Şimdi Ara

''INCA ASTRO 10.1' RK3066 IPS TABLET'' İncelemesi (20.04.2013 Konu Güncellendi) Root Yöntemi eklendi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.074
Cevap
9
Favori
106.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ergun8691

bende almayı düşünüyorum..wifi si evin her odasından çekiyormu..donma oluyormu, donmadan film izleniyormu,dokunmatiği hassasmı,internet hızlımı cevaplarsan sevinirim..hepsi buradan com dan pirenha 10 tab almıştım.4 gün kullanıp iade ettim..wifisi iyi değildi..umarım bunda öyle bir sorun yoktur..birde Dark EvoPad R9730 Retina Display 16GB 9.7" Tablet arasında kararsız kaldım..yorumlarınızı bekliyorum..

Dark Evo yu bende inceledim şimdi İnca'ya göre fazlaları var..sanki bu da alınabilirmiş gibime geldi :)
  • Walla ben daha çok bekleyemedim siparişi verdim bile hayırlısı artık... Bende ilk izlenimlerimi ürün geldikten sonra inceleyince burada paylaşacağım.
  • Tabletten yaziyorum videolari uplayip konuda en kısa zamanda paylaşacağim ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cro@oan

Tabletten yaziyorum videolari uplayip konuda en kısa zamanda paylaşacağim ...

ilk izlenim nasıl
  • wifide sikinti yok gibi... bir gecede karar verip kimseyi yaniltmak istemem ...Ama bu konuda tecrübem olumlu yönde....şimdi oyunlari sısteme kuracağım..ıPS ekran kendini gercekden belli ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cro@oan -- 11 Şubat 2013; 20:49:01 >
  • soonr scrible de aklınızda bulunsun müsait olursanız lütfen
  • quote:

wifide sikinti yok gibi... bir gecede karar verip kimseyi yaniltmak istemem ...Ama bu konuda tecrübem olumlu yönde....şimdi oyunlari sısteme kuracağım..ıPS ekran kendini gercekden belli ediyor

herkez pusuda yorumlarını bekliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: pascalisma

quote:

wifide sikinti yok gibi... bir gecede karar verip kimseyi yaniltmak istemem ...Ama bu konuda tecrübem olumlu yönde....şimdi oyunlari sısteme kuracağım..ıPS ekran kendini gercekden belli ediyor

ben arada bir pusudan çıkıp bir cigara içip tekrar erketeye yatıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Neo_1

quote:

Orijinalden alıntı: pascalisma

quote:

ben arada bir pusudan çıkıp bir cigara içip tekrar erketeye yatıyorum

hahaha bende bi yandan geziniyorum nette arada bir de sayfayı yeniliyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pascalisma -- 11 Şubat 2013; 21:27:51 >

• Arkadaşlar şimdi oyunları indirip kuruyorum ...Zaman alacak kusuruma bakmayın .. Ben bir seferde bütün videoları fotoları paylaşayım diyorum ..Konu yarım olmasın ... Cihazda sıkıntı yok ...Şarj süresi için biraz zaman bugun doldurdum dolu dolu kullanmadan anlamak zor ... Wifi gerçekden iyi sıkıntı yok ..Ben ap kullanıyorum laptop telefon vs çektiği her noktadan tablette çekiyor ( 1 alt kattan ap üst katta ) ...Ekran parlaklıgı IPS ekran 7 inç bir cihaz kullanmıştım ...Ama hani pekde bir fark göremedim ...Bu cihazda gerçekden IPS kendisini gösteriyor ... Beyaz renk kablolar ve beyaz kasa bana bilindik marka bir cihazı anımsatıyorKasa butonlar vs... oldukca iyi ...Gündüz bir ara kamerayı acdım pek hoşuma gitmedi Artes d821 konusunda kamerayla fotoğraflar var ... Bu cihazda da d821 gibi 2 mp kamera mevcut .ama bana pek iç açıcı gelmedi ...Oyun indirmesi kurulumu bitince kameradan fotolarıda konuda paylaşacagım ... Bluetooth dan Nokia c601 ile senkronize edip fotoğraf indirdim ..Sıkıntı yok ....Bugün İstanbul Pasifik Bilgisayar lada görüştüm ..

Pasifik Bilgisayar Tic. Lti. Şti.
    Tel : (212) 212 12 11 (Pbx)
    Faks : (212) 212 61 67

Teknik Servis

Fuat Bey ....Dahili 116

Satınalma Sorumlusu

Ebru Hanım

Servis olarak gayet ilgililer ...Cihaz hakkında daha kısa sürede bilgi almak isteyen arkadaşlar arayabilir ...

Cihazın tam olarak performansı için biraz zamana ihtiyacım var konuyu takip eden arkadaşlar kusuruma bakmasın ...Cihaz hafta içi geldiği için uzun süre vakit ayırmam zor ... En kısa zamanda yazdıklarıma dahir bütün videoları paylaşacağım ...

Görüşmek üzere

Son olarak dikkatimi çeken cihaz 1 saatten fazla download yapıyor aynı zamanda nete giriyorum vs. rahatsız edici bir ısınma sözkonusu değil ..Genelde tabletlerde ısı sorundur ..Sorun çıkarmasada ısı hissedilir bu konuda sıkıntı göremiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cro@oan -- 11 Şubat 2013; 22:18:10 >

• quote:

Arkadaşlar şimdi oyunları indirip kuruyorum ...Zaman alacak kusuruma bakmayın .. Ben bir seferde bütün videoları fotoları paylaşayım diyorum ..Konu yarım olmasın ... Cihazda sıkıntı yok ...Şarj süresi için biraz zaman bugun doldurdum dolu dolu kullanmadan anlamak zor ... Wifi gerçekden iyi sıkıntı yok ..Ben ap kullanıyorum laptop telefon vs çektiği her noktadan tablette çekiyor ( 1 alt kattan ap üst katta ) ...Ekran parlaklıgı IPS ekran 7 inç bir cihaz kullanmıştım ...Ama hani pekde bir fark göremedim ...Bu cihazda gerçekden IPS kendisini gösteriyor ... Beyaz renk kablolar ve beyaz kasa bana bilindik marka bir cihazı anımsatıyorKasa butonlar vs... oldukca iyi ...Gündüz bir ara kamerayı acdım pek hoşuma gitmedi Artes d821 konusunda kamerayla fotoğraflar var ... Bu cihazda da d821 gibi 2 mp kamera mevcut .ama bana pek iç açıcı gelmedi ...Oyun indirmesi kurulumu bitince kameradan fotolarıda konuda paylaşacagım ... Bluetooth dan Nokia c601 ile senkronize edip fotoğraf indirdim ..Sıkıntı yok ....Bugün İstanbul Pasifik Bilgisayar lada görüştüm ..

Pasifik Bilgisayar Tic. Lti. Şti.
    Tel : (212) 212 12 11 (Pbx)
    Faks : (212) 212 61 67

Teknik Servis

Fuat Bey ....Dahili 116

Satınalma Sorumlusu

Ebru Hanım

Servis olarak gayet ilgililer ...Cihaz hakkında daha kısa sürede bilgi almak isteyen arkadaşlar arayabilir ...

Cihazın tam olarak performansı için biraz zamana ihtiyacım var konuyu takip eden arkadaşlar kusuruma bakmasın ...Cihaz hafta içi geldiği için uzun süre vakit ayırmam zor ... En kısa zamanda yazdıklarıma dahir bütün videoları paylaşacağım ...

Görüşmek üzere

Son olarak dikkatimi çeken cihaz 1 saatten fazla download yapıyor aynı zamanda nete giriyorum vs. rahatsız edici bir ısınma sözkonusu değil ..Genelde tabletlerde ısı sorundur ..Sorun çıkarmasada ısı hissedilir bu konuda sıkıntı göremiyorum

Hocam Videoları en yakın zamanda yüklersin umarım

• Converter da boyutlarını küçültüyorum ...uplayıp paylaşacagım Hocam ..
  • quote:

Converter da boyutlarını küçültüyorum ...uplayıp paylaşacagım Hocam ..

takipteyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenbeno

quote:

Converter da boyutlarını küçültüyorum ...uplayıp paylaşacagım Hocam ..

takipteyiz

Bende takipteyim
  • Tablet araştırmasındaydım buraya sabitlendim şuan :)
  • öcelikle tabletiniz hayırlı olsun hocam . en çok merak ettiğim kasası aslında benim. kasası nasıl nasol bir malzeme kullanmışlar insana eline aldığında bir sağlamlık hissi veriyor mu :D kasa tamamen plasik mi yoksa metal karışım vs gibi kısım varmı ( mesela arka kısmını fotoda gri gördüm bu gri alimium alaşım gibi bir şeymi yoksa plastik mi ? ) birde hiç donmma oluyor mu ? herkes gibi şarz konusuda atrı bir merak ettiğim konu açıkçası...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cennterr

öcelikle tabletiniz hayırlı olsun hocam . en çok merak ettiğim kasası aslında benim. kasası nasıl nasol bir malzeme kullanmışlar insana eline aldığında bir sağlamlık hissi veriyor mu :D kasa tamamen plasik mi yoksa metal karışım vs gibi kısım varmı ( mesela arka kısmını fotoda gri gördüm bu gri alimium alaşım gibi bir şeymi yoksa plastik mi ? ) birde hiç donmma oluyor mu ? herkes gibi şarz konusuda atrı bir merak ettiğim konu açıkçası...

Günaydın ...

Kasa sağlamlık hissi veriyor butonlar olsun yan çıtalar olsun gayet şık duruyor ..Arka dediğiniz gibi alamıum gibi duruyor ..Plastik değil ..Kasada kenarlarda bağlantı noktalarında açıklık elle bastırınca vs belli olan bir anormallikde göremedim ..Donma olacak kadar kullanamadım daha ..En azından dün bir sorun çıkarmadı ..Batarya için bir kaç gün geçmesi gerekiyor .. Dün gece videoları yüklemek için pc yi açık bırakmıidım ..Sorunsuz yüklenmiş .gün içinde müsait oldukca konuya video paylaşacagım ...Akşamda yine oyunların yüklemesini bitirip oyun videolarını koyarım konuya ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cro@oan -- 12 Şubat 2013; 9:06:37 >

• Arkadaşlar cihazda 2 yerine bir adet usb girişi mevcut bilginize ....
  • Alan arkadaşlara sorum olacak:
    1) Bir öncekindeki tabletim polypad ve sesinin az olmasından şikayetçiyim.
    İnca nın sesi iyi çıkıyor mu? cep telefonlarından biriyle de kıyarlayabilirseniz sevinirim.
    2) Ekran geçiş hızı ve uygulama açma kapama hızı nasıl? işlemcide çift çekirdek fark yaratıyor mu?

Şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_r_t

Alan arkadaşlara sorum olacak:
    1) Bir öncekindeki tabletim polypad ve sesinin az olmasından şikayetçiyim.
    İnca nın sesi iyi çıkıyor mu? cep telefonlarından biriyle de kıyarlayabilirseniz sevinirim.
    2) Ekran geçiş hızı ve uygulama açma kapama hızı nasıl? işlemcide çift çekirdek fark yaratıyor mu?

Şimdiden teşekkürler

mrblar ...

Sesi az değil ...Çok abartı bir sesde yok ..C601 var Nokia onunla hemen hemen aynı ...Aynı videoyu 2 cihazda da izlediğimde ikisindende rahatlıkla duyulacak ses çıkıyor ...Oyunlarda daha iyi çıkıyor ses ...Bu oyundan kaynaklıda olabilir ...

Ekran geçişleri dokunmatiği vs . sorun çıkarmadı ...Gayet iyi fakat daha bir gün oldu cihazı alalı .. Zamanla ne olur şimdilik soru işareti ...Hafıza doldukca uygulama sayısı arttıkca ne olacak bende merak ediyorum..

Bu arada 16 gb team class10 micro sd kart aldım..Cihazda sıkıntısız çalışıyor şimdilik .

Çift çekirdek tabiki farkediyor ... Üzarindeki rk3066 işlemci zaten iyi bir işlemci ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cro@oan -- 12 Şubat 2013; 14:29:44 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.