DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
administrator şifresi nedir??
13
Cevap
0
Favori
7.579
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> administrator şifresi nedir??
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      557 Mesaj
      20 Mayıs 2006 11:31:14
      administrator şifresi nedir??.................................................

• Yüzbaşı
      557 Mesaj
      20 Mayıs 2006 11:46:24
      xp güvenli mode administrator şifresi isteniyo yokmu bilen arkadaşlar

• Yüzbaşı
      294 Mesaj
      20 Mayıs 2006 11:47:02
      Administrator : sistem de tüm yetkilere sahip olan bir kullanıcı grubudur, şifreside bu bilgilere sahip olan kullanıcının oturumu açması için gerekli olan şifre açılışta yada sonradan şifre verilmediyse boş bırakmalısın

• Yüzbaşı
      781 Mesaj
      20 Mayıs 2006 11:47:36
      0000

• Yüzbaşı
      503 Mesaj
      20 Mayıs 2006 11:48:44
      arkadaşım bunun gibi bi soruyu ... bi arkadaşdaha sormuştu alttakşi konulara bak rahatlıkla bulabilirsin...

• Yüzbaşı
      847 Mesaj
      20 Mayıs 2006 11:53:27
      bilgisayarın asıl kullanıcısı isen yani xp yüklerken verdiğin şifre

bilgisayar da bir kac kişi calısıyosa yani bir paylasım varsa herkesin önemli dosyalara ulasmaması için konulan şifredir bu
      sadece bilgisayarın ana kullanıcısı bu şifreyle bilgisayardaki tüm dosyalara ulasabilir

böyle bişi......

• Yüzbaşı
      557 Mesaj
      20 Mayıs 2006 12:03:22
      walla xp yeni kuruldu ve şifrede vermedimm şu ana kadar 2 haftalık xp daha kız gibi 0000 da olmadı ve amdinistartora giremiyorum nasıl çözeceğim bu olayı

• Yüzbaşı
      503 Mesaj
      20 Mayıs 2006 12:05:55
      aha !! yeni kurulduysa .. formatla gitsin ya boşver okadar uğraşmana

• Yarbay
      2034 Mesaj
      20 Mayıs 2006 12:07:22
      kurarken şifre vermediysen enter la geçer bölümü....

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | yok imza napacan şimdi imza avcısı
    • Yüzbaşı
      557 Mesaj
      20 Mayıs 2006 12:08:01
      olurmu abi format ya bütün ayarları yapmışım yeniden mümkün değil ya format uğraşamam tekrar her ayarı ince ince yaptım bir şifre yüzünden vardır bir yolu yani ne bilim bunun verilmeyen bir şifre windowsun kendi şifresi

• Yarbay
      2090 Mesaj
      20 Mayıs 2006 12:19:04
      napcan administrator girişini boşver yaw

iPhone 6 16GB Gold iOS 9 | GameCenter Kenj1Ev0
    • Yüzbaşı
      557 Mesaj
      20 Mayıs 2006 12:25:53
      quote:

Orjinalden alıntı: ewelfener

kurarken şifre vermediysen enter la geçer bölümü....

abi enterle geçmiyo bölümü şifreni unuttuysan dioo başkada bişi demiyo zaten 2 3 den sonra 5 dakika dinlenme molası verioo :)

• Yarbay
      2034 Mesaj
      20 Mayıs 2006 12:40:11
      Peter Nordahl tarafından geliştirilen Ofşine NT Password & Regitry Editor adındaki akıllı araç, imdadınıza koşup bu
      sıkıntılı durumdan rahatlıkla kurtulmanızı sağlayabiliyor. Bu araç, bir açılış CD’si veya disketi üzerinden çalışıyor
      ve yerel bilgisayar üzerindeki sistemde kayıtlı olan tüm kullanıcı parolalarının sadece birkaç dakika içerisinde geri
      yüklenmesine imkan tanıyor. Bu sayede sabit disk üzerindeki verilerin ayrıca yedeklenmesi ve Windows’un yeniden kurulumu
      gibi zahmetli işlerle uğraşmaktan kurtulabilirsiniz. Araç, Windows NT, 2000 ve XP işletim sistemleri altında çalışıyor
      ve hem FAT hem de modern NTFS dosya sistemleri ile başa çıkabiliyor.

Ayrıca aracı kullanarak işletim sisteminin Kayıt Defteri’nin derinliklerine kadar da ulaşabilirsiniz. Yine de geliştirici,
      yeteri kadar teknik ve İngilizce bilmeyen kullanıcıların da rahatlıkla çalışabilmeleri için programı oldukça basit tutmuş.
      Ofşine NT Password & Registry Editor’ün kullanımı hakkında ayrıntılı bilgi ve sık sorulan sorulara ise
      programın http://home.eunet.no/~pnordahl/ntpasswd adresindeki web sayfasından ulaşabilirsiniz

hirens boot cd var ise eğer elinde (bu ara nette pek bol) onla başlatırsan pc ni içinde administrator şifresi kırma programları mevcut....
      bulamazsan hirens boot cd pm at.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ewelfener -- 20 Mayıs 2006; 12:43:40 >

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | yok imza napacan şimdi imza avcısı
    • Yüzbaşı
      557 Mesaj
      20 Mayıs 2006 13:33:27
      olay bu abi cevap geldi sağol hocam ben yapabilirim inşallah

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> administrator şifresi nedir??
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.