Şimdi Ara

►Yeni◄ONKYO AV RECEIVERS Kullanıcıları & Paylaşımcıları (130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
3.393
Cevap
63
Favori
156.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: by@li

quote:

Orijinalden alıntı: sadays

quote:

Orijinalden alıntı: Delerıum

Hayırlı olsun güle güle kullanın

Teşekkür ederim

üstad hayırlı olsun güle güle kullan.

Sağol canım kardeşim Allah herkese gönlündeki cihazı nasip etsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet

quote:

quote:

Gelmese link veremezdim!
    Mevcut yazıım numarasını ve geleni verdim.

Güncelleme USB ile yapılmakta.
    DİKKAT!
    Güncellemeye başlamadan cihazı "net" moduna almak şart.

Benimki de mi öyleydi ben dün akşam usbden güncelledim gitti
    Completed dedi guncelledi

Hayır

3010 ve 5010 ve sadece bu güncelleme için geçerli.

eyvallah sıkıntı yok yani

Bu kadar üst seviye bir avr ilk kez kullanıyorum işin kötüsü çocuklar ders çalışıyor sınav yılı sesi de açamıyorum ama daha ilk dakikadan o güç ve tork kendini belli ediyor daha önce yavşayan baslar tok tok çıkıyor yahu cep telefonundaki mp3ler bile bluetooth üzerinden insanın kulağına güzel geliyor tabi ben aynı müzikleri cdden stereo çaldığımdan farkı hissediyorum ama stereo ile haşır neşir olmamış avrciler çıkan sese aşık bile olabilir

• Birkaç gün önce TX-RZ900'e DTS X desteği getiren güncelleme nihayet yayınlandı. Bu güncelleme ile, kalibrasyon yaparken AVR'nin sağ ön hoparlörü olduğundan çok daha yakındaymış gibi algılaması problemim de çözüldü. RZ900 kullanıcı arkadaş varsa hemen yüklesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coyote -- 14 Ekim 2016; 14:46:35 >
  • Bu arada, eğer ilk sayfadaki kullanıcı listesi halen güncelleniyorsa, orada eski kullanıcı adımla (@coyote) TX-NR906 kullanıcısı olarak görülüyorum. Çok esaslı bir amfiydi ama, kendisiyle yıllar önce yollarımız ayrıldı :) O dönemde Pioneer'ci oldum ama, bir süre önce TX-RZ900 ile tekrar özüme döndüm :)
  • 3030'daki qdeo chip hangi versiyon bilen var mı bir de ayrıntılı full spec bulabileceğimiz bir site ya da inceleme var mı misal ses chipleri hangisi qdeo hangi versiyon
  • Çok zor bir soru sordum herhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ahmet linkler için teşekkür ederim bulunsun kullanım kılavuzu ancak benim kastettiğim bu değildi

qdeo'nu hangi chip misal 2750 mi? eski nesil yoksa 3000 ve üstü mü niye sordun dersen sanırım görüntüye müdahale ediyor realtek 1195 zaten çok netti ama bu daha bir başka sanki görüntü biraz daha keskinleşti

öte yandan burn brown daclar 7.1 için stereo için de bunlar mı burn brown dacsa hangisi nedense stereosunu çok beğenmedim
  • Onkyo konusunda bilgim pek yok Avr için yönüm marantz a doğru kayıyor ZR900 dikkatim çekti sanırım geçen yılın modeli Türkiye'de varmı? Biraz yorum alabilmek mumkunmu?

• quote:

Orijinalden alıntı: allegro

Onkyo konusunda bilgim pek yok Avr için yönüm marantz a doğru kayıyor ZR900 dikkatim çekti sanırım geçen yılın modeli Türkiye'de varmı? Biraz yorum alabilmek mumkunmu?

https://forum.donanimhaber.com/m_35262847/tm.htm
  • Onkyo hakkında yorum varmı? zr900 ıcın

• Şu sitede incelemesi var, referans seviyede olduğu belirtilmiş. Sadece video işleme yok denilmiş, onun dışında yorumlar çok iyi.

http://www.areadvd.de/tests/test-onkyo-7-2-kanal-av-netzwerk-receiver-tx-rz900/
  • Bu aralar Türkiye de bulunmuyor Onkyo maalesef. Türkiye dağıtımcısı getirtemiyor ülkeye Onkyo ürünleri, elindeki diğer markalara başta Denon olmak üzere yüklenmiş durumda.
    Hoş Denonlarda bu sene 2300 de 3300 modeli de What Hifi 2016 ödüllerini aldılar kendi fiyat kategorilerinde.
  • Kaç tane hi-fici arkadaşım varsa denondan uzak durun dedi bir tanesi hoparlör yapıyor o kadar diyeyim

• denon candır :) kim demişse kişisel görüşüdür, ses karakteri onkyo ile tamamen farklıdır, bence yanlış bir fikir olmuş
  • bu yorumu da onkyo, denon, pioneer avr kullanmış biri olarak yapıyorum
  • quote:

Kaç tane hi-fici arkadaşım varsa denondan uzak durun dedi bir tanesi hoparlör yapıyor o kadar diyeyim

Önceki onkyo modelleri çok iyi değildi doğru sinema olarak beğenmeyen ni çoktu ama 3030 daki chip farklı ve güzel avr oldu

• quote:

quote:

quote:

quote:

Gelmese link veremezdim!
    Mevcut yazıım numarasını ve geleni verdim.

Güncelleme USB ile yapılmakta.
    DİKKAT!
    Güncellemeye başlamadan cihazı "net" moduna almak şart.

Benimki de mi öyleydi ben dün akşam usbden güncelledim gitti
    Completed dedi guncelledi

Hayır

3010 ve 5010 ve sadece bu güncelleme için geçerli.

eyvallah sıkıntı yok yani

Bu kadar üst seviye bir avr ilk kez kullanıyorum işin kötüsü çocuklar ders çalışıyor sınav yılı sesi de açamıyorum ama daha ilk dakikadan o güç ve tork kendini belli ediyor daha önce yavşayan baslar tok tok çıkıyor yahu cep telefonundaki mp3ler bile bluetooth üzerinden insanın kulağına güzel geliyor tabi ben aynı müzikleri cdden stereo çaldığımdan farkı hissediyorum ama stereo ile haşır neşir olmamış avrciler çıkan sese aşık bile olabilir

Yeni onkyo hayırlı olsun hocam. Memnuniyet bakımından darisi basima. Sony kulaklık yeterli olmadi herhalde,bunu aldigina gore...

• Eyvallah kardeşim inanılmaz bir amfi bu qdeo chip neymiş arkadaş 50 100 dolarlık andoridlere mahkum kalmışız
    Sony sınıfının bir numarası amenna çoluk çocuğu tenhalayınca kullanacağım ben sistemi bozmadım ki sadece sony kulaklığı ekledim

• Onkyo 709 ile aranıza katılmış bulunuyorum ama bir türlü hdmi da görüntü alamadım yardımcı olacak arkadas varmı Beylikdüzü Marmara park orda oturuyorum bi cay kahve içelim veya tanidigi olan elektronik ci belkide hdmi board yanmıştır lutfen isteyene numaramı pm atarim

• 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.