Şimdi Ara

PİRANHA ULTRA TAB 10.1 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
311
Cevap
9
Favori
46.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Valorite

quote:

Orijinalden alıntı: asymetry

arkadaşlar ultratab ile kablosuz bağlantıda maksimum çekim durumundaki "Bağlantı hızı" karşısında yazan ....Mbps değerini yazabilir misiniz? Wifi çekim sembolüne dokunup kablosuz'u tıklayın ayarlar içinde bağlandığınız modemin adının üzerine dokunun bağlantı hızı verisini orada göreceksiniz? bu tablette wifi modülü var ama b/g/n versiyonu nedir bilgisine ulaşamadım??

Cihaz elime geçti sabahleyin deneyebilirim ama bir donanım listesinde b/g olarak okumuştum yani maksimum 54Mbps hızda işlem yapabiliyor olması lazım eğer öyleyse. Draft n destekliyorsa da tahminimce 300Mbps değil maksimum 150Mbps'dir. Bu arada n destekli bir modem değilse zaten 54Mbps'nin üzerinde yazmayacaktır...

yanıtınız için teşekkürler, sabah testiniz sonrası aktarım hızınızı yazabilirseniz karşılaştırma şansımız doğar, lütfen kullandığınız modemin de detaylı bilgisini ekleyin ki konu netlik kazansın, ben de yarın b/g/n nitelikli dsl500en aztech modemi tekrar deneyeceğim, dlink yalnızca "g" tipi iletişim destekliyor olmalı.

• @eyuboglu61 inceleme ve samimi yorumunuz için teşekkürler.. wireless çekiminin yeterli olduğuna ikna oldum.. Özelliklerine göre de fiyatı gayet uygun bir tablet
    Ben de en kısa zamanda bir tane alacağım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 8 Şubat 2013; 0:12:10 >
  • quote:

quote:

quote:

arkadaşlar ultratab ile kablosuz bağlantıda maksimum çekim durumundaki "Bağlantı hızı" karşısında yazan ....Mbps değerini yazabilir misiniz? Wifi çekim sembolüne dokunup kablosuz'u tıklayın ayarlar içinde bağlandığınız modemin adının üzerine dokunun bağlantı hızı verisini orada göreceksiniz? bu tablette wifi modülü var ama b/g/n versiyonu nedir bilgisine ulaşamadım??

Cihaz elime geçti sabahleyin deneyebilirim ama bir donanım listesinde b/g olarak okumuştum yani maksimum 54Mbps hızda işlem yapabiliyor olması lazım eğer öyleyse. Draft n destekliyorsa da tahminimce 300Mbps değil maksimum 150Mbps'dir. Bu arada n destekli bir modem değilse zaten 54Mbps'nin üzerinde yazmayacaktır...

yanıtınız için teşekkürler, sabah testiniz sonrası aktarım hızınızı yazabilirseniz karşılaştırma şansımız doğar, lütfen kullandığınız modemin de detaylı bilgisini ekleyin ki konu netlik kazansın, ben de yarın b/g/n nitelikli dsl500en aztech modemi tekrar deneyeceğim, dlink yalnızca "g" tipi iletişim destekliyor olmalı.

Kullanım klavuzunu tekrar inceledim. Klavuzdaki bilgi: Wi-Fi IEEE 80.11 b/g/n şeklinde. Ama n hızının limiti ne kadar bilgi vermemiş...

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kullanım klavuzunu tekrar inceledim. Klavuzdaki bilgi: Wi-Fi IEEE 80.11 b/g/n şeklinde. Ama n hızının limiti ne kadar bilgi vermemiş...

valla istese dört dörtlük olsun piranha destege ulasmadan almicam adamlar romlari yuklememis siteye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Tp-link b/g/n tek antenli modem ile , 3 metre mesafeden full çekimde 65 mbps.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunes016 -- 8 Şubat 2013; 7:37:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frux

@eyuboglu61 inceleme ve samimi yorumunuz için teşekkürler.. wireless çekiminin yeterli olduğuna ikna oldum.. Özelliklerine göre de fiyatı gayet uygun bir tablet
    Ben de en kısa zamanda bir tane alacağım..

rica ederim kardeş ne demek
  • Sabah denedim 54Mbps modem ile 4 kat yukarıdaki Zyxel modemden 1 çubuk ve 11Mbps hız ile nete bağlandım. 3 metre mesafeden Intel Wifi Link 300Mbps (n) ile 125Mbps bağlandım. Wifisi gayet iyi. Ayrıca Bluetooh da canavar gibi çalışıyor. Kullanma kılavuzundaki bilgiler doğru. Bluetooth yok diyen arkadaşlara inanmayın...
  • quote:

Sabah denedim 54Mbps modem ile 4 kat yukarıdaki Zyxel modemden 1 çubuk ve 11Mbps hız ile nete bağlandım. 3 metre mesafeden Intel Wifi Link 300Mbps (n) ile 125Mbps bağlandım. Wifisi gayet iyi. Ayrıca Bluetooh da canavar gibi çalışıyor. Kullanma kılavuzundaki bilgiler doğru. Bluetooth yok diyen arkadaşlara inanmayın...

video foto paylaşabilirmisiniz lütfen
  • arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var bir bilen yapan varsa lütfen benide bilgilendirsin ben piranha plus satın aldım ama bana hiç bir mail gelmedi

https://piranha.com.tr/plus.php

bu siteden satın aldım üyeliğim flan da yoktu direk satın aldım internet bankacılığından baktım parayı kesimiş fakat hiç bir mail gelmedi siteye üye ol dedim üyeliğiniz var dedi şifremi unuttum sıfırlama yap diyorum mail gönderildi diyor ama gelmiyor offf ya ilk satın aldığımda plus bilgileriniz mail gönderilecektir demişti dünden beri bekliyorum deli oldum

• quote:

Orijinalden alıntı: eyuboglu61

arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var bir bilen yapan varsa lütfen benide bilgilendirsin ben piranha plus satın aldım ama bana hiç bir mail gelmedi

https://piranha.com.tr/plus.php

bu siteden satın aldım üyeliğim flan da yoktu direk satın aldım internet bankacılığından baktım parayı kesimiş fakat hiç bir mail gelmedi siteye üye ol dedim üyeliğiniz var dedi şifremi unuttum sıfırlama yap diyorum mail gönderildi diyor ama gelmiyor offf ya ilk satın aldığımda plus bilgileriniz mail gönderilecektir demişti dünden beri bekliyorum deli oldum

Merhaba, plus garanti paketini ben de satın aldım çünkü tableti küçük kızım kullanıyor. Bilgilendirme maili bana da gelmedi ancak piranha sitesine üye olmuştum, üye girişi yaptığımda piranhaplus+ sekmesinde satın alırken girdiğim seri no, fatura no bilgilerim ve 5 senelik garanti sürecini görüntüleniyor ayrıca"aktif" olarak değerlendiriliyor. Kızım tabletten ders çalışıyor tabletteki chrome üzerinden çalıştığı online eğitim sitelerine erişemiyor çünkü flash desteği sıkıntısı mevcut ancak tablette "tarayıcı" ikonuyla isimlendirilen web tarayıcısında sitelerden biri çalışıyor (morpa kampüs) ancak mental aritmetik sitesinin (menar) öğrenci çalışma sayfası bir türlü çalışmıyor bu site zaten çalışmak için "explorer" versiyonu gerektiğini normal bilgisayarda bile chrome üzerinden bildiriyor oysa yine menar'a ait oyunların yer aldığı flash destekli oyun içerien sayfa açılıyor??. Böylece eğitim amacına yönelik sıkıntılardan en azından biri giderilmiş oluyor. Bugün b/g/n nitelikli çift antenli aztech dsl5008en'yi tekrar kurup aktarım hızına tekrar göz atacağım, şimdi kullandığım dlink2640nru (tek antenli- 54Mbps'lık - "n" desteksiz) erişim hızı sıkıntısı çekmiyorum ancak 19-26Mbps üzerine pek erişilmiyor bu da yalnızca download sıkıntısı yaratıyor.

Piranha sitesine girdiğiniz mail adresini hatalı yazmış olabilir misiniz ya da mail servisiniz piranha'yı spam listesine almış olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asymetry -- 8 Şubat 2013; 18:43:17 >

• Ve sonunda piranha ultra 10.1 i almış bulunuyorum yarın elime geçer inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnakinSkyWalker1

Ve sonunda piranha ultra 10.1 i almış bulunuyorum yarın elime geçer inşallah

Hayırlı olsun, resim istemiştin ama artık sanırım gerek kalmadı ama yine de başlığa uğrayanlar için eklemek gerek.
  • aynen bi inceleme olur sa iyi olur bi dpi testi flan

• quote:

quote:

Hayırlı olsun, resim istemiştin ama artık sanırım gerek kalmadı ama yine de başlığa uğrayanlar için eklemek gerek.

Hocam yinede siz resim atın merak ediyorum bide bugün gittigidiyor dan aldım ne zaman gelir

• quote:

quote:

quote:

Hocam yinede siz resim atın merak ediyorum bide bugün gittigidiyor dan aldım ne zaman gelir

bence oyun performansi ekleyin

• Bence 5 sene garantiye gerek yok..Bozulmadan 2 sene kadar kullanıp, demode olunca satacaksınız.. Yeni modelini alacaksınız..
  • quote:

Bence 5 sene garantiye gerek yok..Bozulmadan 2 sene kadar kullanıp, demode olunca satacaksınız.. Yeni modelini alacaksınız..

Olay sadece 5 sene garanti olsaydı dediğiniz gibi düşünülebilirdi; fakat işin püf noktası Plus üyelikle beraber gelen 1 yıl tüm kullanıcı hatalarına karşı bire bir değişim garantisi. Bu demek oluyor ki, tableti kırdınız, camını çatlattınız, suya düşürdünüz, farklı bir şarj aletiyle yüksek voltajla şarj edip yaktınız vs. tüm hatalara karşı değişim söz konusu. Ayrıca tableti kapınızdan ücretsiz alıp kapınıza aynı şekilde teslim ediliyor ve maksimum tamir/değişim süresi 7 gün. Bence gayet mantıklı bir anlaşma. Sigortaya dâhil etmediği tek şey hırsızlık. Mala sahip çıkmak da bize düşüyor artık...

• quote:

Bence 5 sene garantiye gerek yok..Bozulmadan 2 sene kadar kullanıp, demode olunca satacaksınız.. Yeni modelini alacaksınız..

vala garantsi 5 sene olsa nlck önemli olan teknik servis adamlar istese 3 5 krusada tamir eder istese garanti disi dyip 100tl masrafta ister alirken bunlara dkkat edilmeli

• quote:

Orijinalden alıntı: wolferto

quote:

Sabah denedim 54Mbps modem ile 4 kat yukarıdaki Zyxel modemden 1 çubuk ve 11Mbps hız ile nete bağlandım. 3 metre mesafeden Intel Wifi Link 300Mbps (n) ile 125Mbps bağlandım. Wifisi gayet iyi. Ayrıca Bluetooh da canavar gibi çalışıyor. Kullanma kılavuzundaki bilgiler doğru. Bluetooth yok diyen arkadaşlara inanmayın...

Fotoğraf makinemin pillerini şarj edeyim, yarın gün içerisinde çekim yapıp paylaşmayı düşünüyorum bir aksilik çıkmazsa. IPS 2 ekran gerçekten çok hoş. Benchmark yapmadım şu ana kadar ama takılma/donma yaşanmıyor. Bir kere 2-3 saniyeliğine takılma oldu, o da harici HDD bağladım USB otg kabloyla. Sanırım bu yüzden o takılmayı yaşadım. Sonrasında çok hızlı şekilde tüm menüleri dolaştım. 1080p videolarda kusursuz. Hiç oyun yüklemedim henüz. Şu an işteyim, oyunları da kurduktan sonra test edeceğim her ayrıntısını...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wolferto

quote:

Fotoğraf makinemin pillerini şarj edeyim, yarın gün içerisinde çekim yapıp paylaşmayı düşünüyorum bir aksilik çıkmazsa. IPS 2 ekran gerçekten çok hoş. Benchmark yapmadım şu ana kadar ama takılma/donma yaşanmıyor. Bir kere 2-3 saniyeliğine takılma oldu, o da harici HDD bağladım USB otg kabloyla. Sanırım bu yüzden o takılmayı yaşadım. Sonrasında çok hızlı şekilde tüm menüleri dolaştım. 1080p videolarda kusursuz. Hiç oyun yüklemedim henüz. Şu an işteyim, oyunları da kurduktan sonra test edeceğim her ayrıntısını...

nenamark testide yaparsaniz apk maniadanda mostwanted yukleyeblisiniz hzli iniyor linkler

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.