Şimdi Ara

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ... (259. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
12.529
Cevap
222
Favori
1.543.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ÇOK TŞK EDERİM ÖNERİLERİNİZ İÇİN. LAKİN DEDİĞİM GİBİ PLAKALAR HEPSİNDE ÇOK OYNAK. PLAKASI OYNAMAYAN VE ÇIKABİLEN BİR MODEL VARMI ÖNEREBİLCEĞİNİZ.TŞK.LER
  • hayalmektuplari H kullanıcısına yanıt
    öncelikle belirteyim; önerdiğim tefal modeli yok ... ...
    tefalin tost makinelerini beğenmiyorum ancak tefal meraklısı tüketiciler için önerebileceğim model belki xl-800 olabilir ...
    tost makinelerinin alt plakaları biraz oynaktır aşırı bir durum yoksa normal sayılır, size denk gelen üründe bir hata varsa bilemem ama hafif bir oynama sorun değil ...
    breville 250-ex alt plakası düz olduğundan temizlik açısından kolaylık sağlar ... üst kapak ağırdır oynak bir kısmı da yoktur, ancak yine de pahalı sayılır ...
    hem ağır, hem sağlam, hem plakaları çıkarılabilen, hem oynak olmayan, hem de tostu bunların hepsinden daha iyi bir model isterseniz fayrinoks elk-12 tavsiye ederim ancak mutfak için kaba kaçabilir ...
    ***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ...

not: hem de cüssesine göre fiyatı uygun ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 28 Eylül 2016; 15:12:08 >

• Homend 1304 aldım.199 tl kargo dahil 10 tl üye indirimi ile 190 tl ye aldım.Tavsiye ederim.
  • Association kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun ...
  • sayın barberty çok tşk ederim yardımlarınız için. ben tost makinası alamayacağım sanırım:((( ağlamak istiyorummmm:) vakit ayırdığınız için çok ama çok tşk.fayrinoks elk-12 pek mutfağa uygun değil ayrıca:) şöyle azcıkda kibar olaymış iyiyimiş. hayırlı günler
  • Homend 1304 mü, korkmaz 0328 mi, yok be teflon sakat seramik olsun korkmaz a329 mü diyerekten nerdeyse bu konuyu baştan sonra okuyarak kafayı yemek üzereyken homend 1304 aldım yeni üyelik 189 tl ye. umarım pişman olmam :)
  • yüzbaşı bende homend de kalçam sanırım. yoksa gerçekten rüyalarıma falan giriyor artık tost makinaları:)) inş.memnun kalırız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

homend 1304 f/p olarak en fonksiyonel makinedir ...
    dökümix daha iyi tost yapar ancak ısınması homend kadar hızlı değildir ...
    korkmaz a-328 de iyidir ancak homend önde ...

hocam teşekkürler...
  • raziel82 kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun ...
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, sizin tavsiyeleriniz yorumlarınız çok etkili oldu. tek tereddütüm çin üretimi plaka teflon kalitesi. gelsin görelim bakalım
  • Merhabalar. Eski beko marka tost makinemiz bozulduğu için yeni bir tost makinesi almayı düşünüyorum. Çok yüksek fiyatlı bir şey olmasına gerek yok. Maksimum 200 tl ye kadar bir makine bakıyorum. Gözüme esse sandwich&grill neogranit tost makinesi takıldı. Aynı zamanda önerdiğiniz homend 1304 modeli de aklımda. En önemli nokta yüzeyinin küçük olmaması yani en azından bu hazır uno tost ekmeği boyutunda düşünürsek 6 dilim almalı bir seferde. Onun dışında dediğim gibi bir sürü fonksiyonu olan makine olması şart değil. Isı ayarı olsun yeter. Bir de bağlantı kollarının sağlam olması çok önemli. Eski bekonun plastik bağlantı kolları kırılmıştı. Marka ve model önerilerinizi benimle paylaşırsanız çok memnun olurum. Şimdiden teşekkür ederim.
  • Am I Evil ? kullanıcısına yanıt
    selam,
    bağlantı kolları sağlam olarak size önerebileceğim modeller;
    homend 1304
    delonghi cgh-900 (kaliteli ancak plaka yüzeyi biraz küçük)
    king p-625 (kolları çok sağlam ancak seramik plakalar biraz ince)
    korkmaz a-328 (diğerleri kadar sağlam kollara sahip olmasa da plakaları iyi)
    ...
    ayrıca demir-döküm olarak fayrinoks dökümix düşünebilirsiniz ...
    Cevabınız için teşekkür ederim.
    Bayberty hocam,bugün korkmaz mağazasında A328 ile A329'a baktım.Izgaraları tamamen birbirine uyumlu.Yalnızca A329'ın hem seramik hem de granit plakalısı var ve her ikisini de 220'liraya veriyorlar.Acaba hangisini tavsiye edersiniz.Zaten bu makineye döküm plaka da alıcam..Seramik-döküm plaka mı yoksa granit-döküm plaka mı?Teşekkür ederim..
  • Moldova_lover kullanıcısına yanıt
    bence a-328 makine almak doğru karar olur, hem makine hem de siyah plakalar daha kaliteli ...
    açıkçası seramik bekleneni veremedi diye düşünüyorum, bu durumda granit öneririm ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 29 Eylül 2016; 16:13:16 >
  • Yeni tost makinesi alan arkadaşlar model ve deneyimlerini paylaşabilirler mi acaba?
    Ben de A328 istiyorum ama mağazada 330'dan satılıyor.Bekledim ama bir türlü 328 lerde indirime gitmedi,Korkmaz..Ben A329 in söylediğiniz gibi granitlisini 220'e alıcam 40-50 lira da cift döküm plaka alıp sanki 2 tost makinesi varmış gibi kullanmayı düşünüyorum..Teşekkürler cevap için..
  • sanayi tip tost makinelerinin "8-12-16 dilim" olması yanıltmasın, aslında rakam bunun yarısıdır ...
    yani 16 dilim dediği aslında alt-üst 2 dilimden oluşan 8 tost demektir ... 8 dilim yazanlar standart bildiğimiz tost makinelerinin ölçüsüdür ...
    sağlam, ağır, uzun ömürlü, lezzetli tost yapan makinelerdir ...
    bunlar büfe için daha uygundur ama evde de kullanılabilir ...
    düzenli temizlenmesi gerekir, gün sonunda temizliği aksatılırsa yanık katman oluşmaya başlar temizliği daha da zorlaşır ...
    alternatif olarak; plakası çıkarılabilen dolayısıyla temizliği daha kolay fayrinoks elk-12 modeli düşünülebilir ...
  • evet, plakalar demir-dökümdür ...
    gövdesi çeliktir ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 29 Eylül 2016; 20:40:56 >
  • Merhaba ben de tartışmaları izliyorum oldukça yararlı olduğunu düşünüyorum. İki model arasında kaldım. DELONGHI CGH 900 IZGARA TOST MAKİNESİ ve Homend 1304 den hangisini önerirsiniz...
  • 
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.