Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.465
Cevap
1.421
Favori
2.590.564
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GokhanAtas

beyler aşağıdaki linkteki ürün nasıl sizce boyutları küçük mü 70*110 oyun parkı...fiyat şuan 155 lira çekle beraber 99 liraya gelecek eğer sizlerde uygun görürseniz..

http://www.n11.com/sunny-baby-compact-oyun-parki-sb-602-P16009441

kapılarınızın ölçüsüne göre alın zira bizde aldık iki ay önce ve park yatak kapılardan silme geçiyor bi odadan başka odaya kolay taşınabilmesi açısından birde linkteki üründe bebeğin üzerine ışık gelmemesi icin tül yok sanırım o da önemli..

• quote:

Orijinalden alıntı: emre7107

Pek anlamam park yataktan ama iyi gibi geldi

park yatak düz birşey sanırm görsellerden baktımda üstün körrü bi şeiklde sanki bu oyun parkı daha iyi gibi geldi gibi benimde diğerini görünce zaten hanımda bundan istiyor ama ölçüler için ne diyorlar acaba 70*110 cm

yanlız bunlar katlanabiliyor sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GokhanAtas -- 12 Kasım 2013; 1:47:24 >
  • Merhaba ,

Yukarıdaki linkteki ürünü 45 tl'ye alabiliyorum bebeğimizin beşiği var ama uygun fiyata geldi alsam diğer odamızda kullanırız diye düşünmüştüm

Sizce işe yarar mı
  • quote:

beyler aşağıdaki linkteki ürün nasıl sizce boyutları küçük mü 70*110 oyun parkı...fiyat şuan 155 lira çekle beraber 99 liraya gelecek eğer sizlerde uygun görürseniz..

Hocam bu park yatağı biz kullanıyoruz ve memnunuz..

• quote:

Orijinalden alıntı: ahbap

quote:

Yukarıda bende bu ürünü sordum ,

Kullanış olarak nasıl bizim beşik var bunu diğer odada kullanmak için istiyorum uygun mudur ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Karqasa

quote:

quote:

Yukarıda bende bu ürünü sordum ,

Kullanış olarak nasıl bizim beşik var bunu diğer odada kullanmak için istiyorum uygun mudur ?

aga çek mi var elinde bende 75 lik veya 100 lük çek satın alarak almak istiyorum 3,5-4 ay var doğuma şimdiden alalım

• Bizde de beşik vardı, sonra bizim ufaklık büyümeye başlayınca beşik dönemi yavaştan kapandı, biz de bunu aldık. Bir yerden bir yere götürmen istendiğinde katlanabiliyor. Biz yazın şehir dışına tatile gittiğimizde uçakla götürdük, arabayla getirdik. Katlanmış olduğu zaman epey ağır oluyor ki bu da normal, zira 12 kilo falan ağırlığı. Tüm park yataklarda büyük olasılıkla olabilen bir şey. Zaten habire oradan oraya da katlayıp götürülmez değil mi :) Tek tarafında birer adet tekerleği var ev içerisinde yerini değiştirmek için. Yukarıdaki bir arkadaşın dediği gibi kapının darlığı genişliği önemli olabilir eğer evin içinde yer değiştirecekseniz. Biz değiştirmediğimiz için bir sorun yaşamadık. Özelliklerinde yazdığı gibi 70x110 boyutunda ve yeterli bu boyutu. Ufaklık içerisinde rahat rahat döne döne yatıyor, uyanıkken oynuyor, o köşesinden o köşesine dolanıp duruyor. Üstüne takmak için 2 adet oyuncak aparatı var resminde de gözüktüğü gibi. Yine resimde gözüktüğü gibi müzik aparatı var. Üstünde 3 tuş var, birine basınca müzik, birine basınca ışıklar, diğerine basınca da titreşim çalışıyor. Eğer çocuğunuz 6 ayı geçmemişse, ara aparatı takarak üst tarafta yatırabilirsiniz. Fakat 6 aydan sonra bebekler dönmeye, daha çok hareket etmeye başladıkları için yukarı kısımda yatmak tehlikeli olabiliyor. Bu durumda aşağıda yatırmanız gerekiyor. Orası için de 70x110 ölçüsünde bir sünger yatak alırsanız işinizi görür.

Kayınpederlerin yanına yani şehir dışına da gittiğimizde orada da bir park yatak daha olsun diye bir de Wollex marka 60x120 boyutunda bir park yatak aldık. O da en olarak daha kısa ama boy olarak az daha uzun. Kapı giriş çıkışına göre belki değerlendirilebilir bir ayrım olabilir bu boyut farkı. Bu aldığımız ikinci park yatakta ise müzik aparatı ve oyuncak ve oyuncak takma zımbırtıları yok idi fakat iş görür nitelikte..

• quote:

Bizde de beşik vardı, sonra bizim ufaklık büyümeye başlayınca beşik dönemi yavaştan kapandı, biz de bunu aldık. Bir yerden bir yere götürmen istendiğinde katlanabiliyor. Biz yazın şehir dışına tatile gittiğimizde uçakla götürdük, arabayla getirdik. Katlanmış olduğu zaman epey ağır oluyor ki bu da normal, zira 12 kilo falan ağırlığı. Tüm park yataklarda büyük olasılıkla olabilen bir şey. Zaten habire oradan oraya da katlayıp götürülmez değil mi :) Tek tarafında birer adet tekerleği var ev içerisinde yerini değiştirmek için. Yukarıdaki bir arkadaşın dediği gibi kapının darlığı genişliği önemli olabilir eğer evin içinde yer değiştirecekseniz. Biz değiştirmediğimiz için bir sorun yaşamadık. Özelliklerinde yazdığı gibi 70x110 boyutunda ve yeterli bu boyutu. Ufaklık içerisinde rahat rahat döne döne yatıyor, uyanıkken oynuyor, o köşesinden o köşesine dolanıp duruyor. Üstüne takmak için 2 adet oyuncak aparatı var resminde de gözüktüğü gibi. Yine resimde gözüktüğü gibi müzik aparatı var. Üstünde 3 tuş var, birine basınca müzik, birine basınca ışıklar, diğerine basınca da titreşim çalışıyor. Eğer çocuğunuz 6 ayı geçmemişse, ara aparatı takarak üst tarafta yatırabilirsiniz. Fakat 6 aydan sonra bebekler dönmeye, daha çok hareket etmeye başladıkları için yukarı kısımda yatmak tehlikeli olabiliyor. Bu durumda aşağıda yatırmanız gerekiyor. Orası için de 70x110 ölçüsünde bir sünger yatak alırsanız işinizi görür.

Kayınpederlerin yanına yani şehir dışına da gittiğimizde orada da bir park yatak daha olsun diye bir de Wollex marka 60x120 boyutunda bir park yatak aldık. O da en olarak daha kısa ama boy olarak az daha uzun. Kapı giriş çıkışına göre belki değerlendirilebilir bir ayrım olabilir bu boyut farkı. Bu aldığımız ikinci park yatakta ise müzik aparatı ve oyuncak ve oyuncak takma zımbırtıları yok idi fakat iş görür nitelikte..

o zaman işe yarar diyorsunuz yani çok güzel açıklama yapmışsınız şimdi ürünü alıyorum inşallah bir sorun çıkmaz

• quote:

quote:

Bizde de beşik vardı, sonra bizim ufaklık büyümeye başlayınca beşik dönemi yavaştan kapandı, biz de bunu aldık. Bir yerden bir yere götürmen istendiğinde katlanabiliyor. Biz yazın şehir dışına tatile gittiğimizde uçakla götürdük, arabayla getirdik. Katlanmış olduğu zaman epey ağır oluyor ki bu da normal, zira 12 kilo falan ağırlığı. Tüm park yataklarda büyük olasılıkla olabilen bir şey. Zaten habire oradan oraya da katlayıp götürülmez değil mi :) Tek tarafında birer adet tekerleği var ev içerisinde yerini değiştirmek için. Yukarıdaki bir arkadaşın dediği gibi kapının darlığı genişliği önemli olabilir eğer evin içinde yer değiştirecekseniz. Biz değiştirmediğimiz için bir sorun yaşamadık. Özelliklerinde yazdığı gibi 70x110 boyutunda ve yeterli bu boyutu. Ufaklık içerisinde rahat rahat döne döne yatıyor, uyanıkken oynuyor, o köşesinden o köşesine dolanıp duruyor. Üstüne takmak için 2 adet oyuncak aparatı var resminde de gözüktüğü gibi. Yine resimde gözüktüğü gibi müzik aparatı var. Üstünde 3 tuş var, birine basınca müzik, birine basınca ışıklar, diğerine basınca da titreşim çalışıyor. Eğer çocuğunuz 6 ayı geçmemişse, ara aparatı takarak üst tarafta yatırabilirsiniz. Fakat 6 aydan sonra bebekler dönmeye, daha çok hareket etmeye başladıkları için yukarı kısımda yatmak tehlikeli olabiliyor. Bu durumda aşağıda yatırmanız gerekiyor. Orası için de 70x110 ölçüsünde bir sünger yatak alırsanız işinizi görür.

o zaman işe yarar diyorsunuz yani çok güzel açıklama yapmışsınız şimdi ürünü alıyorum inşallah bir sorun çıkmaz

Yani sadece kişisel izlenimlerimi ve tecrübelerimizi aktarmaya çalıştım, bizim işimizi gördü. Karar vermesi ve sonrasında beğenip beğenmemesi artık size kalmış

• Arkadaslar bir hediye ceki kampanyasi maili geldi.Degerlendirilebilir. https://www.godaju.com/bebek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Puset Almak İsteyenlere Fırsat

http://www.akakce.com/bebek-arabasi/en-ucuz-babyhope-sh908b-puset-fiyati,760146.html

Arkadaşlar sanalpazar da yeni dükkan açtım.
    Dükkanımdaki fiyatlar oldukça makuldür.
    Saten işlem sayım artsın diye epey düşük fiyatlardan veriyorum.
    Arzu ettiğiniz bir ürün olduğu taktirde benim ile irtibata geçebilirsiniz.
    Elimden geldiğince iskontolu fiyatlar vermeye çalışacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtesla -- 12 Kasım 2013; 13:20:46 >

• 9 kasım günü annelütfen sitesinden aldığım uni baby ıslak mendiller bugün geldi. Dilerim annelütfenden alışveriş yapıp ürünleri eline ulaşmayan arkadaşların kargosu da bir an evvel ulaşır..
  • ahbap kullanıcısına yanıt
    31 Ekimde verdiğim bi bez bi krem 12 gündür gelemedi hocam bu adamlar işi bozdu
  • Arkadaşlar,

Bu seti daha ucuz alabileceğim bir yer var mı arkadaşlar?

UNI Baby Yeni Doğanlar İçin Islak Mendil 12'li Ekonomik Paket 48,89 TL
    PRİMA Bebek Bezi Premium Care Yenidogan İkiz No: 1 (2-5 Kg) 50'li 25,99 TL
    SEBAMED Bebek Şampuanı - 500 ml ürününün alış adedini bir Arttır. 21,99 TL
    AVENT SCF184/63 %0 BPA Gelişmiş Ortodontik 0-6 Ay Tekli Yalancı Emzik 23,90 TL
    SEBAMED Bebek Pişik Önleme Kremi - 100 ml 16,99 TL

Toplam 137,76 TL
    Kupon (ILK15) -15,00 TL
    Genel Toplam 122,76 TL

• arkadaşlar tiny love oyun halısı düşünüyorum ama aradaki farkları bilmiyorum onun için de karar veremedim, 4 modeli beğendik,

birincisi tiny love 5 hareket merkezli olan, 199 lira,
    http://www.n11.com/tiny-love-gymini-5-hareket-merkezi-oyun-halisi-P13276116

ikincisi tiny love maymun adası, 189 lira,
    üçüncüsü de tiny love tekmele oyna, 189,
    dördüncüsü tiny love gymini güneşli gün 105 lira,

gymini ile 5 hareket merkezli arasında nerdeyse 100 lira fark var, sizce değer mi bu kadar yükseğini almaya, fiyat performans açısından soruyorum,
    ya da sizin tavsiye edeceğiniz güzel ürünler nelerdir,100-200 bütçe aralığında

• quote:

Orijinalden alıntı: jacksonpred

31 Ekimde verdiğim bi bez bi krem 12 gündür gelemedi hocam bu adamlar işi bozdu

hangi marka bez almıştınız öğrenebilirimiyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: musaulker

Arkadaşlar,

Bu seti daha ucuz alabileceğim bir yer var mı arkadaşlar?

UNI Baby Yeni Doğanlar İçin Islak Mendil 12'li Ekonomik Paket 48,89 TL
    PRİMA Bebek Bezi Premium Care Yenidogan İkiz No: 1 (2-5 Kg) 50'li 25,99 TL
    SEBAMED Bebek Şampuanı - 500 ml ürününün alış adedini bir Arttır. 21,99 TL
    AVENT SCF184/63 %0 BPA Gelişmiş Ortodontik 0-6 Ay Tekli Yalancı Emzik 23,90 TL
    SEBAMED Bebek Pişik Önleme Kremi - 100 ml 16,99 TL

Toplam 137,76 TL
    Kupon (ILK15) -15,00 TL
    Genel Toplam 122,76 TL

bebek bezini çıkarırsan tea20 kodu kullan 20 tl indirim yaptırırsın
    bebek bezini de buyuk marketlerden 24-25 tl ye alırsın. ara ara bakarsan görürsün. geçen hafta kilerde ondan önce migrosta vardı.
    migrosta şuan 26,9 gözüküyor ben geçenlerde adeseden 21 e aldıydım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi losthold -- 12 Kasım 2013; 16:57:37 >

• Annelutfen'deki TEA20 kodu sanırım artık geçmiyor.
  • Arkadaşlar, e-bebek'te Arzum Bebbe ateş ölçer 39.90'a inmiş. Yorumlarını daha bugün okumuştum bazı alışveriş sitelerinde. Beğenen de var ama genel kaide çok olumlu değildi. Sizlerden kullanan oldu mu acaba, önerir miydiniz?

http://www.e-bebek.com/arzum-bebbe-kulaktan-ve-alindan-ates-olcer_ARZ-AR863

edit: keşke bu değil de braun 4520 indirime girseydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahbap -- 12 Kasım 2013; 21:15:10 >
  • quote:

Arkadaşlar, e-bebek'te Arzum Bebbe ateş ölçer 39.90'a inmiş. Yorumlarını daha bugün okumuştum bazı alışveriş sitelerinde. Beğenen de var ama genel kaide çok olumlu değildi. Sizlerden kullanan oldu mu acaba, önerir miydiniz?

http://www.e-bebek.com/arzum-bebbe-kulaktan-ve-alindan-ates-olcer_ARZ-AR863

edit: keşke bu değil de braun 4520 indirime girseydi

Biz kullanıyoruz, genel olarak memnunuz en azından tutarlı sonuç veriyor ama çok ateşli olduğunda çubuk tip ile kesin sonuç almak gerekiyor.
    Bebekler biraz huysuz oluyor kulaktan ölçtürmüyor. 4520 sadece kulaktan ölçüyor.

• 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.