Şimdi Ara

Yeni Auris alacaklar buraya. Sipariş verildi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
2
Favori
3.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • biraz önce ortaköy bayisine giderek yeni auris için sipariş verdim. Yeni Auris 1.4 D-4D Advance M/M 57.000 TL. Beyaz renk.

benim için önemli olan elimdeki 2007 corolla dizel mm 103 bindeki arabama vercekleri takas fiyatıydı. itiraf edeyim şaşırdım verdikleri fiyatı duyunca. bilirsiniz ölü fiyatı verilir takasda. 26.400 tl ye sayarız dediler ve bunun üzerine bende el sıkıştım. 1 ay önce sahibinden.com da ilanım vardı ve 27.000 veren biri olmuştu. ancak satmamıştım. şimdi arada kalan rakam için değmez uğraşmaya diye düşünerek bu şekilde takasa vereceğim.

kalan rakam için kredi kullanacağım ve banka ile irtibata geçildi.

• Skaypack tavan artı 1200 tl istiyor. Cam tavan ve karartilmis arka cam, arka yan camlar oluyor. Yarın kapora vereceğim. Bunu ilave etsem mi diye düşünmeye başladım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdiden hayırlı olsun.

Aracınızı kendiniz satsanız gelecek biri ya bunun burası şöyle şurası böyle bir sürü ağız burun kıvırıp sanki 5 -6 yaşında araç almıyorda 0 alıyormuş gibi sizi stresse sokacak sinirlendirecek. Aradaki fark gerçekten uğraşmaya değmez denecek kadar az. Ben önceki 2 aracımı benzer şekilde toyota exchange ile sattım yenisini aldım.

Eğer banka kredisi ödemelerinizi çok etkilemeyecekse ve durumunuz müsaitse skypack öneririm. Cam filmi filan uğraşmayacaksınız ve tavan çok şık duruyor.
  • Hayırlı olsun,

Bu arada aracınıza iyi fiyat vermişler
  • hayırlı olsun allah kaza ve belalardan korusun arkadaşım.
    araba teslimatı ne zaman olucak. yoksa sipariş verip 2 ay bekletcekmi sonkar
  • toyota ortaköy ile anlaşıldı. şubat ayının sonuna doğru teslim edilecekmiş araç.
  •  Yeni Auris alacaklar buraya. Sipariş verildi.
  • Yeni çıkan golften sonra süspansiyon sisteminden çalma hastalığı başladı ilginçtir. Dizel verisiyonlarında bağımsız süspansiyon koymamaları iyi olmamış.
    1.33 motorlarda katlanır aynada eski modelde vardı yeni modele konmamış..
  • quote:

Orijinalden alıntı: drtroy

Yeni çıkan golften sonra süspansiyon sisteminden çalma hastalığı başladı ilginçtir. Dizel verisiyonlarında bağımsız süspansiyon koymamaları iyi olmamış.
    1.33 motorlarda katlanır aynada eski modelde vardı yeni modele konmamış..

1,33 ten otomatik aynaların dışında ;
    bluetooth
    deri direksiyon
    ışıklı makyaj aynası
    arka cam otomatiği
    kolçak

hepsini çıkarmışlar. Eski 1,33 ile diğerleri arasında çelik jant hariç dışarıdan farkı anlayamazdın yeni de krom ızgara farkları filan araç diğerleriyle uzaktan bile ayır edilebililir.

Toyotanın yaptığı işler her geçen gün kötüye gitmeye devam ediyor. Allah sonunu hayır etsin...
  • bizde bugün sipariş verdik active manuel dizel + cam tavan 52.500 . fiyat çok iyi ve tek araç vardı bayide tanıdık olmazsa gram indirim yapmıyor çoğu bayi malesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emekkk -- 25 Şubat 2013; 22:18:05 >
  • Araçlarınız hayırlı olsun arkadaşlar.

Ben de gümüş gri 1.6 multidrive advance skypack aldım. Yarın ya da iş durumuma göre Salı sabahı teslim alacağım inşallah.

Herkes güzel günlerde kullansın araçlarını.
  • Yeni Auris 1.6 Premium Multidrive S için dün fiyat aldım, 56,500 dediler. Bende 2010 makyajlı kasa comfort extra var otomatik vites. + celik jant ve hız sabitleme var. benim araca 32.000 dediler takas için. Ne kazası var ne boyası, 38.000 KM de araç, fiyat az geldi bende kızıp çıktım :) 10 gün önce arkadaş 35,500 verdi vermedim. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sretlif

Yeni Auris 1.6 Premium Multidrive S için dün fiyat aldım, 56,500 dediler. Bende 2010 makyajlı kasa comfort extra var otomatik vites. + celik jant ve hız sabitleme var. benim araca 32.000 dediler takas için. Ne kazası var ne boyası, 38.000 KM de araç, fiyat az geldi bende kızıp çıktım :) 10 gün önce arkadaş 35,500 verdi vermedim. :)

Vay ölücüler.
    Ben de aracımı satmakla uğraşmayı istemediğimden, bayiye verip yenisini alırım diye düşünüyordum saf saf
    Neyse birkaç seneye kim öle kim kala.

Not:imzana bayıldım. Çok güzel kitaptı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SIRADANUS -- 18 Mart 2013; 11:08:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: AiQUiDiE

quote:

Orijinalden alıntı: sretlif

Yeni Auris 1.6 Premium Multidrive S için dün fiyat aldım, 56,500 dediler. Bende 2010 makyajlı kasa comfort extra var otomatik vites. + celik jant ve hız sabitleme var. benim araca 32.000 dediler takas için. Ne kazası var ne boyası, 38.000 KM de araç, fiyat az geldi bende kızıp çıktım :) 10 gün önce arkadaş 35,500 verdi vermedim. :)

Vay ölücüler.
    Ben de aracımı satmakla uğraşmayı istemediğimden, bayiye verip yenisini alırım diye düşünüyordum saf saf
    Neyse birkaç seneye kim öle kim kala.

Not:imzana bayıldım. Çok güzel kitaptı

Araç henüz yeni, burunlarından kıl aldırmıyorlar bu ara, biraz pazarlık yapayım dedim, satış danışmanı hanımefendi yüzünde anlam veremediğim bir tebessüm eşliğinde; Beyefendi zaten şimdi tamam deseniz size 3 ay sonrasına gün vermek zorundayım pazarlık çok mümkün değil bu koşullarda dedi. Pek sevgili yurdum insanı bir defa daha takdirimi kazandı :) yemeden içmeden koşup stokları eritmişler, bravo.

Evet bu kitabı bende severim ve fakat bahsi açılmışken lise yıllarında bana rastlantı, istatistik ve kaos kavramlarını sevdiren teorik fizikçi David Ruelle'yi anmadan geçmek istemem. Rastlantı ve Kaos adında lise düzeyinde nefis bir kitabı vardır. Donanımhaber'in motorlu araçlar dünyası, Auris alt başlığında gezinen liseli arkadaşlarımız varsa tavsiyemdir :)

Konu dağılmadan, özür diler ve giderim :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.