Şimdi Ara

FIFA 2014 [PS4 ANA KONU] 'PS3 ve PS4 Sürümleri Çok Farklı' (175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.077
Cevap
41
Favori
230.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ey ahali bi hata ettim pes aldım takasta degistirip fifa alacagım onlineda kasma slowmotion oluyormu...

Edit: yada ps4 ü bekleyip fifa 14 almak mı mantıklı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucuker34 -- 1 Ekim 2013; 12:28:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jigsaw79 kullanıcısına yanıt
    Acil update paketine drenaj sistemi de eklenmeli. Seasons'da FIFA topu göründüğü anda iki şeye dua eder oldum; PSG gelmesin, hava yağmurlu olmasın. Ama ne hikmetse bu ikiliden kurtulamadım gitti.
  • Oyun olmuş. İlk başlarda 13 mantığıyla paldür küldür giriyosunuz ama yemiyor... Organize ve akıllı oynamak gerekiyor.

Orta kafa gol olayına gelirsek ben fazla gol yemiyorum. Yani bir maçta bir tane ya da iki maçta bir tane. Oyun stilimden olsa gerek, yönlendirdiğim futbolcuyu direk adama koşturmuyorum. Bunun yerine koşu yolunu kapatarak, cpu ile pres yapıyorum.

Fifa 13 de hiç kafa golü olmuyordu neredeyse bu da gerçekciliği baltalıyordu. Sürekli çalım at adam eksilt ara pası ya da havadan pas= gol. Bu da baymıştı be.. Şahsen ben kafa gollerini özlemiştim. Tabi olaya bir de şu yönden bakmak lazım, ronolda ile orta aç, benzema gibi ST ile gol bulursun ya da tehlike yaratırsın bu gayet normal bir durum. Hoş gerçekte ronolda çok rahat bir pozisyonda adrese teslim atmıyor mu? Bu olayı ben özellikle denedim burada ki yorumlardan sonra, crossing özelliği az olan bir oyuncu ile orta açıldığında 5/2 ya da 6/3 gibi bir oran var. Hadi diyelim ortalar tuttu, hava üstünlügü ve header yeteneği az olan oyuncuyla da 3/1 gibi bir oran var. Bu oranlarda full kanat organizyonu kasarsan, her iki kanat oyuncusu için 10/5 orta ve gol olasılığı 5/2 gibi bir durum.

Rakibin orta kafa gol olayı ise mümkün olduğunca kanatları kapatarak, rakibi geçirmemeye çalışıyorum. Beklerimin work ratelerine ayar çekiyorum maçına göre. Evet maçına göre neden? Çünkü rakibin kanat oyuncuların hızına göre maça başlamadan t.direktör gibi ayarlama yapıyorum. Bunun yanı sıra rakibin tehlike yaratıcak ST oyuncusunu adam adama alıyorum.

Yani arkadaşlar oyun olmuş diyorum çünkü oyun bizi maçına göre taktik ayarlamayada zorluyor. Bir çoğumuz WE ile başladık futbol oyununa. Her maç için taktik yapmıyormuyduk? Ya da defalarca maç yaparak en uygun taktiği bulmaya çalışıyorduk.

İlk açtığımda bende yadırgadım ancak oyun bizden farklı organizasyonlar istiyor ve eski fifa 13 alışkanlığınızi bırakınca da keyif dolu maçlar çıkıyor ortaya.

Hepimiz bir nevi hayatımıza hobilerimizle renk katmaya çalışıyoruz. Birazcık olsun iş stresinden, hayatın çetrefilinden kaçmak istiyoruz. Kimi genç arkadaşlarımız da sınav stresi yaşayarak gelecek endişesi içinde. Kısacası keyif almaya bakın kendinize ayırdığınız vakitten.

• En çok sevdiğim mod ama yağmur ve 4 yıldızlı takıma sürekli 4.5 5 yıldızlı takım vermesinden bıktım. Dün interaktif world cup modunu denedim. Maçta yağmur yoktu ama gündüz maçıydı. Gece maçı denk gelmedi. Bir müddet bu modu deniyicem. En azından her oyuncu aynı güçte.
    Akşam online olursam maç yapabiliriz sıkıntı olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: jigsaw79

En çok sevdiğim mod ama yağmur ve 4 yıldızlı takıma sürekli 4.5 5 yıldızlı takım vermesinden bıktım. Dün interaktif world cup modunu denedim. Maçta yağmur yoktu ama gündüz maçıydı. Gece maçı denk gelmedi. Bir müddet bu modu deniyicem. En azından her oyuncu aynı güçte.
    Akşam online olursam maç yapabiliriz sıkıntı olmaz.

Hocam nasil oynuyoruz o modu?

• Arkadaşlar ultimate teamde maça girmek istiyorum hata veriyor Min. 80 team chemistry
    Your squad does not meet the following entry requirements for this: diye bir hata çözümü nedir ne yapmam lazım
  • yaban arısı Y kullanıcısına yanıt
    Play ana başlığının altında en sağda ' More" yazan bölüme girdiğinde İnteraktif World Cup seçeneği var

• Yine aynı yine aynı. oyunu ben mi oynuyorum bilgisayarmı oynuyo anlamadım. oyunu sürekli bi hata yapmaya zorlama çabası, sürekli, ver kaça giriyosun kaçan oyuncu nereye attıgında en kötü seçim olur oraya kosuyo :) pas atmak için artık açı ayarlamada pro oldum ona rağmen dumduz yan pası hatalı atması, anlam veremediğim adamın durduk yere hareketsiz kalması ve bunu bi maçta 2-3 kere yapması, hemde en kritik pozisyonlarda, kafa topuna çıkarken kötü pozisyon alan kısa boylu özelliksiz forvetin kafayı vurup iyi pozisyon alan boylu poslu defans oyuncusunun vuramaması :), ondeki adama atmak isterken ters açıdaki oraya istesende atamıcağın bi noktaya topu atması çok komik ya. oyun resmen kendi kendine oynuyo bizler dunya para vermiş figuranlarız :) akıl gerektiriyo falan demeyin çok sukur 97 den beri oynuyorum bu oyunu her seriye 1000 er saat harcamısımdır çok rahat. ama momentumdan beri oyunu kendim deil bilgisayar ne isterse ole oynadıgımızı dusunuyorum. adamlar sırf bilenin, yeteneklinin çok sure harcayanın oyunu tezduze olup domine etmesin diye herseyi ramdom mantıgı ile yapmıslar bu da oyundan soğumak için yeterli bi sebep. sanırım ya teknoloji yapay zeka ve insan zekasının guzelce harmanlanıp oynamayı bilen ile bilmeyeni eşit tutmayacağı bu tarz bir oyuna yeterli deil yada kapitalist yaklasımı yuzunden ea sport bu tarzı benimsediği için biz sadece oyunsever değil müşteri oluyoruz. bi daha keyif almadıgım bu oyuna para vermek istemiyorum bunu anladım..

• ps3 de oynayamayan arkadaşlar lütfen oyuna bok atmayalım pc de berbat derecede de ondan
  • Beyler oyuna hic laf atmayin bnce oyun cok iyi olmus.artik ezber oyun moyun yok hersey rafa kaldrilms tamemen zeka ve ddusunceyle oynanabilen bir oyun yaratilmis

• quote:

Orijinalden alıntı: .ozy.

Beyler oyuna hic laf atmayin bnce oyun cok iyi olmus.artik ezber oyun moyun yok hersey rafa kaldrilms tamemen zeka ve ddusunceyle oynanabilen bir oyun yaratilmis

Aynen öyle dostum adamlar gerçekten de oynanabilirlik üzerinde çalışmışlar.Daha ne olsun tamamen öyle alayım atayım mantalitesi yok mantık ve çabaya dayalı bir oyun olmuş.Oyuna laf edenler bence oyunu tam beceremediler yada onlara zor geldi.Ben öyle kafa yoruyorum oyun 10 üzerinden 10 yamayla yıldızlı 10 olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patikle penguentos

quote:

Orijinalden alıntı: .ozy.

Beyler oyuna hic laf atmayin bnce oyun cok iyi olmus.artik ezber oyun moyun yok hersey rafa kaldrilms tamemen zeka ve ddusunceyle oynanabilen bir oyun yaratilmis

Aynen öyle dostum adamlar gerçekten de oynanabilirlik üzerinde çalışmışlar.Daha ne olsun tamamen öyle alayım atayım mantalitesi yok mantık ve çabaya dayalı bir oyun olmuş.Oyuna laf edenler bence oyunu tam beceremediler yada onlara zor geldi.Ben öyle kafa yoruyorum oyun 10 üzerinden 10 yamayla yıldızlı 10 olur

Aynen ole sadce su konuda hak veriorum grafikte biraz geriye gdilmis oyuncular haric saha olayi fifa 13 teki gibi olsydi cok iyi olurdu .ben oynarken cok zevk aliorum resmen kendimi gercek macta hsderiorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Kararsız Kasım

Oyun tam anlamıyla ÇARŞI-PAZAR KARIŞTI/GIRGIRIYE'DE ŞENLIK VAR ve türevi kargaşada ilerliyor.

• BEYLERRRRR 2vs2 de penalti kose vurusu vs kimin aticagini nasil ayarliyabiliyoruz ben mesela penalti kullanamam yardim ederseniz cok sevinirim

• Güvenlik sorusunu soruyor fakat ben unuttum nasıl olacak :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagkajj -- 1 Ekim 2013; 20:58:59 >
  • Beyler bu world cup şeyine girdimde bütün takımların oyuncuları 85lik nasıl bişi bu cozemedim :D
  • psn hesabım 3.bölge ve aldığım kutulu fifa14 2.bölge oyun olduğundan dolayı ve hesabımı değiştirmek istemediğimden 4 gold pack redeem kodu kullanamıyorum.benim durumumda olan başka biri varsa kodları takaslayabiliriz veya bu işi çözmenin bir yolu varsa arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim..

• benim adamlar hep yavaş arkadaş topu alıyolar ama gitmiolar anlamadım bu işi ben !!
  • quote:

Orijinalden alıntı: KarambaKarambita*

Beyler bu world cup şeyine girdimde bütün takımların oyuncuları 85lik nasıl bişi bu cozemedim :D

Orada her şey eşit. Mücadele denk takımlarla oluyor

• oyunu dün aldım ve çok hoşuma gitti oyunda artık bir tek ronaldo veya messi yok tamamen takıma dönmüş oyun yane oyun takım oyunu olmuş saçmalıklar yok ufak tefek hatalar var ama onlarda uptade çözülür diye umud ediyorum bu oyunu beyenmiyenler bide pese bi baksınlar bakalım nasılmış bütün arkadaşlarım aldıkları pesi iade ediyor
  • 
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.