Şimdi Ara

Dsmart + İnternet 63 Tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
3
Favori
4.681
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu gün D Smarttan arandım. D Smart Maxi paket + Uydu alıcısı + Limitsiz internet 63 Tl. Dediler sizce nasıl ?

• Hd yayin mi ? ayrica herkes icin gecerli mi ki ?
  • Ben kullaniyorum .memnunum .hd degil benimki. Yeni uye olarak , 62,5 oduyorum her ay
  • Yalin internet fiyati mi bu ?
    HD yayin dahil mi ?
  •  Dsmart + İnternet 63 Tl

https://www.dsmart.com.tr/Kampanyalar/internet-fiyatina-d-smart--limitsiz-internet

63 tl maxi paket
    https://www.dsmart.com.tr/Paketler/maxi-paket

AKN 50 gb
    24 ay taahhütlüdür.
    Dıs kurulum hizmeti ayrıca ücretlendirilir.
    D-Smart aktivasyon (iç kurulum) bedeli tek ödeme (40TL) ya da 24 ay boyunca aylık 2TL
    Tercihe göre taahhüt süresi boyunca kablolu modem ayda 1TL'ye, kablosuz modem ayda 2TL
    Paket ve kampanyadan doğacak damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere %0,948 oranında D-Smart Net faturasına yansıtılır.
  • Yalın adsl için ekstra ücret var, 76 tl ödüyorum..
  • evde internet ve telefon yok.
    hiçbirşey bağlı değil

internet + yalın telefon + hd sinema paketi ne kadar??

digiturkte
    internet + yalın telefon + hd sinema paketi + belgesel 73 tl imiş
  • İnternet performansı nasıl?
  • Ben cok memnunm .50 gb kota dior ama ben gectigim halde bile dustugunu gormedim hizin . Kontrol etmiolar heralde
  • Ben geçenlerde arayıp görüştüm. Aldığım bilgiler yukarıdaki arkadaşın açıklamasın ek olarak şöyle;
    63TL lik paketin içeriğindeki yayın hd yayın değil. Hd isterseniz +6TL daha verip 69TL fatura ödüyorsunuz.
    Ayrıca yalın internet istersenizde +10TL veriyorsunuz ve toplam 79TL ödüyorsunuz.
    Bana kalırsa avantajlı değil. Çünkü 24 ay taahhüt ve 40TL ilk abonelerden para alınması kötü. Ayrıca sırf hd izleyeceğim diyede aylık 80TL fatura bana fazla geldi.
  • bende kullanıyorum hd paketi, hem internetten hem dsmart hd'den acayip memnunum,herkese tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: glazer

bende kullanıyorum hd paketi, hem internetten hem dsmart hd'den acayip memnunum,herkese tavsiye ederim

Verilen hizmet gerçekten çok iyi
  • ttnette 39tl telde yok adamlar dsmartıda satıyor bedava verdikleri hiçbir şey yok
  • yanlış işlem yapıp, kafasına göre paketimi yükseltip, 16 lira gelmesi gereken faturamı 41 lira gönderen D SMART, 2 ayda ancak eski paketime çevirebildi tarifemi.

dua edin netiniz falan kopmasın 6 ayda tekrardan bağlantınızı sağlarlar.

fiyat çok iyi, müşteri hizmetleri işlem hızı 0 (sıfır)
  • bende kullanıyorum, 8mbps hıza kadar deniyor ama ben son 1 aydır torrentten 940kb/s altına düşmüyorm. Daha öncesinde bulunduğum mevkinin hatlarında sorun olması sebebiyle çok düşük hız sağlıyorlardı, mail attım sorunu çözdüler.

İlk ay yanlış anlaşılma sonucu bana yanlış bir tarife açmışlardı, Telefonla itiraz ettim ve o ayın ücretini almadılar. Her sorunumda mutlaka yardımcı olmaya çalıştılar.

Aylık 80tl'ye full hd + 8mbps'ye kadar kullanıyorum. Çok memnununum, tavsiye ederim.
  • 44 tl ye 8mb 50 akn var ttnette.

aylığı 12 tl ye gelen digitürk var .http://forum.donanimhaber.com/m_71064410/tm.htm

56 tl ye bu işi bitiriyorsunuz.hem hd seyrediyorsunuz hemde keyif paketi var 2 tane seçbeğen al :)

bence en iyisi bu .
    digitürkünde internetli kampanyası var ama dopingmiş sanırım pek iyi değilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RECEP____KOVBOY -- 17 Şubat 2013; 3:15:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaiser şoze

44 tl ye 8mb 50 akn var ttnette.

aylığı 12 tl ye gelen digitürk var .http://forum.donanimhaber.com/m_71064410/tm.htm

56 tl ye bu işi bitiriyorsunuz.hem hd seyrediyorsunuz hemde keyif paketi var 2 tane seçbeğen al :)

bence en iyisi bu .

hocam o paketi bende inceledim ama işime gelmedi, dsmartta full paket, (belgesel-haber-müzik-çocuk sinema-dizi-spor-şamp. ligi) aklınıza ne gelirse hepsi birlikte 80tl veriyorum bide HD. . digiturkun 12 tllik paketinde sadece ikisi seçilebiliyor diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr_eros85

quote:

Orijinalden alıntı: kaiser şoze

44 tl ye 8mb 50 akn var ttnette.

bence en iyisi bu .

hocam o paketi bende inceledim ama işime gelmedi, dsmartta full paket, (belgesel-haber-müzik-çocuk sinema-dizi-spor-şamp. ligi) aklınıza ne gelirse hepsi birlikte 80tl veriyorum bide HD. . digiturkun 12 tllik paketinde sadece ikisi seçilebiliyor diye biliyorum.

24 ay taahhütlüdür.
    Dıs kurulum hizmeti ayrıca ücretlendirilir.
    D-Smart aktivasyon (iç kurulum) bedeli tek ödeme (40TL) ya da 24 ay boyunca aylık 2TL

digitürkte kurulum çanak anten vs kablosu bilmemnesi herşeyi dahil.dsmartta dış kurulumda ücretli diyor.

digide +4tlye extra paket alınabiliyor sanırım.ayrıca taahhüt yok.bence digitürkün kampanyası daha iyi.

şampiyonlar liginde kaç maç var zaten ben şifreli maçları bile aztv yi açtım seyrettim .yasal olarak :)
  • Ahdım var bundan sonra dsmart ve dsmartnet ile ilgili hangi ortam olursa olsun tecrübelerimi yazıp, insanlari bilgilendiricem.

İlk basvurumda; sözlesmeyi şipşak imzalatip, dsmartimi ayni gun bagladilar. Ancak bi internet hatti tam 1ay 7 gun de mi acilir be kardesim. Ustelik sistemlerindeki sorunu kabul etmiyorlar. Neymis ttnet altyapisi soyle boyle.

Evi tasidim. Yeni evimden 25 aralikta nakil talebini bildirdim. "sayin abonemiz yalin adslde nakil 7 gun icinde tamamlanir" derler. Bugun 17 subat, son gorusmemizde onumuzdeki sali kesin acilacak diyorlar. Galiba bu sefer acilacak gibi :)

Hangisi iyi derseniz, hepsi birbirinden kötü. Ama en azindan taahhute bulasmayin. Yada Sunu bilin dsmartin kullandigi smile adsl sorun cozmede sıfır. Cunku muhatabiniz yok, anca 24 saat, 48 saat, 72 saat icinde diyorlar.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.