Şimdi Ara

2si1: 'Haftalık Teknoloji ve Oyun Dozunuz!' Apple Türkiye'de, Last of Us'ı denedik ve fazlası video şov

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
1.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teknoloji ve oyun sektörünün nabzını tutmaya devam ediyoruz. 2si1'in bu bölümünde ek olarak sürpriz bir kapanış videosu da sizleri bekliyor.

• Edit: İlk yorum diye eksilemişler yuh!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itachi237 -- 15 Şubat 2013; 22:18:40 >
  • Elinize sağlık yav nedense bu video serisine bayılıyorum :)

• Cuma akşamının vazgeçilmezleri 2si1 ve BeyazShow
  • quote:

Orijinalden alıntı: itachi237

ilk yorum. sonra editlerim

Ben hemen eksiledim :)

• Sırf The Last of Us yorumunuzu görmek için bile izlemeye değer.

Bu arada geçen bölüm 20 dakika daha uzundu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 15 Şubat 2013; 22:12:53 >
  • Akşam işten gelirsin, yemeğini yer duşunu alırsın. Biraz uzanıp yorgunluk atarsın ve bilgisayarın başına geçip, cipsini kolanı alıp 2si1 in keyfini çıkarırsın :)

• mesut çevik in mikrofonda sorun mu var?ses cıyaklıyor bazen

• sabah izlemiştim dansı burdada koptum :D ender yıldız müthiş :D Mesut çevikte playstation move incelemesindeki hareketini yapmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itachi237 -- 16 Şubat 2013; 12:48:56 >
  • Sondaki video mükemmel :)

• çay demleyip keyifle izlenesi proğram :) teşekkürler dh ekibine

• Elinize sağlık ..
    Harlem Shake süper olmuş :D

• sonunda yeni batman oyunu haberi geldi... htc bahsedilen özelliklerle çıkarsa samsung nasıl çıkış yapacak merak konusu !

• Gif yapmazsam içimde kalacaktı.

Yalın versiyonu:
    http://g1302.hizliresim.com/16/h/k4vvk.gif

Yüksek kaliteli hali:
    http://c1302.hizliresim.com/16/j/k4yzm.gif

SWF versiyonu:
    http://swfcabin.com/open/1360963663

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 16 Şubat 2013; 1:24:17 >

• 2 haftadır memleketteyim izleyemiyorum kotalı net yüzünden gidince sırayla izlicem :)

• Harlem Shake :)))

Talha'ya bakın beyler :D yerlerdeyim asdfasdfasdf

• Adamlar Harlem Shake çekmişler yok böyle bir şey. Talha ve Gökhan'ın kopmasına dikkatlice bakın. Öldüm gülmekten. Mesut Çevik efsane hareketini yapmış zaten.

Artık alıştık dizi gibi bu programı izliyorum. Güzel programdı. Şu telefondan uydu yapımı çok hoşuma gitti.
    Göktürk 1'in neden gönderilmediğini öğrendim iyi oldu bu.
    M7 (one) Xperia Z den her anlamda daha iyi çıkmalı diye düşünüyorum. Piyasada tekrar eski gücüne kavuşması için. Kamerası çok konuşuluyor umarım konuşulduğu kadar iyidir.
    Yeni PS Vita çıkacağını düşünmüyorum , sanırım Ps Vita kendisini çöpe attı.

• Mesut Çevik öğlen spoiler vermeseydi 2si1'in efsane bölümü olurdu bu
  • Program harikaydı gerçekten her zamanki gibi.Millet dizi izliyor ben 2si1 her cuma. Sondaki videoda başkalarının çektiği bir video olacak sandım. Görünce gülmekten yerlere yattım tabii.
    Ülkemizde nedense teknolojik açıdan aşırı derecede durgunluk, ilerleyememe seziliyor. Umarım bunu da en kısa zamanda atlatırız.

• Enteresan kafalı editör :D :D :D

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.