Şimdi Ara

Cem Yılmaz Faruk Eczanesi Esprisini Anlamayan Tek Ben Miyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
3
Favori
19.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• tek benmi anlamadım
  • Bilmesek bile bilmiyorum demeyiz.
  • Faruk Eczaaaa nesi
  • Anlanmıycak bir tarafı yok bence
  • O zaman ne veriyim abime
  • Zaten o espri degilki. Türk halkının tipik bir özelligi anlatılmıs. Seyirici de espri oldugunu sanıp gülüyor. Çünkü millet o adamı izlemeye giderken beyinlerinde gülmeyi şartlandırıyorlar. Gidince de ota boka gülüyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 27 Ocak 2013; 19:49:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pötür

kendimi akılsız hissediyorum

insanın kendini tanıması güzel birşey
  • faruk kiraathanesi olmasin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi revivalblast -- 27 Ocak 2013; 19:48:44 >
  • birisi açıklayabilirmi?
  • önemsiz bişey
  •  Cem Yılmaz Faruk Eczanesi Esprisini Anlamayan Tek Ben Miyim?

durumum şu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Zaten o espri degilki. Türk halkının tipik bir özelligi anlatılmıs. Seyirici de espri oldugunu sanıp gülüyor. Çünkü millet o adamı izlemeye giderken beyinlerinde gülmeyi şartlandırıyorlar. Gidince de ota boka gülüyorlar.

bencede . ben sahsen gulmuyorum ona .
  • neyini anlamadınız arkadaş, gören de çok ince bi espri zannedecek ne dediyse o altında bi şey mi arıyorsunuz

insanlar bilmiyorum demiyor artık buna değinmiş, faruk eczanesi nerde diye soruyor ama adam bilmiyorum demiyor onun yerine düşünüyormuş gibi yapıyor faruk eczanesii faruk eczanesii diye bu kadar basit
  • quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

quote:

Zaten o espri degilki. Türk halkının tipik bir özelligi anlatılmıs. Seyirici de espri oldugunu sanıp gülüyor. Çünkü millet o adamı izlemeye giderken beyinlerinde gülmeyi şartlandırıyorlar. Gidince de ota boka gülüyorlar.

bencede . ben sahsen gulmuyorum ona .

Aynen kardesim. 20dk izledim bıraktım..
  • izlemediğim için anlamamışım demekki (arada diyalog olduğunu bilmiyordum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pötür -- 27 Ocak 2013; 20:02:25 >
  • quote:

bu türk halkının başarıyı çekememesine bayılıyorum
    Beğenmiyosan beğenmiyorum, gülmüyorum de b*k atmak niye

• quote:

Orijinalden alıntı: Seviyeli Yarbay

quote:

bu türk halkının başarıyı çekememesine bayılıyorum
    Beğenmiyosan beğenmiyorum, gülmüyorum de b*k atmak niye

Dogru begenmiyorum kardesim. Beni güldürmüyor ama adam gayet doğal yapıyor işini. O konuda takdir ediyorum

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.