Şimdi Ara

10-15 milyara alınabilecek en iyi araba?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
28.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • enfazla 18 milyar filan bütçem var (ikinci el tabiki) fiyat/performans/kalite/yakıt tüketimi

olarak en avntajlı araba nedir sizce (marka-model-uretim yılı)

tabii dizel olursa daha da iyi olur ama sanmıyorum

saygılarımla

• Citroen Saxo Dizel modellerine bak her türlü alırsın :)
  • Renault SAFRANE (93-97)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boldshark -- 14 Mayıs 2006; 5:25:05 >
  • 2001 model Ford fiesta ghia..

4 airbag+ABS+klima+Cd çalar+6hoparlör+bej renk döşeme+ahşap konsol+deri direksiyon+vites

1250cc zetec motor 75 bg

vergi çok az yakıt çok az - - fena da gitmiyor araba..

yakında ben de alıyorum 12-13 milyar civarına...
  • Arkadaşım o paralara rahat araba bulabilirsin dizel olarak corsa tavsiye ederim o paralara bulunabiliyor(2000-2001). Astra larada bakabılırsın98-00-01 arası rahat bulursun temız bı astrada bulursan yıllarca binersin kafan rahat olur. Yakıt sorun değil diyorsan al bi vectra keyfine bak derim 2001 Vectra 100.Yıl yada 2000-2001 CD&CDX
  • kardeş topic başlığı 10-15'e ne alırım yukardada 18 olur maksimum yani 10-18 arası ne alırım dersen liste burdan bağdat'a varır bence daha belirli bi aralık belirle daha yararlı tavsiyeler alırsın bide her yiğidin gönlünde bi aslan yatar senin kalbinden geçen nedir nasıl bi araba olsun istersin 3 aşağı beş yukarı bellidir zaten araba almaya karar vermişsen bunlarıda eklersen daha temiz tavsiyeler alabilirsin alabilirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: TOTAL_WAR

kardeş topic başlığı 10-15'e ne alırım yukardada 18 olur maksimum yani 10-18 arası ne alırım dersen liste burdan bağdat'a varır bence daha belirli bi aralık belirle daha yararlı tavsiyeler alırsın bide her yiğidin gönlünde bi aslan yatar senin kalbinden geçen nedir nasıl bi araba olsun istersin 3 aşağı beş yukarı bellidir zaten araba almaya karar vermişsen bunlarıda eklersen daha temiz tavsiyeler alabilirsin alabilirsin

aslına bakarsanız benim hayalimde spor görünümlü-hatchback bir araba var örneğin tigra gibi ama tabii kaliteli ve az masraf yapılacak ve çok yakıt tüketimi olmayan-bastınmı giden vs. diyebiliriz

(çok şey istiyorum galiba ) yani aslında taksitle filan sıfır bi araba da alabilirim ayrıca 99 model bi alfa romeo 145 T.spark 25.000 de gıcır gıcır+bayandan+kırmızı var duyduğuma göre çok yakıyormuş tüp taktırsam filan nası olur

saygılar
  • ya 99 alfa romeo alıp başını derde sokacağına(arabaya lafım yok ama arıza yaparsa işin zor) fiesta bak kardeş o paraya daha donanımlı araba bulamazsın hem spor hem yüksek model bilmem hoşuna gidermi ama yada spor bi HB focus ben iki kez tercih ederim fiesta az yakar ya sen kim ne desede yine gidip kafandaki arabayı alacan zaten ben şimdiden sana hayırlı alışverişler dileyim umarım problemsiz araba olur.
  • kardeşim önerin için çok teşekkür ederim gerçektende bu arabanın hiç farkına varmamışım inceledim de tam bana göre bi araba yakıt tüketimi de azmış valla iyi ki açmışım bu topiği 2004 model almayı düşünüyorum saolun

herkese teşekkür eder iyi yolculuklar dilerim
  • 01-02 focus bulabilirsin 16-17 ye
  • quote:

Orjinalden alıntı: nesetsen

enfazla 18 milyar filan bütçem var (ikinci el tabiki) fiyat/performans/kalite/yakıt tüketimi

olarak en avntajlı araba nedir sizce (marka-model-uretim yılı)

tabii dizel olursa daha da iyi olur ama sanmıyorum

saygılarımla

Aslına bakarsan en iyi araba diye bişey yoktur. Beklentiler ve onları karşılayabilen en ekonomik çözümler vardır. Bunun yanında bir de insanın duygusal yönünü tatmin olayı vardır ki bu olaya mühendislerde pek de rastlanmaz
  • o paraya çok rahat bi mazda 323 1.5 alırsın. 17-18 bulabileceğin arabalardan nerdeyse hepsinden üstündür bu araba...
  • ford ka.
  • honda
  • vw bora
  • do?an görünümlü ?ahin ?aka ?aka

en iyisi bence o paralara opel corsa almak
    almandan ?a?ma
  • opel tigra dostum...
  • eğer üstüne 1000-1500 ytl daha koyabilrsen güzel bi 2004 model megane II alabilirsin veya 1000-1500 liram yok dersen dizelini bilmem ama sağlam bi hyundai getz de alabilirsin 2004-2005 model

Ama tabi son karar senin
  • kardeş acele etme sabırla araştır derim. çünkü acilden satılacak ucuz araba çıkar her zaman. şu anda da o paraya astra bulabilrisin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atomik07 -- 23 Mayıs 2006; 19:18:58 >
  • peugeot 106 quiksilver

12 civarı alırsın paran cebinde kalır..hem gidio hem şekli var ama güvenlik 0
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.