Şimdi Ara

2013 SAMSUNG F9000 4K & F8500 & F8000 & F7000 3D LED TV MODELLERİ (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.750
Cevap
73
Favori
572.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.teknomina.com/Samsung-UE55F8000-3D-Led-Televizyon%2CPR-3874.html?ref=akakce&v=1.17.5 bu sitede dvb t2 var diyor hatta açıklama yapmış karasal hd yayın diye :) umarım doğrudur

ama gerçekten insan o kadar para veriyor çok da önemli olmasa da olmasını istiyor yani.. ve bence de olması lazım 2013 model bi tv de son teknoloji karasal yayın alıcı olmazsa zaten yazık olurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhuntus81 -- 15 Mayıs 2013; 17:13:46 >

• DVB-T2 son teknoloji değil, ha bize en son geldi o ayrı konu.
    O bakımdan tabi son teknoloji sayılabilir
  • Arkadaşlar komedi ya

teknomania.com da canlı desteğe bağlandım ve gülmekten hala karnım ağrıyor :

" Siz
    iyi günler
    Şu anda size yanıt veren kişi:
    bekir tokulluoğlu
    bekir tokulluoğlu
    merhabalar
    Siz
    ben 55F8000 almayı düşünüyorum da
    bu tv de bu yıl sonu başlayacak olan karasal hd yayın alıcı dvb t2 var mıdır ?
    baya bi bilgi kirliliği var çünkü resmi sitesinde yok gözüküyor
    bekir tokulluoğlu
    ürünümüz de dahili uydu alıcısı mevcuttur
    Siz
    biliyorum ben karasal hd alıcı soruyorum?
    bekir tokulluoğlu
    karasal değildir efendim
    detaylı bilgi için 444 77 11 den destek almanızı rica ederiz
    Siz
    peki tv nin sitesine bakarsanız kendi sitenize orda yazıyor ama
    teyid etmek istedim
    ama sizin hiç haberiniz yok ilginç gerçekten
    bekir tokulluoğlu
    yanlış bilgi aktarmak istememek adına sizleri yönlendirmek istedik
    Siz
    çok müşteri odaklısınız
    iyi günler
    bekir tokulluoğlu sohbetten ayrıldı ama endişelenmeyin. Bıraktığınız mesajları yine de alabileceğiz."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhuntus81 -- 15 Mayıs 2013; 17:28:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: GedKalessin

Arkadaşlar 40es8000 alacaktım fakat f serilerini görünce f7000 almaya karar verdim bütçem buna yeterli. Ancak 40F8000 yada 40F7000 arasında çok büyük farklılık var mı ya da 40es8000 den iyimidir 40F7000 yardımcı olursanız memnun olurum teşekkür ederim şimdiden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Subwoofer var 8000 lerde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XCrazyBLaderX

F SERİSİ DVB T2 İLE İLGİLİ SAMSUNG ÇAĞRI MERKEZİ GERİ DÖNÜŞ YAPTI TRDE SATILAN F SERILERINDE DVB T2 VAR DEDİ RESMİ SITELERINIDE GUNCELLEYIP ACIKLAMAYA EKLIYECEKLERMIS

işallah doğrudur 1 temmuzda 40f8000 almayı düşünüyorum param ona yetiyor.
    gönül ister 55inç almayı ama maalesef durumlar yetmiyor
  • Gunaydın beyler,

Alıcak arkadaslar varmı ?

Sitede @selomert06 nıcklı arkadas İst - Vatan Dudullu şubesınde calısıyor. Gidelim alalım ( 55F8000 ) artık bıtsın bu işkence 5300 tl + pesın fıyatına taksıt var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogundemir -- 16 Mayıs 2013; 10:20:56 >
  • Hayirli kandiller İnsallah herkes gonlundekine kavusur

• quote:

Orijinalden alıntı: MEVLANA CELALETTİN

Hayirli kandiller İnsallah herkes gonlundekine kavusur

Amin herkesin kandili mubarek olsun

• Merhaba arkadaşlar 46f7000 almayı düşünüyorum en düşük fiyat dükkan.com.tr de 3575 tl 11 taksit görünüyor bu site güvenlimidir 2 yıl garantisi de var yazıyor yardımcı olurmusunuz lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf Miroğlu

arkadaşlar , bulutlanma , banding , ışık kaçırma v.b sorunlar varmı yokmu görebilmemiz için bizlerle foto paylaşırmısınız.

bu fotoları pc den veya usb ye atarak tv ye atarak açmanız yeterli.

akşam karanlıkta odadaki tüm ışıkları kapatıp ; tv nin arka ışık ayarlarını full , %80 ve %60 şeklinde ayarlayıp 3 farklı pozda çekerseniz seviniriz.

Bunu denerken sadece ışık ayarımı dediğiniz gibi yapılıyor? Kontrast ayarı ile oynuyormuyuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dentist24 -- 16 Mayıs 2013; 12:51:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pervaz2

quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf Miroğlu

arkadaşlar , bulutlanma , banding , ışık kaçırma v.b sorunlar varmı yokmu görebilmemiz için bizlerle foto paylaşırmısınız.

bu fotoları pc den veya usb ye atarak tv ye atarak açmanız yeterli.

akşam karanlıkta odadaki tüm ışıkları kapatıp ; tv nin arka ışık ayarlarını full , %80 ve %60 şeklinde ayarlayıp 3 farklı pozda çekerseniz seviniriz.

Bunu denerken sadece ışık ayarımı dediğiniz gibi yapılıyor? Kontrast ayarı ile oynuyormuyuz?

samsunglar çok parlak oldugundan ideal kontrast oranları kaç bilmiyorum ama pocemonmutlu arkadaşın yolladıgı test fotosunda kontrastı 95 yapmış.

@pocemonmutlu

Uyarı: şık sızma bulutlanma testi yaparken Menü/Görüntü/Resim Modu/FİLM modula alarak kontrol edin.

Eğer Standart-Doğal veya Dinamik modlarda test ederseniz siyah fotolarda ışığı %70 düşürüyor veya OFF konumuna alıyor, eğer sorun varsa göremessiniz.

• Tabi burada önemli olan fotoğraf makinenizin otomatik ayarda olmaması. Yoksa benim çektiğim fotoğraflar gibi shutter speed 2 sn olur ve resimler cloud ile dolar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavsar -- 16 Mayıs 2013; 13:04:18 >
  • Samsung Duvar Askı Aparatı

2013 SAMSUNG F9000 4K & F8500 & F8000 & F7000 3D LED TV MODELLERİ

• Işık ayarlarını anladım ama kurulum tahmin edeceğiniz üzere gündüz yapılıyor servis tarafından. Dolayısıyla verilen resimlerle usb den yapacağımız test ancak ölü piksel kontrolü olur diye düşünüyorum. Ancak gecede diğer kontrolleri yapabiliriz doğru mu?
  • Ölü piksel ve clouding testi de yapılmış oluyor. Siyah foto ve içinde donanım haber yazan foto ile. Ama dediğim gibi fotoğraf makinasını oto modda kullanmayacaksınız.
  • Sayın mavsar sizin tecrübeleriniz önemli bizim için. Fotoğraf ayarlarını gece yaparım ben o konuda sorun yok. Benim için şu an önemli olan fotodan önce servis kurulumu sırasında benim gözle göreceğim ve dikkat etmem gereken şeyler. Tabi haliyle gündüz bakmış olacağım ilk kurulumda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pervaz2

Işık ayarlarını anladım ama kurulum tahmin edeceğiniz üzere gündüz yapılıyor servis tarafından. Dolayısıyla verilen resimlerle usb den yapacağımız test ancak ölü piksel kontrolü olur diye düşünüyorum. Ancak gecede diğer kontrolleri yapabiliriz doğru mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: celik1803

Merhaba arkadaşlar 46f7000 almayı düşünüyorum en düşük fiyat dükkan.com.tr de 3575 tl 11 taksit görünüyor bu site güvenlimidir 2 yıl garantisi de var yazıyor yardımcı olurmusunuz lütfen.

Arkadaşlar birde bana yardımcı olaydınız

• Makinanızı şu değerlere ayarlayabilirseniz uygun değerler olacaktır.

Diafram: f/2.4 - f/3.5
    Poz süresi: 1/20 - 1/30 saniye.
    ISO 160 - 200
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.