Şimdi Ara

Mafia III (2016) [ANA KONU] (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.454
Cevap
29
Favori
102.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben şahsen oynanış dışında Mafia III'ü zerre sevmedim, sevemedim. Yani Mafia I gibi bir baş yapıttan sonra Mafia II gibi bir güzellik çıkarttılar ve 3 kere bitirdim. Ardından bu iki oyunun devamı daha da bir Allahsız olur diyerekten Mafia III'ü bir heves ile satın aldım ve dedim ki bu nedir kardeş? Ne bu ? What ? Bunu kim yaptı? Who? Sonuç olarak oyunda aynı görevleri yap yap yap yap mekan ele geçir geçir geçir geçir dışında birşey yok ilk 2 saati dışında oyundan zevk aldığımı söyleyemem. Hatta oyunun sonlarına gelmeme rağmen bilgisayarımdan kaldırdım o denli yani.
  • Son durum nedir? Düzeldi mi optimizasyonu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgisayarda oynayan arkadaşlar oyunu nasıl oynadınız bitirdiniz. bendeki 8 gb ram 4 gb ekran kartı olan bir bilgisayarda kastığı gibi bunun iki katı özelliklerde bir bilgisayarda da denedik ve sonuç aynı. Oyunu yıllarca bekledim tonla para verip açtım açmamla kapamam bir oldu. oyun oynanmayacak derecede kasıyor. benim için hayalkırıklığı oldu resmen. inşallah bir yama ile bu sorunu düzeltirler
  • sinancrt S kullanıcısına yanıt
    Update'leri yaptın mı ? bilgisayarının ekran kartı ve işlemcisi nedir ? O kadar da değil ya şuan gayet normal bir şekilde oynuyorum ben hiç öyle donma falan yok biraz hantallık var sadece o da oyundan kaynaklı.
  • İddialara göre Mafia 3'ün kötü olmasının sebebi 2K Games

http://www.merlininkazani.com/Iddialara_gore_Mafia_3un_kotu_olmasinin_sebebi_2K_Games-oyun_haber-91323p1.html

Söylenene göre şirketin bu birimlerini kapatmasının tek sebebi herhangi bir mantıklı açıklaması olmayan maddi kesintiler. Açıklamasına devam eden şirket çalışanı, ''İlk olarak 2K Avustralya hakkında bir şeyler söylemek istiyorum. Bonderlands: The Pre-Squel, 2K Avustralya'nın 40 kişilik kemik kadrosuyla 18 ay gibi bir sürede geliştirildi. Oyun toplamda 1,5 milyondan fazla sattı ki sonradan çıkan indirilebilir içerikler de çok fazla sattı. Her şey yolunda gözüküyordu ama 2K Games aldığı bir kararla 2K Avustralya'yı kapatarak böylesi bir başarı yakalayan 40 kişiyi ekibi gözden çıkarıyor. Size sorarım, mantık bunun neresinde? Ayrıca Hangar 13 stüdyosu ise Mafia 3'ün geliştirilmesi için yıllarını ve 2K Games'in on milyonlarca dolarını harcadı. Yani oyunun kendi maliyetini karşılaması için 9-10 milyon kopya satması gerekiyor ama gelen raporlara göre satılan kopya sayısı 1 milyonu geçemedi. 2K Games çok büyük zarar etmiş oldu.'' ifadelerine yer verdi.

• 2K ne zaman güncelleme yayınlamayı planlıyor acaba oyunu aldık duruyor öyle
  • İ5 6500
    Rx 470
    8gb ram

Kasmaktan oynayamıyorum update i de yükledim değişen bişey yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnternette bir DLC haberi dolanıyor. O paketle birlikte kapsamlı bir güncelleme gelir umarım. Low-High detay arasında ortalama 10 FPS fark var. Frame 55'leri gösterirken bile bir kararsızlık hakim oyunda, ben de anlamadım bunu nasıl çıkarmışlar.
  • Tr yama var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: the_executioner_

Tr yama var mi

Dur daha bismillah hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Stan Marsh

quote:

Tr yama var mi

Dur daha bismillah hocam

Calismada mi yok hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

-Oyunu yükledim.

-Patch 1.01'i de attım sorunsuz 60 - Unlimited FPS seçenekleri geldi.

-1920X1080, Grafik ayarlarını High yaptım sadece uyarılar üzerine Volumetric ve AA'yı Medium'a çektim şuan donma, takılma falan yok akıyor, 4GB GTX770 ekran kartı var.

-SweetFX olmadan hayatta oynanmaz bu oyun deneyerek gördüm emin oldum.

SweetFX Yüklenmesinin Anlatımı

1)Reshade 3.0.1'i indirin, açın Select Game > mafiaIII.exe'yi gösterin > Direct3D 10+ yı tıklayın, gelen soruya evet deyin ve yüklenmesini bekleyin.

2)Done yazdıktan sonra oyuna girin üstte Reshade yazılarını göreceksiniz yüklenmesini bekleyin > Shift + F2'ye basın > Continue(çıkmazsa kafaya takmayın devam edin) > Kırmızı yerde + ya basın MY PRESET yazıp enter'layın > Continue > Finish dedikten sonra oyunu kapatın. (bir şey işaretlemenize gerek yok)

3)5.1 Config dosyasını indirin, içindeki MY PRESET.ini dosyasını oyunun kurulu olduğu yere atın Değiştirilsin mi ? sorusuna Evet deyin.

4)5.1 Config dosyasının içindeki HDR.fx dosyasını oyunun kurulu olduğu yerdeki reshade-shaders > Shaders klasörüne atın.

Tüm işlem bu kadardır, iyi oyunlar.

Reshade 3.0.1 Link

Mafia 3 Reshade Config 5.1 Link

Daha değişik sahnelerde farkı görmek istiyorsanız

https://sfx.thelazy.net/games/preset/6205/

Linkinde Screenshots kısmındaki resimlerde mouse'ı sağa, sola hareket ettirirseniz farkı göreceksiniz.

Oyun çağ atladı teşekkürler diğer türlü görüntü oynanacak gibi değildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 5 Kasım 2016; 14:56:34 >

• Kimse kusura bakmasın ama canım oyunun içine etmişler.
    Farcry 4 ün mafyalısı olmuş. Başkada bir esprisi yok zaten.
    Yazık ettiler güzelim oyuna.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Stan Marsh

quote:

Tr yama var mi

Dur daha bismillah hocam

Calismada mi yok hocam

Bilmiyorum hocam da hemen çıkmaz yani bi süre beklemek lazım

• arkadaşlar merhaba,

ekran kartı aldım mafia 3 hediye edildi isteyene yarı fiyatına bırakabilirim.

selamlar,
  • Update gelmiş. Outfit DLC eklenmiş.

UPDATE: PATCH NOTES

The dev team has also been hard at work addressing your feedback since the game launched on October 7. We’re happy to report that we’ve made a number of improvements on PC included in this patch. But we’re also not done improving the game, and will be making more updates to Mafia III in the future.

These updates include:

UI Improvements
    Improved car reflections
    Improved streaming issues
    Performance optimization
    Fixed audio issues
    Fixed some cases of savegame corruption
    Fixed various issues for Cassandra’s Contraband missions
    And more

The work continues for the dev team as we still have more free content on the way – races and car customization! – and more updates for Mafia III. So keep an eye on our social channels for updates. And, most importantly, keep sharing your experiences with us. We want your stay in New Bordeaux to be an enjoyable one.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ridianod -- 9 Kasım 2016; 21:41:12 >

• Bu güncellemeler şunlardır:

UI İyileştirmeler
    Geliştirilmiş araba yansımaları
    Geliştirilmiş akış sorunları
    performans optimizasyonu
    Sabit ses sorunları
    savegame
    Cassandra'nın Contraband görevleri için çeşitli sorunlar düzeltildi
    Ve dahası

5 GB Boyutu..
  • Optimizasyon ne durumda arkadaşlar?
  • güncellemeyi indirdim..bende oyun daha kötü oldu..ani donmalar arttı..her gelen güncelleme ile oyun daha da bozuluyor.
  • NeCRiS kullanıcısına yanıt
    Optimizasyon oyun ilk çıktığında biraz sıkıntılıydı sonrasında bir uptade getirmişlerdi ve iyi denilebilecek durumu geldi.Şuan için zaten genelde zaten oyundan şikayet edenler bug veya tekrarlanan görevler ile alakalı.Son update ile bug sorunları devam ediyormu bilmiyorum.Ben oyunu bitirdim çokta göze çarpan bir bug görmedim.Çok fantazi içinde bir oynanışla oynanırsa belki karşılaşılabilir.

Oyunun bana göre en eleştiriye açık kısmı hikayesi.Sanki oyuna başladığın andan itibaren ya bu oyun zaten böyle biter diyebiliyorsun.

Senaryo çok daha iyi olabilirdi bence.

• 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.