Şimdi Ara

En İyi Burun Estetiği Doktoru Kimdir ? Ve burun Estetik Fiyatları Kaç Para (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
174
Cevap
10
Favori
266.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Zendo

Fiyatlar bayağı uçuk. 1000 tl 'ye Ankara'da tedavi olamaz mıyız ?

1000 tl'ye ameliyat gerçekten çok zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nihatxp

quote:

Hacettepe'de 3500'e ameliyat olacağım. En ucuzu ve en güvenilir yollardan birisi bu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Hacettepe'de 3500'e ameliyat olacağım. En ucuzu ve en güvenilir yollardan birisi bu.

peki haccettepede sizi kim ameliyat edecek. Cerrahi uzmanlık başka birşey, burun estetiği başka birşey. Her iyi cerrah, çok iyi burun estetiği yaptırıyor anlamına gelmediğini ben şimdiden size söylemeliyim. Zira farklı sonuçlara yol açtırabilir. yakup avşarın şu videosunu izlemenizi tavsiye ederim.http://www.youtube.com/watch?v=VqUusS9eT8I

• quote:

quote:

quote:

quote:

peki haccettepede sizi kim ameliyat edecek. Cerrahi uzmanlık başka birşey, burun estetiği başka birşey. Her iyi cerrah, çok iyi burun estetiği yaptırıyor anlamına gelmediğini ben şimdiden size söylemeliyim. Zira farklı sonuçlara yol açtırabilir. yakup avşarın şu videosunu izlemenizi tavsiye ederim.http://www.youtube.com/watch?v=VqUusS9eT8I

Haldun Kamburcuoglu'na olacağım. K.Kulübü'nde baktım hep olumlu yorumlar vardı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• en iyi dopktor kimdir bu hususta bir şey diyemeyeceğim ama burun estetiği yaptırdım ve doktorumu şiddetle tavsiye ederim. http://www.ahmettunaeren.com/
  • estetik cerrah araştırıyorum öneriniz var mı ?
  • Buradan paylaşımda bulunanlara sormayın yanıltıcı olabilir. basın, internet ve arkadaşlarınızdan aldığınız fikirlere göre 2-3 ihtimal belirleyip gidip yüz yüze konuşun. birşey kaybetmezsiniz. çoğu görüşme ücreti talep etmez.
  • teşekkürler..
  • Arkadaşlar İstanbul kartal civarında bildiğiniz iyi bi doktor varmı peki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence en iyi bu konuda Op. Dr. Ozan Balık
  • Merhaba,

Yaklaşık 1,5 yıl once Dr. Süreyya Şeneldir estetik burun amliyatımı gerçekleştirdi. Burnumu üzerine düştüğüm için burnumda hafif kırıklık ve nefes alma şikayetim vardı. Süreyya bey ile bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. Arkadaşımına burun ameliyatını Süreyya Bey gerçekleştirmiş ve benim istediğim gibi ameliyat olduğu belli olmayacak kadar doğal bir sonuç ortaya çıkmıştı.

Ben aklımda kalmasın diye farklı bir doktorla daha görüştüm ama Süreyya bey kesinlikle çok güven verdi. Kendisi yaş itibirayle hem yenilikleri ve teknolojiyi takip eden hem de bu konuda tecrübeli bir doktor. Ameliyatımın sonrasında herhangi bir kanama veya ağrı kesinlikle olmadı. 10 günün sonunda alçı çıktı ve 3 hafta bandajla devam ettim. Ameliyatım için Süreyya beyi tercih ettiğim için çok mutluyum. Burun ameliyatlarında öenmli olan kesinlikle doktorun el becerisi ve tecrübesi. Burun amliyatı sonrasında, yüzünüze yakışacak ve doğal bir görünüm elde etmek için Süreyya Bey ile görüşmenizi şiddetle tavsiye ederim.

• tuysikletadam kullanıcısına yanıt
    merhaba, doğuştan veya travma sonrası estetik ameliyatı belki devlet hastaneleri karşılıyor olabilirler fakat estetik amaçlı ameliyatları karşılamıyorlar. Benim doktorum Muhitdin Eski fakat GATA nın doktoru. Sivil hasta alıp almadıklarını bilmiyorum kendisine özel hastanede ameliyat oldum bence web sitesindenhttp://www.muhitdineski.com/ numarasını temin edip görüşebilirsiniz.
  • arkadaşlar bende burdan kendi yaşadığım tecrübemi aktarayım
    dr FEVZİ YAVAŞ a revizyon burun ameliyatı oldum ama olmaz olaydık
    önceki burnu mumla arıyorum birde kulaktan fazla kıkırdak alındığından
    kulak kepçe gibi oldu burun oda eskisinden çok daha kötü siz siz olun
    dokturunuzu seçerken acele etmeyin paraya kıyın iyi bir doktorda olun
    ben 2009 da 3500 tl vermiştim bende emre beyin methini çok duydum
    ama fiyatlar uçuk
  • Arkadaslar ben bir hafta önce Burun estetik ameliyati oldum ve su an cok memnunum. Size Doktor Hasan Findik beyi tavsiye ederim. Cok iyi ilgi gördüm ve cok basarili bir ameliyat gecirdim. Iyiki hasan beyi secmisim. burun estetik ameliyati 3000 euro ama eger memnun kalmak istiyorsaniz fiyata bakmamalisiniz.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrekartal1903 -- 21 Ocak 2015; 13:25:17 >
  • Arkadaşlar burun estetiği olmayı düşünüyorum zor mu olanlar bilgi verebilir mi bide bu konu hakkında hiçbir bilgim yok ankarada olmayı planlıyorum ameliyat olmadan önce bilgisayardan burnumun nasıl olacağını gösterirler mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: cnrk

Merhaba,

Yaklaşık 1,5 yıl once Dr. Süreyya Şeneldir estetik burun amliyatımı gerçekleştirdi. Burnumu üzerine düştüğüm için burnumda hafif kırıklık ve nefes alma şikayetim vardı. Süreyya bey ile bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. Arkadaşımına burun ameliyatını Süreyya Bey gerçekleştirmiş ve benim istediğim gibi ameliyat olduğu belli olmayacak kadar doğal bir sonuç ortaya çıkmıştı.

Ben aklımda kalmasın diye farklı bir doktorla daha görüştüm ama Süreyya bey kesinlikle çok güven verdi. Kendisi yaş itibirayle hem yenilikleri ve teknolojiyi takip eden hem de bu konuda tecrübeli bir doktor. Ameliyatımın sonrasında herhangi bir kanama veya ağrı kesinlikle olmadı. 10 günün sonunda alçı çıktı ve 3 hafta bandajla devam ettim. Ameliyatım için Süreyya beyi tercih ettiğim için çok mutluyum. Burun ameliyatlarında öenmli olan kesinlikle doktorun el becerisi ve tecrübesi. Burun amliyatı sonrasında, yüzünüze yakışacak ve doğal bir görünüm elde etmek için Süreyya Bey ile görüşmenizi şiddetle tavsiye ederim.

Süreyya şeneldir'in namını bende duydum onun hakkında olumsuz bir yorum okuyamadım, bu arada instagramda çok güzel paylaşımlar yapıyor, takdir etmek lazım adamı. Çok renkli bir kişiliği var gibi gözüküyor.

• Makinaaa kullanıcısına yanıt
    Fahri Mola

• İki gün önce Fahri Mola ya burun ameliyatı oldum. Çok iyi ve rahat bir Dr . Daha önce liposuction ameliyatı olmuştum kendisine. Burun konusunda başka kimseye guvenemeyecegimi anladım uzun bir arayistan sonra. Nihayet ameliyat oldum. Sonucu çok merak ediyorum. Henüz göremiyorum ama çok güzel olduğuna dair inancım yüksek

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.