Şimdi Ara

HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP] (1456. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54.665
Cevap
200
Favori
2.091.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14541455145614571458
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: burnrogue

beyler telefonu kablosu ile pcye baglıyorum internet gecisi yapıyor pc telefonu goruyor fakat apk müzik falan atamıyorum telefona yani depolama alanı olarak görmüyo. usb baglantı ayarlarından '' hicbiri '' secenegini önceden isaretledigimde oluyordu simdi isaretlesemde pc hiç görmüyormus gibi davranıyo. sync manager var sorun nerde acaba ? dosya atamıyorum telefona

USB debugging aktif mi gelistirici seceneklerinden on aktif et. Telefonu PC ye bagladiginda gelistirici menusu aciliyor diyer yontem de cihazin derleme numarasina(telefon hakkinda bolumunde yer alan) 7 defa UST uste tiklaman. By secenek aktif oldugu halde cihazini USB depolama olarak gormuyor ise driverlari yeniden yukle sync manager i kaldir yeniden yuklesin cakisiyor olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu cihazi almayi fusunuyorum da sarz olayi nasil ?

• quote:

Orijinalden alıntı: yunusfurkanayse

quote:

beyler telefonu kablosu ile pcye baglıyorum internet gecisi yapıyor pc telefonu goruyor fakat apk müzik falan atamıyorum telefona yani depolama alanı olarak görmüyo. usb baglantı ayarlarından '' hicbiri '' secenegini önceden isaretledigimde oluyordu simdi isaretlesemde pc hiç görmüyormus gibi davranıyo. sync manager var sorun nerde acaba ? dosya atamıyorum telefona

USB debugging aktif mi gelistirici seceneklerinden on aktif et. Telefonu PC ye bagladiginda gelistirici menusu aciliyor diyer yontem de cihazin derleme numarasina(telefon hakkinda bolumunde yer alan) 7 defa UST uste tiklaman. By secenek aktif oldugu halde cihazini USB depolama olarak gormuyor ise driverlari yeniden yukle sync manager i kaldir yeniden yuklesin cakisiyor olabilir

dediklerini yaptım debugging dediğin hata ayıklama sanırım o aktif gözüküyo sağ altta çıkar ya hani cihazın ismi donanımlar falan baloncuk usb depolama alanı falan yazar o yazarken bi anda donanım yükleme sırasında sorun oluştu diyor. Dosya transferi hariç internet geçisi falan yapabiliyorum telefonu bellek gibi görmüyor sağ altta baloncuk cıkıyor ama bilgisayarıma gelmiyor hiç bişey

• quote:

Orijinalden alıntı: limitsizim

Bu cihazi almayi fusunuyorum da sarz olayi nasil ?

Bence fusunme al xD

• Kardesim o durum driverlar duzgun yuklenemedigi icin oluyor dedigim gibi HTC sync manager i silip driverlari en bastan yuklemen lazim butun driverlari silip telefonu takdiginda PC ye zaten karsina HTC sync manager yuklensin mi diye soruyor komple bastan yukluyor sonra istersen by islemi Manuel olarak da yapabilirsin HTC non sitesinden HTC one in driverlarini indirebilirsin

http://www.htc.com/www/support/software/htc-sync-manager.aspx

Bu da sync manager linki bence en iyisi silip bastan yuklemen

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: okanrua

pil ömrüm maalesef ne yaptıysam 1 günü doldurmuyor. gıcık oluyorum. 3g de açık değil. bir tavsiye lütfen.

Cihazin boot loader kilidini ac Sonra root yap ondan Sonra Adam akilli bir custom ROM ve custom kernel flashla . Islemci hizini 1.5 GHz ye indir. CPU governoru powersave olarak ayarla GPU hizini da 320 MHz ve GPU governoru ondemand olarak ayarla sanirim 1.5 gunu rahat gorursun

piuvv ben bunları yapmayı bilmiyorum kii
  • quote:

Birkaç ince ayar sonrası rahatlıkla 5 saat ekran süresi alabilirsin 15 saatlik kullanımda (10 saat beklemede iken cihaz)

Ayar olmadan 4 saat alırsın rahat.

Tabi bu değer wi fi sürekli açık 1.5 saat internet 30 dk oyun ile sen 2 saat oyun oynayıp 1 saat internet gezersen %115 şarj gider.

• Telefonu 2 haftadir kullaniyorum ama ekran fotosunu nasil alicaz daha bulamadim

• quote:

Orijinalden alıntı: 0tyldrm0

Telefonu 2 haftadir kullaniyorum ama ekran fotosunu nasil alicaz daha bulamadim

acma kapama ( power ) tusuna basılı tutup Home tusuna bas alırsın :) galeridede screenshots albümüne gider.
  • quote:

Kardesim o durum driverlar duzgun yuklenemedigi icin oluyor dedigim gibi HTC sync manager i silip driverlari en bastan yuklemen lazim butun driverlari silip telefonu takdiginda PC ye zaten karsina HTC sync manager yuklensin mi diye soruyor komple bastan yukluyor sonra istersen by islemi Manuel olarak da yapabilirsin HTC non sitesinden HTC one in driverlarini indirebilirsin

http://www.htc.com/www/support/software/htc-sync-manager.aspx

Bu da sync manager linki bence en iyisi silip bastan yuklemen

manuel olarakda kurdum olmuyo ama sorun sanırım pcde internet kafeden giriyorum. evdeki pcde sorun olmuyordu internet kablosunu koparmayı basardım neyse tesekkür ederim kabloyu yenilicez artık :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Free Man.

quote:

Birkaç ince ayar sonrası rahatlıkla 5 saat ekran süresi alabilirsin 15 saatlik kullanımda (10 saat beklemede iken cihaz)

Ayar olmadan 4 saat alırsın rahat.

Tabi bu değer wi fi sürekli açık 1.5 saat internet 30 dk oyun ile sen 2 saat oyun oynayıp 1 saat internet gezersen %115 şarj gider.

bu ince ayarlar nelerdir acaba?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 0tyldrm0

Telefonu 2 haftadir kullaniyorum ama ekran fotosunu nasil alicaz daha bulamadim

acma kapama ( power ) tusuna basılı tutup Home tusuna bas alırsın :) galeridede screenshots albümüne gider.

Oldu tesekkur ederim. Ayni anda basiyordum olmuyordu.

• edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lynx06 -- 15 Ağustos 2013; 18:46:38 >
  • http://p1308.hizliresim.com/1d/h/rjb48.png
    menüdeki internet simgesinden girdiğimde niye böyle hata veriyor ?

http://p1308.hizliresim.com/1d/h/rjb6z.png
    aynı simgeler zaten menüde var silsem bir sorun olurmu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lynx06

http://p1308.hizliresim.com/1d/h/rjb48.png

Anasayfa yi açamıyor sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: emre4234

quote:

Orijinalden alıntı: korcin

One'da cihaz elindeyken kararmama ozelligi nasıl ayarlanıyor?
    Guc tasarrufunda kullanıyorum ben daima, birseyler okurken bir sure dokunmazsam telefona anında kararıyor.
    Bu mesajı yazarken bile biraz bekledim, o arada karardı.

telefonun ayarlarına gir - ekran,hareketler ve düğmeler-uyku modunu otomatik değil 45 yada üstü yaparsan sen okuyana kadar kapanmaz heralde ama s4 deki gibi ekrandan gözünü çevirince uykumoduna geçme gibi bi özellik yok s4 de var da ne oluyor kigerçi stabil değil daha onun için erken.

Tesekkurler.
    Ben 30 sn ayarlanmis olarak kullaniyordum zaten.
    45 sn olarak degilde, otomatik e getirdim bir de boyle deneyeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: swindler

quote:

Orijinalden alıntı: lynx06

http://p1308.hizliresim.com/1d/h/rjb48.png

Anasayfa yi açamıyor sanırım.

neden böyle sorun yaşıyorum ?

• Size dediğim olay otomatikteyken oluyor zaten. Cihaz avuç içindeyken ekran kapanmıyor. Ne zaman elinizden bırakırsanız ekran kararır
  • telefonumu 1 ağustos'ta servise verdim. yalnızca kaydı var kvk'da hala. 15 gün oldu.

kvk'nın kozyatağı şubesini aradığımda oto sekreteri geçemiyoruz.

direkt bir numaraları yok mu bunların, gerçek bir kişiyle görüşüp fırçamı çekeyim rahat rahat!
  • Bu nedir yaaa.
     HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP]

• 
Sayfa: önceki 14541455145614571458
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.