Şimdi Ara

DH Otomobil ÖNERİ KUTUSU ve KISAYOLLAR (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
702
Cevap
5
Favori
90.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki

DH Otomobil ÖNERİ KUTUSU ve KISAYOLLAR

(En Son Oy Tarihi: 15.8.2017)
Giriş

Orjinalden alıntı: emre.

quote:

Orjinalden alıntı: Fiatci

Beyler ayıptır sormasıda bu "bu kadar kısa sürede iki mesaj atamazsınız" yazısı beni felc etti..... illa bişey yazmak için zaman mı geçecek? yönetimdeki arkadaşlar bununla bi ilgilenseniz...... hayır o değil o arada başka bi sitede topicde yazı yazıyorum buraya bi dönüyorum bıraktığım sayfadan çıkılmış kafasına göre bi yerlere girmiş....

evet fiatçı zaman geçmek zorunda.bu forumun diğer kısımlarında da var.ve post kasan arkadaşlara önlem için yapılan bir uygulama...

bunun çaresi yok,otomobil bölümünde de oluyor bu tarz kişiler.her ne kadar banlansalar da...

Bence bu zaman ve post işi kalkmalı....... bi yarbay olduk herkez postuma taktı ya..bi yerde bi yorum yapıyım herşeyi biliyomuş gibi post artırıyosun sadece diyenler bile oluyor ya.....

neyse bu arada emre bi şey daha soracam(kusura bakma fazla oldum ama) bi topice mesaj atıyorum sonra girdiğimde mesajım yok...bu nedendir ya? mesaj gidiyor hatta çıkıp tekrar giriyorum orda ama ertesi gün girdiğimde yok...işin tuhaf tarafı kötü bişeyde yazmıyorum küfür falan ama gidiyor..bu nedendir?

• mesaja resim ekleyemiyorum??? nereden ekleniyor???
  • Vallahi baba şu en son yazılan cevaplar acdıgımızda dırek karsımıza gelse yanı ilk sayfada olsa iyi olur.Baydım en son sayfayı tıklamaya
  • beyler şu feyklerin açtığı topiclere hiçbirimiz girip bakmayalım.böylece tepkimizi ortaya koymuş olmakla beraber
    o istediği hedefe ulaşamamış olur.
  • Sayın form yöneticilerine;

Merhabalar, hepinizin malumu hafif ticari araçlar( doblo-connect-caddy-pejo-kangoo-cıtroen... vs ) konusunda formda sık sık sorular soruluyor , acaba hangisini alsam diye. Bu soruyu soran o kadar çok arkadaşımız varki. Mutlaka sizlerinde ilgisini çekmiştir. Hafif ticari araçlar konusu hep gündemde ve çok ilgi görüyor.

İşte bu yüzden dolayı sizce hangi hafif ticari araç alınmalı şeklinde bu bölümde bi anket düzenlesek diyorum.

Bu anket hafif ticari araçlar arasında kararsız kalan insanlar için çok faydalı olacaktır.

İlginiz için teşekkür ediyorum.

Kolay gelsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi set -- 29 Temmuz 2006; 11:02:12 >
  • Arkadaşım set'e katılıyorum hafif ticari konusunda güncel bir anket yeni araç alacaklara çok yardımcı olur.
    Forum yöneticilerinden bu konuda anket düzenlemelerini rica ediyoruz.
  • set e katılıyorum bence de bi anket yapılmalı en azından halkın tercihi hangi yönde bunun açıklığa kawuşması için
    ticari araçlarda tercih nedir anketi düznlenmesini bende istiyorum
    quote:

Orjinalden alıntı: set

Sayın form yöneticilerine;

Merhabalar, hepinizin malumu hafif ticari araçlar( doblo-connect-caddy-pejo-kangoo-cıtroen... vs ) konusunda formda sık sık sorular soruluyor , acaba hangisini alsam diye. Bu soruyu soran o kadar çok arkadaşımız varki. Mutlaka sizlerinde ilgisini çekmiştir. Hafif ticari araçlar konusu hep gündemde ve çok ilgi görüyor.

İşte bu yüzden dolayı sizce hangi hafif ticari araç alınmalı şeklinde bu bölümde bi anket düzenlesek diyorum.

Bu anket hafif ticari araçlar arasında kararsız kalan insanlar için çok faydalı olacaktır.

Kolay gelsin...

• evet bence de çok iyi olur.
    artık doblo-caddy-torneo-tartışması görmekten bayıldık.
    bi anket yapılsın da olsun bitsin şu olay.

quote:

Orjinalden alıntı: set

Sayın form yöneticilerine;

Kolay gelsin...

• Anket hakkındaki soruma hala cevap alabilmiş değilim. Bekliyorum. Bence anket bu bölüm için çok yararlı olacaktır. Aylardır ticari araçlarla ilgili o kadar çok topiç açılıyorki...
  • Arkadaşlar formdaki hafif ticari araçlar hakkında gereksiz yere açılan topiç kirliliği sebebiyle üst konu olarak yeni bir hafif ticari araçlar topiği açtım.

Ayrıca oraya birde anket koydum. Dikkat ederseniz hergün ticari araçlar hakkında yeni yeni topiçler açılıyor ve defalarca cevap verildiği halde sorular soruluyor.

Ticari araçlar hakkında aynı sorular defalarca soruluyor. Artık bıkkınlık geldi. Cevabı verilen soruların defalarca sorulması bence yanlış...

Halbuki soruyu soran arkadaşımız eğer arama motorunu kullansa sorusuna cevabı daha kolay yoldan beklemeden bulabilecek.

Bilgi edinmek için topiç açan diğer arkadaşlarımızın açmış oldukları topiçler bu topiç kirliliği yüzünden yani gereksiz yere defalarca açılan topiçler yüzünden arka sayfalara kaymaktadır. Dolayısı ile gerçekten ihtiyacı olan, soru sorması gereken arkadaşlarımızın topiği kaybolup gitmektedir. Bilmem anlatabiliyormuyum.

Defalarca aynı sorular değil, farklı farklı sorular sorulmalıki yeni yeni bilgiler öğrenebilelim. Bu form bilgi paylaşım formudur.

Anlayışınız sizlere teşekkür ediyorum.

Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi set -- 31 Temmuz 2006; 16:44:41 >

• DH de neden otomobil ve teknoloji haberleri yayinlanmiyor evet anasayfada gordugumuz laptop du ekran kartiydi falan filan yanlis anlamayin onlarin haberlerini severek okuyorum zaten bilgisayar kullanicisiyim ama bu forum buyuk bi otomobil kullanan kitle var neden otomobil haberleri yapilmiyor soruyorum burdan moderator haber editorlerinne
  • Yönetimden cevap bekliyorum........

Malumunuz dört gün uzaklaştırma aldım bunun sebebi nedir? Anladığım ve yazılarımın silindiği kadarıyla araba sürmeye kaç yaşınızda başladınız topicinde "ekmeğimi senmi veriyosun?" lafım şahsa hakaret küfür sayılmış..... eğer sebep buysa bu çok saçma bir sebep........

Acilen açıklama bekliyorum.......
  • http://forum.donanimhaber.com/m_8467327/tm.htm

Arkadaşın biri topic açıp ford transitin son sürati ne diye topic açıyor kitlemiyorsunuz
    ve yazdıklarımı siliyorsunuz...

Ben Golf II TDİ 235 kmh hız adlı topic açıyorum dakikada kilitliyorsunuz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dozi17 -- 10 Ağustos 2006; 5:35:39 >
  • Yeni farkettim; "Markalar" diye bir üst bölüm zaten varken, "Otomobil Genel" bölümünün altında "Markalar ve Modelleri" diye bir alt bölüm olması yanlış değil mi?
  • galiba serkes abi tatilde bir kaç gündür yok ortalıklarda
    umarım çabuk döner çünkü set burdada yalnız tek başına bayağı sıkışacak gibi

set abi sende avatar alsana kendine böyle çıplak mod olurmu be hocam
  • EEe,benimkide böyle...
  • Forum tavsiyesine göre araç alınırmı?
    şeklinde bir konu açtım oraya bir anket ekleyebilirmiyiz?
    Forumdaki tavsiyelere göre araç alırmısınız?
    yada forumdaki tavsiyeler fikrinizi ne kadar etkiler?
    seçenekler de 1. soru için evet ve hayır
    2. soru için çok etkiler , az etkiler,kısmen etkiler, hiç etkilemez..vb şeklinde olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi t_i_t -- 23 Ağustos 2006; 13:15:19 >
  • kendi çektiğimiz güzel otomobil fotograflarını gonderebileceğimiz bir link var mı?kendi çektiğim fotografları paylaşmak istiyorum.mesela.türkiyeden lüks otomobiller gibi bir başlık olsa ve fotoları oraya gondersek iyi olur diye dusunuyorum.

http://www.dropfiles.net/filez/978/ferrari360modenawww-trlux-tk.jpg
  • ben bişi sorcam
    hergün nerdeyse bi dünya gereksiz
    saçmasapan
    tamamen dalga geçmek amacıyla açılmış topic açılıyor burada
    özellikle yeni gelen üyelerde görüyorum bunu
    adam geliyo
    "pat" diye yeni bi konu açıyo
    bir markanın modeline hemen çamur atıyo,dalga geçmeye başlıyo
    (bu dediğim özellikle belli markalar ve modeller için geçerli)
    sizden ricam böle konular açılmasa daha iyi olmaz mı
    bu tip konuları açanlar
    buradaki çoğu insanı da soğutuyo bu forumdan....
  • Slm herkese

Arkadaşlar trafikte bin bir türlü olay, bin bir türlü insan var. mutlaka başımıza ilginç olaylar geliyordur.
    "Oto & Sohbet" üst konu başlığı altında, sohbet havası içerisinde, teknik konular dışında yaşadıklarımızı anlatsak sizce nasıl olur?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.