Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S3 i9300 I REPLİKA ÜRÜN kullanan varmı tavsıye edermısınız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
37.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SAMSUNG GALAXY S3 i9300 I REPLİKA ÜRÜN kullanan varmı tavsıye edermısınız fıyatı makul 399 tl dıyolar baska yerde belkı daha ucuzdur ızmırde bıt pazarınada sorcam kullanna varsa memnun mu merak ettım

• alakası yok kardeşim o tip özentilikten nefret ederim tamamen bu aptal telefonlardan sıkıldım kullanımı gittikçe zorlaşıyor daha önce bi android kullanıcısı olduğumdan dahada zorluk çekiyorum mesajım gayet açıklıyıcıydı ama 1 nusubet 100 nasihatdan daha iyi olduğundan en iyisimi sana bi linl atayım oradan aradaki farkları gör bide sen yorumunu paylaş......!

haa bu arada elbette arada farklar olacaktır biri 1600-1700 diğeri 300-400 lira arası

http://www.youtube.com/watch?v=igPqwjjFDp4
  • orhanari71 O kullanıcısına yanıt
    Burdan videolara bakabilirsiniz..
    http://www.youtube.com/channel/UC44IebXCJDI-YN6x2iNWfDQ/videos
  • benim bildiğim ve sattığım S3 i9300 3 kalitesi var en iyi vietnam menşeili olan s3'te koreyi tercih etmeyin, S4'ü i9500 kendimiz yurtdışından getiriyoruz hava sensörlüdür, 480 TL şöyle özetleyeyim, aşağıda verdiğim link kendi uploadım olan s3, S4, note2 Ekran resimlerimdir, bakın ve kendiniz tercih yapın, sonrasında bana sormak istediğiniz sorular için aramaktan veya mail göndermekten lütfen çekinmeyin
    Hangisini Tercih ederseniz özellikleri hakkında bilgi isteyin, yardımcı olurum

http://www.dosya.tc/server14/OkDTNf/ngGalaxyS3GalaxyS4GalaxyNote2Resimlerim.rar.html

Hasan
    0506 854 52 43
    hasan.karatas00@gmail.com

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumlardan Sonra Detaylı Açıklama istedidim. Aşağıda Sattığım Replika Telefonların Özelliklerini ve Kaç Kalite var onu Belirtiyorum ve resimlerini paylaşıyorum
    Lütfen inceleyin ve istediğiniz zaman soru sormak isterseniz çekinmeden arayın veya mail gönderin, yardımcı olmak isterim

Samsung Galaxy S3 ( JAVA ) ÇİN MALIDIR Android Değildir, gps, Wi-fi Yoktur ( Fiyat Belirtmiyorum, Bunu Satmam ).
    Samsung Galaxy S3 ( ANDROID 4.1.9 ) KORE. Çift Çekirdek, 5mp. Arka Kamera, 512mb Ram, 500mb Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps Ön Kamera vs. ( 390 TL )
    Samsung Galaxy S3 ( ANDROID 4.1.9 ) VIETNAM. Çift Çekirdek, 5mp. Arka Kamera, 512mb Ram, 500mb Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera, Yüz Tanıma Ekran Kilidi vs. ( S3'te Tercihiniz Bu Olsun ) ( 470 TL )
    Samsung Galaxy S3 ( ANDROID 4.1.9 ) VIETNAM. Çift Çekirdek, 8mp. Arka Kamera, 512mb Ram, 2GB Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera, Yüz Tanıma Ekran Kilidi vs. ( 470 TL ) Diğer vietnam serisi ile fiyatı aynı çünkü gelişleri aynı. Denk geliyor yani
    Samsung Galaxy S4 ( JAVA ) ÇİN MALIDIR Android Değildir, Gps, Wi-fi Yoktur. Bunu'da Satmıyorum.
    Samsung Galaxy S4 ( Android 4.2.2 ) KORE. Çift Çekirdek, 8mp. Arka Kamera, 2gb Ram, 2gb Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera vs. ( 490 TL )
    Samsung Galaxy S4 ( Android 4.2.2 ) Made by SAMSUNG. Çift Çekirdek, 8mp. Arka Kamera, 2gb Ram, 10gb Dahili Hafıza Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera vs. Air Gesture ( El temassız Hava Sensörü, Yüz Tanıma Ekran Kilidi ) ( Tercih Edilen Budur ). ( 530 TL )
    Samsung Galaxy S4 MINI ( Android 4.2.2 ) Made by SAMSUNG. Çift Çekirdek, 8mp. Arka Kamera, 2gb Ram, 10gb Dahili Hafıza Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera vs. Air Gesture ( El temassız Hava Sensörü, Yüz Tanıma Ekran Kilidi ) ( Tercih Edilen Budur ). ( 430 TL )Diğer S4 ile arasındaki Fark Ekran ınc Boyutudur. S4 5 INC, S4 mini ise 4.3 inc'tir
    Samsung S4 MİNİ KORE ( Android 4.1.9 ) 512 MB Ram 1GB Dahili Hafıza, Çift Çekirdek ( Dual Core ) 5 mp Arka Kamera ( Bu S4 mini Serisinde El sensörü Yok ) 370 TL
    Samsung Galaxy Note 2 ( Android 4.1.1 ) KORE. Çift Çekirdek, 8mp Arka Kamera, 2 Gb. Ram, 2 Gb Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera, Kalem, vs. ( 540 TL )

inşallah Aklınızı Karıştırmamışımdır, Neyse Eğer Aklınıza Takılan Ne olursa olsun arayabilirsiniz.

Teşekkürler.

http://s3.dosya.tc/server12/aPVHLd/SamsungGalaxyS3-S4-Note2.rar.html

Hasan
    0506 854 52 43
    hasan.karatas00@gmail.com
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.