Şimdi Ara

Mafia III (2016) [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.454
Cevap
29
Favori
102.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar konunun yeri burası değil ama playstore den mafia2 aldım oyun steam aktivitasyonu ile yükleniyor oyun çeviri ekibinin türkçe yamasını defalarca kurmama rahmen oyun hala türkçe olmadı (oyunun şuanki dili ispanyolca sanırım) yardımlarınızı bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: yobo123

arkadaşlar konunun yeri burası değil ama playstore den mafia2 aldım oyun steam aktivitasyonu ile yükleniyor oyun çeviri ekibinin türkçe yamasını defalarca kurmama rahmen oyun hala türkçe olmadı (oyunun şuanki dili ispanyolca sanırım) yardımlarınızı bekliyorum

yukarı
  • Ortalardan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk oyundaki karakteri vurduğumuzda çok üzülmüştüm. O bölümden sonra Vito'dan nefret ettim oyunu kapatmak geldi içimden ama devamını merak ettim oynadım. Joe'nun öyle gitmesine içim el vermedi. Adamlar senaryo yapmış abi bize de oynamak düşer. Üçüncü oyunu sabırsızlıkla ve merakla bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DemirHerif

İlk oyundaki karakteri vurduğumuzda çok üzülmüştüm. O bölümden sonra Vito'dan nefret ettim oyunu kapatmak geldi içimden ama devamını merak ettim oynadım. Joe'nun öyle gitmesine içim el vermedi. Adamlar senaryo yapmış abi bize de oynamak düşer. Üçüncü oyunu sabırsızlıkla ve merakla bekliyoruz.

Aynı hisleri paylaşıyoruz dostum Tommy vurduğunu görünce vitonun kendi kafasına sıkma imkanı olsa yapacaktım
  • quote:

Orijinalden alıntı: NIYEGELDINLAN

quote:

İlk oyundaki karakteri vurduğumuzda çok üzülmüştüm. O bölümden sonra Vito'dan nefret ettim oyunu kapatmak geldi içimden ama devamını merak ettim oynadım. Joe'nun öyle gitmesine içim el vermedi. Adamlar senaryo yapmış abi bize de oynamak düşer. Üçüncü oyunu sabırsızlıkla ve merakla bekliyoruz.

Aynı hisleri paylaşıyoruz dostum Tommy vurduğunu görünce vitonun kendi kafasına sıkma imkanı olsa yapacaktım

Aynen ilk başta Vito'ya çok kızdım ama sonra Vito'ya da üzüldüm. Senaryosu çok hüzünlü ve sarsıcı ilk oyunun ki de öyleydi. Bakalım Mafia III nasıl olacak. Merakla bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: yobo123

arkadaşlar konunun yeri burası değil ama playstore den mafia2 aldım oyun steam aktivitasyonu ile yükleniyor oyun çeviri ekibinin türkçe yamasını defalarca kurmama rahmen oyun hala türkçe olmadı (oyunun şuanki dili ispanyolca sanırım) yardımlarınızı bekliyorum

yardım
  • quote:

quote:

Ben o çinli japon abinin ... ... ama oyun izin vermedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• vay be efsane oyundur..ilkini bir arkadaşın zoraki verdiği cd lerle oynamıştım.lan ne vakit geçirirdim başında.free ride free ride extreme de bütün görevleri arabaları açmıştım..orjinalini sonradan çok aradım ama sanırım craclisini bile nette bulamam şu an..mafia 2 tamamen mafia 1 isminin yaması gibiyddi.tamam grafik aksiyon iyidi de birader kısacık dlc ler,kısa görevler,sonu belli olmayan senaryo..herşey havada kaldı..umarım..ve umarım mafia 3 mükemmel bir hikaye ile gene bize geri dner..bu arada gta V in çıkmasından sonra 2K mafia 3 e odaklanacakmış..
  • JOE NERELERDESİN BE YAVRUM MERAK EDİYORUM SENİ
  • Resmi bir şey yok sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legardus

vay be efsane oyundur..ilkini bir arkadaşın zoraki verdiği cd lerle oynamıştım.lan ne vakit geçirirdim başında.free ride free ride extreme de bütün görevleri arabaları açmıştım..orjinalini sonradan çok aradım ama sanırım craclisini bile nette bulamam şu an..mafia 2 tamamen mafia 1 isminin yaması gibiyddi.tamam grafik aksiyon iyidi de birader kısacık dlc ler,kısa görevler,sonu belli olmayan senaryo..herşey havada kaldı..umarım..ve umarım mafia 3 mükemmel bir hikaye ile gene bize geri dner..bu arada gta V in çıkmasından sonra 2K mafia 3 e odaklanacakmış..

Sonuna kadar katılıyorum. Zaten yeni jenerasyona geliyor grafikler güzel olacak. Üstüne sağlam bir hikaye patlattılarmı tadından yenmez. Efsane geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cihathalitt

quote:

vay be efsane oyundur..ilkini bir arkadaşın zoraki verdiği cd lerle oynamıştım.lan ne vakit geçirirdim başında.free ride free ride extreme de bütün görevleri arabaları açmıştım..orjinalini sonradan çok aradım ama sanırım craclisini bile nette bulamam şu an..mafia 2 tamamen mafia 1 isminin yaması gibiyddi.tamam grafik aksiyon iyidi de birader kısacık dlc ler,kısa görevler,sonu belli olmayan senaryo..herşey havada kaldı..umarım..ve umarım mafia 3 mükemmel bir hikaye ile gene bize geri dner..bu arada gta V in çıkmasından sonra 2K mafia 3 e odaklanacakmış..

Sonuna kadar katılıyorum. Zaten yeni jenerasyona geliyor grafikler güzel olacak. Üstüne sağlam bir hikaye patlattılarmı tadından yenmez. Efsane geliyor.

PC'ye çıkmayabilir habere göre yalnız

• playstion 4 çıkmasını ile oyun piyasaya çıkar
  • quote:

quote:

quote:

Zaten şu ana kadar her hangi bir resmi açıklama yok. PC'siz olmaz. %100 PC'ye çıkacaktır.

• Mafia 1 efsanedir. Mafia 1'i oynamayıp 2 oynamak saçmalık. O malum sahneyi görünce şok olmuştum resmen :)

Mafia 2 senaryo açısından 1'i yakalayamadı, zaten mafiadan sonra gelmiş geçmiş hiçbir oyunda öyle senaryo yok. Ama mafia tadını alıyorduk.

Mafia 3 kesinlikle 2'den daha iyi olacaktır. Daha resmi duyuru bile gelmediğine göre en az 2 senesi daha var.

Pc'ye kesin çıkacaktır.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Zaten şu ana kadar her hangi bir resmi açıklama yok. PC'siz olmaz. %100 PC'ye çıkacaktır.

Umarım öyle olur. Mafia efsanedir efsane.

• Mafia 2 oynamadım grafikleri yetersiz geliyor artık ancak Mafia 3 çıkarsa oynarım.
  • Mafia 3 resmen duyurulmadı söylentiden ibaret millet mafia2 resimlerini koyup konu vs. açıyor,silinsin
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.