Şimdi Ara

22apple.com / Bundan nasıl kurtulabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
4.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Dün gece chrome' a 22apple.com diye bir şey bulaştı ve açılış sayfası olarak çıkıp duruyor. Ne yaptıysam silemedim...Tarayıcının .exe dosyasına gömülü halde şu anda ve tıkladığım anda bu açılıyor. Aynı sorunu yaşayan ve çözüm bulan varsa paylaşmasını rica edeceğim.

İyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeCCe -- 22 Ocak 2013; 14:07:41 >

• Bugün banada geldi

Chrome a sağ tıkla özellikler de resimdeki yerde görürsün 22aple ..........vsvs yazar onu değiştiriceksin

• quote:

Orijinalden alıntı: Windmark

Bugün banada geldi

Chrome a sağ tıkla özellikler de resimdeki yerde görürsün 22aple ..........vsvs yazar onu değiştiriceksin

Yani /chrome.exe'den sonrasını siliceksin
  • @Windmark

Çok teşekkür ederim.

@dblackx

chrome.exe'den sonrasınıhttp://google.com.tr yapınca başlangıç sayfası google olarak geliyor ve sorun kökünden halloluyor.
  • arkadaşlar aynı sorun bendede var bu 22 apple.com hastalığı önce portalsepeti.com vardı onu hallettim bu kezde bu geldi ama bunu halledemiyorum... regedit ten arattım bütün dosyaları sildim kısayol tuşundan filanda kaldırıyorum aklınıza gelcek herşeyi yapıyorum ama olmuyor bilgisayar yeniden açılınca tekrar geri geliyor bi yardımcı olun :(
  • arkadaşlar aynı sorun bendede var bu 22 apple.com hastalığı önce portalsepeti.com vardı onu hallettim bu kezde bu geldi ama bunu halledemiyorum... regedit ten arattım bütün dosyaları sildim kısayol tuşundan filanda kaldırıyorum aklınıza gelcek herşeyi yapıyorum ama olmuyor bilgisayar yeniden açılınca tekrar geri geliyor bi yardımcı olun :(

• quote:

Orijinalden alıntı: dblackx

quote:

Bugün banada geldi

çok teşekkür ederiz kardeş ne bela bir şeydi ya

• quote:

Orijinalden alıntı: shnkndmr

quote:

Orijinalden alıntı: dblackx

quote:

Bugün banada geldi

çok teşekkür ederiz kardeş ne bela bir şeydi ya

Forumda çoğu kişinin başına gelmiş.Benimde başıma geldi hatta

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.