Şimdi Ara

Boy uzatmak isteyen arkadaşlar LÜTFEN buraya (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
212
Cevap
2
Favori
299.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Boy=1.70
    Kilo=58
  • Sizce Uzamax işe yarar mı? Bir ed bana pm olarak atabilir msnz şu yöntemleri?

arkiler dalga gecio böle:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamer1907 -- 4 Mart 2007; 17:14:22 >
  • arkadaşlar benim
    yaşım=14 boyum=1.60 kilom=52 sizce nasıl iyi mi? bol bol süt içiyorum ve basketbol oynuyorum boyum biraz daha uzar mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ibrahim kutluay

arkadaşlar benim
    yaşım=14 boyum=1.60 kilom=52 sizce nasıl iyi mi? bol bol süt içiyorum ve basketbol oynuyorum boyum biraz daha uzar mı?

Boyun yaşına göre kısa ben senden 1 yaş daha küçüğüm boyum 1.72 cm.Ama uzarsın daha gelişim çağındayız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SH4K3R -- 11 Haziran 2007; 1:23:03 >
  • len topici hortlatmışınız yazın az emek harcamadım bu topice

ama hala aynı boydayım
  • bizim arkadaş bol bol danone yedi 1,60 dan 1,74 e çıktı

ben cola içerek yerimde sayıyom
  • benimde boy 1.74 kilo 66 yaş da 16 ama daha sakal felan çıkmadı öle kıllanma yok :/ uzama potansiyeli varmı ki bende ?
  • demek ki daha ergenlik belirtileri yok. o zaman baya bi uzarsın daha
  • yaş 24aralık1989 90 sayılır boy 184 kılo 65 answer x alcam allen iverson olurmuyum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nazgUL_vB -- 20 Mart 2007; 13:19:18 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: nazgUL_vB

yaş 24aralık1989 90 sayılır boy 184 kılo 65 answer x alcam allen iverson olurmuyum?

Olursun
  • quote:

Orjinalden alıntı: srgnaau

quote:

Orjinalden alıntı: nazgUL_vB

yaş 24aralık1989 90 sayılır boy 184 kılo 65 answer x alcam allen iverson olurmuyum?

Olursun

1989 nası 24 yaş oluyo

yoksa sen gelecektemisin
  • inş. olurum 1,81 felan
  • Boy:1.65
    Baba tarafı uzun değil 1,75-1.80 arası.
    Boyum ne kadar uzar??
    Ben 10 cm daha istiyorum.
    Süt içmeye başladım.Ama çocukluktan beri yoğurt yerim.
    Boy uzatmak isteyen arkadaşlara tavsiye...
    Yoğurtta daha fazla kalsiyum var.Genetik etkenlerden kaybediyorum ben:)
  • 24 yaşında değil ki 24 Aralık yazmış.Aralık olduğu için bir sonraki yıla yakınım demek istiyor..
    Aslında erkekler daha uzun oluyorlar.Lise 2deyim.Sınıftaki erkeklerin hepsi 1.80 1.85 arası...Erkeklerin boy konusunda kaygısı olmasın...
  • ya forumda derman aricağına git doktora

hayır yöntem sorucaksan zaten ilk sayfaya falan bak ama şu kadar boydayım falan yazıpta iyimi diye sormayın artık

çok saçma
  • Arkadaşlar benimde
    Boy:1.56
    Kilo:65 :(

Pivot pozisyonu oynuyorum ve pozisyonumda fena deilim,güzel denebilecek şekilde oynuyorum boyum çok mu kısa ? Cogu arkadaşlarım 1.60-1.70 arası onları görünce üzülüyorum boyumun uzaması için süt basket felan tamamda başka ek olarak bişeyler yapılabilir mi ?Fakat daha ergenlige pek girmiş gözükmüyorum bıyıklarım daha cıkmadı bile :D Daha uzarmıyım ? Bu arada kollarım çok güçsüz(gerçi pota altı için gerekmez ama)3 lük çizgisinden yetiştiremiyorum,napabilirim ?

Kısaca:Boyum çokmu kısa,naapmam gerek,kolları güçlendirmek için nasıl bişi yapmam gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Vertigo. -- 6 Nisan 2007; 17:32:39 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: aliss

bizim arkadaş bol bol danone yedi 1,60 dan 1,74 e çıktı

ben cola içerek yerimde sayıyom

Kola boyun uzamasını engeller mi ;?
  • ben 1993 doğumluyum boy 168,5 sizce ne kadar olurum ve bu yaşlarda ne yaparsam çok hızlı uzarım evimde barfiks var
  • abi daha cevap bekliyorum
  • hadi cevap atın lütfe ne kadardır bekiyorum 2 gün oldu hadi
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.