Şimdi Ara

--DARK EVOPAD R9730 SAHİPLERİ BURAYAAA-- (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
377
Cevap
2
Favori
42.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: t@rik

Şu cihaza GPS' de koysalarmış tadından yenmezmiş :))

Aynen dostumm ama google maps falan denedin mi ? Konum belirleme falan var bildiğim kadarıylaa ben denemedim ama ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: whizkid

quote:

Orijinalden alıntı: t@rik

Şu cihaza GPS' de koysalarmış tadından yenmezmiş :))

Aynen dostumm ama google maps falan denedin mi ? Konum belirleme falan var bildiğim kadarıylaa ben denemedim ama ?

Google maps ile GPS farklı biliyorsun. GPS 7016 modelinde var ancak onunda pil ömrü IPS ekran olmayışı falan eksiklik...
  • Bu cihaz için de sorayım kullanan arkadaşlar lütfen detaylı belirtsinler.

500 GB.lık 2,5" lik harici HD takıp genel performansı deneyebilir misin?
    MKV, mp4, avi filmleri takılmadan oynatıyor mu?
    Müzik performansı nasıl, kendi hoparlörü ve kulaklıkla?
  • Arkadaşlar bu kadar kullanan var iyi yada kötü yanlarını yazar mısınız ?
    Bizede fikir olur ve imkanınız varsa ekranının ipad ile yada başka cihazlar ile resimli olarak karşılaştırırsanız güzel olur.
    Teşekkürler.
  • Yakında almayı düşünüyorum oyun testleri kutu açılımı falan eklerim yakında bir sorum olacak

elimde HDMI kablo var mini HDMI -> HDMI kablo alsam tablette kullaabilirmiyim yani mini HDMI çıkışı var mı?

edit: Eğer yoksa tabletteki görüntüyü HDMI kabloyla Tv ye bağlamak için gerekli kabloyu söylerseniz seevinirim ( sesi de aktarıyormu belirtirseniz memnun ollurum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoolStoryWriter -- 14 Şubat 2013; 22:07:06 >
  • Arkadaşlar eksenbilgisayar dan dün ilkindi üstü sipariş verdim. Hala yola çıkmamış. Büyük ihtimalle bugün çıkar. Elime geçince bende bir incelemede bulunup sizlere bilgilendirme yapacağım. Şimdiden çok çok heyecenlıyım. Cihaz eğer dedikleri kadar retina ekranın ve işlemcinin hakkını veriyorsa tadından yenmez bir cihaz olarak görünüyor. Gördüğüm kadarıyla bir tek GPS alıcısı eksik herhalde. Wifi harici 3g modem desteği bluetooth olması bence çok iyi özellikler. Neticede bir ipad almıyoruz. Çin malı bir tablet için güzel ve çekici özellikleri var. Umarım beklenileni verir ve bizde mağdur olmayız. En çok istediğim şey bir ideos x5 sahibi olarak asphalt 7 oynarken ekran kasılmalarını artık yaşamadan oyun zevkine varmak. Bunu bana yaşatsın daha da bir şey beklemem ben bu tabletten :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoolStoryWriter

Yakında almayı düşünüyorum oyun testleri kutu açılımı falan eklerim yakında bir sorum olacak

elimde HDMI kablo var mini HDMI -> HDMI kablo alsam tablette kullaabilirmiyim yani mini HDMI çıkışı var mı?

edit: Eğer yoksa tabletteki görüntüyü HDMI kabloyla Tv ye bağlamak için gerekli kabloyu söylerseniz seevinirim ( sesi de aktarıyormu belirtirseniz memnun ollurum)

Arkadaşım hakikaten alan arkadaşlara güzel bir soru yöneltmişsin. Cihazın tanıtım sayfasında bile hiç HDMI çıkıştan bahsedilmemiş var mı yok mu acaba alan arkadaşlar bi yardımcı olabilirler mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hacimusatr

Arkadaşım hakikaten alan arkadaşlara güzel bir soru yöneltmişsin. Cihazın tanıtım sayfasında bile hiç HDMI çıkıştan bahsedilmemiş var mı yok mu acaba alan arkadaşlar bi yardımcı olabilirler mi?

hdmi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARAHANLI_81 -- 15 Şubat 2013; 12:43:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hacimusatr

quote:

Orijinalden alıntı: CoolStoryWriter

Yakında almayı düşünüyorum oyun testleri kutu açılımı falan eklerim yakında bir sorum olacak

dostum tablette hdmi yok.

bende tablet kullanan arkadaşlara genel bir soru soracağım.tablette hangi hafıza kartını kullanıyorsunuz.dark team marka hafıza kartı öneriyor.class 10 32 gb hafıza kartı 85 tl.sizce class 10 hafıza kartına gerek varmı? toshibanın kartı 50 tl civarı.

• Tablet almaya karar verdim Piranha Business serilerine bakıyordum ki bu konuyu gördüm. Piranha lara 350 tl vermektense biraz daha kasar 600 tl ye bunu alırım. Öncelikle arkadaşlar ben hem oyun hem de okul için kullanacağım. Daha önce ne bir tablet kullandım ne de bu tarz şeyleri biliyorum ne biliyim rom dur güncellemelerdir falan. Yorumlardan anladığım kadarıyla çok iyi bir cihaz. GG den alacağım orada satan kişi zaten full Dark ürünleri satıyor. Bu cihazın yanında oradan ayrıyeten bir kablo ya da başka şeyler ne biliyim ekstradan bir şeyler almam gerekir mi? Hepsine bir kargo parası ödeyip getirtiyim diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mayn01

Tablet almaya karar verdim Piranha Business serilerine bakıyordum ki bu konuyu gördüm. Piranha lara 350 tl vermektense biraz daha kasar 600 tl ye bunu alırım. Öncelikle arkadaşlar ben hem oyun hem de okul için kullanacağım. Daha önce ne bir tablet kullandım ne de bu tarz şeyleri biliyorum ne biliyim rom dur güncellemelerdir falan. Yorumlardan anladığım kadarıyla çok iyi bir cihaz. GG den alacağım orada satan kişi zaten full Dark ürünleri satıyor. Bu cihazın yanında oradan ayrıyeten bir kablo ya da başka şeyler ne biliyim ekstradan bir şeyler almam gerekir mi? Hepsine bir kargo parası ödeyip getirtiyim diyorum

Kutu İçeriği
    • PC-USB Bağlantı Kablosu
    • Taşıma Kılıfı
    • USB OTG Kablo
    • Adaptör
    • Kullanım Kılavuzu
    Kutunun içinde bunlar var. Başka birşeye gerek yok.

• teşekkür ederim. Bir sorum daha var. Piranha dan vazgeçme nedenim baya bir sorun çıkması ve bu sorunların hiç çözülememesi. Piranha sayfasına baktığımda millet burnundan soluyordu teknik destek denilen bir şey yok.. Peki bir sıkıntım olduğunda burdan teknik destek alabilir miyim? Bu ürün de ithal ediliyor. Artes markasına baktım çoğu kişi teknik destek kötü değil dedi ancak orada da ithal olduğu için bazı sorunları çözemiyor dışarda yaptırın diyorlarmış :) Teknik destek olarak yardımcı olurlar mı burada kolay ulaşılabilecek bir destekleri var mıdır kullanan arkadaşlar bilgi verebilir misiniz :) Dediğim gibi ben güncelleme ya da ne biliyim rom falan diyorlar onları hiç anlamıyorum bir sorun olursa ticketla sormak isterim firmaya :)
  • quote:

teşekkür ederim. Bir sorum daha var. Piranha dan vazgeçme nedenim baya bir sorun çıkması ve bu sorunların hiç çözülememesi. Piranha sayfasına baktığımda millet burnundan soluyordu teknik destek denilen bir şey yok.. Peki bir sıkıntım olduğunda burdan teknik destek alabilir miyim? Bu ürün de ithal ediliyor. Artes markasına baktım çoğu kişi teknik destek kötü değil dedi ancak orada da ithal olduğu için bazı sorunları çözemiyor dışarda yaptırın diyorlarmış :) Teknik destek olarak yardımcı olurlar mı burada kolay ulaşılabilecek bir destekleri var mıdır kullanan arkadaşlar bilgi verebilir misiniz :) Dediğim gibi ben güncelleme ya da ne biliyim rom falan diyorlar onları hiç anlamıyorum bir sorun olursa ticketla sormak isterim firmaya :)

Firma burasıhttp://www.akortek.com/hakkimizda Türk firması Dark onların markasıymış belkide burda üretiliyordur bilemiyorum ama iyi bir firma.

• kezman_796 teşekkür ederim. Şimdi dövceksiniz beni biliyorum ama bir konu daha dikkatimi çekti :) Burda bir konu daha var çin malı tabletler ile ilgili bir konu. Orada Çift Çekirdekli Rockchip RK3066 1.6GHz işlemciden uzak durun diyorlar yani piyasadaki apple dan tutun bütün işlemcileri incelemişler sanırım. Bu işlemci sorun çıkartır mı acaba. Bunda da tatmin olursam anında sipariş vereceğim.
  • quote:

kezman_796 teşekkür ederim. Şimdi dövceksiniz beni biliyorum ama bir konu daha dikkatimi çekti :) Burda bir konu daha var çin malı tabletler ile ilgili bir konu. Orada Çift Çekirdekli Rockchip RK3066 1.6GHz işlemciden uzak durun diyorlar yani piyasadaki apple dan tutun bütün işlemcileri incelemişler sanırım. Bu işlemci sorun çıkartır mı acaba. Bunda da tatmin olursam anında sipariş vereceğim.

Valla ben bir sorunu olduğunu duymadım o konuyuda görmedim birşey demek istemiyorum ama Rockship'in işlemcileri gerçekten güzel şimdi yeni 4 çekirdekli modeli çıkıyor rk3188 çok iyi onunla birlikte cube u30gt2 var 1 aya çıkar testlerde 17.000 18.000 puan aldı. Şurda o işlemcili olan diğer cihazlar var onların yorumlarını oku istersen.
    http://forum.donanimhaber.com/m_66787201/tm.htm
    http://forum.donanimhaber.com/m_67616391/tm.htm
    http://forum.donanimhaber.com/m_64739075/tm.htm
    Bu arada alacağın cihaz gerçekten güzel aynı seviyede birde cube nin modeli vardı onunla bir karşılaştır istersen belki o daha iyidir artısı falan vardır fiyat olarak aynı ikiside.

• quote:

Orijinalden alıntı: kezman_796

quote:

kezman_796 teşekkür ederim. Şimdi dövceksiniz beni biliyorum ama bir konu daha dikkatimi çekti :) Burda bir konu daha var çin malı tabletler ile ilgili bir konu. Orada Çift Çekirdekli Rockchip RK3066 1.6GHz işlemciden uzak durun diyorlar yani piyasadaki apple dan tutun bütün işlemcileri incelemişler sanırım. Bu işlemci sorun çıkartır mı acaba. Bunda da tatmin olursam anında sipariş vereceğim.

Valla ben bir sorunu olduğunu duymadım o konuyuda görmedim birşey demek istemiyorum ama Rockship'in işlemcileri gerçekten güzel şimdi yeni 4 çekirdekli modeli çıkıyor rk3188 çok iyi onunla birlikte cube u30gt2 var 1 aya çıkar testlerde 17.000 18.000 puan aldı. Şurda o işlemcili olan diğer cihazlar var onların yorumlarını oku istersen.
    http://forum.donanimhaber.com/m_66787201/tm.htm
    http://forum.donanimhaber.com/m_67616391/tm.htm
    http://forum.donanimhaber.com/m_64739075/tm.htm
    Bu arada alacağın cihaz gerçekten güzel aynı seviyede birde cube nin modeli vardı onunla bir karşılaştır istersen belki o daha iyidir artısı falan vardır fiyat olarak aynı ikiside.

çok teşekkür ederim önerdiğin konularla daha bi fikir sahibi oldum tabletlerde. Bugün ya da yarın sabah siparişi vereceğim belki kullanan arkadaşlardan da tavsiye gelir yarını bekliyorum. Bir alt modelinde ses ve kameraya düşük puan vermişler. Gerçi benim için önemli değil zaten kulaklıkla kullanacağım genelde :)

• Cihazla çekilmiş bir resim paylaşabilir misiniz acaba arkadaşlar? Kamerası nasıl merak ediyorum ne kadar kötü acaba
  • quote:

Cihazla çekilmiş bir resim paylaşabilir misiniz acaba arkadaşlar? Kamerası nasıl merak ediyorum ne kadar kötü acaba

dostum kamerasını merak etme çünkü gerçekten kötü. vga kamera gibi çekiyor.

bu arada nette fiyatı 535 tl ye kadar düşmüş
  • quote:

Tablet almaya karar verdim Piranha Business serilerine bakıyordum ki bu konuyu gördüm. Piranha lara 350 tl vermektense biraz daha kasar 600 tl ye bunu alırım. Öncelikle arkadaşlar ben hem oyun hem de okul için kullanacağım. Daha önce ne bir tablet kullandım ne de bu tarz şeyleri biliyorum ne biliyim rom dur güncellemelerdir falan. Yorumlardan anladığım kadarıyla çok iyi bir cihaz. GG den alacağım orada satan kişi zaten full Dark ürünleri satıyor. Bu cihazın yanında oradan ayrıyeten bir kablo ya da başka şeyler ne biliyim ekstradan bir şeyler almam gerekir mi? Hepsine bir kargo parası ödeyip getirtiyim diyorum

dostum bende piranha nın aynı işlemcili ıps ekranlı tabletini sipariş verdim ve sonradan iptal ettirdim.piranha sayfasında bile kimse memnun değil teknik destekten.dark evopad de umarım bir sorun çıkmaz da teknik desteğininin nasıl olduğunu görmemize gerek kalmaz :)

birde kutu içeriğine birde masa standı ve kulaklık ekleselerdi daha güzel olurdu bence.kutuya ilave alınabilecek şeyler bunlar bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: osmandincer

Güzel bir haber vereyim;

Dark EvoPad R9720 var bende. İki gün içinde Dark EvoPad R9730 geliyor..

Her türlü kıyaslama, oyun, program testleri buraya eklenecek :)

Hocam beklemedeyiz kiyaslama icin
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.