Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (994. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
38.480
Cevap
1.421
Favori
2.591.506
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 992993994995996
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    cevap için teşekkürler hocam,

anladıgım kadarıyla travel sistem için minimum bin lirayı gozden cıkarmak gerekiyor... F/P bir ürün almak için ?

güzel bir fırsat görgdüğümde yapıştırıcam artık..

Sağolun bilgilendirme için.
  • katamurat K kullanıcısına yanıt
    Tekerleklere toz, kir, pislik girmiş olabilir. Tekerlekleri çıkarıp silip tekrar yağlayabilirsiniz. Sorunu baya azaltacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingablu

Arkadaslar asortili biberon ne demek, digerlerinden farki ney acaba bilgilendirebilirseniz sevinirim

hocam asortili ürün şöyle oluyor, bir ürünün farklı renkleri olabiliyor veya üzerindeki resimler, şekiller, karakterler farklı olabililiyor. ürün aynı ürün ama birkaç renk seçeneği var yani. ama internetten alırken renk seçimi yapılamıyor. öyle durumlarda da ürün açıklamasında rastgele gönderileceği bilgisi verilebiliyor..

kısacası, aynı ürünün farklı renk seçenekleri olma durumu

• ahbap kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam ben de biberonun bir özelliği falan sandım
  • Arkadaşlar Ebebek satışı bittiği için Bebe Comfort Yenidoğan travel Sistemleri yarı fiyatına veriyordu. Daha önce de yazmıştım. Almayı düşünen varsa ve stok kaldıysa tavsiye ederim. 1700 etiket fiyatlı araba ve ana kucağımı 850'ye almıştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsiburada prima bebek bezi kampanyası var. İkili alımda 15 tl indirim ve ücretsiz kargo avantajı var. 3 numarası 0.35 kuruşa geliyor.Yeni emici kanallara sahip olan model. 5 numara da gayet uygun. sanırım 0.50 krş o da. Stok yapılabilir.
  • false6 kullanıcısına yanıt
    internet sitelerinde malesef yok.
  • DRESYA27 kullanıcısına yanıt
    bahsettiğiniz Premium Care değil mi? Ben ekliyorum sepete hesaplıyorum sizin dediğiniz gibi çıkmıyor fiyat?
  • Arkadaşlar bha olmayan carllson haricinde ülke içerisinde wellcare çıkmış doktorumuz önerdi 25-30 tl civarına bulunuyor 400drop

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi digichaos -- 20 Ekim 2016; 17:32:21 >
  • hepsiburada.com da Oshkosh Carters ürünlerinde ciddi indirim var. bakmakta fayda var
  • Premium care değil ana sayfada reklam var.

• arkadaşlar, chicco lullaby europa park yatağımız var bebeğimiz büyüdüğü için alt bölüme geçicez ama içine hangi yatağı almamızı tavsiye edersiniz. aslında yataş düşünüyordum ama iç ölçüleri 65-95 bizim yatağın yataşda yok hepsiburadada indirim var yataklarda:http://www.hepsiburada.com/65-95-opalin-visco-ortopedik-bamboo-yatak-p-EVAKSOP161YK6595 opalin marka yatağı duyan var mı tavsiye eder misiniz ya da tavsiye edebileceğiniz iyi bir yatak var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ermantpc

Tekerleklere toz, kir, pislik girmiş olabilir. Tekerlekleri çıkarıp silip tekrar yağlayabilirsiniz. Sorunu baya azaltacaktır.

Hocam bir sorum olacak peg perego book plus 51 modeli var bir ay kadar önce sol ön teker gıcırtı yapıyor diye servise bıraktık, aynı zamanda genel olarak avm zemininde bile bir titreme vibrasyon bar diye belirttim, sadece tekerlere kalıp ayırıcı sprey sıkıp bakımını yaptık diye verdiler.

Gıcırtı kesildi sadece vibrasyon devam ediyor geçen gün ise ön tekerleri kilitlememe rağmen sol tekerin sağ taraftakinden geri kaldığını fark ettim, sol teker yere tam basmıyor.

İlk fırsatta tekrar servisine götüreceğim, yinede sizden haklarımı korumak için ve o kadar araştırarak aldığım Bebek arabasını zevkle kullanabilmek için tavsiye istiyorum.

• katamurat K kullanıcısına yanıt
    bizde de oldu ama sizdeki gibi güç gerektirecek kadar değil
    arkadaşın yazdığı gibi ön tekerler sökülebiliyor içine toz toprak dolmuş olabilir
    söküp içini temizlemeyi deneyin ( hatta silikon spreyler var onu da sıkarak yağlama yapabilirsiniz)

ek olarak: pusetin üstüne ağır eşya koyuyor musunuz ? (ağırdan kastım min: 5 kg)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jorge -- 21 Ekim 2016; 9:07:43 >
  • http://www.vipbebek.com/apollo-bouncer-magic-stripe

ihtiyacı olan değerlendirebilir.
  • mstfstlms kullanıcısına yanıt
    stokta yok ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beetleguese

stokta yok ki

İki tane vardı paylaştığım da. Normal dh burası

• Arkadaşlar bu beşik-park yatak olayı kafamızı karıştırıyor? Doğumdan itibaren kullanmaya uygun en ideal ürün hangisi bu konuda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstfstlms

quote:

Orijinalden alıntı: Beetleguese

stokta yok ki

İki tane vardı paylaştığım da. Normal dh burası

birini ben aldım :)

sagol hocam, alıp almama konusunda kararsızdık acaba bosuna mı yer kaplar vs evde diye, ama fiyatı uygun olunca aldım ne yalan diyim :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırmak isteyen arkadaşlar için sompo japon ayakta 10 kullanım haklı, yatarak sınırsız poliçeyi 1060 liraya yaptırdım. Bilgi almak isteyen olursa pm,, Sigortacı değilim
  • 
Sayfa: önceki 992993994995996
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.