Şimdi Ara

Sadece benmi yapıyorum bunu her cuma.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler bugün cuma bildiğiniz gibi saat 17:30 işten çıkıcam ve beni her cuma akşamı bir heyecan sarıyo aklımdan plan yapıyom ohhh şimdi eve gidim yemeğimi yiyim geçim pc veya ps başına tüm haftanın stresini atim akşam maç felan izlim maçtan sonra bir film filmden sonrada geçim yatağıma beyaz show izlim yarında öğlene kadara uyim 2 gün boyunca değmeyin bana' gibl plan yaparım yokmu aranızda buna benzer şeyler yapan.

• tamam
  •  Sadece benmi yapıyorum bunu her cuma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kill_them_all

tamam

Birader gülmek için açmadım konuyu amaç sohbet ciddi cevap ver.
  • Mi ayri yazilir.
  • O saydıklarını en son ilkokulda hayal ediyordum. Şimdi öyle heyecanlarım kalmadı.
  • merhabalar sizlerle bir anımı paylaşayım bi cuma günü okuldan erken çıkmışım toplu sınav falan var eve gidicem bizimkiler de evde yoklar biliyorum gece anca gelirler.. ben de dalmışım hayallere oh evde kimse yok mis önce giderim biraz abur cubur alırım yerim müziği açarım sonuna kadar bi de discoveryde turbo cuma yaparım akşama rahat rahat uyurum sessizlikte diyorum içimden... bizim siteye bi girdim fark ettim ki anahtarım yok. işte o an hayallerim başıma yıkıldı. o kadar sinirlendim ki eve balkondan bile girmeye çalıştım cam açıktı ama kapı kapalıydı giremedim. sonra mecburen ananemlere gittim ve adını feriha koydum izledim mandalina yedim

• quote:

Orijinalden alıntı: ilgooz

O saydıklarını en son ilkokulda hayal ediyordum. Şimdi öyle heyecanlarım kalmadı.

Lan bende meraklısı deyilim amaç keyif yapmak sanki haftanğn 7 günü aynı hayali kuruyoz sadece tatile çıkarken morlim yüksek olsun hafta içi çektiğim işkenceyi azaltmak için.
  • Hocam yukarda yazsikladinin aynisini yani hepsini yapabiliyormusun yoksa amann diyip yatip uyuyormusun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avokado Kabuğu

merhabalar sizlerle bir anımı paylaşayım bi cuma günü okuldan erken çıkmışım toplu sınav falan var eve gidicem bizimkiler de evde yoklar biliyorum gece anca gelirler.. ben de dalmışım hayallere oh evde kimse yok mis önce giderim biraz abur cubur alırım yerim müziği açarım sonuna kadar bi de discoveryde turbo cuma yaparım akşama rahat rahat uyurum sessizlikte diyorum içimden... bizim siteye bi girdim fark ettim ki anahtarım yok. işte o an hayallerim başıma yıkıldı. o kadar sinirlendim ki eve balkondan bile girmeye çalıştım cam açıktı ama kapı kapalıydı giremedim. sonra mecburen ananemlere gittim ve adını feriha koydum izledim mandalina yedim

Kardek ben öyle erken çıktığım zamanlarda sevindiğim kadar bayramlarda seviniyom

• Anlasildigi uzere devlet dairesinde calisiyoruz hocam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

Hocam yukarda yazsikladinin aynisini yani hepsini yapabiliyormusun yoksa amann diyip yatip uyuyormusun?

Valla bazen trabzon maçı felan oluyo babam tv işgal ediyo o zaman PES oynamaıyom ama evde kimse olmazsa hepsini yaparım hatta gece uyumam sıcak sohbet kanallarından 2 kız arkadaş çağarırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolroelli

quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

Hocam yukarda yazsikladinin aynisini yani hepsini yapabiliyormusun yoksa amann diyip yatip uyuyormusun?

Valla bazen trabzon maçı felan oluyo babam tv işgal ediyo o zaman PES oynamaıyom ama evde kimse olmazsa hepsini yaparım hatta gece uyumam sıcak sohbet kanallarından 2 kız arkadaş çağarırım

Bende cumartesi aksamlari planlar yapiyorum ama hicbiri olmuyor.vurup kafayi uyuyom
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

Anlasildigi uzere devlet dairesinde calisiyoruz hocam :)

Yok ben öğrenciyim ama okul ayru staj ayrı işkence bide benim günümün 4 saati yolda gidiyo mal mal aynı yerleri hergün 4 saat boyunca izliyom
  • quote:

quote:

Yok ben öğrenciyim ama okul ayru staj ayrı işkence bide benim günümün 4 saati yolda gidiyo mal mal aynı yerleri hergün 4 saat boyunca izliyom

Anladim hocam bizim sadece pazar gunu tatil oldugundan dolayi cumartesi aksami ayni heycani yasiyorum bende hele birde hava guzel olucaksa pazar gunu arkadaslarla motorla nereye gidebiliriz diye geceden planlar konusmalar icimiz kipir kipir oluyor :)
  • quote:

quote:

quote:

Anladim hocam bizim sadece pazar gunu tatil oldugundan dolayi cumartesi aksami ayni heycani yasiyorum bende hele birde hava guzel olucaksa pazar gunu arkadaslarla motorla nereye gidebiliriz diye geceden planlar konusmalar icimiz kipir kipir oluyor :)

Hocam atlayın motora gezin işte keşke bendede motor olsaydıda gidicek yer sıkıntı olsaydı ama motor tehlikeli biraz benim bir tanıdık vardı kaza yaptı fazla bişiy olmadı ama erkeklği gitti

• Beyaz Show izlim den sonrasini okumadim.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam atlayın motora gezin işte keşke bendede motor olsaydıda gidicek yer sıkıntı olsaydı ama motor tehlikeli biraz benim bir tanıdık vardı kaza yaptı fazla bişiy olmadı ama erkeklği gitti

Hava soguk oldugunda oyle atla motora gidin olmuyor hocam malesef iliklerine kadar donuyorsun :D valla cok riskli hocam bizde fakirlikten biniyoruz napalim paramiz olsada araba alsak

• Ayni senin gibiyim hocam. Cumaları evladım gibi severim eve gelince dizi-oyun-film beyaz showda da güzel konuklar varsa izlerim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.