Şimdi Ara

En İyi Burun Estetiği Doktoru Kimdir ? Ve burun Estetik Fiyatları Kaç Para

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
174
Cevap
10
Favori
266.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, uzun bir süredir burun estetiği yaptırmayı düşünuyorum. Ama bu konuda bir türlü karar veremedim. Çeşitli forumlarda binlerce yorum okudum, ama inandırıcı gelmediği ve çoğu fake olduğunu düşündüğüm için burada bir başlık altında, burun estetiği yaptırmak isteyen kişiler için bir rehber oluşturması bakımından yazayım dedim.

İnternet'ten burun estetiği diye arama yaptığımda hep şu isimler karşıma çıkıyor.

Op. Dr. Emre İlhan
    Op. Dr. Güncel Öztürk
    Op. Dr. Yakup Avşar

Sizde rüştünü ıspatlamış, doktorlar varsa, burada listeleyelim. Bu burun estetiği olayı şakaya gelmiyor gerçekten, bir kere yanlış ve amatör bir operasyona girdiğinde sonuçlar çok kötü olabiliyor.

Bu arada burun estetiği konusundaki ansiklopedik tüm içerikleri şuradan inceleyebilirsiniz. http://www.burunestetiksanati.com/ okuyabilir. Aklınızdaki tüm soruların cevaplarını alabilirsiniz.

Edit: Arkadaşlar çok soruluyor buradan söyleyeyim dedim burun estetiği başta olmak üzere herhangi bir estetik operasyonu sgk karşılamıyor. Hepsini özel hastanelerde yada devlet hastanelerinde ekstra ücretle yaptırmanız lazım. Burun Estetiği Fiyatları doktor ve hastaneye göre çok ciddi farklılık göstermektedir. Hiç kimse websitesinde bunu fiyatını yazamaz, ya telefonla yada görüşme öncesinde öğreniyorsunuz. Size tavsiyem min 3 doktorla görüşmeden burun ameliyatı kararını vermeyin. Şurayı da inceleyebilirsiniz. http://www.burunestetiksanati.com/burun-estetigi-fiyatlari/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihatxp -- 16 Mart 2015; 19:43:22 >

• Çok iyi tanıdığım ve güvendiğim biri olarak Op. Dr. Yakup Avşar diyorum. Facebook sayfasında ameliyat olan hastaları fotoğraflarını paylaşıyor. Linkten inceleyebilirsiniz:

Yakup Avşar Facebook

Burun Estetiği
  • Yaklaşık 6 hafta önce ameliyat oldum (İstanbul). Ameliyatı Prof. Dr. Ersin Ülkür yaptı, Ataşehir Acıbadem'de (Hastaneye herhangi bir para ödemiyorsunuz). Burnumda genlerden gelen bir büyüklük ve çok küçük yaşta yaşadığım bir kazadan ötürü yamukluk vardı. Özellikle tek taraftan neredeyse hiç nefes alamıyordum, diğer taraftan da normalden az. Tabi ki ben bunun çok farkında değildim çünkü kendimi bildim bileli bu az nefes alma durumu vardı ve alışık olduğum şey buydu. Ama ameliyattan sonra bu yaşıma kadar neredeyse hiç nefes almamış olduğumu farkettim

Doktorum ilk kez muayene ederken karşıdan ve yandan fotoğraflarımı çekti. Sonrasında bilgisayarda Photoshop yardımı ile sorunun ne olduğunu ve nasıl olması gerektiğini gösterdi. Burada doktorun kendi yorumu önce sağlık sonrasında da mümkün olduğunca doğal bi görünüş.

Ben şahsen, her anlamda yapılan işten çok memnun kaldım. Photoshop'ta gördüğümden bile güzel oldu diyebilirim. Özellikle nefes alışverişimin bu kadar farkedeceğini tahmin etmiyordum. Benim şöyle bir avantajım oldu: kaşların arasından aşağı doğru inen kemikte düzeltilmesi gereken herhangi bir şey yokmuş (buna doktor ameliyat sırasında karar vermiş). Bu yüzden de gözlerimde ya da yüzümün herhangi bir yerinde kan oturması gibi sıkıntılar yaşamadım. Fakat kıkırdak ve etlerde de tahmin ettiğinden daha çok iş yapmış.

Ameliyat masraflarından da bahsedilmiş sanırım. Doktorla aranızda geçecek konuşmaya göre şekillenebilir, fakat 5000 TL civarında diyebilirim.

Aklıma gelen bunlar. Sorularınız olursa mümkün olduğunca yanıtlamaya çalışırım. Ameliyat olacak olanlar varsa şimdiden geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumalee2

Çok iyi tanıdığım ve güvendiğim biri olarak Op. Dr. Yakup Avşar diyorum. Facebook sayfasında ameliyat olan hastaları fotoğraflarını paylaşıyor. Linkten inceleyebilirsiniz:

Yakup Avşar Facebook

Burun Estetiği

En iyi mi bilmem ama EN PAHALI olduğu kesin. Revizyon ameliyatlarında nerdeyse bir araba parası istiyor
  • Arkadaşlar Bahadır Baykal'ın blog ve diğer paylaşımlarının bulunduğu sitesihttp://www.estetikburuncerrahisi.com da mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nihatxp

Arkadaşlar, uzun bir süredir burun estetiği yaptırmayı düşünuyorum. Ama bu konuda bir türlü karar veremedim. Çeşitli forumlarda binlerce yorum okudum, ama inandırıcı gelmediği ve çoğu fake olduğunu düşündüğüm için burada bir başlık altında, burun estetiği yaptırmak isteyen kişiler için bir rehber oluşturması bakımından yazayım dedim.

İnternet'ten burun estetiği diye arama yaptığımda hep şu isimler karşıma çıkıyor.

Op. Dr. Emre İlhan
    Op. Dr. Güncel Öztürk
    Op. Dr. Barış Çakır
    Op. Dr. Yakup Avşar

Sizde rüştünü ıspatlamış, doktorlar varsa, burada listeleyelim. Bu burun estetiği olayı şakaya gelmiyor gerçekten, bir kere yanlış ve amatör bir operasyona girdiğinde sonuçlar çok kötü olabiliyor.

Bu arada burun estetiği konusundaki ansiklopedik tüm içerikleri şuradan inceleyebilirsiniz. http://www.burunestetiksanati.com/ okuyabilir. Aklınızdaki tüm soruların cevaplarını alabilirsiniz.

2 sene önce Emre Bey'e deviasyon ameliyatı oldum. Bu sırada, istediğim şekilde düzeltme de yapıldı. Kendisi ameliyat öncesi ve sonrasında gerçekten çok ilgili bir doktor. Ben de sonuçtan, hem sağlık hem de görünüş açısından son derece mutluyum şu an. Forumda daha önce, burun ameliyatlrıyla alakalı, detaylı bir konu vardı, vakti zamanında orayı okuyup, kafamdaki bir sürü soru işaretini gidermiştim, bulabilirseniz ona bakın mutlaka. Bir sorunuz olursa, pm den ya da burdan yazabilirsiniz.
  • nihatxp arkadaşım bende seninle aynı durumdaydım ama şükürler olsunki ameliyatımı oldum ve şuan çok mutluyum ve rahatım sesinin sitresini çok iyi anlıyorum bende bir çok araştırma yaptım sadece doktor diploması olup geri kalanlar ise seminerlere katılım belgesi bu şekilde insanları kandırıyolar amaçları sadece para ben araştırmanın yanında her bir doktoru aradım ve konuştum eleye eleye gittim en sonunda diploma sayılarına bakınca tecrübeli işin ehli bir doktor buldum yazananesine gittiğimde okadar sıçak davrandılarki evdeymiş gibi rahatladım duvarı diplomadan görünmüyo ve asmadıklarıda varmış birçok hizmet çok güzel çok ılımlı bir insan ben kendi ameliyatıma bakarak bir doktor varsa odawww.ihsanbasaran.com en azından yazanesine gidin görün kendisini ve diplomalarını saygılı bir insan şiddetle tavsiye ederim hayırlı akşamlar herkese
  • nihatxp N kullanıcısına yanıt
    http://www.ahmettunaeren.com/ ben ahmet beyden memnun kaldım kesinlikle tafsiye ederim memnun kaldım ameliyatın ameliyatın ardından kısa sürede ayaga kalkabildim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zendo

quote:

quote:

Fiyatlar bayağı uçuk. 1000 tl 'ye Ankara'da tedavi olamaz mıyız ?

1000 tl'ye ameliyat gerçekten çok zor.

Hacettepe'de 3500'e ameliyat olacağım. En ucuzu ve en güvenilir yollardan birisi bu.

peki haccettepede sizi kim ameliyat edecek. Cerrahi uzmanlık başka birşey, burun estetiği başka birşey. Her iyi cerrah, çok iyi burun estetiği yaptırıyor anlamına gelmediğini ben şimdiden size söylemeliyim. Zira farklı sonuçlara yol açtırabilir. yakup avşarın şu videosunu izlemenizi tavsiye ederim.http://www.youtube.com/watch?v=VqUusS9eT8I
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Fiyatlar bayağı uçuk. 1000 tl 'ye Ankara'da tedavi olamaz mıyız ?

1000 tl'ye ameliyat gerçekten çok zor.

Hacettepe'de 3500'e ameliyat olacağım. En ucuzu ve en güvenilir yollardan birisi bu.

peki haccettepede sizi kim ameliyat edecek. Cerrahi uzmanlık başka birşey, burun estetiği başka birşey. Her iyi cerrah, çok iyi burun estetiği yaptırıyor anlamına gelmediğini ben şimdiden size söylemeliyim. Zira farklı sonuçlara yol açtırabilir. yakup avşarın şu videosunu izlemenizi tavsiye ederim.http://www.youtube.com/watch?v=VqUusS9eT8I

Haldun Kamburcuoglu'na olacağım. K.Kulübü'nde baktım hep olumlu yorumlar vardı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • en iyi dopktor kimdir bu hususta bir şey diyemeyeceğim ama burun estetiği yaptırdım ve doktorumu şiddetle tavsiye ederim. http://www.ahmettunaeren.com/
  • estetik cerrah araştırıyorum öneriniz var mı ?
  • bence en iyi bu konuda Op. Dr. Ozan Balık
  • tuysikletadam kullanıcısına yanıt
    merhaba, doğuştan veya travma sonrası estetik ameliyatı belki devlet hastaneleri karşılıyor olabilirler fakat estetik amaçlı ameliyatları karşılamıyorlar. Benim doktorum Muhitdin Eski fakat GATA nın doktoru. Sivil hasta alıp almadıklarını bilmiyorum kendisine özel hastanede ameliyat oldum bence web sitesindenhttp://www.muhitdineski.com/ numarasını temin edip görüşebilirsiniz.
  • burun estetiği düşünüyorum doktor tavsiyesi istiyorum ? burun estetiği
  • quote:

Yeni bebelerin reklam içerikleriyle dolması konuyu çok baltaladı.

Sevgili nihatxp,

valla kusura bakma ama benim işim reklamcılık, hatta şirketimin reklamınıda yapmaktan memnuniyet duyuyorum. (www.enagrupreklam.com ). internet reklamcılığına ihtiyaç duyacak olursanız memnuniyetle yardımcı olmak isterim. Neyse konuyu fazla uzatmadan asıl mevzuya girecem.

İyi biliyorumki muhitdin hocam plastik ve estetik cerrahi konusunda çok çok iyi bir hocadır, ayrıca uluslar arası konferanslar, seminerler veren, Kongrelere katılan bir çok toplulukta kabul görmüş bir kişidir. Profesyonellik başarıyı getirir.

Tavsiye'de bir nevi reklamdır.

Birazcık kongreleri hakkında bilgi vercem.

Kongreler

Doç. Dr. Muhitdin Eski'nin katıldığı ve Konuşmacısı olduğu ve sunum yaptığı kongreler:

1. The Aesthetic Meeting 2013, American Society of Aesthetic Plastic Surgery Annual Meeting. Evaluation of the Results of Simultaneous Open Rhinoplasty and Abbe Flap for the Reconstruction of the Secondary Bilateral Cleft and Nasal Deformity.11-16 Mayıs 2013 NewYork, NY USA

2. 11th North Cyprus Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery National Meeting Mastopexy, mastopexy augmention (panaelist)12-15 September 2013, Girne Cyprus.

3. 33th Turkish Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery National Meeting “Distraction osteogenesis” İnstructional Course, panelist 17-20 Ekim 2012, Antalya

4. 5thRhinoplasty Course, Cleft rhinoplasty (10-12 Mayıs 2012, Ankara 7th. Rinocamp Winter, 6-8 February 2012 Davos Congress Center Davos , İsviçre

5. 14 EBA Meeting, Panelist 14-17 Eylül 2011, Lahey , Hollanda,

6. Oculoplastic symposium, 13 January 2011,Atlanta , USA

7. 27th Breast Surgery Symposium 14-16 January 2011,Atlanta, USA

8. Çene Yüz Cerrahisi Derneği Ulusal Kongresi, Davetli konuşmacı, 29 Nisan-01 Mayıs 2011, İstanbul (Davetli Konuşmacı, Panelist)

9. 16. MBC Meeting ( Akdeniz Yanık Konsülü Kongresi ) 31mart-3 Nisan 2010, İstanbul, (Davetli Konuşmacı)

10. Plastic Surgery 2009, American Society of Aesthetic Plastic Surgery Annual Meeting. Stem Cell Treatment in the Distraction Osteogenesis: Experimental Study on the Rat Mandible 23-27 October Seattle, USA.

11. XI Congress of Italian and American Plastic Surgeon (International Symposium on Plastic Surgery, Stemcells for distraction osteogenesis 25-28 June, 2008, Bologna, Italy

12. Kış Sempozyumu Yüz Gençleştirmede Güncel Yaklaşımlar, 15-18 Mart 2010,Kartalkaya Bolu ( Konuşmacı)

13. Çene Yüz Cerrahisi Derneği Distraksiyon Osteogenesiz Kursu 15-18Mart 2010,Kartalkaya, Bolu.( Kurs Eğitmeni)

14. 4. Maksillofasiyal Cerrahi Kursu ve Çalıştayı 22-23 Mayıs 2009, Ankara( Kurs eğitmeni, panelist )

15. 30.Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Ulusal Kongresi 17-20 Ekim 2008, Antalya. (Davetli konuşmacı, panelist)

16. 3.Asia Pacific Congress on Craniofacial Surgery and Distraction Osteogenesis, April 29-May 4 2007, The Bandos Island, Maldives. A new device and experimental model for distraction osteogenesis of rat mandible. (Davetli konuşmacı)

17. Asia Pacific Congress on Craniofacial Surgery and Distraction Osteogenesis, April 29-May 4 2007, The Bandos Island, Maldives. Cleft reconstruction ,Oturum Başkanlığı,

18. 29. Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Ulusal Kongresi 17-20 Ekim 2007, Eskişehir. (Konuşmacı)

19. 14th Meeting of the Mediterranean Council for Burn and Fire Disaster 18-20 May 2006, Casablanca, Morocco. (Konuşmacı)

20. 3.Cerrahpaşa Plastik Cerrahi Günleri,Ortognatik Cerrahi-çene cerrahisi 2-3 Haziran 2006, İstanbul. Asimetrik dentofasiyal deformitelerde distraksiyon osteogenesisi (Panelist)

21. 28. Ulusal Plastik ve Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği Kongresi 20-23 Eylül 2006, Ankara. (Konuşmacı)

22. Plastic Surgery 2006, ASPS, PSEF, ASMS 75.Annual Scientific Meeting, 6-11 October 2006, San Francisco, USA (Konuşmacı)

23. 3.Maksillofasyal Cerrahi Çalıştay ve Kursu, 12-13 Mayıs 2006, Ankara. Distraksiyonda deneysel modeller. Panel Konuşmacısı,

24. 3.Maksillofasyal Cerrahi Çalıştay ve Kursu, 12-13 2006, Ankara. Pediatrik maksillofasyal travmalar. Panel Konuşmacısı,

25. 3.Maksillofasyal Cerrahi Çalıştay ve Kursu, 12-13 2006, Ankara.( kurs öğretmeni)

26. 10th Congres of the European Society of Plastic,Reconstructive and Aesthetic Surgery ( ESPRAS) 30 August – 3 September 2005 Vienna, Austria. (Konuşmacı)

27. Plastic Surgery 2005, ASPS, PSEF, ASMS 74.Annual Scientific Meeting, 24-28 September 2005, Chicago, USA (Konuşmacı)

28. 2.Maksillofasyal Cerrahi Çalıştay ve Kursu, 14-15 Mayıs 2004, Ankara. Pediatrik maksillofasyal travmalar. Panel Konuşmacısı,

29. 2.Maksillofasyal Cerrahi Çalıştay ve Kursu, 14-15 Mayıs 2004, Ankara. (Panelist, kurs öğretmeni)

30. 26. Ulusal Plastik ve Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği Kongresi 21-25 Eylül 2004, Ankara. (Konuşmacı)

31. 23. Ulusal Plastik ve Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği Kongresi 27-30 Eylül 2001, İstanbul. (Konuşmacı)

32. The Aesthetic Meeting 2002, American Society for Aesthetic Surgery May 2 - 7 in Las Vegas.

33. Emerging Technologies in Plastic Surgery, 2002 May 31- June 1, New York University , NY, USA

34. The New York Academy of Medicine, 2002 “An Update on The Use of Lasers” NY, USA.

35. 21. Ulusal Plastik ve Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği Kongresi 30 Eylül-3 Ekim 1999, Kuşadası. (Konuşmacı)

36. Estetik Plastik Cerrahi Derneği 3. Ulusal Kongresi ve Eğitim Kursu,21-24 Nisan 1998, İstanbul. (Konuşmacı)

37. Yanık Sempozyumu,23-25Mayıs 1998, Ankara. (Konuşmacı)

38. 18. Ulusal Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kongresi, 4-8 Eylül 1996, Bursa. (Konuşmacı)

Birazcık Ulusal Yayınlar Hakkında bilgi vercem

¬ Ulusal Yayınları

Doç. Dr. Muhitdin Eski'nin Türkçe Bilimsel dergilerde yaptığı yayınlar:

1. Şengezer M, Duman H, Eski M, Uygur F. “Pediküllü Tram fleple anında meme rekonstrüksiyonu.” Türk Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Dergisi, 7:151-156,1999.

2. Eski M, Nişancı M, Zor F, Şengezer M. ”Baş parmağın farklı deformitelerinin onarımında 1.dorsal metakarpal arter ada flebinin kullanımı.” Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Dergisi,13:103-107,2005.

3. Eski M, Öztürk S, Külahçı Y, Düzgün S, Şengezer M. ”Boutonniere deformite onarımında esktansör tenotomi sonuçlarımız.” Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Dergisi,13:108-113, 2005.

4. Nişancı M, Eski M, Cil Y, Şengezer M. ”Atipik bir başparmak dublikasyonu:Olgu sununmu.” Gülhane Tıp Dergisi, 47:224-227, 2005.

5. Nişancı M, Eski M, Çil Y, Şahin İ, Şengezer M. “Demiryolu yüksek gerilim hatlarına bağlı elektrik yaralanmaları.” Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Dergisi,14:42-46, 2006.

6. Eski M, Şengezer M, Türegün M, Şimşek T. “Pediatrik zigomatiko-orbital bölge kırıkları:Klinik deneyimlerimiz.” Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Dergisi,14:96-101,2006.

7. Eski M, Şahin İ, Şengezer M. “Penis cilt defektlerinin onarımında deri grefti uygulamaları.” Gülhane Tıp Dergisi, 48: 222-225,2006.

8. Nişancı M, Eski M, Şimşek T, Şengezer M. ” Yara kapatılmasında basit ve pratik bir cilt germe tekniği.” Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Dergisi,14:182-186,2006.

9. Eski M, Şahin İ, Coşar A, Şengezer M. “Kafı şişirilmiş trakeostomi kanülü nasogastrik beslenme tüpünün trakeaya gitmesini engeller mi?” Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Dergisi,15,59-60,2007.

10. Eski M, Nişancı M, Yapıcı AK, Deveci M, Şengezer M. “Parsiyel kalınlıkta yanık yaralarının tedavisinde gümüş içerikli hidrofiber pansuman materyalinin kullanımı. ”Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Dergisi,15:100-104,2007.

11. Eski M, Şahin İ, Nişancı M, Işık S, Şengezer M. “Baş ve boyun bölgesi yanık skarlarının tedavisinde doku genişletici kullanımı.” Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Dergisi,15:130-135,2007.

12. Eski M, Zor F, Alhan D, Işık S. ”Replantation of the frostbitten amputated digits and eventful postoperative course: Case report.” Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Dergisi,15:174-178,2007.

13. Eski M. “Kraniofasiyal distraksiyon osteogesizin tarihçesi.” Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Dergisi,15:183-184,2007.

14. Eski M, Aliyev M, Alhan D, Işık S. ”Cutaneous pyogenic granuloma gravidorum with unusual location: report of two cases.” Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Dergisi,15:183-184,2007.

15. Kulahçı Y, Zor F, Öztürk S, Eski M, Deveci M, Işık S, Şengezer M. “79 malign melanom olgusunun retrospektif analizi.” Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Dergisinde yayın için kabul edildi.

16. Zor F, Kulahçı Y, Öztürk S, Eski M, Deveci M, Şengezer M. “İntihar amaçlı maksillofasyal ateşli silah yaralanmalarında geç komplikasyonlar.” Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Dergisinde yayın için kabul edildi.

17. Sinan Öztürk, Mustafa Nişancı, Serdar Öztürk, Muhitdin Eski, Fatih Zor, İsmail Şahin, Selçuk Işık. Serbest flepler ile onarım uygulanan baş boyun bölgesi tümörlü hastalarda nüks oranlarının değerlendirilmesi: Klinik Deneyimlerimiz. Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Dergisi 2011;19 (2):60-63

18. Doğan Alhan, İsmail Şahin, Fırat Özer, Fatih Zor, Mustafa Nişancı, Serdar Öztürk, Muhitdin Eski, Selçuk Işık Meme rekonstrüksiyonundaki 10 yıllık deneyimimiz. Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Dergisi 2012;20 (1):1-6

19. İsmail Şahin, Doğan Alhan, Muhitdin Eski, Murat Polat, Selçuk Işık. Deri grefti alma eğitimi için pratik bir çözüm: domuz derisinden greft alma modeli. Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Dergisi 2009;17(2):61-64.

20. İsmail Şahin, Andaç Aykan, Doğan Alhan, Fatih Zor, Serdar Öztürk, Muhitdin Eski, Mustafa Nişancı, Mustafa Deveci, Selçuk Işık. Malign melanoma olgularının retrospektif değerlendirilmesi. Gülhane Tıp Dergisi 2011;53(3):177-181.

Birazcıkda Uluslar Arası yayınlar hakkında bilgi vercem.

¬ Uluslararası Yayınları

Doç. Dr. Muhitdin Eski'nin uluslararası dergilerde yayınlanmış bilimsel makaleleri:

1. Sahin I, Alhan D, Nişancı M, Ozer F, Eski M, Isik S. Autohomografting Can Work Well Even If Both Autograft And Allograft Are Meshed In 4: 1 Ratio Ulus Travma Acil Cerrahi Derg

2. Nişancı M, Sahin I, Eski M, Alhan D. A New Flap Alternative for Trochanteric Pressure Sore Coverage: Distal Gluteus Maximus Musculocutaneous Advancement Flap Ann Plast Surg.2013.

3. Sahin I, Eski M, Açıkel C, Kapaj R, Alhan D. Işık S. The role of negative pressure wound therapy in the treatment of fourth-degree burns. Trends and new horizons Annals of Burns and Fire Disasters.2012 Jun 30;25(2):92-7.

4. Çil Y, Eski M. Supraorbital Rim Contour Restoration with Porous Polyethylene Implant via Preexisting Scar. Craniomaxillofac Trauma Reconstr. 2011 Mar;4(1):59-60

5. Eski M, Aykan A, Sahin I, Isik S. Free fibular flap vascular pedicle calcification.J Craniofac Surg. 2012 Jan;23(1):e50-2

6. Eski M, Ozer F, Firat C, Alhan D, Arslan n, Senturk T, Isık S. Cerium nitrate treatment prevents progressive tissue necrosis in the zone of stasis following burn. Burns. 2012 Mar;38(2):283-9

7. Civas E, Aksoy B, Aksoy HM, Eski M, Yucel K. Hair transplantation for therapy-resistant alopecia areata of the eyebrows: is it the right choice? J.Dermatol,2010 Sep;37(9):823-6

8. Nişancı M, Eski M,Sahin i, Ilgan S. Işık S. Saving the zone of stasis in burns with activated protein C: an experimental study in rats. Burns. 2010 May;36(3):397-402

9. Nişancı M, Eski M, Işık S. “A New Finger fillet design from an index finger with severe post-burn flexion deformity.” J Burn Care Res. 2008 Jul-Aug;29(4):666-70

10. Eski M, Deveci M, Zor F, Sengezer M. “Treatment of temporomandibular joint ankylosis and facial asymmetry with bidirectional transport distraction osteogenesis technique.” J Craniofac Surg. 2008 May;19(3):732-9.

11. Eski M, Şahin I, Sengezer M, Serdar M, Ifran A. ”Thalidomide decreases the plasma levels of IL-1 and TNF following burn injury: Is it a new drug for modulation of systemic inflammatory response.” Burns. 34:104-108, 2008.

12. Çil Y, Eski M, Işık S.”First dorsal metacarpal artery adipofascial flap for thenar burn contracture releasing.” Burns. 34:127-130, 2008.

13. Eski M, Sengezer M, Turegun M, Deveci M. Işık S. “Contour restoration of the secondary deformities of zygomaticoorbital fractures with porous polyethylene implant.” J Craniofac Surg. 18:520-525, 2007.

14. Eski M, Ilgan S, Cil Y, Sengezer M, Ozcan A, Yapici K. ”Assessment of distraction regenerate using quantitative bone scintigraphy.” Ann Plast Surg.58:328-334, 2007.

15. Eski M, Nisanci M, Sengezer M. “Correction of thumb deformities after burn: versatility of first dorsal metacarpal artery flap.” Burns. 33:65-71, 2007.

16. Eski M, Deveci M, Sengezer M. ”Use of bilateral segmental ostectomy to correct malocclusion in the reconstructed mandible with a free fibular bone flap.” Plast Reconstr Surg.119:759-61, 2007.

17. Jensen JN, McCarthy JG, Grayson BH, Nusbaum AO, Eski M. “Bone deposition/generation with LeFort III (midface) distraction.” Plast Reconstr Surg. 119:298-307, 2007.

18. Eski M, Nisancı M, Aktas A, Sengezer M.”Congenital double lip: review of 5 cases.” Br J Oral Maxillofac Surg. 45:68-70, 2007.

19. Öztürk S. Çil Y, Şengezer M, Yiğit T, Eski M, Özcan A. “Squamous cell carcinoma arising in the giant cutaneous horns accompanied with renal cell carcinoma.” Eur J Plast Surg. 28: 483-485, 2006.

20. Eski M, Turegun M, Deveci M, Gokce HS, Sengezer M. “Vertical distraction osteogenesis of fibular bone flap in reconstructed mandible.” Ann Plast Surg. 57:631-636, 2006.

21. Eski M, Sahin I, Deveci M, Turegun M, Isik I, Sengezer M.”A retrospective analysis of 101 zygomatico-orbital fractures.”J Craniofac Surg.17:1059-1064, 2006.

22. Eski M, Cil Y, Durmuş M, Sengezer M. ”Unusual facial implament injury with wooden material.“ Plast Reconstr Surg.117:2087-2088, 2006.

23. Eski M, Nisancı M, Cil Y, Sengezer M, Ozcan A. ”A custom made distraction device for experimental mandibular distraction osteogenesis.” J Craniofac Surg.16:675-683, 2005.

24. Deveci M, Eski M, Gurses S, Yucesoy CA, Selmanpakoglu N, Akkas N. “Biomechanical analysis of the rigid fixation of zygoma fractures: An experimental study” J Craniofac Surg.15:595-602, 2004.

25. Regev E, Jensen JN, McCarthy JG, Grayson BH, Eski M. ”Removal of mandibular tooth follicles before distraction osteogenesis.” Plast Reconstr Surg.113:1910-1915, 2004.

26. Adanali G, Eski M, Senen D, Tuncel A, Erdogan B. “Flipper hand.“ Ann Plast Surg.48:338-339, 2002.

27. Eski M, Deveci M, Çeliköz B, Nisancı M, Türegün M. “ Treatment with cerium nitrate bathing modulate systemic leukocyte activation following burn injury: An experimental study in rat cremaster muscle flap” Burns.27:739-746, 2001.

28. Duman H, Şengezer M, Selmanpakoğlu N, Eski M. “Supratrochlear artery flap for the repair of lower eyelid defects.” Ann Plast Surg. 44: 324-329, 2000.

29. Deveci M, Eski M, Sengezer M, Kısa U. “Effects of cerium nitrate bathing and prompt burn wound excision on IL-6 and TNF-Alfa levels in burned rat,” Burns, 26: 41-45,2000.

30. Deveci M, Sengezer M, Bozkurt M, Eski M, İnal A. “Comparison of lymphocyte populations in cutaneous and electrical burn patients: A clinical study” Burns.26: 229-232, 2000.

31. Sengezer M, Deveci M, Eski M. “Cerium nitrate bathing prevents TNF–Alfa elevation following burn injury (Experimental study)” Annals of Burns and Fire Disasters. 11:227-229, 1998.
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi angarabebesi -- 28 Mart 2015; 12:58:11 >
  • Bazı arkadaşlarımız burun estetiği ile ilgili fiyat bilgi istemiş. Fikir vermesi açısından Ankara Burun Estetiği Fiyatları Linkinde yer alan rakamlara bakabilirler. Her yerde aşağı yukarı ücretler aynıdır diye tahmin ediyorum
  • burun estetiği hakkında tereddütlerim var doktor seçimini özenle yapmak gerekiyor , yardımcı olabilecek var mı ?
  • ykhashas Y kullanıcısına yanıt
    burun estetiği sürecinde belki de en zor nokta doktor seçimi. Çünkü herkesten çok farklı yorumlar duyarsın, hiç bir doktor için herkes mükemmel demez. Burada biraz şans faktörü de önemli. Tabi araştıracağın doktorun tecrübesine, yapttığın için arkasında ne kadar durduğuna dikkat et. burun estetiği fiyatları çok fazla farklılık gösteriyor ama sakın bu konuyu baz alıp, karar verme. Kadın forum sitelerinde özellikle doktorları çok detaylı anlatıyorlar. Umarım senın için en doğru kararı verirsin.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.