Şimdi Ara

Hi-Level HLV-T1001W?? (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
711
Cevap
10
Favori
86.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: turexx

quote:

Orijinalden alıntı: birisi007

Hi-Level HLV-T1002W sahiplerihttp://www.cinlitablet.com/showthread.php?tid=141&pid=635#pid635 adresindeki bilgileri araştırmanızı öneririm.

kardes stormax ve hi-lvl aynı heralde şu yuzden soruyorum verdigin adreste rom dosyaları verilmiş uyar heralde benim t1002W'ya değil mi

Donanım olarak aynı olduğunu gördüm ve dikkatimi çekti. Hilevel ya da Stormax tabletim yok. Belki uyar belki uymaz. İlgilisi olabilir diye paylaşmak istedim. Umarım uyar.

• hi-level 1001 e Nfs most wanted kurdum harika çalışıyor.. yaklaşık 2 gb lık oyun ama kasma takılma donma geçikme söz konusu bile olmadı . . merak edenlere duyrulur gayet akıcı olması gerektiği gibi keyifli bir şekilde oynuyorum :)
  • arkadaşlar sizde ram ne kadar gözüküyo bende 876mb geri kalanını 124mb sistem kullanıyo heralde
  • arkadaşlar sizde ram ne kadar gözüküyo bende 876mb geri kalanını 124mb sistem kullanıyo heralde
  • Merhaba;
    Hi-Level T1001W tabletine ön kamera hariç PolyPad 1010 IPS tabletin romu uyum sağlamaktadır.Kendi tabletime bugün sabah yüklemiş olduğum romda ön kameranın çalışmaması hariç herhangibir problem ile karşılaşmadım.Cihaz RK30 dur.

Rom ve RK30 usb sürücüsüne PolyPad resmi sitesinden ulaşılabilir.Rom sonrası cihazın içeriği tamamen (açılış ekranı ve logosu dahil) PolyPad olmaktadır.Google Play'de de PolPad olarak gözükmektedir.Cihaz yüksek olasılıkla garanti dışı kalacaktır.

Rom ve RK30 usb device link =http://herpa.kayako.com/Knowledgebase/Article/View/65/0/polypad-1010-ips-yazlm

Root işlemi Paradox hocanın anlattığı Hi-Level diğer sürümlerinde olduğu gibi Pda Net 3.5.0 ve Zhuo Da Shi 2.2.12 programları ile cihaz kolaylıkla rootlanabilmektedir.

Rom yükleme,rootlama esnasında ve sonrasında tablette oluşabilecek problemlerde sorumluluk kullanıcıya aittir.

• Merhaba;
    Hi-Level T1001W tabletine ön kamera hariç PolyPad 1010 IPS tabletin romu uyum sağlamaktadır.Kendi tabletime bugün sabah yüklemiş olduğum romda ön kameranın çalışmaması hariç herhangibir problem ile karşılaşmadım.Cihaz RK30 dur.

Rom ve RK30 usb sürücüsüne PolyPad resmi sitesinden ulaşılabilir.Rom sonrası cihazın içeriği tamamen (açılış ekranı ve logosu dahil) PolyPad olmaktadır.Google Play'de de PolPad olarak gözükmektedir.Cihaz yüksek olasılıkla garanti dışı kalacaktır.

Rom ve RK30 usb device link =http://herpa.kayako.com.../polypad-1010-ips-yazlm

Root işlemi Paradox hocanın anlattığı Hi-Level diğer sürümlerinde olduğu gibi Pda Net 3.5.0 ve Zhuo Da Shi 2.2.12 programları ile cihaz kolaylıkla rootlanabilmektedir.

Rom yükleme,rootlama esnasında ve sonrasında tablette oluşabilecek problemlerde sorumluluk kullanıcıya aittir.

• quote:

Orijinalden alıntı: hrozy

Merhaba;

Rom ve RK30 usb device link =http://herpa.kayako.com.../polypad-1010-ips-yazlm

Bu faydalı bilgi için teşekkürler. Peki bu root işlemini direkt orjinal rom üzerine uygulayabiliyor muyuz?

• Arkadaşlar benim tablet ikinci defa takılma yapmıştı. Yine servise gittim, verdim adama düğmeye bastı ve açıldı! Onca yolu gittiğime sinir oldum. Son bir şans daha vermeye karar verdim Bir daha aynısını yaparsa iade edeceğim. Bu arada ben ekran filmini çıkardım görüntüsü belirgin derecede daha güzel oldu. NFS dahil bir sürü oyun yükledim, hiçbirinde en ufak bir kasma yok. Eğer açılışta takılma yapmıyorsa düşünmeden kullanın derim.
  • Daha beterini yaptı itoğlu it. Yine 1 gün bile geçmeden açtığımda kendi kendine fabrika ayarlarına döndüğünü gördüm. Sinirden kırıyordum neredeyse. Üşenmeden servise gittim, anlattım durumu. İade işlemi yaptılar. Şimdi 400 TL ile ne alayım yardımcı olursanız sevinirim.
  • bende dün aldım. bugun açılmama sorunu ortaya çıktı. herhalde 3 tabletin birinde bu durum var. bakalım çözebilecek miyim
  • Açılmama sorununu servise gitmeden çözebilen var mı?

Ayrca ben tableti alalı 45 gün kadar oldu. İade etme şansımız olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: civilengi2003

bende dün aldım. bugun açılmama sorunu ortaya çıktı. herhalde 3 tabletin birinde bu durum var. bakalım çözebilecek miyim

açılmama sorununu çözemedim. cihazı gönderiyorum. sadece 24 saat kullanabildim. sanırım ucuz etin bu kadar yahnisi oluyor.
  • Selamlar,

Ürünü geçen Perşembe aldım, her şeyi hızı ekran kalitesi falan iyi fakat Wi-Fi çok zayıf çekiyor bende,
    Laptop ile rahatlıkla bağlandığım yerden bu cihazla az çekiyor, mesafe en fazla 4-5 metre falan, iki farklı telefon ile de denedim aynı mesafeden hem laptop ile hem bu iki telefon ile gayet iyi çekiyor ama bununla çekmiyor, Youtube'dan video açmıyor, tableti modeme 2 metreye kadar yaklaştırınca ancak düzgün çekiyor.

Bu sorunu nasıl çözerim, her hangi bir ayar veya yazılım iyileştirmesi yapılabiliyormu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 486 DX2

Selamlar,

Ürünü geçen Perşembe aldım, her şeyi hızı ekran kalitesi falan iyi fakat Wi-Fi çok zayıf çekiyor bende,
    Laptop ile rahatlıkla bağlandığım yerden bu cihazla az çekiyor, mesafe en fazla 4-5 metre falan, iki farklı telefon ile de denedim aynı mesafeden hem laptop ile hem bu iki telefon ile gayet iyi çekiyor ama bununla çekmiyor, Youtube'dan video açmıyor, tableti modeme 2 metreye kadar yaklaştırınca ancak düzgün çekiyor.

Bu sorunu nasıl çözerim, her hangi bir ayar veya yazılım iyileştirmesi yapılabiliyormu ?

Bu ve daha önceki problemlerin çoğu maalesef yazılımsal sorunlar. Yani aslında donanım olarak fena bir cihaz değil fakat yazılımı çok zayıf. Maalesef firması yazılım desteği vermiyor. Yapabileceğimiz pek bir şey yok. Belki farklı firmaların aynı donanım özellikli yazılımları ile sorunların bir kısmı giderilebilir. Bunun için epey bir araştırmanız ve takip etmeniz gerekli.

• Peki yazılım güncellemesi gelmeyecek mi bu sorunları çözmek için acaba ?
  • Bu markanın ithalatçısı internetten araştırdığım kadarıyla ( kişisel nesnel bir tecrübem yok ) bu konularda biraz zayıf sanırım. Markanın teknik servis görevini ise başka bir firma üstlenmiş. Kişisel tecrübem Türkiye ortalamasına göre orta (Bana denk gelen arayüz ve iletişim olarak çok zayıf niyet olarak gayet olumlu). İki firmanın ilişki durumları her anlamda nedir bilmiyorum. Açıkçası ithalatçı tarafından kanımca güncelleme gelmez. Teknik servis tarafında ise yine güncelleme gelme olasılığı bence çok zayıf. Hatta bu tablet modelinin, stok yazılımının teknik servisin elinde olduğundan bile şüpheliyim. Bu kanıya tabletimdeki sorunun çözümü olarak yeniden işletim sistemi yüklenmesi gerektiğini söyleyip yükleyemedikleri için sahibim. Belki şimdi bu işletim sistemini edinmişlerdir. Ana konuya dönecek olursak güncelleme durumunun ihtimali bence çok çok çok çok çok zayıf.

• quote:

Orijinalden alıntı: birisi007

Bu markanın ithalatçısı internetten araştırdığım kadarıyla ( kişisel nesnel bir tecrübem yok ) bu konularda biraz zayıf sanırım. Markanın teknik servis görevini ise başka bir firma üstlenmiş. Kişisel tecrübem Türkiye ortalamasına göre orta (Bana denk gelen arayüz ve iletişim olarak çok zayıf niyet olarak gayet olumlu). İki firmanın ilişki durumları her anlamda nedir bilmiyorum. Açıkçası ithalatçı tarafından kanımca güncelleme gelmez. Teknik servis tarafında ise yine güncelleme gelme olasılığı bence çok zayıf. Hatta bu tablet modelinin, stok yazılımının teknik servisin elinde olduğundan bile şüpheliyim. Bu kanıya tabletimdeki sorunun çözümü olarak yeniden işletim sistemi yüklenmesi gerektiğini söyleyip yükleyemedikleri için sahibim. Belki şimdi bu işletim sistemini edinmişlerdir. Ana konuya dönecek olursak güncelleme durumunun ihtimali bence çok çok çok çok çok zayıf.

Hayır stok rom ellerinde,ben iki defa direkt Çizgi'ye gittim. Hemen orada flash'layıp verdiler. Ancak istediğimde ithalatçı firma Trium'un romu paylaşmadığını bu yüzden veremeyeceklerini söylediler. Bir tablet alırken romunu bulabileceğiniz bir firmanın ürününü almak işte bu yüzden çok önemli. Bende iade çekiyle 9.7 inch Dark r9722(Pipo m1) aldım. İnşallah bundan pişman olmam.

• quote:

Orijinalden alıntı: jakalon

Hayır stok rom ellerinde,ben iki defa direkt Çizgi'ye gittim. Hemen orada flash'layıp verdiler. Ancak istediğimde ithalatçı firma Trium'un romu paylaşmadığını bu yüzden veremeyeceklerini söylediler. Bir tablet alırken romunu bulabileceğiniz bir firmanın ürününü almak işte bu yüzden çok önemli. Bende iade çekiyle 9.7 inch Dark r9722(Pipo m1) aldım. İnşallah bundan pişman olmam.

Bizde bu firmanın ürününü almayız olur biter.
    Bende dark'ın r1020 modeline epey bir takıldım. Archos'un 10 inçlik modeliyle değişmeli olarak sürekli sepete atıp siliyorum. Şu Win8 ya da win7 li tabletler düzgün bir işlemciyle biraz daha uygun olsalar hiç durmam fakat ya çok pahalılar ya da ürünler hakkında yeterli bilgi yok. Diğerlerine göre uygun olanları standart atom işlemcili 500 küsür mhz gpu işlemcisi var ama bilgi yetersizliğinden emin olamıyorum. Teknik bilgi olarak yeterli görsel bilgi maalesef yok.
    Umarım istediğiniz gibi bir tablet olur. Güle güle kullanın.

• Tam ürünü hepsi buradadan siparis verecekken burdaki son iki üç mesajı okuyunca vazgeçtim oysa hepsi buradada şikayetçi olan hiç yoktu nerdeyse 84 yorum var hepsi olumlu

işin kötü tarafı bursada oturuyorum bir problem çıksa istanbula gitme şansım yok :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lsengul

Tam ürünü hepsi buradadan siparis verecekken burdaki son iki üç mesajı okuyunca vazgeçtim oysa hepsi buradada şikayetçi olan hiç yoktu nerdeyse 84 yorum var hepsi olumlu

işin kötü tarafı bursada oturuyorum bir problem çıksa istanbula gitme şansım yok :(

Ürün bence fena değil normal bir ev kullanıcısı için ideal. İnternete girilir, ara sıra oyun oynanır, mailler kontrol edilir, ofis uygulamarı için kullanılabilir vs. vs. . Teknik servis için ille İstanbula gidilmesine gerek yok. Karşı ödemeli çizgi elektroniğe gönderilir (Asıl muhattabımız ürünü satın aldığımız yerdir misal hb.com). Onlarda gereğini yapar. Bizim genel olarak derdimiz Android'in mantığı gereği bizi özgür kılması durumuna, işletim sistemine dokunmamıza engel olmaya çalışan ve bu durumu ileride kar amacı ile kullanmak isteyen bir ithalatçı firma ve hafif zayıf işletim sistemi. O kadar.

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.