Şimdi Ara

Mini ipad im yamuldu ! (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
0
Favori
7.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BOŞ KONUŞMAYA GEREK YOK ALETLER DAYANIKSIZ İŞTE
  • Arkadaşın editini okumda sanırım kimse adam son bıraktığımda böyleydi diyor kesin bıraktığı yerde başına birşey geldi geçmiş olsun.
  • Kendi kendine o hale gelmesi imkansız hocam bi baskı uygulandığı çok açık bence birisi o hale getirmiştir korktuğu içinde aynı yere geri bırakmıştır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ipad mini iyisin hoşsun ama bir trambolin değilsin
  • Komsu cocuklari kizak yapmislar ustune oturup kapmislar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Best in the World

Arkadaşın editini okumda sanırım kimse adam son bıraktığımda böyleydi diyor kesin bıraktığı yerde başına birşey geldi geçmiş olsun.

Arkadas cidden kimse okumuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ozel_uretim

quote:

Arkadaşın editini okumda sanırım kimse adam son bıraktığımda böyleydi diyor kesin bıraktığı yerde başına birşey geldi geçmiş olsun.

Birader en basindan beri ta... gectigini dusunuyorum.. Haa yok dedigin gbi gecmiyosan ve ciddiysen allah akil fikir versin sana ne diyim.. Sen evde diilken biri yamultmus yani bu kadar basit.. Bunu anlayamiyormusun cidden? Yada ciddi ciddi aletin kendi kendine yamuldugunumu dusunuosun? Şu arkasindaki izden oyle bisey olacagini bi anlik bile olsa dusunduysen gercekten durum vahim yani..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bdurmus -- 17 Şubat 2013; 0:21:38 >
  • Atalarımız yüzyıllar öncesinden açıklamışlar durumu: iPad miniyken eğilir.
  • ikinci bir güncellemeden sonra muhakkak düzelir.
    ios 6.1.2 yi bekleyin..:):)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omercik88 -- 18 Şubat 2013; 0:53:18 >
  • Nasıl insanlarsınız siz anlamadımm ya adam dalga geçmiyorsa..Nasıl milletsiniz ben sorunun kaynağını söyliyiyim... KESİNLİKLE TABLETİN BATARYASIYLA ARKA YÜZEY ARASINDAKİ ISI SORUNUNDAN '' EGER HİÇBİRŞEY YAPMADAN OLMUSSA'' Bu konuda baya deneyimim var yorumumunda arkasındayım... ama arkadaşa birşeyler sormak istiyorum...
    1-Tablet şarjdamıydı?
    2-Tablet nerdeydi tam olarak..
    3-Tabletin yanında aşırı radyasyon yayan veya ısı üreten kaynak var mıydı?

Ve arkadaşım eğer bu yalansa utanmıyomusun?
  • Su cihazlarin ustune oturmayin o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

quote:

Orijinalden alıntı: ozel_uretim

quote:

Birader en basindan beri ta... gectigini dusunuyorum.. Haa yok dedigin gbi gecmiyosan ve ciddiysen allah akil fikir versin sana ne diyim.. Sen evde diilken biri yamultmus yani bu kadar basit.. Bunu anlayamiyormusun cidden? Yada ciddi ciddi aletin kendi kendine yamuldugunumu dusunuosun? Şu arkasindaki izden oyle bisey olacagini bi anlik bile olsa dusunduysen gercekten durum vahim yani..

ben apple servisine verdim cihazı bildiklerimi söyledim kimsede gülmedi normal birşey gibi söyledim bakıcaz duruma servisten aranmadım hala
  • Bilkomdan red cevabı geldi fiziksel hasar sebebi ile

Bende sigorta firmasına yolladım sigorta yaptırmıştım son durum bu

• quote:

Orijinalden alıntı: iyonbatuhan

Nasıl insanlarsınız siz anlamadımm ya adam dalga geçmiyorsa..Nasıl milletsiniz ben sorunun kaynağını söyliyiyim... KESİNLİKLE TABLETİN BATARYASIYLA ARKA YÜZEY ARASINDAKİ ISI SORUNUNDAN '' EGER HİÇBİRŞEY YAPMADAN OLMUSSA'' Bu konuda baya deneyimim var yorumumunda arkasındayım... ama arkadaşa birşeyler sormak istiyorum...
    1-Tablet şarjdamıydı?

ya yemin ediyorum yaş kaç? yada bu kadar güzel kafayı yapan materyal nedir?

dalga geçilir tabiki.. şu konu sahibi arkadaş dalga geçmiyorsa nasıl kendi kendine yamulduğuna inanıyor bilemiyorum... aklım almıyor..

sende kalkmış kesin ısıdan diyosun.. arkadaşım az mantıklı düşünün.. ısıdan vs. kendi kendine yamulsa böyle keskin çizgiler mi olur?? yuvarlak hatlı eğilmeler yamulmalar olur..

adam diyo ki, ben evde bırakmıştım geldim baktım yamulmuş.. eğer bu söylediğinde ciddiyse adam evde yokken birisi aleti almış yamultmuş kanırtmış ve aynı yerine koymuş.. NET.

Edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bdurmus -- 4 Mart 2013; 23:02:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zogg

Birileri padleri fena karıştırmış sanırım

• "the last iphone 5 bender"dan sonra simdi de "the last ipad bender"

• valla ben de pek ihtimal vermiyorum durduk yere olacağına ancak konu apple dayanıksızlığı ve elektronik işi olunca neden olmasın diye de soruyorum.
  • Çok kasmış kendini ondan yamulmuş olabilir.
  • dedimya evde değildim..
    keşke kamera olsa..görüntüleri izlesem
  • quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

quote:

Orijinalden alıntı: iyonbatuhan

Nasıl insanlarsınız siz anlamadımm ya adam dalga geçmiyorsa..Nasıl milletsiniz ben sorunun kaynağını söyliyiyim... KESİNLİKLE TABLETİN BATARYASIYLA ARKA YÜZEY ARASINDAKİ ISI SORUNUNDAN '' EGER HİÇBİRŞEY YAPMADAN OLMUSSA'' Bu konuda baya deneyimim var yorumumunda arkasındayım... ama arkadaşa birşeyler sormak istiyorum...
    1-Tablet şarjdamıydı?

ya yemin ediyorum yaş kaç? yada bu kadar güzel kafayı yapan materyal nedir?

dalga geçilir tabiki.. şu konu sahibi arkadaş dalga geçmiyorsa nasıl kendi kendine yamulduğuna inanıyor bilemiyorum... aklım almıyor..

sende kalkmış kesin ısıdan diyosun.. arkadaşım az mantıklı düşünün.. ısıdan vs. kendi kendine yamulsa böyle keskin çizgiler mi olur?? yuvarlak hatlı eğilmeler yamulmalar olur..

adam diyo ki, ben evde bırakmıştım geldim baktım yamulmuş.. eğer bu söylediğinde ciddiyse adam evde yokken birisi aleti almış yamultmuş kanırtmış ve aynı yerine koymuş.. NET.

Edit: imla

Sen ne biliyorsun bu konu hakkında ipad in arka kilit sistemleri o şekilde patlar kardeşim...Eğer biri, yamultsaydı ön ekranda yamulurdu fakat ön ekran sapasağlam hiç birşey yok arakadaşla detaylı konuştum...arakadaş dalga geçmiyorum diyo...Eğer dalga geçiyorsa toplanıp evine gidelim dicem ama nerde sizde o ruh...
    Arkadaşım bak buraya yazıyorum benim dediğim doğru...
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.