Şimdi Ara

Digitürk Kanallarıyla İlgili Gelişmeler (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.422
Cevap
12
Favori
77.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkmax HD belirli zamanlarda (film-program saatlerinde) acilacak suan oyle gösteriyor. Yayina yeni basladi, ilerleyen zamanlarda icerigi genisletmesi lazim. Digitürk gibi büyük bir firmanin günde sadece 1 film oynatmak icin kanali bos birakmasi kötü.
  • arkadaşlar bir sorum olacak. 9503 reciever var hd kanallar sadece 300 ile başlayan kanallarda izlenebiliyor. Fakat arkadaşımın evinde hd ler normal yerlerinde yanı hd ntvspor izlemek için 80 e gitmek yeterli. Bende ise 380 de çıkıyor. Bunun bir çözümü yok mudur? Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Richter

arkadaşlar bir sorum olacak. 9503 reciever var hd kanallar sadece 300 ile başlayan kanallarda izlenebiliyor. Fakat arkadaşımın evinde hd ler normal yerlerinde yanı hd ntvspor izlemek için 80 e gitmek yeterli. Bende ise 380 de çıkıyor. Bunun bir çözümü yok mudur? Teşekkürler

Kolay kurulumu denediniz mi ? Hala olmuyorsa müşteri hizmetleri ile görüşün
  • kolay kurulum denedim. Müşteri hizmetleri demeyin bana nolur. Dünyanın en bilgisiz en kabiliyetsiz insanlarını toplamışlar bir yere hizmet verdiklerini zannediyorlar. Onlar da konudan bi haberler.
  • quote:

kolay kurulum denedim. Müşteri hizmetleri demeyin bana nolur. Dünyanın en bilgisiz en kabiliyetsiz insanlarını toplamışlar bir yere hizmet verdiklerini zannediyorlar. Onlar da konudan bi haberler.

receiver markası ve yazılım yüklenme tarihini atarsanız yardımcı olmaya çalışırız...
  • quote:

kolay kurulum denedim. Müşteri hizmetleri demeyin bana nolur. Dünyanın en bilgisiz en kabiliyetsiz insanlarını toplamışlar bir yere hizmet verdiklerini zannediyorlar. Onlar da konudan bi haberler.

dsmart ta başıma gelince 2 haftada düzeltmişlerdi

digitürk te kuruluma gelen eleman kolay kurulum yapınca benim hdler 300 lerden önlere geldi . Dandik DT-PHI9100 kutu var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar...digitürk şebekesinin şifreli yayın salonlar paketi cyrptoworks terkedip irdeto-2 şifreleme sistemine geçiş yapmış...süper lig tv paketi ve yüksek çözünürlüklü yayın paketi zaten epey zaman önce cyrptoworks terkedip irdeto-2 şifreleme sistemine geçiş yapmıştı...standart dijital yayın paketi ve erotik yayın paketi henüz cyrprtoworks şifreleme sisteminin üzerinden yayına devam ediyorlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: psikoturk

quote:

receiver markası ve yazılım yüklenme tarihini atarsanız yardımcı olmaya çalışırız...

Reciever humax 9503 hd. Yazılım sürümü yanılmıyorsam 03.04.2013 idi. Otomatik güncelliyor değil mi internet bağlantısı olmadan.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: psikoturk

quote:

Reciever humax 9503 hd. Yazılım sürümü yanılmıyorsam 03.04.2013 idi. Otomatik güncelliyor değil mi internet bağlantısı olmadan.

fişi tamamen çıkartıp kolay kurulum yapın farklı saatlerde 271 tane kanal buluyormu bir bakın... ve geceleri fişi çıkartmayın 2-3 gün bi bakalım düzelecekmi...
  • arkadaşlar...eutelsat uydusunun üzerinden yayın yapan digitürk şifreli moviemax paketini filimlerinde özellikle akşam saatlerinden itibaren sigara-uyuşturucu hariç dehşet-korku,gizli reklam,argo-küfür ve erotik sansürü yapmadığı için beğeniyle seyrediyorum...dikkatinizi çekerim...bilgilerinize sunarım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartilkisi -- 7 Nisan 2013; 11:05:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

arkadaşlar...eutelsat uydusunun üzerinden yayın yapan digitürk şifreli moviemax paketini filimlerinde özellikle akşam saatlerinden itibaren sigara-uyuşturucu hariç dehşet-korku,gizli reklam,argo-küfür ve erotik sansürü yapmadığı için beğeniyle seyrediyorum...dikkatinizi çekerim...bilgilerinize sunarım...

Gözlerin şenleniyordur
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

arkadaşlar...digitürk şebekesinin şifreli yayın salonlar paketi cyrptoworks terkedip irdeto-2 şifreleme sistemine geçiş yapmış...süper lig tv paketi ve yüksek çözünürlüklü yayın paketi zaten epey zaman önce cyrptoworks terkedip irdeto-2 şifreleme sistemine geçiş yapmıştı...standart dijital yayın paketi ve erotik yayın paketi henüz cyrprtoworks şifreleme sisteminin üzerinden yayına devam ediyorlar...

salonlarda sıkıntı oluyor mu
  • Kapalı devre test yayını süren artı bir tv, Nisan ayının 2. yarısında uydu üzerinden yayına başlayacak ve ay sonuna kadar Digitürk, D-Smart, internet ve mobil cihazlar üzerinden izlenebilir hale gelecek.
  • içerik ne olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: enginem

içerik ne olacak

Yepyeni bir televizyonculuk anlayışına sahip olan kanalın içeriğinde;
    Doğru, tarafsız ve güvenilir haberler,
    Herkesi ekran başına toplayacak mizah saati,
    Ailece keyifle izlenecek yarışma kuşağı,
    Kaliteli yerli ve yabancı sinema kuşakları, yabancı diziler ve belgeseller,
    Polemikten uzak, gündem tartışma, sohbet ve spor programları,
    Kadınlar için dolu dolu içeriğiyle renkli bir gündüz ekranı,
    Çocukların yaratıcılıklarını geliştirecek, anne babaların özlediği çocuk kuşağı,
    Sinema, tiyatro, edebiyat, müzik, moda, trend ve hobi programları öne çıkıyor.
  • ulusal kanal yani salla gitsin
  • quote:

ulusal kanal yani salla gitsin

Aynen salla

Kanallar hep bu vaatlerle başlıyor sonra izleyiciye değil reytinge dönük yayın yapıyorlar.Bizede izleyecek birşey kalmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan_26

quote:

ulusal kanal yani salla gitsin

Aynen salla

Kanallar hep bu vaatlerle başlıyor sonra izleyiciye değil reytinge dönük yayın yapıyorlar.Bizede izleyecek birşey kalmıyor

Aynen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 23 nisan dolayısıyla çocuk kanalları 1 hafta boyunca açılmıştır...
  • +1 Tv digitürk 51. kanala eklenmiştir...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.