Şimdi Ara

Bim/ Stormax 10.1' Tablet - 249 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
3
Favori
36.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bim 15 Şubat tarihinde aktüel ürün olarak getirtcekmiş.

Bim/ Stormax 10.1' Tablet - 249 TL

Boxchip A10 işlemci
    1 GB DDR3 RAM
    8 GB dahili hafıza (32 GB'a kadar arttırılabilir Micro SD desteği
    Android 4.1
    0.3 MP kamera
    1024x600 TFT LCD panel
    Wİ-Fİ IEEE 802,11 b/g/n
    1080 P HDMI
    6000 m Ah pil

Bence F/P olarak baya iyi bi ürün almayı düşünüyorum sizin fikriniz nedir?

• özellikleri buysa gerçekten fiyatına göre çok iyi
  • +1 Yakından takip edeceğim, bugün sipariş vereceğim ArtesD821'den bile vazgeçebilirim.

Keşke görmeseydim bu haberi dedim :D Aklım karışıktı, iyice karıştı... Ne yapmamı önerirsiniz, bir bilirkişi yardım etsin. Eğer Stormax almaya karar verirsem, artık sabahın köründe Bim'in kapısına dayanacağız :D DH'nin yaptığı 9.7" Stormax inceleme videosunu izledim, ve tatmin oldum.... Of OF...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aseven97 -- 1 Şubat 2013; 13:30:20 >
  • Ne f/p si? Ne çok iyisi ? Aynı üründen mi bahsediyoruz ? A10 çipset diyor. Hani şu internette gezerken 3 sekme açarsan cihazı kapatan çipset. Hani şu beklemeye aldığında cihazı birdenbire kapatan. Hani şu cihaz kapandığında saati yanlış gösteren, her açışta seni gıcık eden çipset. Alınmaz bence.
  • tablet hakkında internette hiçbir kaynak bulamadım bütün siteler bim'in kampanyasına yönlendiriyor
  • Tahmin etmiştim altından böyle birşey çıkacağını :D Neyse Artes D821 devam
  • quote:

Orijinalden alıntı: aseven97

Tahmin etmiştim altından böyle birşey çıkacağını :D Neyse Artes D821 devam

Bir kişi al dedigi için alınmaz sat dedigi içinde satılmaz arkadasım. Chipseti arastır cunki fiyat hakikaten iyi.
  • http://www.youtube.com/watch?v=mDI-WdHD13o

Şurda bir karşılaştırma var ama Boxchip Allwinner A10 CPU vs Rockchip RK2918 gözatıp, bilgilendirebilir misiniz?
  • Adını hiç duymadım, kooosskoca google'da hiçbir bilgi yok (Bimden başka :D) ve arıza olduğunda hangi teknik servise başvuracağımı bilmiyorum. Burada halihazırda teknik servisi, destek hizmeti, kayda değer kullanıcı grubu olan -ki gayet yeterli- cihazı bırakıp, bilemiyorum... Ucuz etin yahnisi hiçbir zaman olmamıştır.......
  • Arkadaşlar bu tablet nasıl sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sddeniz -- 1 Şubat 2013; 14:55:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sddeniz

Arkadaşlar bu tablet nasıl sizce?

Yukarıdaki arkadaşın yazdığı tabletle aynı özelliklerde.alacaksanız artes d712 alın sıkıntı çekmeyin boşuna böyle tabletlerle

• Rk3066 dan önceki işlemcileri, VİA işlemcileri A10 işlemcileri kesinlikle almayın.
  • 1024x600 TFT LCD panel

kapasitif ekrandan farkı nedir bu tft lcd panelin ?

teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: impressM

1024x600 TFT LCD panel

kapasitif ekrandan farkı nedir bu tft lcd panelin ?

teşekkürler...

Ekran kapasitif zaten sadece ips değil.. çözünürlük ortalamanın üstü..
  • anladım hocam.
    sağolasın.
  • Güncel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "A10 işlemci = çöp" .Kesinlikle beklentilerinizi karşılamayacaktır.Durduk yere kapanır , saati bozulur , ışığı söner vs.
  • Ucuz etin yahnisi yavan olur misali alınmaz.
  • bide satılan, sonu max ile biten cihazlar aletler bimin çinde yaptırdığı cihazlardır.
  • alsakmı acep ?

Bebeler için düşünüyorum ben. oyun moyun oynarlar. 5-6 yaş.

Ne dersiniz ?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.