Şimdi Ara

Kız Kulesi’nde Açık Büfe Kahvaltı + Tekne Ulaşım + Müze Girişi 29,90 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
2
Favori
27.118
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lombardini1

hayırlısı bende sizi görünce dayanamadım aldım iki tane, bu siteye dadanan iflah olmaz anladım

2 aydır anamızı ağladı :) Evde kazaktan bottan ayakkabıdan parfümden saatten geçilmez oldu. Bilgisayarı değiştirdim, portakal sıkacağı aldım ne biliiiim birsürü masraf 2 ayda. Gitti paracıklar

• quote:

Orijinalden alıntı: sadbul

ben az önce aradım sadece cumartesi günleri gelebilirsiniz diyorlar.Hafta içi gidemiyormuyum?Ozaman bir işime yaramaz iptal ettrimem lazım iptal kısmını bulamadım.

Hocam sadece cumartesi varsa kalabalıktan geçilmez gerçekten 9 tane cumartesi var fırsatın bitmesine. 2200/9=250 kişiye yakın yapar. Normal gelenlerle beraber epey bi insan yapıyor. Nasıl olacak bakalım haftaya ctesi yazarım fotoğraflarla desteklerim

Sayı 2205 olmuş bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakurek -- 31 Ocak 2013; 16:40:40 >
  • 2200 kişilik anlaşma yaptık demişlerdi ama şuan alan 2209 kişi oldu, bu fırsat ta gümüş sms gibi olacak galiba ama en azından kız kulesi yerinde duruyor bir yere kaçacağı yok
  • daha önce diğer sitelerde 40 TL'den satmışlardı o zaman kaçırmıştım bu daha iyi oldu süre de uzun sayılır, kaptım hemen, haber veren arkadaşa teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: lawyerdem

2200 kişilik anlaşma yaptık demişlerdi ama şuan alan 2209 kişi oldu, bu fırsat ta gümüş sms gibi olacak galiba ama en azından kız kulesi yerinde duruyor bir yere kaçacağı yok

2200 düz hesap demiş olabilirler.

KIZ KULESİ
    Özel davet ve organizasyonlarınızda Kızkulesi'ni kapatarak, dünya mutfağının seçme lezzetleri arasından yapacağınız tercihlerle oluşturduğunuz davet menünüz eşliğinde, 236 kişiye kadar olan misafirlerinizi bu eşsiz mekanda ağırlayabilirsiniz. Ayrıca yaz aylarında gerçekleştireceğiniz davet ve organizasyonlarınızı, Kızkulesi'nin etrafı Boğaz manzarasıyla çevrili, 250 kişi kapasiteli muhteşem terasına taşıyabilirsiniz.

236 kişilikmiş biraz zip leseler 250 x 9 haftasonuu=2250 yapıyor. Bakalım nereye kadar artacak

• 4 mayıs on demi 14 pazartesi var hocam
  • 14 Şubat için düşünenler

Kız Kulesi’nde Açık Büfe Kahvaltı + Tekne Ulaşım + Müze Girişi 29,90 TL

https://store.donanimhaber.com/74/24/7e/74247e1f759d523a68bbba4efe6a452f.jpg

Ayrıca daha önce böyle bir fırsat sitesinden kahvaltı fırsatı almıştım.Beykoz civarlarında..

Tek kelime ile rezillikti..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheNorth -- 31 Ocak 2013; 17:01:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TheNorth

14 Şubat için düşünenler

Ayrıca daha önce böyle bir fırsat sitesinden kahvaltı fırsatı almıştım.Beykoz civarlarında..

50 TL imiş en yoğun günde. Normalde 40 falan demek ki :) Sazan gibi atladık hemen bi de 6 tane aldık

• Genelde böyle fırsatlar önce fiyatı şişirip sonrdan indirim yapıyolar.

Mekan resimlerinde masalar çok bitişik anda tamamen bitişik milletle iç içe kahvaltımı olur çok rahatsız edici.

Kahvaltı çeşitleri ne öle 30 lira verdikten sonra Ceviz Ağacında Ünlüerde falan yaparım 200 250 çeşitle.

Manzara v.s. desen iç mekanda olacak gibi ufak bir masa az çeşit sıkışık mekan falan tavsiye etmem.

Yemekleri v.s. lezzet iyi değilmiş Kız kulesinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

quote:

Orijinalden alıntı: TheNorth

14 Şubat için düşünenler

50 TL imiş en yoğun günde. Normalde 40 falan demek ki :) Sazan gibi atladık hemen bi de 6 tane aldık

Kahvaltı ve mekan konusunda incelemeler.

http://bundanondansundan.blogspot.com/2012/10/kz-kulesi-nde-sevgiliyle-kahvalt-etmeye.html
    http://www.yergezer.net/?p=60

Bide şu var
    http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Magazin/2010/12/02/kiz_kulesinde_14_bin_kisi_kahvalti_edecek

• arkadaş dedim ben istanbula gelince götür beni diyede para verip gitcen ama kalabalıktan kendini bedava gelmiş gibi hissetcen gerek yok normal fiyattan gideriz dedi gidelmezmi harbiden acaba kuruntumu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi u9ur10 -- 31 Ocak 2013; 17:21:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: u9ur10

arkadaş dedim ben istanbula gelince götür beni diyede para verip gitcen ama kalabalıktan kendini bedava gelmiş gibi hissetcen gerek yok normal fiyattan gideriz dedi gidelmezmi harbiden acaba kuruntumu

Şahsi fikrim doğru söylemiş.O kadar kalabalıkta hizmet alamıyorsunuz sonra "Paramızla rezil oluyoruz" diye hayıflanıyorsunuz ister istemez.

10-20 tl fazla verin normal bir zamanda gidin.
  • haber için saol :) sevgililer gününde rezervasyon dolu deilse iyidir :)
  • Fırsat Bitti arkadaşlar.. 2238 kişi. Güzel sayı çok değil. Abartı kalabalık olacağını sanmıyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: Kobrakai

haber için saol :) sevgililer gününde rezervasyon dolu deilse iyidir :)

Fırsat için konuşuyorsak, sadece cumartesi leri geçerli diye yazmıştı bir arkadaş.
  • 2 kupon da ben aldım havale ile ödememi yaptım bakalım bekliyorum kodları hala gelmedi 12.40'ta aldığım fırsatın kodları..
  • Haber için sağolun, kaptım 2 tane
  • Dışarıda sağanak yağmur var açık havada ne kahvaltısından bahsediyorsun?
  • bitirmişiniz len
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Pinky

Dışarıda sağanak yağmur var açık havada ne kahvaltısından bahsediyorsun?

Hocam mayısa kadar güneş açar elbet
  • Nisan'a kadar 3 ay var yani 12 Cumartesi eder 2200 kişi 2 kişilik kahvaltı ederse her cumartesi 90 kişi alması lazım o kız kulesi..
    yada rezervasyonlar dolu diyip para iadesi..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.