı olsun 46 mı 55 mi aldınız

46 aldım hocam salonum ufak biraz TV'deki ilk izlenimim kumanda olayı çok hoş ufacık cep telefonu gibi ve dokunmatik ama gözüme çarpan ilk sorun ise panelde siyahlarda köşe kısımlarında malum beyazlıklar var ufak da olsa ama bu her TV'de olan bir sorun onun için pek takmıyorum açıkçası...

• cuma günü ben de 40F8000 siparişi verdim. bizdeuygun.com da en uygununu bulduğumu düşünüyorum. ne zaman gelir bilemem... bu arada kurulumu kargo ile gelenler mi yapıyor yoksa samsung teknik servis falan mı geliyor.

bir de askı aparatına mı asmak gerek yoksa sehba daha mı iyi olur ilk televizyonum
  • quote:

Orijinalden alıntı: daymoon06

cuma günü ben de 40F8000 siparişi verdim. bizdeuygun.com da en uygununu bulduğumu düşünüyorum. ne zaman gelir bilemem... bu arada kurulumu kargo ile gelenler mi yapıyor yoksa samsung teknik servis falan mı geliyor.

bir de askı aparatına mı asmak gerek yoksa sehba daha mı iyi olur ilk televizyonum

Hayırlı olsun öncelikle. Tv büyük ihtimalle kargo ile gelir tahminimce. Şayet böyle olursa size tavsiyem kesinlikle kutuyu açmamanızdır. Bir Samsung yetkili servisinden ücretsiz kurulum gerçekleştirebilirsiniz. Zaten Garanti Belgesinin geçerli olması için kuran ekip bir imza atıyor. Eğer kutuyu siz açarsanız çıkacak bir problemde servis geçerli olmayacaktır.

Askı konusunda gelirse ben tv ünitesine koydum gayet şık duruyor. Duvarınız genişse oturma düzeninize göre duvara monte de ettirebilirsiniz. Görüş açınız ne şekilde iyi olacaksa ona göre kullanabilirsiniz.

• İlk fotoğrafı tv kurulduğunda çektim. Wi fi yi algıladıktan sonra uygulamaları kendi otomatik indirmeye başladı.

2. Fotoğraf 3D film denediğimde çektim bu yüzden biraz yamuk olmuş :)

2013 SAMSUNG F9000 4K & F8500 & F8000 & F7000 3D LED TV MODELLERİ 2013 SAMSUNG F9000 4K & F8500 & F8000 & F7000 3D LED TV MODELLERİ
     2013 SAMSUNG F9000 4K & F8500 & F8000 & F7000 3D LED TV MODELLERİ 2013 SAMSUNG F9000 4K & F8500 & F8000 & F7000 3D LED TV MODELLERİ

• Şimdiye kadar F8000 alanlar TV'deki SUBWOOFER'ı değerlendirebilirler mi ? Bir fark yaratıyor mu yoksa artı olarak kattığı birşey yok mu
  • Dün Teknosa'da F8000 inceleme fırsatı buldum,gerçekten çok iyi bir televizyon fakat fiyatının biraz düşmesi gerekiyor.
  • görüntüler burdan yamuk olabilir ama sizin odan görüntü kalitesini anlatmanız gerçek görüntüyle paha biçilemez ancak tv görüntü kalitesi muazzam sony w900 serisinin nasıl olacak çünki rakibi bence direk sony w900 serisidir
  • 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.