Şimdi Ara

Superonline eşleme problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bulunduğum binada fiber altyapı var, so nun sitesinden bulunduğum binayı bulduğumda da fiber var gözüküyor? Ancak müşteri hizmetlerini aradığımda binanıza eşleme yapılmamış bağlantı kuramayız diyorlar? ttnet taahhüdüm bitti kaç aydır 80 tl ödüyorum boşu boşuna tekrar ttnet ile devam etmek istemiyorum? Nedir bu eşleme meselesi, superonline yapıyormuş bunu ama hiç bir şey yaptıkları yok benim yapabileceğim başvurabileceğim bir yer varmı? Yardımcı olun ttnet kanımı emdi kaç aydır

• Aktif olmadığı için öyle söylendi büyük ihtimal. Yakın zamanda gelip tanıtım yaparlar kullanıma açıldı diye. Superonline adsl'e geçip sabit ücretten kurtulabilirsin hem taahhüt yapacağın için ödeyeceğin fiyat düşer yarı yarıya. Taahhüt olunca fiber'e geçerken sorun olmaz mı diyeceksin. Fiber gelince geçişin ücretsiz olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Monsteray.

Aktif olmadığı için öyle söylendi büyük ihtimal. Yakın zamanda gelip tanıtım yaparlar kullanıma açıldı diye. Superonline adsl'e geçip sabit ücretten kurtulabilirsin hem taahhüt yapacağın için ödeyeceğin fiyat düşer yarı yarıya. Taahhüt olunca fiber'e geçerken sorun olmaz mı diyeceksin. Fiber gelince geçişin ücretsiz olur.
    ben aktif olunca direk fibere geçsem bu geçiş konularında illaki bir problem oluyor ve buda beni buluyor ben adsl ye hiç bulaşmayım en iyisi aktivasyona kadar beklemek. Anlamadığım şey şu geçen ekim kasım aylarında sürekli tanıtıma geliyorlardı ozaman aktifti de şimdimi kapatıldı? Yada apartmanda kimse kullanmadığı içinmi böyle aktif edilmesi gerekiyor deniyor? 32 dairede kimse kullanmıyor fiberi heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: assassin34

quote:

Orijinalden alıntı: Monsteray.

Aktif olmadığı için öyle söylendi büyük ihtimal. Yakın zamanda gelip tanıtım yaparlar kullanıma açıldı diye. Superonline adsl'e geçip sabit ücretten kurtulabilirsin hem taahhüt yapacağın için ödeyeceğin fiyat düşer yarı yarıya. Taahhüt olunca fiber'e geçerken sorun olmaz mı diyeceksin. Fiber gelince geçişin ücretsiz olur.
    ben aktif olunca direk fibere geçsem bu geçiş konularında illaki bir problem oluyor ve buda beni buluyor ben adsl ye hiç bulaşmayım en iyisi aktivasyona kadar beklemek. Anlamadığım şey şu geçen ekim kasım aylarında sürekli tanıtıma geliyorlardı ozaman aktifti de şimdimi kapatıldı? Yada apartmanda kimse kullanmadığı içinmi böyle aktif edilmesi gerekiyor deniyor? 32 dairede kimse kullanmıyor fiberi heralde

Tanıtım yapıldıysa zaten aktiftir orası. Hiç abone olmadığı için belki iç imalat yapılmamıştır. Sana en yakın Superonline şubesine gidip başvurabilirsin imalatıda yaparlar sorun oysa eğer.
  • 2012 yılında çok tanıtıma geldiler haftada 3, 4 kere hemde? En iyisi ben şubeye başvurayım teşekkürler cevap için.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.