Şimdi Ara

ttnet 8mb sınırsız sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar geçen gün akk den sıkıldıgım ıcın 119 tl'lık tarifeye geçtim. ancak hızım hala 3.50mb'den yukarı cıkmadı. ttnet musteri hızmetlerini 2 gundur arıyorum ama bır cozum bulamıyorlar...

http://www.speedtest.net/result/2496649363.png

baglantı : ttnet

baglantı noktasına uzaklık : 350 metre civarı (postahanenin yakınında oturuyorum.)

modem : airties (ttnetin tivibu ile verilen modemi)

baglantı hızı : 8 mb (modemde gorunen hız 9.4mb )

yapılan hız testi sonuçları : 3.50mb

IP TV : var

test yapılan cihazlar : kablolu masaüstü , wirelles dizüstü (modeme yakın yerde kullanılıyor) , ios sistemli tablet , ios sistemli telefon

--------------------------------------------------------------------------------------------

yapılan uygulamalar:

- modem acıp kapattım. fişlerini çekip oyle denedim.

- tivibu'yu kapatıp denedim. fişlerini çektim.

- modem değiştirip denedim (tp-link)

- hem windows hem de ios işletim sistemli makinalarda denedim.

- 11820'ye yönlendirdiler uzaktan bağlantı ile pc'de sorun olmadıgı teyit ettirdim.

- tivibu yayınını HD'den SD'ye düşürdüler. (anlamadım gitti neden yaptıklarını)

-virüs taraması yapıldı bütün cihazlarda. sonuç temiz...
    ------------------------------------------------------------------------------------------

sorun şu ki bağlantı olarak hatta verilen hız 9.4 mb ama benım aldıgım hız ortalama 3.5 mb. virüs falan da yok hem kendim hem de uzaktan bağlantı ıle teyit ettirdim. var mı önerisi olan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edwardweo -- 9 Şubat 2013; 11:06:34 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.