Şimdi Ara

YENİ! ŞOK MARKET 399 TL IPS EKRAN 9.7 ÇİFT ÇEKİRDEK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
6
Favori
22.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ultimix 95 Tablet
    • Rockchip 3066 Cortex A9
    çift çekirdekli işlemci
    • 1GB DDR3 bellek
    • 16 GB flash bellek
    • Yüksek çözünürlük
    • Micro USB ve mini HDMI port
    • 32 GB’a kadar destekli Micro SD kart yuvası
    • Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemi
    HERO ALDIĞIMA PİŞMAN OLDUM. BUDA AYNI ÖZELLİKLER ÇİNLE FİLAN UĞRAŞMADAN ELİNDE. SİZCEDE DAHA İYİ DEĞİL Mİ? FİYAT BANA HERODA 350 GİBİ OLDU.

• Codegen tablet kullanan var mı acaba aranızda. Tavsiye edilir mi?
  • 169 TL ye geçen ay kampanyadan 7" tablet 6 taksitle şok marketden aldım oldukça da memnun kaldım.İnternet de oldukca hızlı ve oyunlarda sorunsuz kullanıyorum.Ultimix 95 arattırdığımda bir bilgiye ulaşamadım ama Ultimix 99 da aşagıdaki videolar var aynımıdır yada neler eksiktir
    eger aynı ise oldukça güzele benziyor 399 tl yani 66,5tl x 6ay kredi kartıyla gelir

http://www.youtube.com/watch?v=HGd1td5rIx8

http://www.youtube.com/watch?v=yL9GiFIRxK0

• inç dışında flame daha iyi bence codegen tabletler güvenilir değil
  • flame ulaşılabilir duruma geldimi? var mı piyasada?
  • 2 ay sonrra 4 çekirdek işlemciler tr garantili olarak çıkacak zaten fiyat 399 olunca hakketen cazip görünüyor 400 lira olsa alınmaz zaten anlayan anladı
    15 gün sonrada dh 2.elde ve sahibinden com da codegen ultimix ilanlarıda almış başını gider

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lavaboo -- 28 Ocak 2013; 19:19:04 >
  • Codegen Ultimix95

Firmayla görüştüm. Ürünün özellikleri gerçekten üst seviyede biraz da araştırma yapınca özelliklerine göre fiyatının süper olduğunu gördüm
    Bilgilerini de eklemişler baktım işlemcisi ve grafik işlemcisi gerçekten çok iyi görüntüsü var ve Android'in son sürümü Jely Bean 4.1.1 var herşeyi süper

YENİ! ŞOK MARKET 399 TL IPS EKRAN 9.7  ÇİFT ÇEKİRDEK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cansu_sahn -- 29 Ocak 2013; 15:48:14 >

• Kağıt üzerinde a101'de satılan volar tabletten neyi fazlaki ~50 tl daha pahalı.

Şok zaten, bir bim, a101 yada hakmar değil. Genelde her ürün pahalı.
  • İnsert'e baktım da ilginizi çekebileceğini düşündüm güzel bi konsept oluşturmuşlar.
    Deri kılıfı tableti ekran koruyucusu vantuzlu cam tutucusu araç için koltuk arkası tutucu var
    Herşey düşünülmüş,bence hepsi de çok güzel

Şok Insert

• quote:

Orijinalden alıntı: KütahyanınPınarları

Kağıt üzerinde a101'de satılan volar tabletten neyi fazlaki ~50 tl daha pahalı.

Şok zaten, bir bim, a101 yada hakmar değil. Genelde her ürün pahalı.

yalnız bişi diyeyim kesin biliyorum a101 de satılmış olan volar tabletten en az 2 kat daha kaliteli sakın iki tableti mukayese bile etmeyin belki özellikler aynidir ama bayağı bir fark olduğunu biliyorum codegen lehine emin olun
  • yalnız bişi dikkatimi çekti diğer yerlerde satılan codegen Codegen Ultimix99 16GB 9.7 diye geçiyor
    şokta satılan ve yine ayni özellikler yanilmiyorsam codegen ultimix 95 diye geçiyor bunda ne eksik acaba ????
    yeni farkettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lavaboo -- 29 Ocak 2013; 18:40:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgursunman

CODEGEN 9.7” IPS Ekran
    Ultimix 95 Tablet
    • Rockchip 3066 Cortex A9
    çift çekirdekli işlemci
    • 1GB DDR3 bellek
    • 16 GB flash bellek
    • Yüksek çözünürlük
    • Micro USB ve mini HDMI port
    • 32 GB’a kadar destekli Micro SD kart yuvası
    • Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemi
    HERO ALDIĞIMA PİŞMAN OLDUM. BUDA AYNI ÖZELLİKLER ÇİNLE FİLAN UĞRAŞMADAN ELİNDE. SİZCEDE DAHA İYİ DEĞİL Mİ? FİYAT BANA HERODA 350 GİBİ OLDU.

hocam sen o urunun bataryasina bir baksana 4000 mah olmasi lazim 9.7 inc bir tablette 4000 mah ne demek biliyormusun at cobe demek :) 8000 mah ise al derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: lavaboo

yalnız bişi dikkatimi çekti diğer yerlerde satılan codegen Codegen Ultimix99 16GB 9.7 diye geçiyor
    şokta satılan ve yine ayni özellikler yanilmiyorsam codegen ultimix 95 diye geçiyor bunda ne eksik acaba ????
    yeni farkettim

Ultimix 95 Modelinde Bluetooth yok Ultimix 99'da ise bluetooth var aralarında ki fark bu
  • DİKKAT, Ankarada Satılacak Codegen Ultimix modeli ile İzmir ve Antalya bölgesindeki yarın satılacak tablet modeli farklı olabilir.Ultimix 95 ile Ultimix 94 farkı gibi. Bu tabletler arasında Bluetooth, Kamera ve Kasa farkı varmış.
  • Cozunurluk kac?
    Yuksek yazmalari komik olmus
  • O zaman bu tablet ucuza gelmiyorki bu fiyatla
  • quote:

Orijinalden alıntı: caglar_sss

Cozunurluk kac?
    Yuksek yazmalari komik olmus

Katılıyorum
  • işlemcisi çift çekirdekli Rockchip 3066'ın performansı benchmarklarda en üst sırada gözüküyor. Samsung galaxy tab 10.1 deki Exynos 4412 Quad core işlemciden bir adım önde. performans karşılaştırması aşağıdaki linkte :
    bit. ly/KG1OpQ

IPS ekran olması güzel. Çözünürlük konusunda geri kalıyor.1024x768
    GPS yok sanırım.özellikler listesinden göremedim. Markanın kalitesi konusunda ise bir fikrim yok. sorun olduğunda ürün desteği nasıl ona göre alma kararı vermeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi conifonteyn -- 31 Ocak 2013; 13:33:25 >
  • Alan varsa bilgi paylaşabilirmisiniz ?
    Ben Şok'a gittim yok denildi bana bulup alabilen var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cansu_sahn -- 30 Ocak 2013; 17:03:39 >
  • CODEGEN ULTIMIX 9,7" Tabletimi aldım araç cam vatuzlu tutacağını da aldım battı balık yan gider
    odamdaki dolabın camına yapıştırıp yatarak film izleme keyfine varırım diye düşünüyorum ucuz yollu televizyon yaptım kendime

Şimdi android marketden herşeyi indiriyorum ama kesinlikle ve kesinlikle tavsiye ederim gerçekten 10 numara bu alet hatta 20 numara kesinlikle kaçırmayın
    ben 7" aldığımda bu ne güzel cihaz demiştim bu uzay ötesi olmuş valla bravo

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.