Şimdi Ara

''INCA ASTRO 10.1' RK3066 IPS TABLET'' İncelemesi (20.04.2013 Konu Güncellendi) Root Yöntemi eklendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.074
Cevap
9
Favori
106.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Haftasonu 3. tabletim olan '' Inca Astro 16GB 10.1 '' modelini sipariş ettim.Bundan önceki cihazları meraklı ev halkına bırakmak zorunda kaldım  Tablet Şubat 5'te stoklara girecek . Ben şimdiden konuyu başlatmak istedim .Tablet elime geçdiğinde ayrıntılı fotoğraf video vs. konuya ekleyeceğim.

Öncelikle tablet hakkında internette video, inceleme vs. rastlamadım .Inca nın sitesinde tabletin tanıtımı var ama teknik bilgi dışında yine çok birşey bulunmuyor. Piyasa çıkmamış olması buna mutlaka etkendir tabiki . Fiyatı ön sipariş olarak 550 tl olarak görülüyor. Piyasaya çıktıkdan sonra bu fiyat ne kadar oynar bilemiyorum .

ASTRO TABLET PC, TEKNİK ÖZELLİKLERİ

TABLET MODEL ADI ASTRO IT-101H
    MODEL AÇIKLAMA 10.1inch kapasitif Tablet PC
    İŞLEMCİ 1.6 Ghz işlemci Cortex A9 Dual Core
    GRAFİK TÜRÜ Mali-400 Quad Core, Open GL / Open VG
    İŞLETİM SİSTEMİ Android 4.1 Jelly Bean Sistem
    EKRAN 10.1inch dokunmatik 1280×800 IPS çözünürlük
    KAMERA ÖN:2.0MegaPixel ARKA : 2.0MegaPixel
    PİL Li-ion batarya 8000mAh/3.7V
    BOYUTLAR / W x D x H 255*168*9.9mm
    DEPOLAMA ve GENİŞLETME
    RAM (DAHİLİ) Ram: DDR3, 1GB
    HAFIZA 32 GB
    İLETİŞİM
    NETWORK / VERİ / LİNK PROTOKOLÜ Wifi,Bluetooth / USB
    KABLOSUZ Wifi 802.11b/g /n
    GİRİŞ / ÇIKIŞ BAĞLANTILARI
    PORTLAR Kulaklık Jakı,USB,HDTV Çıkışı,TF Kart Yuvası,OTG,DC Şarj
    SES/ViDEO Stereo Hoparlör / Mikrofon Dahili, 3.5mm Hi-Fi, Harici Kulaklık Çıkışı
    FORMAT DESTEĞİ
    VIDEO AVI, rm, rmvb,WMV, MP4,MPEG, MPG, FLV etc.
    SES MP3,WMA,MP2,WAV etc.
    RESİM JPG, JPEG, GIF, BMP, PNG
    EBOOK PDF, TXT etc. Kitap okuyucu
    ÇOKLU DİL DESTEĞİ English, French, Italian, German, Spanish, Portuguese, Greek, Dutch, Danish, Russian, Polish, Norwegian, Swedish, Czech, Turkish, Korean and etc.
    FACE UNLOCK Yüz Tanımlama Var
    BLUETOOTH Bluetooth Var

INCA Astro

İnternetten satış noktaları :

Hepsiburada

Hızlıal

Biosis

Servis İletişim Bilgileri :

Pasifik Bilgisayar Uluslararası Tic. Lti. Şti.
    Adres : Esentepe Mah. Zincirlidere Cd. No:86/A Meriçoğlu Plaza – Şişli / İstanbul
    Telefon : +90 212 212 12 11 (Pbx)
    Faks : +90.212 212 61 67

Cihazın orjinali :

Tabletin teknik özellikleri fiyatına göre hiçde fena değil.Geriye teorideki bilgileri uygulamaya ne kadar yansıtıyor bunu görmek kalıyor .Tablette dikkat çeken ilk ayrıntı IPS ekran olması sanırım .Daha sonra 8000 mah pil ile satışa sunulması olsa gerek .Bluetooth olmasıda yine başka bir ayrıntı ( Dosya aktarım hızından dolayı ne kadar işe yarar orası ayrı )
    Daha önce Artes D821 modelini kullandım .Inca astro yu elimdeki D821 modeliylede kıyaslama imkanım olacak .D821 kullandığım zamanda google play den güncel bir çok oyun uygulama satın almıştım. Artes de oynadıgım oyunlar kullandığım uygulamalar vs. hepsi elimde hazır bulundugundan tablet elime geçer geçmez Inca astro ya aktarıp kullanım tecrübemi konuda görsel olarak paylaşacağım … Merak ettiğim wifi çekim gücü, oyun performansı,java internet,dokunmatik hassasiyeti ( Multi toch capacitive screen ile 10 parmak algıladıgı teknik bilgilerde mevcut ) vs… şu an için karşıma ne çıkacak beni ne kadar tatmin edecek bilemiyorum … Tabletin yanında kalem + koruyucu kılıfda hediye olarak gönderileceği yazıyor. Kutu içeriği hakkında Inca nın sitesinde bile bilgi yok .Bu konuda biraz kafam karışmıyor değil.Yani bir ürün piyasaya çıkıyor ama cihaz hakkında kısıtlı bilgi olması ilginç … Kaldıki Inca kullanıcılar için çokda yabancı bir marka değil.

Son olarak aslında Asus Nexus almayı düşünüyordum .Fiyat olarak 20 tl kadar oynuyor .Nexusu sırf tegra işletim sistemi için alacaktım.Ama cihazın maliyeti ve satış fiyatı hakkında daha önce bilgi sahibi olan arkadaşlar hatırlayacaktır ki markasına göre çok düşük fiyata satışa çıktı .Haliylede heryerinden kırpılmış bir model .Arttırılabilir hafıza bile yok …Belki kasa olarak marka olarak işletim sistemi olarak alınabilir bir cihazdır.Ama bugun güncel uygulama ve oyunlarda sıkıntı çıkarmayacak bir cihaz oldukdan sonra sanırım artık fiyat performans daha önemli oluyor kullanıcılar için .Ayrıca 10 inç ekran kullanmak ve bu boyutaki tabletlerde uygun fiyata performans görmek zor olsa gerek … Kısmet bakalım Inca astra ne kadar parsını hak eden bir cihaz …? Yakında bu sayfalarda bunun cevabını verebiliriz sanırım …

Şimdilik bu kadar cihaz elime ulaştığında daha ayrıntılı bilgi vermeye çalışacağım …

Görüşmek üzere .

(
     ''INCA ASTRO 10.1' RK3066 IPS TABLET'' İncelemesi (20.04.2013 Konu Güncellendi) Root Yöntemi eklendi
    )
    (
    )
    (
    )
    (
    )
    (
    )
    (
    )
    (
    )
    (
    )
    (
    )

Tablet bugun elime geçdi ...Net bilgiler vermek için erken olduğunu düşünüyorum .Kısa zaman içinde çektiğim fotoları konuda paylaşıyorum .Şu anda oyun uplarıyla ilgileniyorum bitince onlarında videolarını konuya paylaşacağım ...
    Yüklenecek oyun listesi :

FİFA 12
    BATMAN THE DARK KNIGHT RİSES
    MOST WANTED
    ASPHALT 7
    MODERN COMBAT 3
    TEMPLE RUN
    FRUIT NINJA
    AIR ATTACK
    ANGRY BIRDS SPACE

İsteğe göre vakit buldukca farklı oyunlarıda kurup inceleyebilirim ...

Cihazın görselleri :

Arkadaşlar oyun videoları aşagıdadır ..Elimdeki oyunlarda cihaz sıkıntı çıkarmadı ...

Artes d821 ile birlikde çektiğim video ...

1080p HD video örneği + bir kaç oyun videosu

2 mp INCA ASTRO FOTOLARI

2 mp ARTES D821 FOTOLARI

Fotoğraf kalitesi hakkında sanırım görseller herşeyi anlatıyor ..2 tablettede 2mp kamera mevcut ..

Cihaz hakkında son güncellemeyi 16 .02 . cumartesi akşamı yapacağım ... Konuyu takip eden arkadaşların bilgisine ...

Cihazda autodesk sketchbook ve photoshop programları sorunsuz çalışmakta... Ayrıca AİR ATTACK oyununuda videoya ekledim

inca astro tablet playing bluray 21 gb the lord of the ring and reading 3.2" 2 TB HDD

Gamepad

NeoGeo

Cihaz hakkında geçen zaman içerisinde son düşüncelerim aşağıdaki gibidir ...

Uygulamalar,oyunlar. kullanım. ekran çözünürlük. pil. dokunmatik vs. ben bir sorun yaşamadım ..Servis konusunda da sıkıntı yok .. Kasa yapısı rengi güzel ...

Olumsuz yazabileceğim ..mesela gampad destekleyen bir çok cihaz var ..Ama astro bluetooth olursa destekliyor anladıgım kadarıyla fakat kablo ile desteklemiyor .. Bu bu fiyattaki bir tablette eksidir bence ..Çünkü çok maliyetli bir özellik olmasa gerek cihaza gamepad desteği vermek ... Cihazın root olması için bir yazılım yok bildiğim ...Root gerektiren uygulamalarda sıkıntı bu durum ...Kaldiki başka markalarda direk rootlu cihazlar bile var ..
    Orjinal modelde belki yabancı forumlarda bunun için yazılımlar vardır muhakkak ..Fakat biraz zaman ve araştırma bilgi gerektiriyor uğraşmak için .. Ben kullanım amacıma göre eksi yanları yazıyorum .Farklı beklentileri olan arkadaşlar eğer karşılığını alamıyorsa tabiki onlar içinde eksi yanlar başka şeylerdir .. Mesela emulatör desteği göremedim neo geo oyunları çok zevklidir bilen bilir ..Street hoop oyununu bir crysıs, cod, bf gibi saatlerce oynayabilirsiniz bıkmadan ...Ama bu oyunu çalıştırmak için bir yazılım gerekiyor ve cihaz bu yazılıma destek vermıyor ..Sanırım root istiyor ..Dediğim gibi bazı durumlar yazılımsal eksiklikler konuyu açdıgımdan beri söylüyorum bu cihazda en büyük eksiklik yazılım desteğinin olmaması ..Daha geçen hafta sanırım 3g modemler için yazılımlar ıncanın sitesinde indirmek için sunulmuş ...Kılıf yok ..Böyle bir cihazda orjinal kılıfın olmaması çok tuhaf .. Sanki bu cihaz hiç hesapta yokken piyasaya çıkarılmış hani son anda karar verilmiş sanki ..Şarj olurken cihazın açık kalması ..Şarj ışığı logosu olmaması bunlarda eksi yönler diyebiliriz ..

Son olarak bu eksiklikler kimi için geri iade yada memnuniyetsizlik nedenidir ..Ama ben direk dokunmatiğe oyun uygulama performansına ve servisi baz alıyorum ...Çünkü burada yazdığım kadar bile cihazı kullanacak vakit bulamıyorum ... Benimkisi biraz merak işte ..

Cihaz şu an stoklarda bulunmaktadır.

Root Hakkında Bilgi :

Öncelikle bu konuda oluşacak sorun arızalar için sorumluluk sizlere aittir arkadaşlar .

( Cihazı konuda yorum yapan @bcansu nickli arkadaşın yardımlarıyla rootladım )

1- Cihazı USB kablo ile pc ye bağlayıp hata ayıklama modu aktif olacak şekilde ayarlayın
    2- Cihaz cube u25gt ile aynı yazılımı kullanmaktadır.Aşağıdaki siteden ADB sürücülerini indirin.
    http://www.51cube.com.tr/sayfa/1-destek_merkezi.html
    3- Abd tools klasörünün içinden PL-2303_Driver_Installer kurun.
    4- adb_4.04 içinden adb exe yi kurun
    5- Daha sonra Bilgisayarım-Aygıt Yöneticisini açın ve en altta INCA ASTRO yu sistemin tanıdığını göreceksiniz.
    6- Cihazı seçip yukarıdaki menüden Güncelleştir'in . ( Güncellemeyi otomatik yapmassa eğer ,manuel olarak deneyin ve adb_4.04 dosyasını gösterin güncellenecektir )
    7-Unlock Root yazılımını indirip pc ye kurun ( yazılımın Pro sürümü ücretlidir normal sürüm ücretsizdir ) Link aşağıda

http://www.unlockroot.com/download.html

8- Unlock Root çalıştırıp menüde ROOT butonuna basın .Daha sonra cihazın marka modelini tanıyacaktır onaylayın ve bir süre bekleyin .Cihaz kapanıp açılacak ve root işlemi gerçekleşecektir.

Google play de root kontrol için yazılımlar mevcut.Ayrıca SUPERSU yazılımını indirip kurabilirsiniz.Zaten Cihaz rootlu değilse yazılım çalışmaz hata msjı alırsınız .

Root işleminden sonra root isteyen oyun yazılım vs. cihazda çalışacaktır.Cihazı rootladıkdan sonra sixaxis controller ile bluetooth ps3 gamepad cihaza tanıtmaya çalışacağım .Oyun kolu için yapılması gereken bluetooth adreslerini senkronize etmek ...Çalıştırabilirsem bu konuyla ilgilide konuya bilgi paylaşırım.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Hayırlı olsun ..Bende bu ürünü araştırıyorum ama daha önce tablet kullanmadığım için kullanan arkadaşların yorumuna göre hareket edicem..
    Hb'da İpad mini 16 gb 7.9" 799 TL İnca Astro 549 TL İnca almak yerine İphone kullanıcısı olarak İpad mi alsam diye arada kalmış durumdayım ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pascalisma -- 4 Şubat 2013; 21:59:28 >
  • çok güzel bir tablete benziyor. bt+hdmi varmış direk tercih sebebi bakalım antutu vs ne kadar puan alacak
    http://incatablet.com/astrotablet/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi körüklüotobüs -- 4 Şubat 2013; 19:21:30 >
  • tşkler ..

Bende yazılanlara aldanarak bir kumar oynadım ...Bakalım ne çıkacak ... Tablet hakkında bilgi yok denecek kadar az .. Bugun birde stoklara girecekdi bir hafta ertelemişler .Sebebde belirtmediler ...Yani tahminim ayın 15 ni bulacak cihazı elime geçmesi ..Sonrası kolay 2-3 günde video resim uygulama oyun vs. konuya paylaşırım ..
  • Yorumlarını merakla bekliyorum inşallah memnun kalırsın senin yorumuna göre bende sipariş vericem :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pascalisma

Yorumlarını merakla bekliyorum inşallah memnun kalırsın senin yorumuna göre bende sipariş vericem :)

Eyvallh ... Kapalı kutu benim içinde ..Bir anlık gazla aldım işte ..

Cihaz geldiğinde ...

Pes 12
    fifa 12
    modern combat 3
    batman
    asphalt 7
    Most wanted

Bunun yanı sıra wifi çekim gücü ,dokunmatiği yüz tanıma ,bluetooth ,sarj süresi gibi aklıma gelen ne varsa konuda pğaylaşacağım ..
  • Inca nın sitesinden Pasifik Bilgisayarı aradım ... Dün satışa sunulması gereken cihaz 11.02 tarhine ertelenmişti ..Bu durum dağıtımı yapan şirket kaynaklı bir durummuş ve satış yapan sitelerle ilgisi yokmuş ...

Bu arada tabletin Teknik servisinide yine İstanbul Pasifik Bilgisayar yapıyor .. Cihaz elime geçmeden servis,dağıtım vs. bilgilerinide edinmiş oldum .. Satış tarihi 11.02 kesin tarih diyorlar ...

Tabletin test sonuçlarını çok merak ediyorum .Üzerinde A9 rk işlemci ile normalde A10 ların bir adım önünde .. Umarım bu güzel işlemcinin performansını tam olarak kullanıcıya yansıtan bir cihazdır ..
  • Bu tablet hb de benim de dikkatimi çekmişti.Babam tutturdu bana tablet al diye tablet araştırması yaparken denk gelmiştim.İki adayım var Dark 9720 ve bu.Nihai karar vermeden önce bunun stoklara girmesini bekliyordum.Bakalım stoklara girince fiyat nasıl olacak hb de değişme olacak mı? Biraz sabırsız aceleci biri olduğumdan ön sipariş de vermedim.Stoklara girdiği ana kadar son kararımı vereceğim.Yanlız İnca markasını bildiğimden ama daha önce hiç kullanmadığımdan ötürü bildiğim bir marka olmasından ötürü İnca'ya daha yakınım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BayTOzAy

Bu tablet hb de benim de dikkatimi çekmişti.Babam tutturdu bana tablet al diye tablet araştırması yaparken denk gelmiştim.İki adayım var Dark 9720 ve bu.Nihai karar vermeden önce bunun stoklara girmesini bekliyordum.Bakalım stoklara girince fiyat nasıl olacak hb de değişme olacak mı? Biraz sabırsız aceleci biri olduğumdan ön sipariş de vermedim.Stoklara girdiği ana kadar son kararımı vereceğim.Yanlız İnca markasını bildiğimden ama daha önce hiç kullanmadığımdan ötürü bildiğim bir marka olmasından ötürü İnca'ya daha yakınım.

Aceleniz yoksa bekleyın ..En azından kullanan birisinden duyduklarınzda karar vermenize yardımcı olur ...Kasa kalitesi kullanımı dokunmatiği vs. hep muamma .. Yazılan teknik blgiye göre parasını hak eden bir cihaz olmalı diye umuyorum ...

Bahsettiğiniz diğer tableti bende incelemiştim ..Yorumlardaki wifi çekim gücü hakkında olumsuz bir iki yorum okuyunca sogudum ..Tabletin can alan noktası zaten wifi ... Ben d821 kullandım tablet bir alt katta bile laptopun çektiği heryerden çekiyordu ...Tabi inca astro nunda ne olacagı belirsiz.. Belkide daha kötü ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cro@oan -- 5 Şubat 2013; 16:55:48 >

• artes mi evo dar mı derken bu çıktı bir

ama 3g ve hdmi çok mühim artı özellikler

artı daha büyük ekran
  • Tablet takip etmek zor ...Hergün yeni birşey ile karşılaşıyoruz ...

Fakat bu tabletin eğer çekici sağlam bir kasa yapası olupda wifi sorunu vs. olmassa tadından yenmez içime doğdu ...

Sorun çıkaran yazılım hassas olmayan dokunmatik vs. tableti kötüler arasına gönderir...

Olanda benim merakımdan dolayı cebime olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: cro@oan

quote:

Bu tablet hb de benim de dikkatimi çekmişti.Babam tutturdu bana tablet al diye tablet araştırması yaparken denk gelmiştim.İki adayım var Dark 9720 ve bu.Nihai karar vermeden önce bunun stoklara girmesini bekliyordum.Bakalım stoklara girince fiyat nasıl olacak hb de değişme olacak mı? Biraz sabırsız aceleci biri olduğumdan ön sipariş de vermedim.Stoklara girdiği ana kadar son kararımı vereceğim.Yanlız İnca markasını bildiğimden ama daha önce hiç kullanmadığımdan ötürü bildiğim bir marka olmasından ötürü İnca'ya daha yakınım.

Aceleniz yoksa bekleyın ..En azından kullanan birisinden duyduklarınzda karar vermenize yardımcı olur ...Kasa kalitesi kullanımı dokunmatiği vs. hep muamma .. Yazılan teknik blgiye göre parasını hak eden bir cihaz olmalı diye umuyorum ...

Bahsettiğiniz diğer tableti bende incelemiştim ..Yorumlardaki wifi çekim gücü hakkında olumsuz bir iki yorum okuyunca sogudum ..Tabletin can alan noktası zaten wifi ... Ben d821 kullandım tablet bir alt katta bile laptopun çektiği heryerden çekiyordu ...Tabi inca astro nunda ne olacagı belirsiz.. Belkide daha kötü ..

Alıntıları Göster
    HB'da Polypad 9716HD 16GB 9.7" Tablet için yazılan yorumda şarj süresinin 7-8 saat olduğundan bahsediliyor.
    Polypad 9716HD 3000 Mah pil kullanıyor İnca 8000 Mah.
    inşallah İnca 'da şarj süresi çok uzun değildir..
    Detaylı inceleme sunumunda bu ayrıntıyıda göze alarak yorum yaparsan güzel olur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pascalisma -- 5 Şubat 2013; 18:22:31 >

• @pascalisma

• quote:

quote:

Benim acelem yok babamın acelesi var. Ne oldu benim tablet diye sorup duruyor.Diğer tabletin site içindeki sayfasına şöyle bir göz gezdirdim wifi sorunlarına ilişkin yorumları ben de okudum.Açıkçası wifi benim için önemli 70'e merdiven dayamış adamın oyunla işi gücü olmaz herhalde oyunla ben şahsen kendim ilgilenirim. Babamın ilgileneceği bol bol gazete okumak olur. Oynasa oynasa bir yerlerden okey buluruz onu oynar.Bunu ben android son sürüm olsun ekran mümkün mertebe geniş olsun arttırılabilir hafızası olsun v.s. kendimce kriterler getirip arama yaparken denk geldim.Bu iki model aklıma yattı bakalım beklemedeyim dediğim gibi stoklara girmesini bekliyorum.Olmazsa siz siparişi vermişsiniz detaylı incelemeyi yaptıktan sonra tam kararı veririm.

• quote:

quote:

quote:

Benim acelem yok babamın acelesi var. Ne oldu benim tablet diye sorup duruyor.Diğer tabletin site içindeki sayfasına şöyle bir göz gezdirdim wifi sorunlarına ilişkin yorumları ben de okudum.Açıkçası wifi benim için önemli 70'e merdiven dayamış adamın oyunla işi gücü olmaz herhalde oyunla ben şahsen kendim ilgilenirim. Babamın ilgileneceği bol bol gazete okumak olur. Oynasa oynasa bir yerlerden okey buluruz onu oynar.Bunu ben android son sürüm olsun ekran mümkün mertebe geniş olsun arttırılabilir hafızası olsun v.s. kendimce kriterler getirip arama yaparken denk geldim.Bu iki model aklıma yattı bakalım beklemedeyim dediğim gibi stoklara girmesini bekliyorum.Olmazsa siz siparişi vermişsiniz detaylı incelemeyi yaptıktan sonra tam kararı veririm.

Anladım Hocam ..Hayırlısı bakalım .. Salı günü stoklarda sanırım cumartesi gününe anca elimde olur ..Zaten haftasonuna denk geldiğinden pazar akşamına kadar gerekli videoları resimleri ayrıntılı şekilde uplarım konuya ..

Cihazın elime ulaşacagı tarihde tedarikçi firma tarafından sıkıntı çıkarsa yine konuya bilgi geçerim ..Şimdilik en yakın tarih 16-17 şubat

• ilk mesajda 2 farklı çözünürlük bilgisi var 1280x800 ve 1024x800 , fiyatına bakınca 1024x800 olması gerek gibi geliyor.
  • Kendi dökümanında belirtildiği üzere Astro modelinin çözünürlüğü 1280x800 görünüyor

• quote:

Fiyatı ön sipariş olarak 550 tl olarak görülüyor. Piyasaya çıktıkdan sonra bu fiyat ne kadar oynar bilemiyorum .

Merhaba hocam, Inca Cassa 16GB 10.1" Tablet diye bir versiyon var fiyatı da 329,00 TL olarak belirlemişler, bana düşük geldi ama fiyat/performans olarak nasıl biliyor musunuz?
  • Astro modeli 4.1
    Casa modeli 4.0 işletim sistemi kullanıyor.
    Astro modelinde hem ön tarafta hemde arka tarafta 2 mega piksel iki kamera bulunurken
    Casa modelinde sadece önde 1.3 mega piksel kamera bulunuyor.
    Astro 8000 Mah. Casa 6000 Mah pil gücüne sahip.
    Bunlar sizin için çok önemli değilse Casa modelide tercih edilebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: deromemo

quote:

Fiyatı ön sipariş olarak 550 tl olarak görülüyor. Piyasaya çıktıkdan sonra bu fiyat ne kadar oynar bilemiyorum .

Merhaba hocam, Inca Cassa 16GB 10.1" Tablet diye bir versiyon var fiyatı da 329,00 TL olarak belirlemişler, bana düşük geldi ama fiyat/performans olarak nasıl biliyor musunuz?

Hocam inca nın modelleri yeni giriyor piyasaya ...Kullanıcı tecrübesi yok .Teknik detaylarda astro nun kırpılmış modeli gibi duruyor... İşlemci a8 1.2 kullanılmış. Ekran kartından kırpmışlar ,çözünürlük yine düşük ( astro ile kıyasla ) pil 6000 mah ... ve IPS yok ...

Bu durumda o fiyata bence daha iyi modellerde var ... Yani piyasaya çıkmamış ne olacağı belli olmayan bir model için almak büyük risk ..Astro nun teknik detaylarında albenisi var ...Yazdıgı gibiyse fiyat performans olur ...Cassa için aynı şeyi söyleyemiyorum ...Benim düşüncem bu yönde .

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.