DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Zara parfüm kullanan , kullanmış olan var mı ?
21
Cevap
2
Favori
36.570
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Zara parfüm kullanan , kullanmış olan var mı ?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      1478 Mesaj
      17 Şubat 2013 23:10:31
      Arkadaşlar zara parfüm kullanan , kullanmış olan var mı ? Bu aralar almayı düşünüyorum da kalıcılıklarını merak ediyorum ..

• Çavuş
      63 Mesaj
      18 Şubat 2013 00:06:06
      Zara Gold kullanmistim bir ara kokusu guzel sekerli bir kokusu vardi fakat kalici degil kalici birsey istiyorsan tavsiye etmem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

''Herşeyin üzerinize geldiğini hissetiğinizde,uçakların rüzgar ile birlikte değil rüzgara karşı kalktığını hatırlayın.''

Henry Ford
    • Binbaşı
      1067 Mesaj
      18 Şubat 2013 00:07:58
      Zara gold yerine paraya kiy One Million al. Ortalikta cok var ayaga dustu derden Code Ultimate cikardi Armani. Azarro'nun Elixir'i de bir secenek olabilir.

• Binbaşı
      1478 Mesaj
      18 Şubat 2013 00:09:30
      quote:

Orijinalden alıntı: Boeing747

Zara Gold kullanmistim bir ara kokusu guzel sekerli bir kokusu vardi fakat kalici degil kalici birsey istiyorsan tavsiye etmem.

Geçenlerde boynerdeki satış temsilcisinin şiddetli tavsiyesi üzerine michael kors aldım 230 lira gibi bi paraya. bin pişman oldum . 2 saatten fazla kalmıyordu. iade ettim ya da en azından değişim olsun diye talepte bulundum, teste gitti parfüm cevap bekliyorum . o andan sonra günlük olarak çok pahalı bi parfüm kullanmama kararı aldım. özel günlerde ancak kullanırım öyle bişeyi . o yüzden 0-100 lira segmentinde zara iyi bi seçenek olabilir diye düşündüm.. başka tavsiyeniz varsa alabilirim..

• Yüzbaşı
      608 Mesaj
      18 Şubat 2013 00:45:15
      Zara silver almıştım fazla kalıcı bir koku değil ancak çok hoştu :)

Origin ID: serkankrpk
    • Çavuş
      93 Mesaj
      18 Şubat 2013 01:00:29
      quote:

Orijinalden alıntı: KayTheRock

Alıntıları Göster

Geçenlerde boynerdeki satış temsilcisinin şiddetli tavsiyesi üzerine michael kors aldım 230 lira gibi bi paraya. bin pişman oldum . 2 saatten fazla kalmıyordu. iade ettim ya da en azından değişim olsun diye talepte bulundum, teste gitti parfüm cevap bekliyorum . o andan sonra günlük olarak çok pahalı bi parfüm kullanmama kararı aldım. özel günlerde ancak kullanırım öyle bişeyi . o yüzden 0-100 lira segmentinde zara iyi bi seçenek olabilir diye düşündüm.. başka tavsiyeniz varsa alabilirim..

O satış temsilcisi Donna Karan DKNY, Tom Ford, Tommy Hilfiger ve Michael Kors mu önerdi size :)

|| kral yapmayacaksın, kral olacaksın! || 23 mayıstan beri kardeşim için hastanedeyiz foruma bakmıyorum
    • Binbaşı
      1478 Mesaj
      18 Şubat 2013 01:27:57
      quote:

Orijinalden alıntı: sesar

Alıntıları Göster

O satış temsilcisi Donna Karan DKNY, Tom Ford, Tommy Hilfiger ve Michael Kors mu önerdi size :)

DKNY , Zegna , Tommy Hilfiger ve Michael Kors önerdi .

• Yüzbaşı
      381 Mesaj
      18 Şubat 2013 01:30:27
      Parfümleri çok güzel fakat kalıcı değil malesef.

• Yarbay
      2970 Mesaj
      18 Şubat 2013 01:36:52
      Bana fazla pahalı olmayan, kalıcı ve hoş kokusu olan bir parfüm önerebilir misiniz? Bir kaç tane önerirseniz iyi olur kalıcı olması önceliğim.

Boynerde nereden alıyoruz bu parfümleri? Bizde iki kat var üst kat erkek orda parfüm yok alt kat kadın parfümler orada ama erkek parfümü var mıdır? Ve oradan kalıcı olarak hangi parfümü önerirsiniz?

Bir de şunu gördüm alınır mı ki bu? http://modakoku.com/116...-million-edt-100-ml.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rodin -- 18 Şubat 2013; 1:39:37 >

Hayat, siz başka planlar yaparak meşgul olduğunuz sırada size olan şeydir. -John Lennon
      Origin: Rodinbee - Steam: Rodin - BattleTag: Rodin
    • Yüzbaşı
      625 Mesaj
      18 Şubat 2013 01:54:23
      zara forhım etkili kalıcıdır tek kalıcı kokusu budur

KIRIK HAYALLERİN KIYISINDA HER GÜN BAŞKA BİRİ İÇİN YAŞAMAK...
    • Onbaşı
      19 Mesaj
      18 Şubat 2013 01:56:25
      evet zara for him kullaniyorum ben de ve tavsiye edebilirim hafif tatli bir kokusu var ve bazen camasir makinesinden ciktiginda bile koktugu oluyor

• Binbaşı
      1478 Mesaj
      18 Şubat 2013 14:39:33
      quote:

Orijinalden alıntı: Indulgence

evet zara for him kullaniyorum ben de ve tavsiye edebilirim hafif tatli bir kokusu var ve bazen camasir makinesinden ciktiginda bile koktugu oluyor

hmm o kadar kalıcı yani . merak ettim bugün bi deniyim bakıyım

• Teğmen
      158 Mesaj
      18 Şubat 2013 15:17:15
      Siyah olanından aldım, arada sıkıyorum, kokusu güzel ama hiç kalıcı değil. 25tl di yanılmıyorsam.

i5 2500k @3.3GHz (6mb cache) // ASUS GTX560 Ti directcu ii 256Bit GDDR5 // ASUS P8Z68-V LE Intel Z68 Soket 1155 DDR3 2200MHz (O.C.) SATA 3.0 DVI&HDMI // G.Skill RipjawsX (4x4) 1600MHz (CL9) // Thermaltake Eureka Black // Thermaltake Toughpower 750W // LG 19" LG-L1970HR LCD 2MS

**DELL Inspiron 1520 CORE 2 DUO T8300 3GB Ram Nvidia 8600m GT**

• Binbaşı
      1478 Mesaj
      18 Şubat 2013 15:25:46
      antonio banderas kullanan oldu mu peki ? o da aynı fiyat segmentinde.

• Binbaşı
      1314 Mesaj
      18 Şubat 2013 15:37:18
      ben zara uomo isimli parfümü aldım pişman oldum açıkcası 50 lira verdim onun yerina bargellodan alsaymısım dedim

g51
    • iOS Beta Kullanıcısı
      2483 Mesaj
      18 Şubat 2013 15:44:25
      Zara Limited edition diye bir şişesi vardı yeşil renk ne kadar aradıysam da buloamadım bittikten sonra. Kaç kız sormuştu markası ne parfümünün ne güzelmiş diye.

| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌|
      |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
    • Binbaşı
      1478 Mesaj
      18 Şubat 2013 16:10:18
      quote:

Orijinalden alıntı: mrykt

Zara Limited edition diye bir şişesi vardı yeşil renk ne kadar aradıysam da buloamadım bittikten sonra. Kaç kız sormuştu markası ne parfümünün ne güzelmiş diye.

aynı parfümden bahsediyorsak eğer , 3-4 sene önce ben de denemiştim ve çok başarılıydı ve kalıcıydı .

• iOS Beta Kullanıcısı
      2483 Mesaj
      18 Şubat 2013 17:35:48
      quote:

Orijinalden alıntı: KayTheRock

Alıntıları Göster

aynı parfümden bahsediyorsak eğer , 3-4 sene önce ben de denemiştim ve çok başarılıydı ve kalıcıydı .

Aynen hocam 2010 da hediye gelmişti. Pakette yanında roll-on da vardı. Kalıcı ve süper kokuyordu. Hiç bir yerde yok ne internette ne magazalarda.

| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌|
      |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
    • Binbaşı
      1478 Mesaj
      18 Şubat 2013 20:28:30
      evet hatırladım onu . gerçekten iyiydi.bugün zaradan for him aldım . açıkçası ucuz koku olduğunu belli ediyo . şekerli bi de .. neyse kullanıcaz bi süre. sizde ne kadar kalıyo ortalama bir de giysiye sıkınca lekeyle karşılaştınız mı hiç?

• Binbaşı
      1478 Mesaj
      18 Şubat 2013 23:36:49
      yalnız gayet kalıcıymış , kazağıma 1 fıs sıktım , 3 saattir hala kokuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KayTheRock -- 18 Şubat 2013; 23:37:13 >

• Teğmen
      219 Mesaj
      18 Ekim 2013 13:17:32
      konunun üstünden geçmiş ama bende bişeler yazayım. for him gümüş olanını kullanıyorum 2 senedir. kış için güzel kalıcı bir koku tavsiye ederim. evet şekerli bir koku ama kışın çokta sorun olmuo.

Türk Sporunun 110 Yıllık Sarsılmaz Temel Taşı, Milyonların Gözbebeği Dorukların Şanlı Beşiktaş’ı

|l|lllll|lll||ll||llll|

0 402 26 0 46
    • IOS Beta Tester
      1547 Mesaj
      28 Kasım 2015 21:28:41
      zara seoul kokusu nasıl sizce kalıcılığı

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Zara parfüm kullanan , kullanmış olan var mı ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.