Şimdi Ara

League of Legends 'Türkçe' yapma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
6.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar daha önce paylaşıldıysa özür dilerim baktım göremedim. Hangi serverde olursanız olun LOL'u her yönüyle seslendirme, item, giriş sayfası TÜRKÇE yapma, SADECE 4 HARF DEĞİŞTİRİP TÜRKÇE OLUYOR. Program yok.

Yapıcağımız şey;

1-) LOL'u dosya konumunda açıyoruz.
    2-) RADS dosyasına giriyoruz.
    3-) System dosyasına giriyoruz.
    4-) locale dosyasını NOT DEFTERİ olarak açıyoruz.
    5-) orada gördüğünüzü locale = tr_tr şu şekilde tr_tr olarak değiştirerek kaydedip kapatıyoruz işlem tamam.

Artık lol Türkçe.

• Perma ban sebebi olduğunu bılıyorm (çok net degıl )ama %80
  • edit: en_gb yi tr_tr yapıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rapid Step -- 23 Ocak 2013; 23:46:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BattlerDeluxe

Perma ban sebebi olduğunu bılıyorm (çok net degıl )ama %80

Yok öyle birşey biri bu konudan daha ayrıntılı bi konu açmıştı ticket atıp sormuştu.Ban sebebi değil ama teknik problemler yaratabileceğinden önermiyoruz gibi birşey demişlerdi.Bir yerlerimizden yüzde sallamayalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkercetiner

Arkadaşlar daha önce paylaşıldıysa özür dilerim baktım göremedim. Hangi serverde olursanız olun LOL'u her yönüyle seslendirme, item, giriş sayfası TÜRKÇE yapma, SADECE 4 HARF DEĞİŞTİRİP TÜRKÇE OLUYOR. Program yok.

Yapıcağımız şey;

5-) orada gördüğünüzü locale = tr_tr şu şekilde tr_tr olarak değiştirerek kaydedip kapatıyoruz işlem tamam.

Artık lol Türkçe.

bilmiyorsan söyleyeyim türkiye serveri var orası türkçe eğer türkçe oynamak istiyorsan git orada oyna zaten avrupa serveri veya NA serverlarından hiç birinde oynama hakkın yok ne hakla oyunun dosyalarıyla oynuyorsun zaten ban sebebi perma yiyince anlarsın ne hata yaptığını ve umarım seni buralarda bidaha görmeyiz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Pamuklu Don

quote:

Arkadaşlar daha önce paylaşıldıysa özür dilerim baktım göremedim. Hangi serverde olursanız olun LOL'u her yönüyle seslendirme, item, giriş sayfası TÜRKÇE yapma, SADECE 4 HARF DEĞİŞTİRİP TÜRKÇE OLUYOR. Program yok.

Yapıcağımız şey;

Artık lol Türkçe.

bilmiyorsan söyleyeyim türkiye serveri var orası türkçe eğer türkçe oynamak istiyorsan git orada oyna zaten avrupa serveri veya NA serverlarından hiç birinde oynama hakkın yok ne hakla oyunun dosyalarıyla oynuyorsun zaten ban sebebi perma yiyince anlarsın ne hata yaptığını ve umarım seni buralarda bidaha görmeyiz :)

ben amerikada oynuyorum ve Türkçe oynadığımı söylemedim alıp veremediğin nedir?

• Perma ban sebebi değil bi kere uydurmanın anlamı yok bi tarafımızdan.

Locale.txt yapıpı tr_tr yap kaydet olsun bitsin.
  • TR serverında oynuyorsak ve ingilizce yapmak istiyorsak ne yapacağız?

tr_tr yazan yere en_gb mi yazacağız arkadaşlar?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Pamuklu Don

quote:

Yapıcağımız şey;

Artık lol Türkçe.

ben amerikada oynuyorum ve Türkçe oynadığımı söylemedim alıp veremediğin nedir?

Dostum arkadaş trol her konuda çirkeflik yapıyo bende ifşa ediyorum sıkma canını post kasıyor abisii

• ilk ben açtım bu konuyu forumda, ozamnda trollenmişti şimdide trollenmiş... bu troller yüzünden insanın forumda bişi paylaşası gelmiyor. sadece bu konu için demiyorum genel olarak bu durum söz konusu. yöneticilerimizde forumda bu tür kişileri banlamayarak kullanıcı kaybetmek istemiyor olabilir. ama böyle olunca da insanlar forumda bişiler paylaşmak istemiyor... ne kadar devam eder böyle bilinmez belki ileride tamamen lol oyunu için bi forum sitesi açılır ozaman kurtuluruz bu trollerden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jasc1453 -- 24 Ocak 2013; 6:57:13 >
  • quote:

ben bunu supporta sordum ve bana bunun hiçbir yasal yasağı yoktur ama teknik sorunlar oluşabilir dedi.ben tr de oynuyorum.aynı yöntemle oyunu ingilizce yaptım.yaklaşık 1.5 aydır ingilizce kullanıyorum ve istersen supportun gönderdiği mesajı burada paylaşayım(daha önce de bilgilendirme amaçlı paylaşmıştım)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheDarkPassenger

TR serverında oynuyorsak ve ingilizce yapmak istiyorsak ne yapacağız?

tr_tr yazan yere en_gb mi yazacağız arkadaşlar?

evet dostum ben öyle yaptım.1.5 aydır da kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrahako

quote:

Yok öyle birşey biri bu konudan daha ayrıntılı bi konu açmıştı ticket atıp sormuştu.Ban sebebi değil ama teknik problemler yaratabileceğinden önermiyoruz gibi birşey demişlerdi.Bir yerlerimizden yüzde sallamayalım

League of Legends 'Türkçe' yapma

• Tamam arkadaşlar kusura bakmayın bana da bir arkadaşım bılgı vermıstı oda yanlış bılıyormuş.
  • Arkadaş Türkiye serverinde oyun neden İngilizce oynanmak istenir ki :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: pentakill81

Arkadaş Türkiye serverinde oyun neden İngilizce oynanmak istenir ki :S

mahvolmuş kralın kılıcından dolayı olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrahako

quote:

ben açmistim o konuyu.inanmayin arastirip bulsn.oyun turkce yapmak ban yada herhangi bir ceza sebebi değil.support bunu kendisi söyledi.yan iciniz rahat olsun

edit: yukarida ss verilmis
    ayrica konuyu neden hortlattiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LoL_Game -- 3 Mart 2013; 13:36:42 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Aman vermiyor'den dolayı olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aeronautical Engineer

quote:

Aman vermiyor'den dolayı olabilir.

bende ona çok gıcık oluyorum.ben sırf pentakill sesini dumak için oynu ingilizce yapıyorum

edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LoL_Game -- 3 Mart 2013; 13:38:22 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• TheDarkPassenger T kullanıcısına yanıt
    evet
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.