Şimdi Ara

''INCA ASTRO 10.1' RK3066 IPS TABLET'' İncelemesi (20.04.2013 Konu Güncellendi) Root Yöntemi eklendi (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.074
Cevap
9
Favori
106.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cennterr

quote:

Orijinalden alıntı: cro@oan

quote:

demin baktım adamlar görselleri düzeltmiş ler :D hızlıal da hepsiburada da düzeltmiş şimdi sparişi vermek için siteye girdim ikisinede bi bakayım diye HB de kargo ya verme olayı olarak bilr bilgi yok yani dikkat ettim hızlı gönderim yok ama hızlıal.com 24 saatte kargoda demiş ürün için. ben hi. hızlıaldan almadım bir şey. HB den alsam ne zamana ulaşır acaba bu elime bu arada şuan kayserideyim yani ürünü kayseriye getirecekler ? 3 günü geçer mi

Farketmez Hocam Hızlı al da güvenilir bilindik bir site .. Hb de 3-4 güne kadar gönderir ..Ürün zaten stoklarda oldugu için uzamaz tedarik süreci

ürün ile alakalı sorunlar çıktığın da HB mi daha iyi yoksa hızlıal mı daha ilgilidir :S dün forumlarda dolanırken arkadaşı biri fiyatı şuan hatırlamıyorum ama ucuz çok ucuz bir şeydi ürünü iade olayını istemiş çok sorun çıkarttıklarını yazmış mış :S

Belli olmaz orası biraz şans forumda hb yi beğenmeyen hb den sıkıntı yaşamış çok kullanıcı var ..Ama aynı zamanda memnun olanda var ..Ben geçen yaz çanta aldım stoklarda yok diye kafalarına göre başka model göndermişler çok önemsemedim ama yutulacak bir iş değil yani haber vermeden bunu yapmaları ...Geçenlerde saat aldım beğenmedim geri gönderdim 2 güne kadar parayı iade aldım üstelik kutusunun orjinalliginide bozmuştum

Yanı şans işte ...eline ulaşması 7 iş günü günü sürecek ürünler genelde dipde köşede kalmış satışı çok olmayan ürünlerdir ..Bu cihaz 7 gün sürmez gelmesi ... Birde zaten her ihtimale karşı hızlı gönderi olmayan ürünlere 7 iş günü mecburen yazmak zorundalar ..

• quote:

quote:

quote:

quote:

demin baktım adamlar görselleri düzeltmiş ler :D hızlıal da hepsiburada da düzeltmiş şimdi sparişi vermek için siteye girdim ikisinede bi bakayım diye HB de kargo ya verme olayı olarak bilr bilgi yok yani dikkat ettim hızlı gönderim yok ama hızlıal.com 24 saatte kargoda demiş ürün için. ben hi. hızlıaldan almadım bir şey. HB den alsam ne zamana ulaşır acaba bu elime bu arada şuan kayserideyim yani ürünü kayseriye getirecekler ? 3 günü geçer mi

Farketmez Hocam Hızlı al da güvenilir bilindik bir site .. Hb de 3-4 güne kadar gönderir ..Ürün zaten stoklarda oldugu için uzamaz tedarik süreci

ürün ile alakalı sorunlar çıktığın da HB mi daha iyi yoksa hızlıal mı daha ilgilidir :S dün forumlarda dolanırken arkadaşı biri fiyatı şuan hatırlamıyorum ama ucuz çok ucuz bir şeydi ürünü iade olayını istemiş çok sorun çıkarttıklarını yazmış mış :S

Belli olmaz orası biraz şans forumda hb yi beğenmeyen hb den sıkıntı yaşamış çok kullanıcı var ..Ama aynı zamanda memnun olanda var ..Ben geçen yaz çanta aldım stoklarda yok diye kafalarına göre başka model göndermişler çok önemsemedim ama yutulacak bir iş değil yani haber vermeden bunu yapmaları ...Geçenlerde saat aldım beğenmedim geri gönderdim 2 güne kadar parayı iade aldım üstelik kutusunun orjinalliginide bozmuştum

Yanı şans işte ...eline ulaşması 7 iş günü günü sürecek ürünler genelde dipde köşede kalmış satışı çok olmayan ürünlerdir ..Bu cihaz 7 gün sürmez gelmesi ... Birde zaten her ihtimale karşı hızlı gönderi olmayan ürünlere 7 iş günü mecburen yazmak zorundalar ..

HB den verdim hocam bakalım kargoya versinler direk kargonun eve gelmesini beklemeden merkezden gidip kendim alacağım :D :D huy haline gelmiş hep böyle yapıyorum nedense korguculara pek güvenemiyorum heralde

• demin spariş onayına bakarken ""1 Adet | Tedarikçi firmadan bekleniyor """ yazısını gördüm bunlar beni bekletecekler galiba hocam
  • quote:

demin spariş onayına bakarken ""1 Adet | Tedarikçi firmadan bekleniyor """ yazısını gördüm bunlar beni bekletecekler galiba hocam

Normaldir...Tahminim yarın akşama kadarda siparişiniz kutulanma paket aşamasında vs .sonrada tüm ürünleriniz kargoya verilmiştir şeklinde olacak
  • quote:

quote:

demin spariş onayına bakarken ""1 Adet | Tedarikçi firmadan bekleniyor """ yazısını gördüm bunlar beni bekletecekler galiba hocam

Normaldir...Tahminim yarın akşama kadarda siparişiniz kutulanma paket aşamasında vs .sonrada tüm ürünleriniz kargoya verilmiştir şeklinde olacak

ohooo haftasonunu bulmaz inşallah hocam

• quote:

quote:

quote:

hangi ildesiniz ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

hangi ildesiniz ?

kayseri hocam . daha önce HB den 30 tl ye bi fan almıştım onun gelmesi 4 gün sürmüştü kayseriye.

• Kılıflar apple kılıfı ...Zaten servisden apple kılıfı sattıklarını söylemişlerdi .. Bunları ınca ya uydurabılırmıyız acaba .. Kmera falan önemli değil..Kılıfa oturmassa uğraştırır..
  • hb de 41 lira bu kılıflar ..eğer uyarsa tabi ..
  • quote:

Kılıflar apple kılıfı ...Zaten servisden apple kılıfı sattıklarını söylemişlerdi .. Bunları ınca ya uydurabılırmıyız acaba .. Kmera falan önemli değil..Kılıfa oturmassa uğraştırır..

bu kılıf olayı bir o kadar şartken bir o kadar da zahmetli hocam ya hem pahalı hemde her yerde çetiş yok çok sinir bozucu aslında. dün media martkda fiyatları görünce çok oldum 80 tl olur mu bir kılıf
  • Merhaba arkadaşlar,

Sayenizde aradığım fiyat/performans aynı zamanda da güven verici bir markaya ait tableti bulmuş oldum. Şimdi alan arkadaşlar nediyor? herşeyiyle memnunlar mı? hızlıal.com'dan siparişi geçmeyi düşünüyorum hemen, çünkü hepsiburada'da ortalama teslimat süresi belirsiz.

100 lira fazla verip Inca güvencesinde bir tablet almak daha mantıklı diye düşünüyorum. Bir de bu tablete uygun kılıflı klavye bulabilir miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: provocative

Merhaba arkadaşlar,

Sayenizde aradığım fiyat/performans aynı zamanda da güven verici bir markaya ait tableti bulmuş oldum. Şimdi alan arkadaşlar nediyor? herşeyiyle memnunlar mı? hızlıal.com'dan siparişi geçmeyi düşünüyorum hemen, çünkü hepsiburada'da ortalama teslimat süresi belirsiz.

100 lira fazla verip Inca güvencesinde bir tablet almak daha mantıklı diye düşünüyorum. Bir de bu tablete uygun kılıflı klavye bulabilir miyiz?

Cihaz güzel yaklaşık 1.5 haftadır piyasada kullanıcı sayısı şimdilik az .. Ama genel olarak konuya gözgeçirdiyseniz sıkıntılı bir durum yok ... Ekran, çözünürlük, dokunmatik, oyun, wifi, gayet başarılı ... Konuda ilk msjda servis bilgileri iletişim vs. de bulunuyor . Şarj süresi olarakda tatmin edecek düzeydedir ...Çoklu uygulamalarda donma takılma sorunu yoktur ... Dediğim gibi bu bilgiler 1.5 haftanın sonunda gözlemlenen durumlardır .. Zamanla karşımıza ne çıkar bilinmez ...

Kılıf konusuna gelince Astro nun kendi kılıfı bulunmamaktadır .. Ama gördüğüm kadarıyla apple kılıfları yada benzer boyuttaki başka cihazların kılıfları uydurulur .. Bunun için sanırım biraz araştırıp hatta imkan varsa görmek bakmak gerekir .. Bu aralar kılıf almayı düşünüyorum alınca konuda paylaşacağım ... Klavyeli kılıflar hakkında bişi diyemıyorum bağlantı noktaları uyumlu olan bir kılıf denk getirmek gerekebilir .. Dediğim gibi cihazın kendi kılıfı yoktur ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cro@oan -- 19 Şubat 2013; 14:43:23 >

• hız asırtma yapılabılır aslında 1.6dan 2ghz e cıkarılabılır denedınızmı
  • quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar,

Cihaz güzel yaklaşık 1.5 haftadır piyasada kullanıcı sayısı şimdilik az .. Ama genel olarak konuya gözgeçirdiyseniz sıkıntılı bir durum yok ... Ekran, çözünürlük, dokunmatik, oyun, wifi, gayet başarılı ... Konuda ilk msjda servis bilgileri iletişim vs. de bulunuyor . Şarj süresi olarakda tatmin edecek düzeydedir ...Çoklu uygulamalarda donma takılma sorunu yoktur ... Dediğim gibi bu bilgiler 1.5 haftanın sonunda gözlemlenen durumlardır .. Zamanla karşımıza ne çıkar bilinmez ...

Kılıf konusuna gelince Astro nun kendi kılıfı bulunmamaktadır .. Ama gördüğüm kadarıyla apple kılıfları yada benzer boyuttaki başka cihazların kılıfları uydurulur .. Bunun için sanırım biraz araştırıp hatta imkan varsa görmek bakmak gerekir .. Bu aralar kılıf almayı düşünüyorum alınca konuda paylaşacağım ... Klavyeli kılıflar hakkında bişi diyemıyorum bağlantı noktaları uyumlu olan bir kılıf denk getirmek gerekebilir .. Dediğim gibi cihazın kendi kılıfı yoktur ..

Öncelikle çok çok teşekkürler, kılıf konusu iyi olmadı fakat ürünler yaygınlaştıkça kılıflarının da çıkacağını düşünmekteyim.

Sizi yakalamışken Artes D1002 ve Inca Astro arasında kaldım. Artes 450 , Inca ise 600 TL. Artes 6500 Mah, Inca 8000. Onun dışında performansı etkileyecek derecede bir fark göremiyorum. Yukarıdada yazmıştım, biraz fazla verip daha çok adı duyulmuş bir marka almak gerek diye, bu nedenle Inca'ya yakınım fakat forumu iyice kurcaladığımda gerek yorumlar gerekse teknik destek sayesinde Artes'inde tablet konusunda iyi bir yeri olduğunu gördüm. Bugün karar kıldığım bir ürünün siparişini geçeceğim. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

• Valla inca ne kadar tanınmış olsada tablet konusunda yeni ...Artes forumda nam yaptı kısa zamanda gerek konulara ilgileri müşteri memnuniyeti açısından yaptıkları tartışılmaz ..Artesin 2 farklı tabletini kullandım ben servis ve performans açısından sorun yaşamadım ..

Inca nın tanınmışlığı dediğim gibi monitör mouse modem vs. ama tablet için ilk 4 modeli piyasada .. Sonrası gelecek diye servisle görüşmemde bilgi vermişlerdi .. ( retina modeller )

Bahsettiğiniz cihazda yeni sanırım ...Hatta titreşim koymuşlar ilginç olmuş

Karar sizin fiyat farkı hatırı sayılır ...
  • Çok teşekkürler üstad. Bir de Artes D1002 incelemesini bekliyorum. Onuda inceledikten sonra ya Inca ya Artes kararımı vereceğim çünkü yoruldum araştırmaktan, o kadar çok seçenek var ki :)

Tekrar teşekkürler...
  • quote:

Çok teşekkürler üstad. Bir de Artes D1002 incelemesini bekliyorum. Onuda inceledikten sonra ya Inca ya Artes kararımı vereceğim çünkü yoruldum araştırmaktan, o kadar çok seçenek var ki :)

Tekrar teşekkürler...

Rica ederim
  • Bu ürünün orjinal videosu, ama siyah renk.

• Bizde neden menuler böyle değil ...?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARAHANLI_81

Bu ürünün orjinal videosu, ama siyah renk.

Keşke siyah renk olsa... O ne öyle ya arkası farklı önü farklı. Ya beyaz ya siyah yapıcaksın. Böyle ürünlerden nefret ediyorum orası burası farklı..

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.