Şimdi Ara

Boy uzatmak isteyen arkadaşlar LÜTFEN buraya (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
212
Cevap
2
Favori
299.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: TechN9ne

quote:

Orjinalden alıntı: yt1990

quote:

Orjinalden alıntı: TechN9ne

Arkadaslar

Boy:1.67
    Kilo:59-60

Zıplama:63 cm(2.75 lik gibi bi yere değebiliyorum)
    Kolum:kafamdan itibaren 44 cm (normal 60 cm )

sizce boyum yaşıma göre nasıl ?
    zıplamam nasl ?

cevabınızı bekliyorum

olm sen bu yaşta bu boyla zıplama programı mı yapıcan air alert + benim diğer topikte verdiğim 6-8 inçi sakın yapmaya falan kalkma smaç için erken daha senin için biraz daha uzaman gerekiyo

abicim ben hep bu boyla kalmayacam ki yazın 1.70 olurum veya geçerim zıplaya zıplaya ve o programın yararını gördüm sadece ip atlama biraz kasıyor o kadar gerisi kolay..

ok sana basarilar o zman air alert kasmiyo diyosan bizde yapalim
  • Hııııhhh... Yoksa yapmıyomusun ? Kasmıyo koçum
  • henuz baslamadim yazin yaparim
  • quote:

Orjinalden alıntı: ***T-MAC***

beyler benimde bi ara boy takıntım vardı 15 - 14 yaşındayken ( o zamanlar boyum 1.78di) ama ben son 3 yılda boyumda bi patlama oldu sanırım bu hormonlarla ilgili boyu kısa olan arkadaşlar hiç üzülmesin ben şahsen babamı geçtim vede boyum şuan 1.93 kilomsa 82 kimse çok dert etmesin yani uzayacağı kadar uzamassada çok üzülmeyin

Vay be gerçekten patlama olmuşsende abi. Ben 15 yaşındayım (15 bitio) Boyum 1.77 ne kadar uzarım hemen hemen her gün süt içiyorum.18ime kadar kaç cm uzarım sizce?
  • 1.80-1.90 arası olursun bence,peki ya ben :D 1994 Temmuz dogumluyum 12.5,boy =1.57 kilo : 64 :D Uzarmıyım sence? Ailede annem babam pek uzun deil,annemle aynı boydayım,babam 1.65-1.70 arası.Bir dayım war 1.92,dayıma bayagı benziyorum Sonuc ne olur ? :D
  • 9 mart 1992 , dogumluyum boyum 178.5 . Okul başladıgından beri 1.5 santim uzadım . Bu yaz 6-7 cm uzarmayım acaba. Bide biraz kiloluyum. Zayıflarsam boyumda uzarmı acaba (hani derlerye kilo boya gider diye )
  • ilk once kendi ozelliklerim

doğum 1994
    boy 1.68cm(bu yaz 70 lere girerim heralde
    zıplama daha olçmedim

beyler boy uzatcam die benmim duruma düşmeyin o kadar çok basket fln oynadımki 1 yıl hiç bişi yapamııcam (doktor tavsiyesi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Theori -- 8 Haziran 2007; 13:41:52 >
  • 18 yasındayım boyum 1.83 uzamasını tabiki isterim boyumun 1 2 cm daha ama uzamasada gayet memnunum bir basketbolcu icin baya kısa bi boy olabilir ama basketbolcu olmayacak bi insanda 1.90 boydan fazlası gercekten cok itici duruo hele duzgun asırı yapılı olmayan bi vucudu da yoksa bayaa bi itici oluyor.erkek icin ideal boy bence 1.80-87 arasıdır. her neyse arkadaslar pilates die bir spor var duymussunuzdur benim gibi buyume yası bitme asamasına gelen ve biten insanlarda 3 cm e kadar uzama saglanıo omurların arasını acıo.ayrıca var olan durus problemlerini duzeltio yani daha dik duruosunuz bayaa bi farkedio yani yapan tanıdıklarım var buyuk faydasını gorduler bende bayaadır arastırıorm basladım simdi yapmaya arastırın sizde derim .
  • ARKADAŞLAR BOY UZAMASI GENETİKDEN GELEN BİR ŞEYDİR
  • arkadaşlar merhabalar bende bu boy olayına bayadır takmış bulunuyorum yaşım 15 boyumda şu anda 1.87 boyumun 1.90 olmasını istiyorum bu yaz bir 3cm uzasam rahat edecem valla sizlerinde fikirlerinizi öğrenmek istedim bu topiği bulmuşken cevaplarınızı bekliyorum 1.90 olurmuyum bu yaz? daha çabuk 1.90 olmak için hangi yöntemleri izlemeyelim? cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

saygılar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: hakonek

18 yasındayım boyum 1.83 uzamasını tabiki isterim boyumun 1 2 cm daha ama uzamasada gayet memnunum bir basketbolcu icin baya kısa bi boy olabilir ama basketbolcu olmayacak bi insanda 1.90 boydan fazlası gercekten cok itici duruo hele duzgun asırı yapılı olmayan bi vucudu da yoksa bayaa bi itici oluyor.erkek icin ideal boy bence 1.80-87 arasıdır. her neyse arkadaslar pilates die bir spor var duymussunuzdur benim gibi buyume yası bitme asamasına gelen ve biten insanlarda 3 cm e kadar uzama saglanıo omurların arasını acıo.ayrıca var olan durus problemlerini duzeltio yani daha dik duruosunuz bayaa bi farkedio yani yapan tanıdıklarım var buyuk faydasını gorduler bende bayaadır arastırıorm basladım simdi yapmaya arastırın sizde derim .

arkadaşım açıklarmısın platesi
  • arkadaşlar 94 doğmluyum boyum 1.60 civarı. bide neredeyse hiçbiyerimde kas yok.uzamam ve kas yapmam için ne tavsiye edersiniz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Aquonix

arkadaşlar 94 doğmluyum boyum 1.60 civarı. bide neredeyse hiçbiyerimde kas yok.uzamam ve kas yapmam için ne tavsiye edersiniz?

evde çalışmaya kalkarsan aksayabilir.senin yerinde olsam daha yaşında ufak evin yakınlarında body salonuna git onlar senin yaşına göre bi program hazırlıyolar.çalış iyide beslen kasda yaparsın boy da.yaşın erkenken yap
  • yaş=13
    boy=1.54
    ama rahatlıkla 2.40 cmye zıplayabiliyorum
  • slm
  • Merhaba, SATOGROWTH boy uzatma ürünü kullanarak boyunuzu 8 ayda 10 cm kadar uzatmanız mumkündür. Detaylı bilgi için 0535 894 57 58 den yada durmuselmali@hotmail.com adresinden ulaşmanız mümkündür.
  • quote:

Orjinalden alıntı: durmuselmali

Merhaba, SATOGROWTH boy uzatma ürünü kullanarak boyunuzu 8 ayda 10 cm kadar uzatmanız mumkündür. Detaylı bilgi için 0535 894 57 58 den yada durmuselmali@hotmail.com adresinden ulaşmanız mümkündür.

sato hakkında bilgi istiyoruz
  • sütün faydasını içen herkes görür mutlaka içmeye devam
  • boyuma göre uzunum ama kiloluyum bu yazın basket kursuna gıdecegim ve bol bol zıplayacagım zaten göbek indi mi boy da uzar
    boy:1.76

13 yaşta 1.76 boy fazla olabılır ama cok abartmayın bir arkadaşım var 14 yaşında 1.85 boyunda(yao mıng 11 yasında 1.85 boyundaymış)
  • Bol bol su iç boy çıkartmada baya faydası var...Atalarımız boşu boşuna "sen sulak yerdemi büyüdün" sözünü söylememişlerdir...
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.