Şimdi Ara

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ... (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.521
Cevap
222
Favori
1.543.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Razorback

hangisini alalım?

bütçe meselesi...!
  • İyi birsey olsun ozmn.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

İyi birsey olsun ozmn.

bütçe?..
  • üstad rakam önemli değil. sen iyisini söle.
  • quote:

üstad rakam önemli değil. sen iyisini söle.

bunu kaçırmayın...

http://www.cookplus.com/elektrikli-urunler/urun/elektrikli-urunler/breville-bsg-540-ex-tost-makinesi?ref=akakce&v=1.89.8

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ...

• arkadaşım bunun tırtıkları yok ve ızgara gibi ama?

normal şekilde yok mu?
  • Razorback R kullanıcısına yanıt
    bu nasıl?..

tefal comfort xl800...

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ...
  • Bunu tavsiye edermisin?
    Ayrıca sence iZgara icin olanlar tostta iyi sonuc veriyor mu?
    Alt üst plakada düşme oluyor mu?

• Razorback R kullanıcısına yanıt
    plaka düşmesi diye bir sorun hiçbirinde yok...bazıları biraz oynak olur ancak...

tost makinasında ızgara yaparken iki kapağıda tamamen açmak yerine, yine tost yapar gibi ama biraz aralık bırakarak yapmak daha iyi sonuç verir, bazılarında aralık ayarı var...

breville bsg 540 ex, tefal xl800, korkmaz a302, a328, a329 serisi, fakir crea veya valery, vestel 3000 dijital veya inox...liste uzar...

not: arzum ar225 tostçu ve kenwood hg400 de iyi ama plakalar sabit...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 24 Temmuz 2013; 18:57:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baberti

plaka düşmesi diye bir sorun hiçbirinde yok...bazıları biraz oynak olur ancak...

tost makinasında ızgara yaparken iki kapağıda tamamen açmak yerine, yine tost yapar gibi ama biraz aralık bırakarak yapmak daha iyi sonuç verir, bazılarında aralık ayarı var...

breville bsg 540 ex, tefal xl800, korkmaz a302, a328, a329 serisi, fakir crea veya valery, vestel 3000 dijital veya inox...liste uzar...

not: arzum ar225 tostçu ve kenwood hg400 de iyi ama plakalar sabit...

Hocam bana da yardımcı olursan sevinirim. Aklımda 4 farklı tost makinesi var ama bir türlü karar veremedim. Hatta birini sanalpazardan aldım kargoyu bekletiyorum. Aklımdakiler

1 -) Korkmaz A329 voilet (mor) Aslında bunun fiyatı uygun diye aldım sanalpazardan kargosu ücretsiz 145 tl ye geliyor. Kargoyu bekletiyorum.

2-) Korkmaz A302 Bu çok sağlam gözüküyor. Sanki diğerlerine nazaran daha uzun ömürlü gibi ama 100 tl den fazla fiyat farkı var. Vestel 3000 inox modeli de buna benziyor. Fiyatı daha uygun ve şekli sanki az da olsa bundan iyi gibi. Sağlamlığını ve performansını merak ediyorum.

3-) Philips HD4408 Markadan yola çıkarak uzun ömürlü olabileceğini düşünüyorum. Tipi de hoş duruyor. Merak ettiğim tost yaparken arka tarafı kalkıyor mu?

4-) Arçelik K2369 Tost Grill Bunun tipi de şık duruyor. Yalnız uzun ömürlü gibi durmuyor sanki. Sağlam cihazsa bu da alınabilir.

Not: Hiçbirini yakından incelemedim. Resimlerden gördüğüm kadarıyla yazdım. Bir iki gün içinde almayı düşünüyorum.

• -djmemo- kullanıcısına yanıt
    sorduklarınızın hepsini yakından inceledim, philips hariç hepsini beğendim...philips bana hep hafif geliyor...

arçelik fiyat olarak da çok uygun, bayisinde 129 lira, arka kısmı kalkmaz çünkü sabitleyici var, 2400w...
    vesteller başka markaların tıpkısı, genelde fakir ve essenso taklidi...ürünleri inceledim gayet kaliteli ancak vestelin tüketicideki imajı biraz zayıf...
    korkmaz a302 büfe tarzı, biraz ağır...malzeme kalitesine bakınca aradaki 100 lira farkı hakeder...
    king p 625 de sağlam bir ürün, arka kısmında sabitleyici var...

aslında mesele şu: tost makinasını ne sıklıkla kullanıyoruz?..haftada 1-2 defa sabah işe giderken alelacele yapacaksak ucuz bir şey almak daha mantıklı, hatta ocaküstü bile alınabilir...
    eğer her haftasonu ailecek tostlu kahvaltı yapacaksak iyi bir ürün almak lazım...mesela a302, a328, a329-05, tefal xl800, fakir crea gibi...
  • Cevabınız için teşekkürler. Korkmaz a302 için bu gün birkaç yeri aradım. Üretimden kalktığını söylediler. Yarın bir yerden haber gelecek. Getirebilirlerse 225 tl den alabilirim. Gelmezse a329 modelini alıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -djmemo-

Cevabınız için teşekkürler. Korkmaz a302 için bu gün birkaç yeri aradım. Üretimden kalktığını söylediler. Yarın bir yerden haber gelecek. Getirebilirlerse 225 tl den alabilirim. Gelmezse a329 modelini alıcam.

a302, korkmazın kendi mağazalarında bulunabiliyor (misal, forumistanbul korkmaz), liste fiyatı 345 iken benim aldığım en düşük fiyat 265 idi aylar önce...a329 serisi alacaksanız a329-05 veya a329-06 tavsiye ederim, yada a328...
  • fiyat karşılaştırması yapınca breville ağır basıyor....
  • quote:

fiyat karşılaştırması yapınca breville ağır basıyor....

breville bu işin duayeni, bu fiyata ilk kez gördüm kaçırmamak lazım...
  • Brevilleyi dun paladiumda inceledim. Üzerindeki breville markasını kesinlikle haketmiyor. 100liraliklar gibi duruyor.

Bunun Dışında grill özellikli üst modeline baktım o çok sağlam duruyordu. Fiyatı 900tl tabi. :)

• A302 ler indirime girmiş. Cihazı almayı düşünenler kaçırmasın. Fiyatı 209TL.

• quote:

Orijinalden alıntı: -djmemo-

A302 ler indirime girmiş. Cihazı almayı düşünenler kaçırmasın. Fiyatı 209TL.

nerede?..
  • Tüm bayilerindeki fiyat 209 tl Ben beylikdüzü marmara parktan aldım. Stokları bitiryorlar. Birkaç gün içinde a 302 ler tükenir tahminen.

• sağlık açısından hangileri öne çıkıyor acaba?

döküm olanlar kendi doğal rengi mi?

seramik hikayesi ne derece gerçekçi? seramik diye beyaz boya sürüyor bazı ucuz tencere markaları
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.