DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
İTİMAT I-6010 TAM BOY TURBO FIRIN %22 İNDİRİM
7
Cevap
0
Favori
2.592
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Günlük İndirimler >> İTİMAT I-6010 TAM BOY TURBO FIRIN %22 İNDİRİM
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      29 Mesaj
      30 Ocak 2013 13:25:35

İTİMAT I-6010 TAM BOY TURBO FIRIN 399 TL VE ÜCRETSİZ KARGO

OCAK GÖZ YAPISI 4 GÖZÜ GAZLI
      OCAK İÇİ GAZ EMNİYETİ
      GENEL ÖZELLİKLER
      GİZLİ ÇAKMAK BUJİLİ BEKLER
      KİLİTLİ GAZ MUSLUKLARI VE ÇEVİRME DÜĞMESİ
      SAAT TİPİ MEKANİK
      TERMOSTAT
      YÜKSEKLİĞİ AYARLANABİLİR AYAK
      YEDEK ENJEKTÖR SETİ DOĞAL GAZA DÖNÜŞÜM
      ENERJİ SINIFI A
      IZGARA PİŞİRME ÖZELLİĞİ
      RENK BEYAZ
      FIRIN TEPSİSİ 2 ADET
      IZGARA TELİ 1 ADET
      ÇEZVE GÖZÜ APARATI 1 ADET
      FIRIN İÇİ AYDINLATMA
      TURBO FAN
      GAZ KESİCİ SİSTEM
      VOK BEK
      DİĞER
      GARANTİ ÖZELLİKLERİ 24 AY
      ÖN KAPAK DETAYLARI (ANA PİŞİRME BÖLGESİ)
      İÇ KAPAK TİPİ (ANA PİŞİRME BÖLGESİ) KOMPLE CAM
      EK ÖZELLİKLER
      CAM ÜST KAPAK
      OCAK ATEŞLEME TİPİ DÜĞMEDEN ATEŞLEME

ÖLÇÜLER
      GENİŞLİK (cm) 60
      DERİNLİK (cm) 60
      YÜKSEKLİK (cm) 85

DETAYLAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi decho -- 23 Kasım 2016; 17:8:30 >

• Onbaşı
      16 Mesaj
      31 Ocak 2013 00:20:57
      taksitle alınca fiyat artıyor...müşteri temsilcisi online demişsiniz , ama online değil...pek güvenilir gelmedi...çokta sıcak fırsat olmmaış...

• Onbaşı
      29 Mesaj
      31 Ocak 2013 09:13:00
      quote:

Orijinalden alıntı: 13.kazım

taksitle alınca fiyat artıyor...müşteri temsilcisi online demişsiniz , ama online değil...pek güvenilir gelmedi...çokta sıcak fırsat olmmaış...

Taksitli alımlarda fark oluşmakta. Müşteri temsilcisi 08:00- 21:00 arası online konumda. güven kriterlerinizi bunlara bağlıyorsanız bu da tercih meselesidir.

• Yarbay
      3975 Mesaj
      31 Ocak 2013 11:52:09
      bi farkını göremedim,bu da türk malı,hatta termikel daha ön plandadır bana göre
      330 tl,özellikleri aynı,bikaç şey kaçırmış olabilirim
      http://www.tikladim.com...9905&ref=akakce&v=1.69.1

• Yüzbaşı
      266 Mesaj
      31 Ocak 2013 12:00:15
      halen bu isimli firma kaldı mı ?

eskiden otobüs firmalarının kaza haberlerinin ardı arkası kesilmeyince , otobüscü arkadaşlar akılları sıra milleti kandıracak bir yol bulmuşlardı.

sırf millete güven versin diye isimlerinin sonuna
      itimat getirmişler

bir ara bayağı bir firma (belki 15-20 tanesi) xxxx itimat diye yollarda idi ... bu aralar azaldı ve ya ben otobüsle fazla seyahat yapmadığımdan.

yakınlarda ocakla ilgili kötü bir haber görmedik ama anlaşılan bu ocağa itimat edilme ile ilgili sorunu var..

onu da ismi ile aşmaya çalışıyor ..

ehh ne diyelim bizede kolay gelsin demek düşüyor.

• Yüzbaşı
      932 Mesaj
      31 Ocak 2013 12:41:11

quote:

Orijinalden alıntı: xxlboy

halen bu isimli firma kaldı mı ?

eskiden otobüs firmalarının kaza haberlerinin ardı arkası kesilmeyince , otobüscü arkadaşlar akılları sıra milleti kandıracak bir yol bulmuşlardı.

sırf millete güven versin diye isimlerinin sonuna
      itimat getirmişler

bir ara bayağı bir firma (belki 15-20 tanesi) xxxx itimat diye yollarda idi ... bu aralar azaldı ve ya ben otobüsle fazla seyahat yapmadığımdan.

yakınlarda ocakla ilgili kötü bir haber görmedik ama anlaşılan bu ocağa itimat edilme ile ilgili sorunu var..

onu da ismi ile aşmaya çalışıyor ..

ehh ne diyelim bizede kolay gelsin demek düşüyor.

Söyledikleriniz ile bu itimat fırınların zerre kadar alakası yok. Bu fırının fabrikasında çalıştım zamanında, sene 99-2000 felandı sanırım(hey gidi günler hey ). Sizin söylediğiniz konuyla bu firmanın ilgisi yok. Kayseride üretim yapan ve Türkiyede kendini kanıtlamış, hatta yurt dışına ürün gönderimi yapan bir firmadır. Firmayla maddi manevi bir bağım yoktur. Yuvarlak kırmızı fırınlar vardır bilirsiniz. Çoğumuzun evinde hala kullanılıyor. Bu fırınları üreten firmadır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çavuş
      77 Mesaj
      31 Ocak 2013 13:14:36
      quote:

Orijinalden alıntı: By_EKReM

Alıntıları Göster

Söyledikleriniz ile bu itimat fırınların zerre kadar alakası yok. Bu fırının fabrikasında çalıştım zamanında, sene 99-2000 felandı sanırım(hey gidi günler hey ). Sizin söylediğiniz konuyla bu firmanın ilgisi yok. Kayseride üretim yapan ve Türkiyede kendini kanıtlamış, hatta yurt dışına ürün gönderimi yapan bir firmadır. Firmayla maddi manevi bir bağım yoktur. Yuvarlak kırmızı fırınlar vardır bilirsiniz. Çoğumuzun evinde hala kullanılıyor. Bu fırınları üreten firmadır.

+1
      iç anadoluda fırın denince akla gelen ilk firmalardandır bizim evde 20 yıllık bir tane yuvarlak kırmızı vardır halla

• Onbaşı
      29 Mesaj
      31 Ocak 2013 14:51:43
      İsmi kadar kaliteli ve güvenilir bir firmadır. Otobüs firması benzetmesiyle alakası yoktur

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Günlük İndirimler >> İTİMAT I-6010 TAM BOY TURBO FIRIN %22 İNDİRİM
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.