Şimdi Ara

ütü almak istiyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
0
Favori
141.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ev elektroniğine küçük ev eşyaları da giriyor sanırım..
    1 ay sonra evleniyorum ve ütü eksiğim var.
    Tefal in ütülerinin iyi olmadığınnı duymuştum.
    Philips'in ütülerinin de güzel olduğunu duydum. Ancak sizlerin de bilgisine ihtiyacım var.
    Anneler günü dolayısıyla kampanyalı bir ütü var mı şu aralar?
    varsa yarın son zaten..
    sizce ne marka almalıyım?

• PHILIPS GC 4340 üst seviye için iyi gözüküyor fakat fiyat 160ytl civarında.
    Bunun dışında;
    BRAUN SI 6595 yaklaşık 150ytl
    TEFAL PROGRAM 8 500 FV9250 170ytl
    bu iki ütüyü de inceleyebilirsin
  • Bosch TDA 8391 modeli olabilir. Size 115 YTL'ye faturalı ve garantili olarak temin edebilirim..

Bosch TDS 1440modeli de olabilir. Bunu da size 186 YTL'ye faturalı ve garantili olarak temin edebilirim..

Bilginiz olsun..
  • tefal in ütüleri niye iyi değilmişki

bizde var 5 senedir kullanıyoruz sadece 1 defa arızalandı oda bizim suçumuz yere düşürdük
  • Arçelik K 4240(dijital göstergeli) veya K 4235 (kordon sarmalı) modellerini görmeden ütü alma derim ben. Tefalde sanki sadece kendisinde varmış gibi anlattığı birçok özellik zaten bu ürünlerde mevcut ve bir ütüde zaten olması gereken özellikler. Kumaş üstünde 30 sn de dik 8 dk hareketsiz kalınca kapanıyo otomatik.
  • tefal çok iyidir..ablam tefal kullanıyor bende de phılıps var güzel yani..
  • 2 seneder philips Azur 4200 serisinden bir ürün kullanıyorum (200 kusur ytl ye almıstım).
    Canavar gibi makina... :) Şiddetele phlips tavsiye ederim.
  • Tefalin ütüleri iyidir kimbilir belki de en iyisidir. Braun'unkiler de güzelmiş.

Tefal'in 200+ milyona Otomatik Programlamalı ütüsü var, güzel. Tavsie ederim.

Model adı tam olarak : Program 8 - 500 Selector
  • EN İYİ ÜTÜNÜN BRAUN YADA PHİLİPS OLDUĞUNU BİR ÇOK KİŞİDEN DUYDUM TEFAL KADAR ESTETİK DEĞİLLER AMA DAHA KALİTELİ VE FONKSİYONELLERMİŞ
  • quote:

Orjinalden alıntı: öcüüü

Tefalin ütüleri iyidir kimbilir belki de en iyisidir. Braun'unkiler de güzelmiş.

Tefal'in 200+ milyona Otomatik Programlamalı ütüsü var, güzel. Tavsie ederim.

Model adı tam olarak : Program 8 - 500 Selector

Program 8 - 500 Selector
    Bu modeli Doğubank'tan 1 hafta önce 150 ytl nakit
    full garantili + 1 yil sigortali olarak aldim.

Tefal'in utuleri iyidir.
  • 4 senedir tefal kullanıyorum. benim evde görenlerin hepsi aldı. pantolonlarım sık sık kazara yanıyordu ütü sırasında bende gidip tefalin ütüsünü aldım 165 milyona halada kullanıyorum sapa sağlam ve kusursuz çalışıyor. altı porselen zaten philips falan bence hikaye. tefalin yerini kesinlikle tutmaz
  • ben philips tavsiye ediyorum halamda tefal vardı birkaç sene sonra çöpe gitti
  • phılıps yada braun saygılar ev elektronigi danışmanıyım bu markalar en iyi ütü markalarıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurcan1 -- 19 Ocak 2007; 21:21:15 >
  • Tefaller çok sağlam olmuyor diye biliyorum.Braun daha iyi bir seçim olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: apollo34

Tefaller çok sağlam olmuyor diye biliyorum.Braun daha iyi bir seçim olur.

bilmek yetmiyor işte kullanman görmen gerekir
  • quote:

Orjinalden alıntı: beyazorkide

quote:

Orjinalden alıntı: apollo34

Tefaller çok sağlam olmuyor diye biliyorum.Braun daha iyi bir seçim olur.

bilmek yetmiyor işte kullanman görmen gerekir

Tefal için çevremde duyduklarımı söyliyorum. Şu anda BRAUN kullanıyoruz. Peki sen BRAUN kullandın mı ? Braun hakkında ne biliyorsun ?
  • PHİLİPS ALMANIZI TAVSİYE EDERİM URUN OLARAK COK KALİTELİ VE UZUN OMURLU PHİLİPSİN SON MODELLERİNE GOZ ATIN DERİM
  • arkadaşlar bende arçelik ve bosch var beş para etmez dogrusu bu vurgu olsun diye böyla yazıyorum zaten izmirdeki satan arkadaşlarda söylüyor phılıps ve braun alın diye diye her marka herşeyi iyi yapamaz bunu bilin yeter
  • SİEMENS TAŞ GİBİ ÜTÜ BENCE .HİÇ SORUN ÇIKARMAZ .BENCE SİEMENS
  • quote:

Orjinalden alıntı: deniz5

SİEMENS TAŞ GİBİ ÜTÜ BENCE .HİÇ SORUN ÇIKARMAZ .BENCE SİEMENS

arkadaşım ben hepsini denedim sıemens arçelik gibi herşeyci şimdi bunu reklamıda var kaliteli marka yapabildigini yapar herşeye atlamaz carrier ,daıkın gibi miele gibi baktınız bir markanın herşeyi var oradan kaçın yada iyice araştırın burada millet fanatik şekilde kendi malını övüyor bende beko arçelik klimalarda var beko olan koreden ilk gelen lg lerden,arçelik bura montaj beş para etmez yerli montaj olan,biraz gözü olan anlar ama siz fanatiklige devam edin ama kendinize zarar verin halka degil vebal altında kalmayın günahı var bunun
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.