DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
League of Legends 'Türkçe' yapma
33
Cevap
1
Favori
4.049
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> League Of Legends >> LOL Genel >> League of Legends 'Türkçe' yapma
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      1207 Mesaj
      23 Ocak 2013 23:35:06
      Arkadaşlar daha önce paylaşıldıysa özür dilerim baktım göremedim. Hangi serverde olursanız olun LOL'u her yönüyle seslendirme, item, giriş sayfası TÜRKÇE yapma, SADECE 4 HARF DEĞİŞTİRİP TÜRKÇE OLUYOR. Program yok.

Yapıcağımız şey;

1-) LOL'u dosya konumunda açıyoruz.
      2-) RADS dosyasına giriyoruz.
      3-) System dosyasına giriyoruz.
      4-) locale dosyasını NOT DEFTERİ olarak açıyoruz.
      5-) orada gördüğünüzü locale = tr_tr şu şekilde tr_tr olarak değiştirerek kaydedip kapatıyoruz işlem tamam.

Artık lol Türkçe.

• Teğmen
      159 Mesaj
      23 Ocak 2013 23:38:51
      Perma ban sebebi olduğunu bılıyorm (çok net degıl )ama %80

• Yarbay
      6308 Mesaj
      23 Ocak 2013 23:44:52

edit: en_gb yi tr_tr yapıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erynch -- 23 Ocak 2013; 23:46:59 >

• Yüzbaşı
      764 Mesaj
      24 Ocak 2013 00:21:25
      quote:

Orijinalden alıntı: BattlerDeluxe

Yok öyle birşey biri bu konudan daha ayrıntılı bi konu açmıştı ticket atıp sormuştu.Ban sebebi değil ama teknik problemler yaratabileceğinden önermiyoruz gibi birşey demişlerdi.Bir yerlerimizden yüzde sallamayalım

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      24 Ocak 2013 00:28:09
      quote:

Orijinalden alıntı: ilkercetiner

Arkadaşlar daha önce paylaşıldıysa özür dilerim baktım göremedim. Hangi serverde olursanız olun LOL'u her yönüyle seslendirme, item, giriş sayfası TÜRKÇE yapma, SADECE 4 HARF DEĞİŞTİRİP TÜRKÇE OLUYOR. Program yok.

Yapıcağımız şey;

1-) LOL'u dosya konumunda açıyoruz.
      2-) RADS dosyasına giriyoruz.
      3-) System dosyasına giriyoruz.
      4-) locale dosyasını NOT DEFTERİ olarak açıyoruz.
      5-) orada gördüğünüzü locale = tr_tr şu şekilde tr_tr olarak değiştirerek kaydedip kapatıyoruz işlem tamam.

Artık lol Türkçe.

bilmiyorsan söyleyeyim türkiye serveri var orası türkçe eğer türkçe oynamak istiyorsan git orada oyna zaten avrupa serveri veya NA serverlarından hiç birinde oynama hakkın yok ne hakla oyunun dosyalarıyla oynuyorsun zaten ban sebebi perma yiyince anlarsın ne hata yaptığını ve umarım seni buralarda bidaha görmeyiz :)

• Binbaşı
      1207 Mesaj
      24 Ocak 2013 00:31:59
      quote:

Orijinalden alıntı: Pamuklu Don

Alıntıları Göster

bilmiyorsan söyleyeyim türkiye serveri var orası türkçe eğer türkçe oynamak istiyorsan git orada oyna zaten avrupa serveri veya NA serverlarından hiç birinde oynama hakkın yok ne hakla oyunun dosyalarıyla oynuyorsun zaten ban sebebi perma yiyince anlarsın ne hata yaptığını ve umarım seni buralarda bidaha görmeyiz :)

ben amerikada oynuyorum ve Türkçe oynadığımı söylemedim alıp veremediğin nedir?

• Uzaklaştırılmış 15 gün cezanın, 14 gün 20 dakika kadarı kaldı.
      24 Ocak 2013 02:11:16
      Perma ban sebebi değil bi kere uydurmanın anlamı yok bi tarafımızdan.

Locale.txt yapıpı tr_tr yap kaydet olsun bitsin.

"Congratulations on signing the best coach in the world."

"Louis van Gaal has nothing more to learn."
    • Onbaşı
      20 Mesaj
      24 Ocak 2013 02:23:18
      TR serverında oynuyorsak ve ingilizce yapmak istiyorsak ne yapacağız?

tr_tr yazan yere en_gb mi yazacağız arkadaşlar?

• Çavuş
      48 Mesaj
      24 Ocak 2013 02:25:46
      quote:

Orijinalden alıntı: ilkercetiner

Alıntıları Göster

ben amerikada oynuyorum ve Türkçe oynadığımı söylemedim alıp veremediğin nedir?

Dostum arkadaş trol her konuda çirkeflik yapıyo bende ifşa ediyorum sıkma canını post kasıyor abisii

• Binbaşı
      1659 Mesaj
      24 Ocak 2013 06:56:57
      ilk ben açtım bu konuyu forumda, ozamnda trollenmişti şimdide trollenmiş... bu troller yüzünden insanın forumda bişi paylaşası gelmiyor. sadece bu konu için demiyorum genel olarak bu durum söz konusu. yöneticilerimizde forumda bu tür kişileri banlamayarak kullanıcı kaybetmek istemiyor olabilir. ama böyle olunca da insanlar forumda bişiler paylaşmak istemiyor... ne kadar devam eder böyle bilinmez belki ileride tamamen lol oyunu için bi forum sitesi açılır ozaman kurtuluruz bu trollerden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jasc1453 -- 24 Ocak 2013; 6:57:13 >

• Yarbay
      5052 Mesaj
      24 Ocak 2013 07:27:08
      quote:

ben bunu supporta sordum ve bana bunun hiçbir yasal yasağı yoktur ama teknik sorunlar oluşabilir dedi.ben tr de oynuyorum.aynı yöntemle oyunu ingilizce yaptım.yaklaşık 1.5 aydır ingilizce kullanıyorum ve istersen supportun gönderdiği mesajı burada paylaşayım(daha önce de bilgilendirme amaçlı paylaşmıştım)

“A dog has no use for fancy cars, big homes, or designer clothes. A water logged stick will do just fine. A dog doesn't care if you're rich or poor, clever or dull, smart or dumb. Give him your heart and he'll give you his. How many people can you say that about? How many people can make you feel rare and pure and special? How many people can make you feel extraordinary?”
      ― John Grogan, Marley & Me
    • Yarbay
      5052 Mesaj
      24 Ocak 2013 07:28:09
      quote:

Orijinalden alıntı: TheDarkPassenger

TR serverında oynuyorsak ve ingilizce yapmak istiyorsak ne yapacağız?

tr_tr yazan yere en_gb mi yazacağız arkadaşlar?

evet dostum ben öyle yaptım.1.5 aydır da kullanıyorum

“A dog has no use for fancy cars, big homes, or designer clothes. A water logged stick will do just fine. A dog doesn't care if you're rich or poor, clever or dull, smart or dumb. Give him your heart and he'll give you his. How many people can you say that about? How many people can make you feel rare and pure and special? How many people can make you feel extraordinary?”
    • Yarbay
      5052 Mesaj
      24 Ocak 2013 07:34:15
      quote:

Orijinalden alıntı: ultrahako

Alıntıları Göster

Yok öyle birşey biri bu konudan daha ayrıntılı bi konu açmıştı ticket atıp sormuştu.Ban sebebi değil ama teknik problemler yaratabileceğinden önermiyoruz gibi birşey demişlerdi.Bir yerlerimizden yüzde sallamayalım

• Teğmen
      159 Mesaj
      24 Ocak 2013 13:43:38
      Tamam arkadaşlar kusura bakmayın bana da bir arkadaşım bılgı vermıstı oda yanlış bılıyormuş.

• Er
      6 Mesaj
      03 Mart 2013 13:28:01
      Arkadaş Türkiye serverinde oyun neden İngilizce oynanmak istenir ki :S

Dünyanın en iyi 6. Cait oyuncusu
    • Yarbay
      15541 Mesaj
      03 Mart 2013 13:30:18
      quote:

Orijinalden alıntı: pentakill81

mahvolmuş kralın kılıcından dolayı olabilir

GIGABYTE Z97-HD3 | ASUS GTX1070 ROG STRIX | Intel® Core™ i5-4690K | Hyper 212 EVO | GSKILL Ripjawsx 16GB | Samsung 850 EVO 250GB | WD Blue 1TB | EVGA 750 GQ | Corsair 400R
      AOC 24" G2460PG 144Hz 1ms G-SYNC | Logitech G930 | Logitech G710 RGB Blue Switch | Logitech G502 | Xiaomi Metal Mouse Pad | Edifier M3200
      LG G4 | Asus X550JX-XX099D

• Yarbay
      5052 Mesaj
      03 Mart 2013 13:34:43
      quote:

Orijinalden alıntı: ultrahako

Alıntıları Göster

ben açmistim o konuyu.inanmayin arastirip bulsn.oyun turkce yapmak ban yada herhangi bir ceza sebebi değil.support bunu kendisi söyledi.yan iciniz rahat olsun

edit: yukarida ss verilmis
      ayrica konuyu neden hortlattiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LoL_Game -- 3 Mart 2013; 13:36:42 >

• Yarbay
      2187 Mesaj
      03 Mart 2013 13:35:36
      quote:

Orijinalden alıntı: pentakill81

Aman vermiyor'den dolayı olabilir.

THE FUTURE IN ORDER
    • Yarbay
      5052 Mesaj
      03 Mart 2013 13:37:52
      quote:

Orijinalden alıntı: Aeronautical Engineer

Alıntıları Göster

Aman vermiyor'den dolayı olabilir.

bende ona çok gıcık oluyorum.ben sırf pentakill sesini dumak için oynu ingilizce yapıyorum

edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LoL_Game -- 3 Mart 2013; 13:38:22 >

• Yüzbaşı
      333 Mesaj
      08 Haziran 2013 22:38:23

evet

TheDarkPassengerkullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

artık inventus'dan şaşmam

• Yüzbaşı
      287 Mesaj
      08 Haziran 2013 22:48:36
      O müthiş GODLIKE sesinden mahrum mu kalmak istiyorsun?

• Yarbay
      2746 Mesaj
      09 Haziran 2013 00:12:55
      Patch atarken sorun çıkartıyor mu yada yeniden yapmak gerekiyor mu ?

- Everyday I'm Junglin'
      Sorularınız için PM atabilirsiniz.
      "Dusk approaches."
      Belki Gelir
    • Binbaşı
      1897 Mesaj
      09 Haziran 2013 00:47:47
      quote:

Orijinalden alıntı: SpyNerology

Patch atarken sorun çıkartıyor mu yada yeniden yapmak gerekiyor mu ?

Evet yeniden yapmak gerekiyor.Hayır sorun çıkarmıyor.TR de oynayıp yazı ve sesleri İngilizce yaparsanız aynı zamanda market ide göremiyorsunuz.Ayrıca her yama geldiğinde 2 taraflı yama yüklemeniz lazım(İngilizce ve Türkçe olarak).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exp16 -- 9 Haziran 2013; 0:48:34 >

• Yarbay
      4987 Mesaj
      09 Haziran 2013 00:51:27
      Mesaj atarken tarihlere bakalım lütfen, provakatörler konuları hortlatmaya çalışıyor. Biber gazı kullanmak istemiyoruz. Lütfen dağılın arkadaşlar. Bir an önce dağılmanız gerekmekte.

BAU YAZILIM MÜH.
    • Binbaşı
      1215 Mesaj
      09 Haziran 2013 01:00:51
      Geçen hafta ingilizceye çevirmiştim şimdi geri Türkçe yapayım bari ban man olayı çok canımı sıkıyor

Into abyss, You don't exist.
      Cannot resist, The Judas kiss.
    • Yüzbaşı
      906 Mesaj
      09 Haziran 2013 01:15:48

quote:

Orijinalden alıntı: Sünepe

Geçen hafta ingilizceye çevirmiştim şimdi geri Türkçe yapayım bari ban man olayı çok canımı sıkıyor

Hic birsey oldugu yok 2 aydir boyle oynuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Note 3 Neo Kullanıcısı

Bu dünyada iz bırakamayacaksam, neyleyim öbür dünyayı?
    • iOS Beta Kullanıcısı
      2497 Mesaj
      18 Haziran 2013 13:29:20
      oyun türkçe mi şuan? bende türkçe oynamak istiyorum

• Yüzbaşı
      359 Mesaj
      18 Haziran 2013 13:57:18
      ben türkçe serverda ingilizce olarak 15 levelden itibaren felan oynuyorum perma ban felan hikaye sadece seslendirmeler yazılar felan değişiyor oyuna bi +sı yok yani

• Yüzbaşı
      872 Mesaj
      18 Haziran 2013 14:02:57
      quote:

oyundaki kimseye bir zararınız dokunmuyor ki ban sebebi olsun bunun ban sebebi olması için önce skin programının ban sebebi olması lazım sonuçta ikisininde kimseye zararı yok

• Teğmen
      159 Mesaj
      18 Haziran 2013 18:11:05
      quote:

Orijinalden alıntı: ynsemre1

Alıntıları Göster

oyundaki kimseye bir zararınız dokunmuyor ki ban sebebi olsun bunun ban sebebi olması için önce skin programının ban sebebi olması lazım sonuçta ikisininde kimseye zararı yok

Ben çok net oldugunu bılmıyordum sadece yine bu forumdaki eski konulara istinaden söylemiştim fakat ban sebebi olmadığı açık.

• Yarbay
      4217 Mesaj
      18 Haziran 2013 19:44:32
      Biriside dememişki aga bu hort ne?

Zeus!!!Your son has returned.I bring the destruction of Olympus!
      BattleTag: Lethium #2404
    • Yarbay
      3731 Mesaj
      17 Temmuz 2013 19:01:06
      hort olacak ancak, seslendirmelerin ingilizce kalmasını sağlayıp sadece yazılı içeriği Türkçeye çevirebiliyor muyuz?

Skilleri ve item açıklamalarını Türkçe anlamak daha kolay oluyor ama üçte üç, aman vermiyor, destan yazdı filan da duymak istemiyorum

Yennefer of Vengerberg

• Yüzbaşı
      505 Mesaj
      17 Temmuz 2013 19:06:46
      Pbe de kullaniyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

[color=
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      17 Temmuz 2013 21:19:47
      quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

Alıntıları Göster

mahvolmuş kralın kılıcından dolayı olabilir

Kaybolmuş kralın kılıcı da var onu unutmamak lazım.

edit akbayram: http://forum.donanimhab.../tm.htm#msglink_77358502

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaptanKosto -- 17 Temmuz 2013; 21:20:38 >

Grooveshark Playlist'im boş vakitlerimde güncellenecektir.

Grooveshark bazı şarkıların telif hakları yüzünden bunları ekleyemiyor. Ayrıca daha önce sorunsuz açılan müzik ansızın sorun çıkartabiliyor. Misal yüklüyor ama ileri sarmadan oynatmıyor, yavaş yüklüyor, takılıyor ya da ortada kesiliyor. Lütfen takılmalar olursa bildirin. :)
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> League Of Legends >> LOL Genel >> League of Legends 'Türkçe' yapma
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.