DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Internet Anasayfa Değişmiyor !!!
10
Cevap
0
Favori
1.312
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Internet Anasayfa Değişmiyor !!!
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      894 Mesaj
      26 Ocak 2013 12:53:01
      Arkadaşlar herşeyi denedim local machine gpedit.msc ana sayfa değiştirme programları combofix malvare tarama programları bir türlü de ğişmiyor ayar oldum resmen nedendir acaba bu ? Bilenler lütfen yardım etsin sıkıldım gerçekten

Acaba sırf dünya için mi yaratılmışsın ki bütün vaktini ona sarfediyorsun.
    • Android Beta Kullanıcısı
      2935 Mesaj
      26 Ocak 2013 13:09:06
      quote:

Orijinalden alıntı: isadevil

Arkadaşlar herşeyi denedim local machine gpedit.msc ana sayfa değiştirme programları combofix malvare tarama programları bir türlü de ğişmiyor ayar oldum resmen nedendir acaba bu ? Bilenler lütfen yardım etsin sıkıldım gerçekten

sistem geri yukleme yap

• Çavuş
      55 Mesaj
      26 Ocak 2013 14:27:34
      Selam,

Öncelikle hangi internet tarayıcısını kullandığını söylersen sana daha ayrıntılı yardım edebilirim.

• Yüzbaşı
      894 Mesaj
      26 Ocak 2013 18:46:58
      quote:

Orijinalden alıntı: freedow

http://forum.donanimhaber.com/m_7457687/tm.htm

http://wolkanca.com/int...asi-degismiyor-diyenler/

http://forum.donanimhaber.com/m_49253310/tm.htm

Bu dediğiniz sayfadakilerin hepsini denedim neredeyse.Fakat değişmedi.

• Yüzbaşı
      894 Mesaj
      26 Ocak 2013 18:49:21
      quote:

Orijinalden alıntı: LureVenom!

Selam,

Öncelikle hangi internet tarayıcısını kullandığını söylersen sana daha ayrıntılı yardım edebilirim.

bütün tarayıcılar var.

• Çavuş
      55 Mesaj
      26 Ocak 2013 19:47:26
      Peki,

Internet Explorer'da ana sayfa seceneginden istedigin web sayfasini 'Tek giris sayfasi olarak sec' bilgisayarini yeniden baslattiginda olmasi lazim. Fakat olmazsa program ekle/kaldir bolumunde o sitenin toolbari olmasi lazim, onu kaldir. Bilgisayarini yeniden baslat. Eger yine olmazsa gecmis olsun kardesim saglam bi virus var karsinda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teğmen
      123 Mesaj
      26 Ocak 2013 19:53:01
      Tarayıcının simgesine sağtık-özellikler-hedef kısmının en sonunda site adresi falan var mı bak bi.

• Yüzbaşı
      894 Mesaj
      26 Ocak 2013 23:32:08
      Arkadaşlar dedikleriniz de olmadı sistem geri yükleme yaptım mecburen.

• Yüzbaşı
      961 Mesaj
      27 Ocak 2013 01:17:53
      quote:

Orijinalden alıntı: _otay_

Tarayıcının simgesine sağtık-özellikler-hedef kısmının en sonunda site adresi falan var mı bak bi.

combofix ile falan düzelmediğine göre sorunun çözümü budur ama arkadaş çok dikkate almamış sistem geri yükleme yapmış.

• Yüzbaşı
      894 Mesaj
      27 Ocak 2013 12:56:10
      quote:

Orijinalden alıntı: inexyz

Alıntıları Göster

combofix ile falan düzelmediğine göre sorunun çözümü budur ama arkadaş çok dikkate almamış sistem geri yükleme yapmış.

Merak etmeyin onu da denedim olmadı salak değiliz herhalde.Bir şekilde dosya kendini gömmüş tarayıcıya hedef bul dediğimde chrome uygulamasına yönlendiriyor zaten

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Internet Anasayfa Değişmiyor !!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.