Şimdi Ara

DH Otomobil ÖNERİ KUTUSU ve KISAYOLLAR (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
702
Cevap
5
Favori
90.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki

DH Otomobil ÖNERİ KUTUSU ve KISAYOLLAR

(En Son Oy Tarihi: 15.8.2017)
Giriş
  • Süre sınırı forumun asla değişmeyeceklerinden.
    Aslında çok uzun bir zamanda değil. Bir mesajı veya bir konuyu okuyup düzgün bir mesaj yazıp göndermek için tam yeterli bir süre.

Eğer bir kaç kelimeden oluşan kısa mesajlar ya da sadece smileyden veya "ok", "tamam", "hayırlı olsun" gibi kelimelerden oluşan mesajlar yazılmıyorsa pek rahatsız edeceğini sanmıyorum.

Şahsen konu silinmesine karşıyım zaten. Biliyorum ki bir konuyu silerken içinde ciddi anlamda cevap vermiş belki dakikalarca mesaj yazıp emek vermiş kişilerin mesajları var, postları var.
    Bu emeğin ne olduğunu bilen biri için üzücüdür.

Bazen konuyu konu ile alakasız mesajlardan temizleyip konuyu bırakabiliyoruz. Ancak bazen konu öyle bir dağılmış oluyor ki içiçe onlarca alıntılar, alıntılarda düzgün mesajlar, kurallara uygun olmayan mesajlar, silinen mesajlarla beraber konunun bütünlüğü öyle bir bozuluyor ki içinden çıkılamıyor.
    Bu konuda sizinde yöneticilere gereken tevazuyu göstermenizi rica ediyoruz.

Bunun dışında silinen konular kilitlenen konular sadece otomobil bölümüyle ilgili yöneticiler tarafından olmuyor. Çok fazla birikebilen şikayetler neticesinde genel yöneticiler belki size göre yanlış olabilecek müdahalelerde bulunabiliyorlar.

Bu gibi durumlarda bu bölümle ilgilenen yöneticilere gerekirse pm ile bile ulaşabilir yanlışlığın düzeltilmesini talep edebilirsiniz.
    Silinen konular yok olmuyor sonuçta. Geri dönüşüm kutusunda konuyu temizleyip geri alabiliriz.

Ömer hocam sanırım böyle bir konumuz yok.
    Sen böyle bir konu açmaya ne dersin?

• senin konularını kim kilitledi şu an bakmadım ama gereksiz müdahalae pek yapılmaz.
    ama yinede daha dikkatli olmaya çalışırız.

quote:

Orjinalden alıntı: Fletch

bence otomobil bölümünün yöneticileri iyi degil . yada belli başlı kişiler degiştirilmeli . 2 tane açmış oldugum vede daha öncede açmış oldugum 1-2 konu bana herhangi bir şekilde açıklama yapılmadan direk silindi. millet abuk subuk topic acıyor o sadece kitleniyor . benim açtıgım konuda 2 tane marka fanatigi gelir ortalıkda abuk subuk yazılar yazdılar die 2 sayfalık topic kökünden kaldırılıyor hemde bi açıklama yapmadan. çocukmuyuz biz acaba merak ediyorum yöneticiler. ne bir açıklama nede bi uyarı . madem topic e yapılan bı tartısma ortamı yaratıldı . barı tartısmayı surduren kısılerın yazıları engelensın yada sılınsın . dier insanların yapmıs oldugu yorumları vakıt ayırıpda yazılan yazıları bianda neden yok ediyorsunuz . bu tip şeyler bu formun kalitesini düşürüyor bence . her geçen gün ztn kalitesi düşmekde . bence yöneticilerde bişey yapmadan önce 2 kez düşünsünler .
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Moderatör bey abilerim selamlar.

Şimdi aklıma geldi de; çok tartışma çıkan bir topicte kavga çıktığında kavgayı çıkaranların yanlızca o konuya yazı yazmaları bloklansa, olan mesajları da silinse, nasıl olur?

Örneğin; benim açtığım bir konuda supremum ve serkes kapışıyor. Moderatör malik de gelip onların kavga ettiği mesajları silse, supremum ve serkes'in de o konuya yazı yazmalarını engellese bence tadından yinmez olur
  • Moderatör arkadaşlara soru ve öneri :

Açmış olduğum ford pick up ve crewler cab tanıtım resimleri ve motor bilgilerinin bulunduğu konular neden konu dışına taşındı ??? Bunlar birer motorlu araç tanıtımı ve arazi taşıtı veya pick-up tarzı taşıtlar gurubuna giriyo sonuçta kamyon değil, insanların bu modelleride öğrenmesi ve tanıması gerektiğini düşündüğüm için açmıştım buna bi anlam veremedim...????

Bence bunlar konu dışına atılması gereken konular değiller peki sizce ?

Hadi diyelimki dediniz bunlar otomobil değil ama popüler tarzda arazi, suv, pick up tarzı motorlu taşıtlar. O zaman sizden ricam bu tür çok revaçta olan modeller olarak bilinen pick-up, suv, arazi taşıtı ve crewler cab dediğimiz tarzdaki araçlar için lütfen bizede otomobil bölümü gibi bir bölüm açarmısınız..?? Bizde hem tanıtımımızı hemde yeniliklerimizi orada devam ettirelim??? Madem otomobil bölümünde bunlar istenmiyor bizde ordan devam edelim..Hem insanlar hangisini arıyosa veya hangisiyle ilgileniyorlarsa ilgili olduğu bölüme yönelir..

Ben sizlerden bu konularda cevap bekliyorum? Lütfen bana diğer araçlar bölümüne koyun demeyin çünkü bunlar diğer araçlar türünden araç değil! Bu aaraçlar yukarıda söylediğim gibi arazi taşıtı veya pick-up tarzı taşıtlar gurubuna giriyor.. Sizlerden Dh yetkilileri olarak cevabınız bekliycem

Not: Sizden ricam böyle bir bölüm açarsanız lütfen konudışına taşınan tanıtımlarımıda oraya taşıyın...

Değiştirilme sebebi: Sadece not eklendi...

Sorduğum soruya cevap verebilecek bir moderatör arkadaş yok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GHOSTRIDER -- 13 Ağustos 2008; 22:46:37 >

• profilimden imzami degistiremiyorum
    nedenmi cep telefonu istiyor
    nesimi var bunun birseyi yok ta girdigim numarayi begenmiyor
    illaki 05XXXXX gubu olacakmis benim numaram oyle degil ne yapayim
    alin size numara

00 32 486 46 16 71
  • Silinen mesajımın, neden we de hangi moderator tarafından silindiğini nasıl gorurum ?
  • teknik bilgi olarak çok iyi bir bölüm
  • Donanımhaberde profiller gizli olmasın kampanyasını burdan başlatmak istiyorum..
  • quote:

Orjinalden alıntı: joushkun

Moderatör bey abilerim selamlar.

Şimdi aklıma geldi de; çok tartışma çıkan bir topicte kavga çıktığında kavgayı çıkaranların yanlızca o konuya yazı yazmaları bloklansa, olan mesajları da silinse, nasıl olur?

Örneğin; benim açtığım bir konuda supremum ve serkes kapışıyor. Moderatör malik de gelip onların kavga ettiği mesajları silse, supremum ve serkes'in de o konuya yazı yazmalarını engellese bence tadından yinmez olur

ilk defa mantıklı bişi soyledin læn

şaka bir yana gercekten güzel bir yaklasım.

@desiya hocam profilimi acmayı dusunmuyorum.

• quote:

Orjinalden alıntı: memisoglu

quote:

ilk defa mantıklı bişi soyledin læn

şaka bir yana gercekten güzel bir yaklasım.

@desiya hocam profilimi acmayı dusunmuyorum.

Sevgili Koray

Senin profil açık zaten :)

• quote:

Coşkun sistem güzelde şuan yapılabilirliği ne durumda bilmiyorum. Forumu kasan bir sistem olurmu onuda programcı arkadaşlara sormak lazım. Biz bunu daha önce sadece konuya girmeyi engelleme değilde bölüme girmeyi engelleme olarak düşünmüştük ama teoride kaldı.

Örneğin Malik foruma üye olabilecek ama motorlu araçlar bölümüne yazamayacak veya markalarda atıyorum sürekli Ford bölümüne girip ortalığı karıştıran kişinin Ford bölümüne mesaj atması engellenecek...

Bunu programcı arkadaşlara tekrar bildirelim bakalım....

• quote:

Orjinalden alıntı: polotje

profilimden imzami degistiremiyorum
    nedenmi cep telefonu istiyor
    nesimi var bunun birseyi yok ta girdigim numarayi begenmiyor
    illaki 05XXXXX gubu olacakmis benim numaram oyle degil ne yapayim
    alin size numara

00 32 486 46 16 71

Yurtdışından bağlanan üyelerimiz için bu sorunun giderilmiş olması gerekiyor.
    Telefon ve mesaj alamama sorununuz hala devam ediyor mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: GHOSTRIDER

Moderatör arkadaşlara soru ve öneri :

Açmış olduğum ford pick up ve crewler cab tanıtım resimleri ve motor bilgilerinin bulunduğu konular neden konu dışına taşındı ??? Bunlar birer motorlu araç tanıtımı ve arazi taşıtı veya pick-up tarzı taşıtlar gurubuna giriyo sonuçta kamyon değil, insanların bu modelleride öğrenmesi ve tanıması gerektiğini düşündüğüm için açmıştım buna bi anlam veremedim...????

Bence bunlar konu dışına atılması gereken konular değiller peki sizce ?

Hadi diyelimki dediniz bunlar otomobil değil ama popüler tarzda arazi, suv, pick up tarzı motorlu taşıtlar. O zaman sizden ricam bu tür çok revaçta olan modeller olarak bilinen pick-up, suv, arazi taşıtı ve crewler cab dediğimiz tarzdaki araçlar için lütfen bizede otomobil bölümü gibi bir bölüm açarmısınız..?? Bizde hem tanıtımımızı hemde yeniliklerimizi orada devam ettirelim??? Madem otomobil bölümünde bunlar istenmiyor bizde ordan devam edelim..Hem insanlar hangisini arıyosa veya hangisiyle ilgileniyorlarsa ilgili olduğu bölüme yönelir..

Ben sizlerden bu konularda cevap bekliyorum? Lütfen bana diğer araçlar bölümüne koyun demeyin çünkü bunlar diğer araçlar türünden araç değil! Bu aaraçlar yukarıda söylediğim gibi arazi taşıtı veya pick-up tarzı taşıtlar gurubuna giriyor.. Sizlerden Dh yetkilileri olarak cevabınız bekliycem

Not: Sizden ricam böyle bir bölüm açarsanız lütfen konudışına taşınan tanıtımlarımıda oraya taşıyın...

Değiştirilme sebebi: Sadece not eklendi...

Sorduğum soruya cevap verebilecek bir moderatör arkadaş yok mu?

Silinen konunun linkini buraya koyun tekrar bakalım bir yanlışlıkvarsa düzeltelim konuyu yerine taşıyalım.
    Yeni bölüm açılması zahmetli bir iş önce yeterli talebe ihtiyacımız var.
    Sonra durumu adminlere ve forum sahibine bildiriyoruz. Nihayetinde forumda yeni düzenlemeler yapılıyor.
    Otomobil bölümününson haline gelmesi yöneticiler olarak talepte bulunduktan sonra yaklaşık 2 ay sonra oldu...

@drahte
    Malesef silinen mesajlarınızı ve kim tarafından silindiğini görmeni mümkün değil.

@desiya
    Profiller kişilerin özel alanı olduğu için gizlenmesini engellemek gibi bir durumumuz söz konusu değil.
    Gizleyen kişilerin kendilerince haklı sebepleri vardır...
    O yüzden gönülle açacaklarsa açarlar.

Bu arada arkadaşlar. Forumda olsak bile bu başlığı unutabiliyoruz. Soru sorup birkaç güne kadar cevap alamazsanız bana veya başka bir yönetici arkadaşa pm atıp burayı hatırlatabilirsiniz.

Herkese iyi forumlar...

• bu cep telefonu onayının amacı nedir?
  • quote:

Orjinalden alıntı: kürsad

bu cep telefonu onayının amacı nedir?

Telefonunu veren kişiler foruma girip etrafa türlü küfürler savurup çıkamıyor artık.
    Fake saldırıları büyük oranda engellendi.

Bir kişi annesinin babasının vs. telefonları ile elbette fake üyelik alabilir ama nereye kadar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: supremum

quote:

Telefonunu veren kişiler foruma girip etrafa türlü küfürler savurup çıkamıyor artık.

Bir kişi annesinin babasının vs. telefonları ile elbette fake üyelik alabilir ama nereye kadar...

cevap için teşekkürler supremum o zaman iyi olmuş
  • quote:

quote:

Belli olmaz
    Deli insan fazlasıyla var

Bugünlerde 2 hattın 5 liraya satıldığını düşünürsek yapılmayacak iş değil

• quote:

Orjinalden alıntı: desiya

quote:

quote:

Belli olmaz
    Deli insan fazlasıyla var

Bugünlerde 2 hattın 5 liraya satıldığını düşünürsek yapılmayacak iş değil

Ne olursa olsun sonuçta o hatları alabilmek için yine Nüfus Cüzdanı fotokopisine ihtiyacı var.
    Çöp kutusundaki küfürlü mesaj ve konuların sayısının oldukça azaldığını görüyorsak başarıya ulaşmışız demektir.

Cep telefonunu vermeyen üyelerin mesajları ve konularıda forum içinde yer alıyor ama üyeler görmüyor. Sadece yöneticiler görüyor. Sakat bir durum yoksa onay verdiğimizde konular ve mesajlar herkes tarafından görülebilir oluyor.

Cep telefonunu vermek istemeyenlerde biraz bekleyerek forumda konu açıp soru sorabiliyorlar yani...
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Genel olarak bu bölümü kullandığım için buraya yazma gereği duydum. Online olan üyenin profil resminin (avatarının) yanında online olduğuna dair bir amblem bulunsa yani online iken ufak yeşil bir buton offline iken ufak kırmızı bir botun yansa güzel olur düşüncesindeyim. Kimin online olup kimin olmadığını takip edebiliriz, malum profiller gizlenince bunu görmek mümkün olmuyor.

Saygılar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Yarbay

Genel olarak bu bölümü kullandığım için buraya yazma gereği duydum. Online olan üyenin profil resminin (avatarının) yanında online olduğuna dair bir amblem bulunsa yani online iken ufak yeşil bir buton offline iken ufak kırmızı bir botun yansa güzel olur düşüncesindeyim. Kimin online olup kimin olmadığını takip edebiliriz, malum profiller gizlenince bunu görmek mümkün olmuyor.

Saygılar.

Profil gizlenmesine birçok kişi anlam verememesine rağmen büyük çoğunlukta gizliyor.

Dediğin sistem daha önce konuşulmuştu yönetimde ancak sonradan askıya alınmıştı. Yönetimin eski konularını biraz karıştırayım bakalım....

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.