Şimdi Ara

Pioneer VSX-520 Kullananlar Topluluğu (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
846
Cevap
21
Favori
55.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başlıkta belirtilen ürün TeknoSa'da şuan 800 TL. Bu fiyatı verebilirim çok rahat bir şekilde. Elimde birçok media player var. Popcorn Hour C-200, Dune W-110, E-great R6S vb.

Benim amacım aslında filmlerden kaliteli ve doyurucu ses almanın yanında PlayStation 3 ve XBOX360'dan da bu anfi sayesinde tatmin edici ses almak.

Sizin tavsiyeniz ne olur acaba ? Ayrıca bu ürünü optic bağlantısı dışında PC'ye analog bağlantı şeklinde bağlayabilir miyim ?
  • Merhaba hocam açıkçası bana göre vsx-520 ye 800 tl vereceğinize 921 e 1000-1200 arası verin daha iyi olur yada vsx-322 alıp uygun bi set aldınızmı size yeter dediğim gibi bu aradaki farklara bakın hocam bu cihazların arkası silme pikap hariç herşeyi bağlayabilirsiniz
  • kunduns K kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam yardımcı olduysak ne mutku bize
  • quote:

Orijinalden alıntı: des_955

Merhaba hocam açıkçası bana göre vsx-520 ye 800 tl vereceğinize 921 e 1000-1200 arası verin daha iyi olur yada vsx-322 alıp uygun bi set aldınızmı size yeter dediğim gibi bu aradaki farklara bakın hocam bu cihazların arkası silme pikap hariç herşeyi bağlayabilirsiniz

Peki bahsettiğiniz modelleri nerelerde bulabilirim ? İncelemek istiyorum.
  • Gsa elektronik dikmen ıstanbul hifi şimdilik bunlar geliyor birde media marktlara bakın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamamdır. Araştırıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: des_955

Gsa elektronik dikmen ıstanbul hifi şimdilik bunlar geliyor birde media marktlara bakın

Üstad imzandaki media player benim aradığım özelliklere sahip,
    Wifi,ağ bağlantısı, HDD si olmayan çok güzel bir cihaz.
    Peki uzman sorusuna geliyorum sıkı tutun :)

Bu cihazdan çıkan görüntüyü başlangıç receiverım larak düşündüğüm VSX520 ye bağlarsam ses çıkışı için bir şeye gerek kalmayacak bunu biliyorum.
    optik bağlantıda dahil geri kalan çıkışları kullanmaya gerek yok değil mi ?
    Evet dersen bu cihaz yarın satın alınacak kadar içime işledi. @des_955
  • Dg.TURK kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam şimdi şöyle hdmi dan sesi de aktarıyor ama şu var 5.1 sesleri denemedim ama hdmi ses seçeneklerinde multi channel seçeneği var belki 5+1 sesleride aktarır diye düşünüyorum gene anfi ve media oynatıcı ile ilgili sormak istediğin olursa sor elimden geldiğince cevaplarım
  • Vsx 520 ile aranıza katıldım , :)
  • ridvan1903 kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam hoşgeldin aslında vsx-520 artık kalmadı gene iyi almışsın yerine 322 var gene herhangi bi sıkıntın ayar vs. aklına gelen bir şey olursa çekinmeden sorabilirsin elimden geldiğince cevaplarım
  • des_955 kullanıcısına yanıt
    0 gibi hocam 2.el :) Şuan z5500 e can veriyor ama yavaş yavaş olacak
  • ridvan1903 kullanıcısına yanıt
    merhaba olsun hocam yalnız z5500 süren ilk sizsiniz heralde biraz şaşırdım açıkçası hayırlı olsun keyifli dinlemeler
  • Hayırlı olsun. Güle güle eskit.

Kule hopörlerden de 2 tane al stereo müziğin dibine vur derim VSX-520'le. :)

5.1 ayrı bir keyif zaten Z5500 ile. Hala ondan müzik dinliyorum. Ham BluRay'leri ise True HD ses ile AVR'nin 5.1'in den izliyorum. Yok böyle bir ses. Apartmanda olduğum için belli saatlerde sesi açabiliyorum. :D
  • Tesekkur ederim yavuz kardesim.

Bende z5500 ün butun uydularini vsx 520 ye bagladim bas dahil , ps3 den xbox tan hdmi ile ses aliyorm, ve şu var vsx 520 ile z5500 uydulari can buldu, resmen uydular hi fi tadinda caliyor , kule sart ama o kesin, odamda yer ayarliyim jbl kule alacam.
    Film oyunlarda vs her seste cok daha berrak ses aliyorum baslarin ritmi degisti. vsx 520 uzerinden z5500 hoperlorleri ile.

• İyi yapmışsın. Ben de bir ara denerim nasıl oluyor diye Z5500 uyduları ile. AVR ile gelen 5.1'i kullanıyorum. Kocaman kutuda geldi tam takım set halinde almıştım 1 ay önce.

Z906'da vardı elimde ama sattım. İleride iş yeri için tekrar alıcam. :D

Ham BluRay film izledin mi AVR ile. TrueHD sesi dene derim.
  • Tru hd ses denemem lazim zaten merak ettim z5500 ile nasl bir performance verecek :)

Senin set guzel ama sub kucuk kalir sana. Z5500 bagla sub olarak gör avr basarisini

Sende boyuna birseyler alip satiyorsun, maceraci adamsin yavuz :)

• Öyle cidden. Paso birşeyler alıp sıkılınca satarım. Para lazım olduğundan çok nadir satış yapmışımdır. (:

Denerim Z5500 ile merak ettim doğrusu. Bu arada ne psikopat adamım ya. 850GB'lık Bluray filmlerin olduğu HDD'yi yere düşürüp helvasını yedim ama tekrar bi 850GB çektim sırf TrueHD ses için.
  • Dene yavuz baglanti konusunda sıkıntı yaşarsan yardimci olurum , telden de goruse bilirim ;)

Piskopat adamsin yavuz gercekten :) içim acidi 850 gb bd film :(
    850 gb doldumu haber ver nasiplenelim tru hd yuzu gorelim :)

• İstanbul içinde isen hallederiz bir şekilde o sorun değil. 850GB'ı da geçti şuan zaten HDD dayanmıyor. :D

Yardım gerekebilir ilerisi için. Şuan odamı düzene sokuyorum depo gibi oldu o da her yer koli anasını satayım. :D Düşüncen için eyvallah. ;)
  • Pioneer vsx-520 wharfedale vardus vr-400 ü sürer mi almayı düşünüyorum ama bilgi verirseniz sevinirim...
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.